سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
کلاس گن
صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 166
Like Tree33Likes

موضوع: کلاس گن

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    188Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array

کلاس گن

سلام
    تو این تاپیک می خوام از تریدر حرفه ای گن ، علی aligh عزیز دعوت کنم تا یک تالار اختصاصی ایجاد کنه و خواهش کنم کلاس آموزشی گن تشکیل دهد
    دوستانی که تمایل دارند همین جا اعلام اماده گی کنند تا ببنیم چند نفر می شیم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    6014Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    ابتدا ببینید که علی آقا تمایل به آموزش دارند و بعد داوطلبان اعلام آمادگی کنند
    چون داوطلب زیاد هستند
    با احترام
    rjalinous این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    188Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    علی اقا گفته کمک می کنه فقط باید افراد با انگیزه باشه تا دعوت کنه تا ایشان هم علاقه پیدا کنن برای اموزش
    درست وقت ندارن این می دونم بهم گفته حتی کلاس حضوری هم من گفتم تشکیل دهند من اولین نفرم، ولی علی جان گفت وقت زیادی نداره
    امیدوارم بچه ها اینجا دعوت کنن شاید یه زمان کوچکی برای ما هم اختصاص دهند
    مبحث خیلی سخت و سنگینی برای همین من خیلی مطالعه کردم ولی نتیجه ای نداشت
    باید یک استاد و راهنما داشته باشیم تا راه بیوفتیم

مدیر بخش گن

میزان امتیاز
    841Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلامدوستان اول خواهش میکنم از کلمات ساده استفاده کنیم بنده نه حرفه ای هستم ونه ...... فقط یک تریدر ساده هستم ولی با پشتکار زیاد . و سعی کردام که شاید کمی بیشتر از بعضی از دوستان مطالب مربوط به گن را پیگیری کنم همین و بس . اما دوستان واقعا اگر تمایل دارند که با این مبحث با کمک یکدیگر بیشتر آشنا شویم .چند نکته در ابتدا خدمت دوستان عرض کنم : اولین و مهمترین نکته این است که روش گن (لااقل آن مقداری که من با آن آشنا شدام ) در ابتدا فقط یک روش کاملا دستی است و از متا تریدر فقط برای گرفتن دیتا استفاده میشود و اگر دوستان فکر میکنند که حوصله و پشتکار چنین کاری را دارند که با مداد بر روی کاغذ نمودارها را رسم کرده و بر روی کاغذ تحلیل کنند بنده هم خوشحال خواهم شد در خدمت دوستان باشم . نکته دوم اینست که این کار کاملا دو طرفه می باشد یعنی قرار نیست که در یک تاپیک بنده فقط تنهایی مطلب بگذارم . برای بنده خیلی سخت است که در یک تاپیک تنهایی مطلب بنویسم چون احساس میکنم که برای خودم مطلب می نویسم ( پس مسلما نیازی به آن نیست ) . نکته بعد اینست که این کار انجام تکلیف دارداگر یک مطلب یا موضوع درست جا نیفتد وارد شدن به مباحث بعدی کمی خطرناک است چون ممکن است که بعضی از دوستان اقدام به ترید کرده و متضرر شوند . مورد بعد اینست که یاد گرفتن گن و استرولوژی مانند یاد گرفتن یک زبان خارجی جدید زحمت دارد ونیاز به انرژی دارد و .......... به هرحال دوستانی که میخواهند برای اینکار آمادگی خود را اعلام کنند ابتدا یک نمودار حداقل با بیشتر از 50 کندل روزانه یا هفتگی یا ماهیانه بر روی کاغذ شطرنجی رسم کنند که حداقل 3 موج را بر روی ام مشخص کرده باشند و در همین تاپیک با اعلام امادگی و نظرشان در باره این نمودار بگذارند تا سایر دوستان هم مشاهده کنند و زمان اینکار هم حداکثر تا اخر تیرماه باشد در این مدت لطفا در باره نحوه ترسیم و جزئیات ان سوالی نپرسید فقط با اطلاعات و معلومات خود و منابعی که در اختیار دارید اینکار را بکنید . البته یک پیشنهاد هم دارم که اختیاری است اگر شخص علاقه مند بود یکی از اندیکاتورهایی که بیشتر با ان کار میکند مثل rsi یا ...... را هم بصورت دستی در پایین چارت رسم کند لطفا اندیکاتوری را که بیشتر استفاده میکنید باشد . در اول مرداد ماه با کمک و همفکری افراد یکه به این شکل اعلام آمادگی کرده اند همفکری میکنیم در خصوص ادامه کار با تشکر از تمامی دوستان ببخشید طولانی شد .
    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    188Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    منظورت اینکه نمودار شمعی روی کاغذ شطرنجی بکشیم همین؟
    ان که می شه پرینت گرفت راحت دقیق تر هم هست
    لطفا بیشتر توضیح دهید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    70Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    با سلام
    ايشان مي خواهند با اين كار بسنجند كه آيا واقعا به يادگيري اين حوزه علاقمند هستيد يا نه چرا كه همه چيز دستي است. ما بايد نشان بدهيم چقدر علاقمنديم و از عهده كار بر مي آييم و گرنه خود ايشان هم مي دانند مي توان پرينت گرفت. در هر صورت ما مشتاقانه منتظريم و با توجه به سخت بودن كار اميدواريم بتوانيم استفاده و يادگيري كه مبتني بر ديالوگ باشد را به خوبي انجام دهيم.
    Market Is Not About Prediction. It Is About Reaction

مدیر بخش گن

میزان امتیاز
    841Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    Array
    دوست من منظورام کاملا هم اینست نمودار شمعی یا میلیه ای یا ..... فقط نمودار خطی نباشد . و کاملا دستی رسم شود . یعنی کلمات open , high . low , close را با انگشتان خود رسم کنی وقتی شما پرینت میگیری این نمودار دیگر دست نیست ویا از نمودار درست باید پرینت نمیگیری شاید کمی درک ان سخت باشد ولی تا یک بار رسم نکنی خوب درک نمی کنی منتظر دیدن نمودارهای دوستان هستم با تشکر
    rjalinous و احمد شهگلی پسندیده اند.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1789Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوستان صبور باشید در صورت موافقت هیئت مدیره بر طرح من تمام سبک ها و شیوه ها به صورت مالتی مدیا و دورهای سطح عالی همراه با پرسش و پاسخ ارایه خواهد شد

شک نکنید شرایط را طوری ایجاد کنم که حتی اساتید با روزی یکساعت هم به این امورات برسند

از جمله مباحثی که مد نظر بنده هم بوده همین گن و آسترولوژی است که بی شک از اساتید نام دار وقابل همچون علی گل بهره خواهیم برد

من به شخصه علاوه براینکه تمام مدیریت بخش و حتی مولتی مدیاهای انواع بخش های که تخصص دارم برعهده من هست و انجام خواهم داد اولین نفری هستم که به اندازه پنج نفر هزینه ای معادل هزار دلار ( کمک های اولیه ای که افراد در صورت تمایل برای پاداش اساتید جهت خدمات اموزشی و پشتیبانی اهداء میکنند ، حداقل این کمک مالی دویست دلار در نظر دارم و منطقی است که برای بدست آوردن اموزش های مولتی مدیا و پشتیبانی اساتید مطرح در انواع سبک ها و متدها هزینه اندکی معادل یک دوره ساده پرداخت کنیم) بر صندوق بخش ویژه خواهم ریخت

پ.ن:
    برای جبران هزینه فرصت اساتید ما پاداش های در نظر داریم که انشالله بعد از حمایت و موافقت شرکت اجرا خواهد شد. درواقع بخشی خواهد بود که با کمک و حمایت خودمون میخوایم منابع کامل اموزشی مولتی مدیا و دوره ها را در اختیار بگیریم . خود من عاشق سبک استرولوژی و مباحث زمانی هستم و هرچه هزینه کنم سود هست . به همین دلیل در تاپیک درد و دل های بازاری عنوان کردم که از نظر اموزشی این بخش به شخص خودمم سود خواهد رساند و علاوه بر تولید کننده مطالب، مصرف کننده هم هستم. بخش فراگیری و منحصر به فردی است که اگر شرکت حمایت نکرد، من با کمک افراد و حمایت تک تک اعضا اجرایی میکنیم و تمام مباحث مطرح را از اساتید نامی دریافت خواهیم کرد.

ارادتمند
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    188Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
    دوست من منظورام کاملا هم اینست نمودار شمعی یا میلیه ای یا ..... فقط نمودار خطی نباشد . و کاملا دستی رسم شود . یعنی کلمات open , high . low , close را با انگشتان خود رسم کنی وقتی شما پرینت میگیری این نمودار دیگر دست نیست ویا از نمودار درست باید پرینت نمیگیری شاید کمی درک ان سخت باشد ولی تا یک بار رسم نکنی خوب درک نمی کنی منتظر دیدن نمودارهای دوستان هستم با تشکر
    مرسی
    من رفتم کاغذ شطرنجی بگیرم.

مدیر بخش گن

میزان امتیاز
    841Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    Array
    خلیل جان سلام و خسته نباشی مثل همیشه پر انرژی هستی خدا قوت فقط جمله اقا نیما را فراموش نکن که وارد بحث پول نشویم که برکت از کارمون میره این کار با همدلی و همکاری و پشتکار میتواند برای همه پر سود باشد و خدا برکت دهد فکر کنم همون برای همه بس باشد امیدوارم همیشه سرحال و پر انرزی باشی

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین