سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی Abonacci Trading System، آبوناچی - صفحه 3
صفحه 3 از 26 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 252
Like Tree55Likes

موضوع: Abonacci Trading System، آبوناچی

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2292Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بسم الله
    با سلام
    220 pipeدر تایم روزانه در بهترین حالت حداقل 220 pipe irsk/ reward میخواهد که ما معمولا معتقد به 1 به 3 هستیم یعنی 600 pipe ! تقریبا !و اگر ماه کاری رو البته 15 روز حساب کنیم ای سیستم باید حدود انشالله 3000 pipe در ماه برگردون داشته باشه که اگر 1 درصد سرمایه حداقل در گیر باشه با لوریج 1 به 100 میشه 100 % سود در ماه اگر جواب بده خیلی عالی هستش
    اگر عکسی از نفاط سیگنال دهی هست یا اینکه گراف اکسپرت داره ببینم حوشحال میشم و حاضریم به سرمایه گذاری !

با تشکر
    التماس دعا
    فرد

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3636Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر دوستمان فرد
    وقت بخیر
    من تا اونجایی که بتونم شفاف سازی در بیان این سیستم رو به اجرا خواهم گذاشت. در ابتدا لازم است با این سیستم کامل و کافی آشنا شوید تا اگر کار با آن قابلیت هماهنگی بالا داشت و لذت بخش بود به قسمت سیگنال وارد شویم.
    با امید و توکل به خدا کار را ادامه می دهیم.
    خود بنده دنبال این هستم بیشتر و بهتر از قبل با این سیستم خو بگیرم .
    برقرار و پایدار باشید
    ویرایش توسط Barcelona : 04-21-2012 در ساعت 01:57 PM
    Think / Act / Enjoy

میزان امتیاز
    3636Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر همه دوستان با صفا
    بچه ها واقعا عذر میخوام که طی این چند روز نتونستم تاپیک رو بروز کنم.
    2 دلیل دارم برای این کارم:
    1- متاسفانه مشغله کاریم بطرز سنگینی زیاد شده و سر کار هم نیروگاه وارد مدار شده نیاز بدقت بالایی جهت حفظ قدرت شبکه در پیک بار می باشد(بروبکس مهندسی برق حرف دلمو میگیرن) که این تا باحتمال بسیار بالا تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.
    2-متاسفانه با وجود اینکه تلاش کردم مطالب را جمع و جور کنم هنوز موفق نشدم تا بتوانم بطور متوالی مطالب را ارائه دهم.
    در نتیجه تا اطلاع ثانوی این تاپیک بروز نخواهد شد و از همه دوستان با محبت خودم درخواست میکنم عذر منو در این مورد بپذیرند.(با این حال تمام تلاشم رو میکنم تا به این تاپیک رسیدگی کنم.)
    برقرار و پایدار باشید
    Think / Act / Enjoy

AIO

AIO ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سپاس فراوان از طاهای گرامی،

من امشب که جستجویی در زمینه این سیستم در اینترنت انجام دادم به این نتیجه رسیدم که سیستم یادشده اخیراً خیلی سروصدا به پا کرده و از حالت سیستم های گذرایی که یک چندی به فروش می رسند و ناپدید می شوند فراتر رفته است.

بسیار تمایل دارم تا اگر کسی از دوستان - خصوصاً طاهای عزیز - اطلاعاتی درباره شخص ابوناچی که ایرانی هم هست دارند بگذارند. مثلاً سن، تحصیلات و سابقه معامله گری.

با احترام

کاربر فعال

میزان امتیاز
    583Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    ويديو هاي آموزش سيستم آبو ناچي

1- آموزش پیوتهای Pivot_L,Pivot_H
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    2- آموزش UTD یا Upward Temporary Direction
    3-آموزش TIS یا Trend Identifier Sentiment
    4- آموزش Market Sentiment
    5- آموزش نقطه تمایلی قیمت
    6- آموزش احساسگر ضد بولیش
    7- آموزش بخش Signal Generated By Close
    8- آموزش نقاط ریزشی
    9- آموزش Bullish-Bearish Indicators (بخش اول)

نرم افزار نسخه ماه MAY 2012

فایل ویدیویی پرسش و پاسخ شماره مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    6695Array = 93
    قدرت امتیازدهی
    93
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با درود
    این فرضیه در انجمن ایران ایگولد مطرح شده و مورد نقد منتقدین قرار گرفته.

سفسطه و فحاشی و جوابهای کودکانه تنها کاری بوده که طرفداران این روش نسبت به منتقدین انجام دادند.

فرد ارائه کننده هم پاسخگوی انتقادها نیست .

در تاپیکهای مختلف آن انجمن محترم میتوانید گفتگوهای رد و بدل شده بین منتقدین و طرفداران را ببینید.

حیف است فروم تازه تاسیسی مثل این فروم که مبنا را بر فعالیت علمی و پایه ای گذاشته با این گونه تاپیکها به انحراف کشیده شود.

نقل قول از ابوناچی:
    با احترام
    شک نکنید شما یکی از افرادی خواهید بود که تا کمتر از یک هفته ، متوجه میشوید که علاوه بر اینکه میتوانید نقاط حساس چند کندل دیگر را پیشبینی کنید ، بلکه از همان اول ماه ، روند را بررسی نماییید.
    آنوقت متوجه میشوید که بازار جبر خالص است!! در پستهای بعدی در مورد اینکه بازار یک حرکت جبری است و حتما بایستی اتفاق بیافتد ، صحبت خواهم کرد. در ثانی ، اگر به واقع شخصی متوجه شود که راهی که دارد میرود و ابزاری را که دارد با آن کار میکند اشکال دارد ، سه تصمیم ممکن است بگیرد . با کلا ف ارکس را رها میکند و یا ابزارش را عوض میکند و یا حد اقل دیدگاهش تغییر میکند. در هر سه مورد ، سود میکند .

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

کاربر فعال

میزان امتیاز
    583Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و درود بر شما دوست گرامي
    بنده به شخصه هنوز فايل هاي ايشان را نگاه نكردم ديدم تايپيكي با اين موضوع هست گفتم لينك فايل ها را قرار دهم تا دوستان استفاده كنند.
    در ضمن هر سيستمي هم منتقدان و هم طرفداراني دارد.
    به نظر من اگر كسي سيستمي دارد كه باهاش در حال سود كردن است نبايد سيستم خود را تغيير دهد . بنده به همين دليل با اين سيستم آبوناچي هنوز كار نكرده ام.
    موفق باشيد

میزان امتیاز
    3636Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    Array
    درود بر رخصت و پيام با صفا
    از رخصت با مرام بسيار ممنونم بابت لينكهاي قشنگشون
    از پيام دوست داشتني هم ممنون بابت نظرات خوبشون.
    در كل معتقدم نبايد اين شانس رو از فردي گرفت كه بتونه با مطالب تازه تري آشنا بشه، اما اينكه فرمودين ممكنه فضاي علمي اين فروم خراب بشه، با وجود احترامي كه براي نظراتتون قائل هستم، اما بايد بگم كنكاش علم و توليد علم هيچ و هيچ گاه به آساني انجام نشده و در راستاي اين كار حواشي و حرف هاي زيادي ممكنه زده بشه. اما اين فروم شكر خدا اين فضاي حاشيه بازي صرف و تنها رو نداره و نخواهد داشت، بدليل اينكه همه دوستان با ديد باز بهش نگاه ميكنند و اين خصوصيت خوبيه. اين هم نشونه خوبيه براي اينكه نگران نباشيم، ضمن اينكه بنده به شخصه و ديگر دوستان اطمينان داريم مديريت فروم و سايت از عهده كنترل اين موارد احتمالي بر مي آيند.
    برقرار و پايدار باشيد
    ویرایش توسط Barcelona : 05-11-2012 در ساعت 02:47 AM
    Think / Act / Enjoy

میزان امتیاز
    3636Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    Array
    درود بر همه دوستان فروم پرسپوليس

از همين جا از همه دوستان خواهشمندم:

تمام دوستاني كه مطالب تازي تري براي گفتن دارند و ميتوانند نوآوري بيشتري به اين فروم بدهند رو دعوت كنيم به فروم خودمون تا همه با هم و به كمك هم فروم رو آبادتر از گذشته كنيم.

بنده به سهم خودم به 1 نفر تابحال گفته ام و اگر فردي را سراغ داشته باشم دريغ نخواهم كرد.
    برقرار و پايدار باشيد
    Think / Act / Enjoy

کاربر فعال

میزان امتیاز
    30Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    سلام بر همه دوستان و ممنون از زحمات شما!
    جناب رخصت عزیز از شما هم بابت فایل های آموزشی تشکر میکنم
    می خواستم بدونم نرم افزار چراماهانه اعتبار دارد؟ و چطور و چگونه می توان به نرم افزار ماههای بعد دسترسی پیداکرد؟
    نرم افزار کار نمیکنه؟یعنی اصلا باز نمیشه؟میشه راهنمایی کنید؟
    با تشکر
    ویرایش توسط elyas361 : 05-11-2012 در ساعت 11:46 AM

صفحه 3 از 26 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین