سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Gbp usd - صفحه 4
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

موضوع: Gbp usd

شاهین
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    با تشکیل الگوی گارتلی و هجوم سنگین خریداران ، انتظار صعود قیمت برای هفته آینده را برای پوند داریم .
    بالکوفسکی جان سلام
    یه سوال؟ اگه قیمت بین سطوح فیبو باشه بایدکدوم را در نظر بگیریم؟ مثلا در همین تحلیل شما چون قیمت من به 61.8 نرسیده بود و از 50 کمی گذشته بود من اونو گارتلی در نظر نگرفتم
    در ضمن در حساب دمو متاسفانه سطوح قیمتی با ریل فرق داره و این باعث تفاوت تحلیل من با کسانی که ریل کار میکنند میشه
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین نمایش پست ها
    بالکوفسکی جان سلام
    یه سوال؟ اگه قیمت بین سطوح فیبو باشه بایدکدوم را در نظر بگیریم؟ مثلا در همین تحلیل شما چون قیمت من به 61.8 نرسیده بود و از 50 کمی گذشته بود من اونو گارتلی در نظر نگرفتم
    در ضمن در حساب دمو متاسفانه سطوح قیمتی با ریل فرق داره و این باعث تفاوت تحلیل من با کسانی که ریل کار میکنند میشه
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    سلام . در مورد نسبتهای الگوهای هارمونیک ، اکثر مواقع این حالت را خواهید دید که قیمتها خیلی دقیق به اعداد مورد نظر نمیرسند . اما دقت کنید که اینجا بازاره نه کتاب که همه شکلهای خیلی دقیق و تمیز رسم شده باشه .
    و شما نهایتا باید به دنبال این باشید که حدود این نسبتها را مشخص کنید تا بتونید به این نتیجه برسید که ریتم حرکت بازار هارمونیک هست . در به کار گیری تمام ابزارهای تکنیکال به قول معروف مته به خشخاش نگذارید . و مقداری انعطاف پذیر باشید .

اما نهایت امر اینکه کار ما تحلیله . از احتمال میاد . یعنی میگیم احتمال برگشت از اینجا هست . ممکنه خیلی راحت بر نگرده .
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

H4 chart

تلاقی دو خط چنگال ، حتمال تشکیل کف محکم در این ناحیه و برگشت به سمت بالا وجود داره .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    تلاقی دو خط چنگال ، حتمال تشکیل کف محکم در این ناحیه و برگشت به سمت بالا وجود داره .

بلند شدن شدید قیمت از روی تلاقی چنگالها . جالبه که مصادف بود با افتتاحیه المپیک .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    Array

Wave counting

h4 chart:
    ریزش شدید و پر قدرتی را شاهد بودیم که ساختار ایمپالس و دقیقا 5 موجی دارد . به نظر میاد الان در یک اصلاح قرار داشته باشیم . احتمالا این اصلاح به شکل یک flat با ساختار 5-3-3 حرکت کند .
    گویا اکنون در موج اخر flat هستیم و انتظار صعودی 5 موجی را داریم .

h1 chart :
    ریز موجها از نمایی دقیق تر .

حائز اهمیته که اخیرا gbp/usd به شدت کوریلیشن خود را با جفت هایی مثل eur/usd و usd/chf از دست داده . رفتارهایشان را هم که میبینید چقدر متفاوت شده .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)