سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی Abonacci Trading System، آبوناچی - صفحه 2
صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 243
Like Tree50Likes

موضوع: Abonacci Trading System، آبوناچی

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    این فروم حداکثر سعیش را خواهد کرد تا محلی سالم برای اطلاع رسانی و تبادل نظر باقی بماند (از قوانین اصلی فروم هست) و با توجه به این واقعیت که امروز یکی از پرطرفدارترین فرومهای فارسی در این زمینه هم شده شاید فکر خوبی باشه تا از دوستمان آبوناچی دعوت کنید با فراغت از مسائل جانبی اینجا هم تشریف بیاورند. با تشکر فراوان از دوستمان ةاها برای شروع این تاپیک

سیستم ابوناچی توسط خودشون تدریس شد

ولی زیاد جلو نرفت نمیدونم چی شد...
    ظاهرا همون بلایی سرشون اومده که قبلا در فروم سرمایه سر خیلی از اساتید میومده...(یکی شروع به مخالفت با سیستم کرده...بقیه هم پشت سرش...)

نقل قول نوشته اصلی توسط taha1981 نمایش پست ها
    درورد بر همه دوستان گلم
    با تشکر از همه دوستان بابت نظرات خوبشون.
    در این مورد باید اضافه کنم بنده فقط در حال انتقال این علم هستم و خوشحال میشم بتونم با کمک شما دوستان این مبحث رو درست و سالم ببریم جلو.
    در مورد سایت هم باید عرض کنم، خیر هنوز نیز این فعال نمودن آیدی ها بصورت کامل انجام نشده.
    خوشبختانه تو این سایت از او جوهایی که فرمودین خبری نیست و همین باعث میشه بحث بصورت سالم و فعال جلو بره. امیدوارم.
    برقرار و پایدار باشید
    alireza1100 این را میپسندد.
    کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
    رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
    ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما آقا مهدی مدیرعامل بروکر دوست داشتنی
    روزتون بخیر و خوشی
    کاملا با نظر شما موافق هستم
    تمام تلاشم رو میکنم و امیدوارم بتونم راضیشون کنم آقای آبوناچی تشریف بیارن این سایت.
    اینطوری حق مطلب درست و کاملتر ادا خواهد شد.
    برقرار و پایدار باشید
    Think / Act / Enjoy

کاربر عضو

میزان امتیاز
    42Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    به نام الله

با سلام
    تحلیل april 4.20.2012
    HIGH=1.3165 LOW=1.3069 CLOSE=1.3136
    PIVOT L=1.3105 زیر CLOSE روزانه نزولی
    PIVOT H=1.3173 بالای CLOSE صعودی
    توجه به این نکته که سه روز است که PIVOT < HIGHو LOW در نرم افزار ثابت است به دلیل رنج بودن بازار . استنباط من این است که خروج قیمت از این منطقه رنج حرکت های بزرگتری را در پی خواهد داشت و روند میان مدت را مشخص خواهد کرد. و احتمال اینکه امروز این اتفاق بیافتد زیاد می باشد.
    در طی اموزشهای اقای ابوناچی ایشان معتقد به این بودند که احتمال اینکه قیمت اول PIVOT Hرا لمس کند بیشتر است تا PIVOT L
    2- UPWARD TEMPORARY DIRECTION=1.3141 فاصله زیادی با CLOSE ندارد بالای CLOSE صعودی ضعیف
    3- -TEMPORARY DIRECTION=1.3134 برابر با CLOSE
    TREND IDENTIFIRE SENTIMENT=1.3122 زیر CLOSE نزولی برداشت من این است که جهت روند را این ایتم نشان می دهد.
    MARKET SENTIMENT=1.3153 بالای CLOSE پس صعودی مسیر های را که قیمت باید در روز ببیند را نشان می دهد) مناطق نوسان قیمت)
    احساس گر ضد بولیش=1.3007 اگر بالای 125 پیپ با CLOSE فاصله داشته باشد نشان می دهد قیمت برای صعود کار مشکلی در پیش دارد. به طور مثال مانند وزنه ای به پای یک دونده عمل می کند که سرعت انرا کند کرده و مسافت پیمایش انرا نیز کوتاه تر می کند.
    نقطه تمایلی قیمت=1.3124 زیر CLOSE نزولی همانطور که از اسمش پیداست از نقاطی می باشد که قیمت اشتیاق به دیدن ان دارد.
    اما در قسمتSIGNAL GENERATED BY CLOSE می گوید که قیمت بعداز گذر از 1.3128+10 باید تا 1.3170 یعنی PIVOT H
    را باید ببیند
    ودر اخر جذاب ترین قسمت نرم افزار
    MARKET HEADING INDICATIOR به ما می گوید اگر قیمت PIVOT L=13105 را بشکند تا نقطه 1.3041 ریزش می کند

نتیجه بعد از این همه داستان سرایی اینکه
    SELL 1.3167 TP1 3145 TP2=1.3105 TP3 1.3045 SL=13183
    با درود
    vahid326 و alireza1100 پسندیده اند.
    خدایا چنان کن سر انجام کار
    تو خشنود باشی وما رستگار

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar نمایش پست ها
    به نام الله

با سلام
    تحلیل april 4.20.2012
    HIGH=1.3165 LOW=1.3069 CLOSE=1.3136
    PIVOT L=1.3105 زیر CLOSE روزانه نزولی
    PIVOT H=1.3173 بالای CLOSE صعودی
    توجه به این نکته که سه روز است که PIVOT < HIGHو LOW در نرم افزار ثابت است به دلیل رنج بودن بازار . استنباط من این است که خروج قیمت از این منطقه رنج حرکت های بزرگتری را در پی خواهد داشت و روند میان مدت را مشخص خواهد کرد. و احتمال اینکه امروز این اتفاق بیافتد زیاد می باشد.
    در طی اموزشهای اقای ابوناچی ایشان معتقد به این بودند که احتمال اینکه قیمت اول PIVOT Hرا لمس کند بیشتر است تا PIVOT L
    2- UPWARD TEMPORARY DIRECTION=1.3141 فاصله زیادی با CLOSE ندارد بالای CLOSE صعودی ضعیف
    3- -TEMPORARY DIRECTION=1.3134 برابر با CLOSE
    TREND IDENTIFIRE SENTIMENT=1.3122 زیر CLOSE نزولی برداشت من این است که جهت روند را این ایتم نشان می دهد.
    MARKET SENTIMENT=1.3153 بالای CLOSE پس صعودی مسیر های را که قیمت باید در روز ببیند را نشان می دهد) مناطق نوسان قیمت)
    احساس گر ضد بولیش=1.3007 اگر بالای 125 پیپ با CLOSE فاصله داشته باشد نشان می دهد قیمت برای صعود کار مشکلی در پیش دارد. به طور مثال مانند وزنه ای به پای یک دونده عمل می کند که سرعت انرا کند کرده و مسافت پیمایش انرا نیز کوتاه تر می کند.
    نقطه تمایلی قیمت=1.3124 زیر CLOSE نزولی همانطور که از اسمش پیداست از نقاطی می باشد که قیمت اشتیاق به دیدن ان دارد.
    اما در قسمتSIGNAL GENERATED BY CLOSE می گوید که قیمت بعداز گذر از 1.3128+10 باید تا 1.3170 یعنی PIVOT H
    را باید ببیند
    ودر اخر جذاب ترین قسمت نرم افزار
    MARKET HEADING INDICATIOR به ما می گوید اگر قیمت PIVOT L=13105 را بشکند تا نقطه 1.3041 ریزش می کند

نتیجه بعد از این همه داستان سرایی اینکه
    SELL 1.3167 TP1 3145 TP2=1.3105 TP3 1.3045 SL=13183
    با درود
    درود بر aliakbar با محبت
    ابتدا از اینکه محبت کردین و در راستای همکاری تحلیل خودتون رو گذاشتین یک دنیا تشکر بنده و دوستان رو قبول بفرمایید.
    دوم اینکه برنامه اولیه ما بحث و تبادل نظر با دیدگاه آموزشی در ابتدا و سپس تحلیل بازار می باشد، لذا از شما خواهشمندیم در صورت امکان مباحث رو بصورت آموزشی و اولیه به پیش ببرین تا پایه دوستان بهتر و دید دوستان بازتر شود.
    برقرار و پایدار باشید
    Think / Act / Enjoy

کاربر عضو

میزان امتیاز
    42Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    به نام الله
    با سلام به همه دوستان
    بنده از ضعییف ترین شاگردان اقای ابوناچی بوده وشاید نتوانم انطور که دیدگاه ایشان در مورد این نرم افزار هست مطالب ایشان را برای دوستان بیان کنم.در این تحلیل نیز برداشت های بنده نیز دخیل بوده
    ثانیا نرم افزار ایشان نقاطی را که می دهد با تحلیل اقای سعید خاکستر که با روش گن مشخص می کند بسیار نزدیک است
    رابعا بنده تمام مطالب مهم اقای ابو ناچی را در word جمع اوری کرده که سعی می کنم در اولین فرصت انرا برای دوستان در سایت قرار دهم

ایشان 3 وبینار برگذار کردند که فایل صوتی 2جلسه موجود است که انها را نیز برای دوستان قرار خواهم داد

خامسا نحوه بیان اقای ابوناچی بسیار پراکنده و مقطعی بوده زیرا ایشان چندین بار هم مبحث اموزشی را تغییر داده وهم نرم افزار را به همین خاطر پیوستگی در مطالب ارائه شده از طرف ایشان کم وکمی گنگ میباشد بر عکس اقا نیمای گل که نحوه تدریسشان بسیار فصیح وجذاب بوده (یاد ان دوره بخیر)
    بادرود
    خدایا چنان کن سر انجام کار
    تو خشنود باشی وما رستگار

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3885Array = 69
    قدرت امتیازدهی
    69
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar نمایش پست ها
    به نام الله
    با سلام به همه دوستان
    بنده از ضعییف ترین شاگردان اقای ابوناچی بوده وشاید نتوانم انطور که دیدگاه ایشان در مورد این نرم افزار هست مطالب ایشان را برای دوستان بیان کنم.در این تحلیل نیز برداشت های بنده نیز دخیل بوده
    ثانیا نرم افزار ایشان نقاطی را که می دهد با تحلیل اقای سعید خاکستر که با روش گن مشخص می کند بسیار نزدیک است
    رابعا بنده تمام مطالب مهم اقای ابو ناچی را در word جمع اوری کرده که سعی می کنم در اولین فرصت انرا برای دوستان در سایت قرار دهم

ایشان 3 وبینار برگذار کردند که فایل صوتی 2جلسه موجود است که انها را نیز برای دوستان قرار خواهم داد

خامسا نحوه بیان اقای ابوناچی بسیار پراکنده و مقطعی بوده زیرا ایشان چندین بار هم مبحث اموزشی را تغییر داده وهم نرم افزار را به همین خاطر پیوستگی در مطالب ارائه شده از طرف ایشان کم وکمی گنگ میباشد بر عکس اقا نیمای گل که نحوه تدریسشان بسیار فصیح وجذاب بوده (یاد ان دوره بخیر)
    بادرود
    سلام
    فکر میکنم هدف این تاپیک هم یکپارچه کردن بحث می باشد .اگر دوستان بتونند بحث رو به صورت یکپارچه ارایه بدهند و مفهوم سیستم رو روشن کنند خیلی عالی میشه.فقط خواهشی که دارم اینه که برای آپلود فایل ها از همین آپلود سنترهای فروم(در منوی بالای فروم) استفاده کنید تا خطر از بین رفتن فایل ها وجود نداشته باشه

با تشکر

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    Array
    خوب دوستان برای امروز میخوام شما رو با اولین نرم افزار که در این سیستم کاربرد داره آشنا کنم.
    به عنوان پیش زمینه باید خدمتتون عرض کنم بر اساس تحقیقات بعمل آمده توسط آقای آبوناچی فازهای حرکتی جفت ارز EURUSD بصورت 220 پیپی می باشد.
    نرم افزار Template 4:
    این نرم افزار بر اساس رنج ماه قبل کار کرده و دید بلند مدت ماهانه را به ما میدهد.( رنج ماه قبل = High, Low,Close)
    وقتی این رنج را در نرم افزار وارد می کنیم 2 عدد به شما میده که خط پایه(0%) و 100% می باشند.
    حال روش استفاده از این 2 عدد:
    عدد پایه که مشخص است و خط پایه این نرم افزار است.
    عدد 100% نیز عددی می باشد که 220 پیپ دورتر از خط پایه قرار می گیرد.
    حال روش ترسیم فیبوناچی برای فازهای بالارونده(Bullish):
    با قرار دادن خط صفر فیبوناچی بر روی خط پایه(Base Line) و قرار دادن خط 100% فیبو بر روی خط 100% نرم افزار فاز افزایشی اول تشکیل میگردد. جهت تشکیل دادن فاز دوم با قرار دادن خط صفر فیبوی بعدی بر روی خط 100% نرم افزار فاز قبلی و قرار دادن خط 100% فیبو 220 پیپ بالاتر، فاز دوم بالارونده نیز تکمیل می گردد. با تکرار این مراحل فازهای بالارونده بیشتری نیز مشخص می گردد.
    و اما جهت تشکیل فازهای پایین رونده(Bearish):
    با قرار دادن 100% فیبو بر روی خط پایه و قرار دادن خط صفر فیبو 220 پیپ پایین تر، فاز اول پایین رونده تشکیل خواهد. حال اگر دوباره 100% فیبوی جدید را بر روی 0% فیبوی قبلی قرار داده و 220 پیپ پایین تر خط صفر فیبوی جدید را قرار دهیم، فاز دوم پایین رونده تشکیل خواهد شد.
    فقط لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:
    سطوح فیبوی بجود آمده هنگام تماس قیمت در صورتی معتبر می باشند که از ابتدای ماه هیچگونه تماسی با قیمت در آن سطوح بوجود نیامده باشد(بعبارت دیگر سطوح فیبو آن قیمتها را از ابتدای ماه جاری ندیده باشد)
    Think / Act / Enjoy

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    Array
    این هم تصویر نرم افزار Template 4

Think / Act / Enjoy

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    Array
    اینم تصویری از خط پایه و فازهای 220 پیپی در متاتریدر برای ماه فوریه 2012

فقط حتما دقت بفرمایید محدوده این فازها نسبت به خط پایه فقط و فقط برای ماه جاری معتبر می باشد و به محض شروع ماه بعد تغییر خواهد یافت.
    ویرایش توسط Barcelona : 04-20-2012 در ساعت 04:42 PM
    Think / Act / Enjoy

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    Array
    و اما فایل برنامه Template 4

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

برقرار و پایدار باشید
    vahid326 و arshia66 پسندیده اند.
    Think / Act / Enjoy

صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین