سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
کتابخانه زبان فارسی گن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
Like Tree11Likes

موضوع: کتابخانه زبان فارسی گن

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1126Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

کتابخانه زبان فارسی گن

درود..

لطفا کتابهای ترجمه شده یا جزوه هایی که راجب گن میباشد را در این محل قرار دهید. درضمن لطف کرده و منبع را نیز درج کنید تا قدردانی هم از عزیزانی که زحمت این کار را کشیدند باشد.
    درج نظر میتواند به خوانندگان کمک کند ولی برای بحثهای فنی و تحقیقی لطفا از تاپیکی مجزا بهره ببرید.

تشکر...

عزیزان برای آپلود از این لینک بهره ببرند. تا هم پوشه ای برای خود داشته باشند و هم برای دانلود راحتر باشد.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط SAMADALDIN : 06-12-2012 در ساعت 01:29 PM
    حسین حیدرد این را میپسندد.
    من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1126Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    Array
    درود

عزیزان من یه فایل متنی دارم که تبدیلش کردم به پی دی اف.ترجمه کتاب Larry Pesavento Astro Cycles هست فقط هرچی گشتم متوجه نشدم ترجمه کی هست. و کی زحمت این کار رو کشیده. یادم هم نیست از کجا دانلود کردم.

اگه کسی میدونه بگه با اجازشون اینجا قرار بدم . کتاب مناسبی هست.
    ذکا این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    273Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام جناب مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

هر کسی بوده بزرگواری کرده و ترجمه کرده و هر جا هست خدانگهدارش باشه.

لطف کنید بزارید اگه معلوم شد کدوم بزرگوار بوده و کسی شناخت به منبع فایل اضافه میکنید.

متشکرم
    شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
    عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
    دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
    بخند خدا با توست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    583Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نام مقاله : روش معاملاتي W.D. GANN

ترجمه : حميدرضا كياني

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1126Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    Array
    درود

با عرض پوزش از تاخیر برای آپلود دچار مشکل شده بودم...

کتاب Astro Cycles نوشته لری پساونتو میباشد که نگاه تحقیقی به پدیده های نجومی بیان شده از طرف گن داشته با مثالهای خوب...

البته بنده هنوز پیدا نکردم زحمت این کار را چه کسی کشیده هر کس میداند این ترجمه زحمت کیست علام کند تا با ذکر نامشان و اجازه از ایشان تشکر کنیم.

البته نه این کتاب بلکه تمام کتب و جزوهایی که راجب این زمینه هست داری ابهامی هست که از نظر بنده از طرف نویسنده ها هست. که هیچگاه اصل مطلب را بیان نمیکنند. و این خود ما هستیم که باید با تحقیقی بیشتر به مطلب برسیم. کتاب اصلی را هم در کتابخونه اصلی در مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها قرار میدهم که عزیزان بتوانند با ترجه تطبیق دهند.

قابل توجه عزیزانی که دنبال نمونه هستند این کتاب مناسب هست.

بازهم از فردی که ترجمه کرده شخصا تشکر میکنم.
    ویرایش توسط SAMADALDIN : 06-14-2012 در ساعت 08:44 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    273Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    این کتاب رو فکر کنم ای دی amo و اقای وحید سلیمانی در سایت قیمتها ترجمه کرده بودند.. ایشون در تالار استولوژِی قصد داشتند مطالب رو از پایه اموزش بدهند که این تاپیک رو یه تاپیک دیگه فکر کنم باز کرده بودند ولی به سرانجام نرسیده بود.

این رو هم بگم که ترجمه اون کتاب لاری پسانتو نیست اگه اشتباه نکنم مطالب مهم رو ترجمه کرده بودند و از سایر منابع هم استفاده کرده بودند.
    شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
    عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
    دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
    بخند خدا با توست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1126Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط A B B A S نمایش پست ها
    این کتاب رو فکر کنم ای دی amo و اقای وحید سلیمانی در سایت قیمتها ترجمه کرده بودند.. ایشون در تالار استولوژِی قصد داشتند مطالب رو از پایه اموزش بدهند که این تاپیک رو یه تاپیک دیگه فکر کنم باز کرده بودند ولی به سرانجام نرسیده بود.

این رو هم بگم که ترجمه اون کتاب لاری پسانتو نیست اگه اشتباه نکنم مطالب مهم رو ترجمه کرده بودند و از سایر منابع هم استفاده کرده بودند.
    این که مطالب کتاب رو گلچین کردند درسته... برای همین اصل کناب رو هم قرار دادم برای تطبیق چون یکم عجله داشتم گلچین بودن رو یادم رفت بگم که از شما ممنون هستم. ترجمه کامل نیست. ولی کتاب لری پساونتو هست.

درکل مطلعه کتاب رو پیشنهاد میکنم. کارگاه عملی براساس این کتاب و چند کتاب دیگه در نظر دارم که در آینده نزدیک شروع میکنم.

در هر صورت از هر دو استاد کمال تشکر را دارم....
    rezazahed این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1126Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    Array
    درود

با کسب اجازه از مدیر سایت سرمایه جزوای را اینجا قرار میدهم که زحمت نام کاربری trendfinder در سرمایه هست. که مطالبی را از سایت گرد آوری و دسته بنی کرده اند.
    با تشکر فراوان بنده مطلب خود ایشان را عینا اینجا قرار میدهم.

{این فایل صرفا برای کاربران سایت سرمایه تهیه و تنظیم شده و استفاده تبلیغاتی از آن بدون اجازه مدیر سایت از نظر
    اخلاقی کاره ناروایی است. کوشش کنیم در خلال قانون کپی رایت خودمان وظیفه مان رو دست انجام دهیم.

با تشکر ویزه از جناب نادر که در تاپیک "ستاره شناسی دورههای زمانی و ارتباط آن با بازار تبادلات ارزی" این مطلب آموزشی
    را در اختیار بقیه گذاشتند.

گردآوری مطالب و تهیه فایل: وریا نجات یاب trendfinder}

ویرایش توسط SAMADALDIN : 06-15-2012 در ساعت 06:29 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    184Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
    درود

با عرض پوزش از تاخیر برای آپلود دچار مشکل شده بودم...

کتاب Astro Cycles نوشته لری پساونتو میباشد که نگاه تحقیقی به پدیده های نجومی بیان شده از طرف گن داشته با مثالهای خوب...

البته بنده هنوز پیدا نکردم زحمت این کار را چه کسی کشیده هر کس میداند این ترجمه زحمت کیست علام کند تا با ذکر نامشان و اجازه از ایشان تشکر کنیم.

البته نه این کتاب بلکه تمام کتب و جزوهایی که راجب این زمینه هست داری ابهامی هست که از نظر بنده از طرف نویسنده ها هست. که هیچگاه اصل مطلب را بیان نمیکنند. و این خود ما هستیم که باید با تحقیقی بیشتر به مطلب برسیم. کتاب اصلی را هم در کتابخونه اصلی در مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها قرار میدهم که عزیزان بتوانند با ترجه تطبیق دهند.

قابل توجه عزیزانی که دنبال نمونه هستند این کتاب مناسب هست.

بازهم از فردی که ترجمه کرده شخصا تشکر میکنم.
    سلام من هم این کتاب ترجمه را می خواستم آپلود کنم که با سرعت اینترنت به مشکل خوردم دستتون درد نکنه
    احمد شهگلی این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1126Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    Array
    درود

جزو را قرار میدهم که زحمت جناب مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها عزیز است که بنده دیشب مطالعه کردم. برای آموزش جزو کاملی است.

ترجمه کتاب میکولا است. که در خود جزوه تشریح شده. این جزو را برای مطالعه تاکید میکنم. اگر هم از جدول استفاده نبرید متوجه قوانینی از حرکات بازار میشوید.

در مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ایشان زحمت انتشار را هم کشیدند. که متاسفانه با کم توجهی روبرو شده است.

البته لازم به ذکر است مدلهای دیگری هم برای استفاده از این جدول هست.
    ویرایش توسط SAMADALDIN : 07-13-2012 در ساعت 01:43 PM
    احمد شهگلی این را میپسندد.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین