سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Gbp usd
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

موضوع: Gbp usd

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Gbp usd

سلام به همه .
    به یاری خدای مهربان در این بخش تحلیل تعدادی از جفت ارزهای اصلی را زیر نظر استاد آزادی قرار میدهم .

هدف از این کار به اشتراک گذاشتن تحلیلها به منظور ارتقا سطح دانش تحلیلگری خود و دیگران میباشد .
    هر گونه انتقاد و نظر از جانب دوستان موجب غنی شدن آن خواهد شد .

تایم فریم تحلیلی h4 است البته با نگاهی به daily و h1 . در تحلیلها به سه رکن قیمت، الگو ، زمان خواهم پرداخت .

امیدوارم با توصیه های نیمای عزیز و توجه و همکاری دوستان این بخش مفید ، پر ثمر و رو به رشد باشد .
    ویرایش توسط bulkowski : 02-01-2012 در ساعت 10:46 AM
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

GBP USD

سطح حمایتی تاریخی و بسیار محکم در قیمت 1.5300 از ریزش بیشتر جلوگیری کرد. ریتم حرکت بازار از نقطه 1 تا 2 در مقایسه با حرکت از 2 تا 3 نشان از ضعف بازار در ریزش و نقش محکمتر حمایتی آن است .

RD + در مکدی و RSI نیز تاییدی بر حمایت میباشد . پس در بلند مدت شاهد رشد قیمت خواهیم بود .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array

تحلیل پوند/دلار h4

بازار با یک الگوی AB=CD با ریتم 3-3-5 به خط حمایت نزدیک شد و با تشکیل الگوی سروشانه کف و RD + در مکدی ، در طی یک رالی در حال صعود میباشد .

از نظر زمانی قیمت در زمانی کم و خیلی سریع کل الگوی ABCD را طی مسیر کرد که نشان از قدرت خریدارها دارد .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array

تحلیل پوند/دلار h1

در نمودار 1 ساعته روندی صعودی را میبینیم که سقفها و کفها بالاتر از هم قرار دارند و همواره شتاب خرید بیشتر از فروش هست .

در آخرین اصلاح ، حرکت کند بازار شبیه به الگوی هارمونیک خفاش است که PRZ این الگو شامل همپوشانی سطوح فیبو ، MA200 و تبدیل سطوح مباشد .
    ستاره صبحگاهی روی این ناحیه جالب هست .

به نظر موقعیت خوبی برای پوزیشن لانگ با استاپ 50 پیپی میباشد . البته تریگر نهایی را میتوان با شکست خط روند نزولی کوتاه مدت گرفت .

ویرایش توسط bulkowski : 02-06-2012 در ساعت 04:48 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array

پوند / دلار h1

دیروز گفتم که با یک الگوی خفاش صعود خواهیم داشت که به نتیجه نشست .

در مسیر رشد به محدوده ای از مقاومتها برخورد کرد. همچنان بازار برای خرید مناسب هست .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array

پوند / دلار h1

دیروز ظهر تحلیل کردیم که پوند رشد قیمتی خواهد داشت و از محدوده تراکم کوچکش خارج خواهد شد.

در اشل بزرگتر کنج پهن شونده ای را میبینم که به بالا شکسته شده . احتمالا بازار تا هدف الگوی ab=cd بالا بره و در انجا یک deep crab بسازه و کمی اصلاح کنه .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array

پوند / دلار h1 پنج شنبه

همانطور که گفتیم پوند از محدوده تراکمی که به شکل کنج پهن شونده ساخته بود خارج شد . اما بعد با ساخت یک پروانه کمی اصلاح کرد و تا بالای کنج به عنوان حرکت برگشتی برگشت تا فرصت خرید بهتری را برامون فراهم کنه . (اینه که میگن روند دوست ماست . مبینید چقدر هوامون را داره )

اکنون با ساخت ABCD معکوس و حمایت روی MA200 و پر شدن ظرف زمان آماده صعود دیگری خواهد بود .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    158Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    جناب بالكوفسكي
    خسته نباشيد ممنون از تحليلهاي خوبتان . اميدوارم هميشه موفق باشيد و ما رو ازتحليلهاتون بهرهمند فرماييد

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid110 نمایش پست ها
    جناب بالكوفسكي
    خسته نباشيد ممنون از تحليلهاي خوبتان . اميدوارم هميشه موفق باشيد و ما رو ازتحليلهاتون بهرهمند فرماييد

سلام دوست من .
    نظر لطف شماست . خوشحالم که شما هم مشارکت میکنید . انشالا همه در کنار هم تحلیلهای قوی تری را انجام بدیم.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array
    سلام سامان عزیز .
    تو این تاپیک سعی میکنم از بعد تحلیلگری به نمودارها نگاه کنم. اینکه تریگر ورود چیه و یا sl و tp کجاست کاملا به بحث تریدری مربوط میشه .
    مثلا وقتی میگیم نیوزلند صعودیه ، هزار نوع تریگر و استاپ میشه تعریف کرد . این به پلن معاملاتی هر کسی بر میگرده . من به شخصه نمیتونم sl و tp برای کسی تعیین کنم.

بحث تریدی خیلی کلیدی و مهمه که اگه بخواهیم در موردش صحبت کنیم خودش یه تاپیک میخواد . در ضمن در این زمینه نیمای عزیز استاده و خیلی حرف واسه زدن داره .
    اما من یه پلن معاملاتی ساده دارم که با راهنمایی های نیما خان کاملش کردم .

خیلی کلی بخوام بگم من فقط روی اصلاح وارد میشم و استاپم را روی پیووت ماژور قبلی میذارم. اگه جایی فرصت شد راجع به پلنم توضیح بیشتری میدم .

آقا نیما تحلیلها را نگاه میکنه اگه نکته ای توش باشه گوشزد میکنه و راهنمایی . که البته این نظر لطفشه .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)