سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Eur usd - صفحه 3
صفحه 3 از 17 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 161

موضوع: Eur usd

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

[/QUOTE]

سلام شاد باشید
    من بارها در شمارش الیوتی دیدم که موج 5 از 5 سقف موج3از 5 رو نمیزنی و الگوهای مثل پروانه رو شکل میدهد در اینجا شکل شما موج5 رو 3 موجی گرفتید یعنی چی؟آیا همین قضیه وآماندگی موج5از ا5منظورتان است که موج5 رو 3موجی رسم کردید یا دلیل دیگری دارد؟
    با تشکر
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    2270Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها

سلام شاد باشید
    من بارها در شمارش الیوتی دیدم که موج 5 از 5 سقف موج3از 5 رو نمیزنی و الگوهای مثل پروانه رو شکل میدهد در اینجا شکل شما موج5 رو 3 موجی گرفتید یعنی چی؟آیا همین قضیه وآماندگی موج5از ا5منظورتان است که موج5 رو 3موجی رسم کردید یا دلیل دیگری دارد؟
    با تشکر[/quote]

سلام
    دوست عزیز در نقاشی که کشیدم به هیچ وجه اهمیتی نداره که موج 5 سه موجی باشه یا 5 موجی
    هدف از این شکل توجه به قرار گیری پترن پروانه وبازوی xa اون هست که باید xa یک حرکت اصلاحی در یک حرکت پیشرو بزرگتر باشه.
    اون شکل بالا هم که میفرمایید موج 5 سه موجی هست یه شکل نمادین هست.
    اصل قضیه محل و ساختار الگو هست.
    حالا شما یه شکل بکشین که موج 5 5 موجی باشه !
    فرقی نداره !

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سامان جان دلیل اول که Abcd بود را قشنگ اومدی . اما از عکس دوم هیچی نفهمیدم . اون شکل هارمونیک که کشیدی چیه . چیزی نداریم اونجا ؟؟؟!!!!!!!!!!!!
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    آرش جان ممنون از توضیح کامل و دقیقی که فرمودید . قطعا پروانه در انتهای موج پیشرونده اثر بیشتری داره . نقاشیتون هم آقا خیلی خوب و زیبا بود . :d
    مطمئنا واسه من که خیلی نکته اموزشی داشت .

فقط یه سوال . من توی کتاب اسکات کارنی ندیدم که بگه عکس این حالت غلطه . اگر چه شکلهای کتابش با توضیحات شما تطبیق داره .
    سوالم اینه که اگه پروانه و خرچنگ توی موج پیشرونده نبود ، الگو غلطه یا حالت ایده آل نداره ؟؟. آیا رفرنسی برای این موضوع سراغ دارید که بتونم دقیق بررسیش کنم .؟؟؟؟
    ویرایش توسط bulkowski : 02-17-2012 در ساعت 05:22 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array
    آرش جان میشه لطف کنی اصلاح abcde را بیشتر توضیح بدی واسمون. سیستم الیوتیه ؟ ریزموجهاش چطوریه ؟

(اگه از اون نقاشی قشنگها باشه که چه بهتر)

میزان امتیاز
    2270Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    آرش جان ممنون از توضیح کامل و دقیقی که فرمودید . قطعا پروانه در انتهای موج پیشرونده اثر بیشتری داره . نقاشیتون هم آقا خیلی خوب و زیبا بود . :d
    مطمئنا واسه من که خیلی نکته اموزشی داشت .

فقط یه سوال . من توی کتاب اسکات کارنی ندیدم که بگه عکس این حالت غلطه . اگر چه شکلهای کتابش با توضیحات شما تطبیق داره .
    سوالم اینه که اگه پروانه و خرچنگ توی موج پیشرونده نبود ، الگو غلطه یا حالت ایده آل نداره ؟؟. آیا رفرنسی برای این موضوع سراغ دارید که بتونم دقیق بررسیش کنم .؟؟؟؟
    خواهش میکنم عزیز
    آقا شما کتاب اسکات کارنی رو زیاد جدی نگیر
    کارنی همه بازار رو به شکل هارمونیک میبینه.
    اونهم فقط از بعد قیمتی
    به سایر ابعاد کاری نداره
    در صورتی که الگوهای هارمونیک همراه با ساختار های الیوتی معنا و مفهوم پیدا می کنند.
    در واقع ابزار های هارمونیک به نوعی کمک دهنده هستند.یعنی یه جورایی ابزار تایید کننده شمارش امواج هستند.
    مثلا چرا در الگوی باترفلای ما میگیم که نقطه d باید بین 127 تا 161.8 درصد اکستنشن بازوی xa باشه؟
    خب فلسفه این چیه؟
    چون یکی از کلاستر های احتمالی برای انتهای موج 5، یکی اکستنشن 127 و یا 161.8 موج 4 هست.موج 4 چیه؟همون بازوی xa
    پس اگه در این حالت یک الگوی پروانه هم تشکیل شده باشه یک تاییدیه قوی هست که ما موج شماریمون درست بوده و موج 5 احتمال زیاد تموم شده.
    حالا میایم دنبال گواه های دیگه مثل کندل بازگشتی،دایورجنس و انالیز زمانی میگردیم برای ورود به معامله.یا در واقع برای گرفتن موج a
    به شخصه فقط برای الگوهای پروانه ای که در این حالت تشکیل میشن اعتبار قایل هستم و به حالت های دیگه توجه نمی کنم
    البته باید عرض کنم که به هر حال وقتی در یک منطقه یک همپوشانی فیبو داشته باشیم به هر حال قیمت بهش واکنش نشان خواهد داد.اما اگه همپوشانی سر جای خودش باشه مطمعنا اثر بیشتری خواهد داشت.
    امیدوارم توضیحات کامل باشه
    اگه باز هم مسئله ای هست بفرمایید تا جایی که سواد یاری کنه در خدمتم.

میزان امتیاز
    2270Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    آرش جان میشه لطف کنی اصلاح abcde را بیشتر توضیح بدی واسمون. سیستم الیوتیه ؟ ریزموجهاش چطوریه ؟

(اگه از اون نقاشی قشنگها باشه که چه بهتر)
    خواهش میکنم
    در مورد اصلاحات کامپلکس انواع و اقسام الگوها و نظریه ها صادر شده
    شما هر کتاب الیوتی رو که مطالعه بفرمایید ساختار های اصلاح کامپلکس رو به وفور پیدا میکنین.
    ولی آیا واقعا همه ساختار ها رو باید بدونیم؟
    جواب یقینا منفی هست
    ما نمیخوایم خودمون رو توی شکل ها و الگوهای کامپلکس غرق کنیم
    ما فقط دنبال پیدا کردن انتهای اصلاحی ها هستیم تا بعد از اون در جهت روند وارد بازار بشیم
    بر خلاف حالتی که ما آخر موج 5 رو پیدا میکنیم و خود موج اصلاحی رو شکار میکنیم.مثل همون حالتی که الگوی باترفلای یا کراب تشکیل میشه
    در مورد ساختار های اصلاح ساده و کامپلکس حتما توضیحات مفصلی رو در تاپیک تخیلات من ! قرار خواهم داد.
    شرمنده هستم که الان به علت کافی نبودن وقت نمیتونم کامل توضیح بدم
    حتما در هفته آینده خدمت شما و دوستان تقدیم خواهم کرد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array
    خب من یه سوال تو پست 55 پرسیدم اما فقط آرش و سامان جواب دادند . پس این همه تحلیلگر خوب داریم که تاپیکو میخونند چرا چیزی نمیگند .

منتظر نظرهای خوب و تکنیکی تون هستم.

بچه ها بیاد بحثو داغ کنید . تا حالا نظرهای خیلی خوبی داشتیم .

1. میانگین 200 روزه و عدد رند 1.3000 .
    2. الگوی abcd (سامان)
    3. الگوی abcde (آرش)

بقیه موارد را بگید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سامان جان دلیل اول که Abcd بود را قشنگ اومدی . اما از عکس دوم هیچی نفهمیدم . اون شکل هارمونیک که کشیدی چیه . چیزی نداریم اونجا ؟؟؟!!!!!!!!!!!!

بولی جون امروز خوب گیر دادی ها؟ درخصوص شکل دوم INV AB=1.62CD
    لطفا" این مطلب که الان میگم منبع علمی نداره بارها دیدم که در این منطقه مقاوتی بوجود میاید آن هم موقعی که در تایم بزرگتر حالت کندل 2B بوجود میاید در تایم پایین تر INV AB=1.62CD قیمت به این محدوده عکس العمل نشان میدهد .(خط زیک زاک آبی)
    با تشکر از توجه تان
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22315Array = 260
    قدرت امتیازدهی
    260
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اینم پاسخ من به سوال شما امیدوارم مفید واقع بشه ما در تاریخ 30 نوامبر یک سطح مقومت قوی داشتیم که بارها از آن حمایت شده بود و همینطور که در تصویر زیر میبینید دقیقا" قیمت با تاچ کردن آن شروع به عکس العمل می نماید که در همین حا الگوی کراب هم داشتیم که در تحلیل های آقا مصطفی موجودمی باشد در ضمن از نظر چنگال هم می بینیم که در خط چایین چنگال هم چوشانی دارد و در ریتریس 1.618 هم هستیم در ضمن از نظر فندامنتالی هم تقریبا" در همان ساعتها بود که آقای برنانکی مصاحبه مطبو عاتی داشت

[IMG][/IMG]
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

صفحه 3 از 17 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)