سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Eur usd
صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 161

موضوع: Eur usd

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Eur usd

در نمودار 4 ساعته پس از یک الگوی abcd صعودی ،شاهد یک روند صعودی کوچک در قالب کانال در 2 هفته اخیر بودیم که با زدن سقفها و کفهای بالاتر ادامه مسیر میداد .

اما به رسیدن به یک سطح مقاومتی خیلی محکم و 61.8% کل ریزش قبلی ، روند متوقف شد و منجر به ساخته شدن یک سقف پایینتر شد .
    در همین سطح مقاومتی الگوی سروشانه با rd- در macd و rsi تشکیل شده است که قیمت به پایین خط گردن نفوذ کرده .همچنین خط روند صعودی بی رحمانه به پایین شکسته شده است .

با عرض شرمندگی به علت مشکلات اینترنتی نمیتونم عکس آپلود کنم.
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تحلیل یورو دلار

در تایم 4 ساعته شاهد یک روند نزولی 3 ماهه بودیم که در این مسیر مرتبا سقفها و کفها پایینتر از هم ساخته می شدند . (در شکل با مستطیل نشان دادم)
    نهایتا با تشکیل یک سقف بالاتر به مدت 3 هفته هست که یورو/دلار به صورت یه رالی صعودی رشد را شروع کرده است .

هم اکنون قیمت به یک سطح مقاومتی خیلی محکم برخورد کرده و متوقف شده است . حرکت بازار به مثلث متقارن یا پرچم شبیه هست .

فعلا برای پیش بینی جهت بازار باید منتظر ماند . اما چون صعود نسبت به زمان اصلاح سریعتر هست احتمال شکست به بالا و احتمال رشد تا 1.3700 برای رسیدن به هدف الگوی ABCD معکوس دور از انتظار نیست .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    Array

تحلیل یورو دلار

در نمایی نزدیکتر در نمودار 1 ساعته شاهد یک کانال صعودی بودیم که به پایین شکسته شد و سقف و کف پایینتر هم به معنای اتمام روند صعودی ساخته شد

اما هیچ فشار فروشی از جانب فروشنده ها دیده نمیشود و بیشتر به نقد کردن پوزیشنهای LONG شبیه است ، واگرایی زمانی هم تایید کننده است .
    ضمن اینکه این ناحیه تبدیل سطوح و کف حمامیتی برای قیمت محسوب میشود .

احتمالا این اصلاح به صورت پیچیده و 3-3-5 در بیاید . به هر حال پیشنهاد به فروش که ندارم و به دنبال شکست به سمت بالا برای ادامه صعود هستیم.
    در تاریخ 10 فوریه ظرف زمانی پر خواهد شد و احتمالا شاهد صعود قیمت باشیم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    Array

یورو / دلار h1

قیمت با یک ABCD به کف کانال رسید و حمایت شد . حال به سمت سقف کانال در حرکت است که احتمالا تشکیل الگوی پروانه خواهد داد و پس از رسیدن به آن محدوده مجددا ریزش تا کف کانال را شاهد باشیم .

فعلا بعید است بتواند از محدوده تراکم خارج شود .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

تحلیلها شما خیلی واضح و آموزشی است اینهو خود تحلیلهای آقای آزادی می باشد اگر شاگرد آقای آزادی هستید باید به آقای آزادی تبریک گفت که تریدری چون شمارابه جامعه ایران تحویل داده است.
    آیا امکان دارد من در خصوص تحلیلها ی شما اگر ابهامی برام وجود دارد سوال کنم که برای تکمیل آموزش (درس پس دادن) فراهم شود.
    با تشکر
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    Array

پاسخ سامان

سلام دوست من .
    اینهایی که فرمودید نظر لطف شماست . شاگردی نیمای عزیز برام افتخار بزرگیه .

خیلی خوشحال میشم اگه روی تحلیلهای این حقیر بحث و تبادل نظر انجام بشه . چون اساسا هدف از نوشتن تحلیلها اینجا صرفا همینه .

اگه بتونم راهنماییتون کنم که خیلی خوشحالتر میشم .

از نیمای عزیز هم درخواست دارم وقتهایی که به این قسمت سری میزنه حتما نکات ارزشمندشو بهمون گوشزد کنه .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    Array

پاسخ سامان

در تحلیل قبلی یورو/دلار گفتم که بازار در یه محدوده تراکم هست و احتمالا به بالا شکسته میشه و معمولا در این تراکمها خودم کاری به بازار ندارم و منتظر شکست میمونم. این تحلیل 1 ساعته هم صرفا برای دید بهتر به نوسانات کانال بود .
    طبق فرمایشتون البته اگه الگو در جهت روند باشه با ارزشتره و این پروانه هم به این جهت هست که نوسانات را با دید بهتری بشه دنبال کرد .

در اشل بزرگتر کل نوسانات شبیه به یک پرچم صعودی بود که رفتارش 3-3-5 شد .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    Array

یورو/دلار h4

همانطور که پیش بینی میکردیم قیمت از محدوده تراکم به سمت بالا شکسته شد (البته زودتر از اونی که من حدس میزدم). اکنون با اطمینان بیشتری میشه گفت که بازار به سمت منطقه prz دو الگوی ab=cd حرکت خواهد کرد . چیزی حدود 450 پیپ بالاتر .

البته در بعد زمان سرعت رشد کندتر از دفعه قبل هست و احتمال برگشت به روند نزولی میان مدت با برخورد به prz هست .

ویرایش توسط bulkowski : 02-08-2012 در ساعت 10:41 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    Array

یورو / دلار h1

در نمودار 1 ساعته شاهد قدرت بسیار بالای خریدارها هستیم که منجر به خروج قیمت از کانال شد .

الگویی نه چندان تیپیک اما شبیه به پروانه دیده میشود که ممکن است تبدیل به محدوده نقد کردن پوزیشنهای خرید شود و قیمت را کمی پایین بیاورد یا باعث درجا زدن قیمت شود .
    توجه کنید که حداکثر اصلاح بازار میتواند تا بالای سطح کانال باشد . به هیچ عنوان به فکر معامله فروش نباید بود . پوزیشنها خرید را نگهداری کرد و دنبال نقاط خوب برای ورود مجدد شد .

به هر حال احتمالا با ورود خریداران تازه نفس قیمت اهداف بالاتری را ببینه .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    Array

یورو / دلار h1 پنج شنبه

پس از اینکه قیمت تونست خط مقاومت محکم خودشو بشکنه و از محدوده تراکم خارج بشه یه الگوی پروانه ساخت که منجر به استراحت و حرکت برگشتی برای کل دیروز شد که نتیجه نقد کردن تعدادی از خریدارها بود .
    از اونجایی که فشار فروشی تو بازار نیومد ، امروز احتمالا صعود دوباره از سر گرفته بشه .

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)