سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
کلاس گن - صفحه 2
صفحه 2 از 17 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 166
Like Tree33Likes

موضوع: کلاس گن

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
    خلیل جان سلام و خسته نباشی مثل همیشه پر انرژی هستی خدا قوت فقط جمله اقا نیما را فراموش نکن که وارد بحث پول نشویم که برکت از کارمون میره این کار با همدلی و همکاری و پشتکار میتواند برای همه پر سود باشد و خدا برکت دهد فکر کنم همون برای همه بس باشد امیدوارم همیشه سرحال و پر انرزی باشی
    علی جان مرسی

دوره ها و اموزش های من در فروم طبق همیشه رایگان بوده و مولتی مدیاهای شخص خودم در بخش های تخصصی اقتصادی و تکنیکی که قرار هست به زودی ضبط بشه و قرار داده شود همراه با پشتیبانی و تحلیل تمام ایندکس های مطرح و موچود دربورس ایران و بین الملل و پزوهش هایم تماما رایگان هست و قسم خورده پشتیبان فروم هستم به طوری که در 24 ساعت شبانه روز هر کاربری تماس حاصل کند تا جای که علم بنده قد میدهد راهنمایی و مشاوره میدهم. گاهی به یک ساعت حرف زدن هم کشیده شده است و بدون هیچ چشم داشتی اززندگی خودم زدم و در اختیارافراد قرار داده ام.

مبحث پول برای اساتید دیگر هست که ما دعوت میکنیم بر سبک تخصصی خودشان برایمان دوره قرار دهند و وقت و انرژی بزارند که مولتی مدیا تهیه کنند و در طول دوره از افراد پشتیبانی نمایند

که این امر بی شک هزینه بردار هست و تا جای که بتوانیم باید دست به دست یکدیگر بدهیم و این کار را انجام دهیم. انشالله بخشی را شرکت حمایت کنند بخشی هم خودمان.. من که دقیقه اول گفتم به اندازه پنج نفر هزینه میکنم.

ارزش این کار برای شخص بنده قابل قیمت دهی نیست چرا که با یک هزینه کم درحد دوتا ترید ، منابع علمی زیادی در اختیار خواهیم گرفت.

ارادت
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array
    خیلی از مطالب و دوره های تخصصی به شخصه میخواهم بگذرانم. اگر افراد و شرکت حمایت کردند که همه با هم و دست دردست هم پیش خواهیم رفت اگرم طرح مورد حمایت قرار نگرفت شخصا با کمک افراد دیگر و اسپانسرهای دیگر این طرح را عملی خواهم کرد و مطالب را تماما از اساتید مطرح خواهم گرفت.

من همواره علاوه بر مطرح کردن مطالب خودم به دنبال تحقیق و کسب علم و دانش هستم.

بلفرض علاقه شدیدی به همین مبحث گن دارم. و به شخصه شده هزینه میکنم و مطالب را فرا خواهم گرفت.من این مبالغ را به چشم هزینه نمیبینم بلکه به عنوان سرمایه گذاری نگاه میکنم.

روزی که اه در بساط نداشتم و استارت یادگیری قرار بود بزنم با پول وام دوره هام را در تهرآن سپری کردم و خدا را شاکرم که زندگی مرا متحول ساخت

هیچ اصراری نیست بلکه این مشارکتی است که به سود همگان رقم خواهد خورد .

در همین حین که پست درج میکنم بالای ده نفر اعلام آمادگی و حمایت کردند و این جای خوشحالی است که افراد در حق خود و زمان خود برای فراگیری علم احترام قائل هستند

امیدوارم که تمام دوستان در این امر مشارکت کنند و یک بار برای همیشه یک انقلاب علمی در بازاربورس به وجود بیاوریم و در تمام زمینه ها تخصص کسب کنیم و از درجه دانشجویی کارشناسی به رتبه دانشجویی دکترا ارتقاء پیدا کنیم.

من تا جواب هیئت مدیران و شخص بزرگ برادر ارجمند جناب مهدی مدیرعامل بروکر منتظر می مانم .

ارادتمند

مدیر بخش گن

میزان امتیاز
    841Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    خلیل جان زمانیکه ما جوون بودیم هر وقت از این جور کارها می خواستیم بکنیم با یاد شعر آقای عطار نیشابوری خودومون گرم میکردیم حالا شعر عطار را برات می زارم شاید برای کار سختی که میخواهی انجام بدی کمی گرمت کنه : ای مرد رونده مــــرد بـــیچاره مبـاش از خـویش مشو برون و آواره مباش در باطن خویش کن سفر چون مردان اهـــل نظری، تو اهل نظــاره مبـاش گر مردرهی راه نهــــــان بایـــد رفت صـد بادیه را به یک زمان باید رفت گر می خواهی که راهت انجــــام دهد منزل همــه در درون جـان باید رفت گر مردرهی میان خـون بــایــــد رفت از پــای فتــاده ســرنـگون بایـد رفت تو پـای به راه درنــه و هیـــچ مـپرس خـود راه بگویدت که چـون باید رفت
    tinask این را میپسندد.
    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array
    علی جان دقیقا درسته

شک نداشته باش مثل سابق که تو فراگیری علم مستقل عمل کردم دربقیه راه هم اینکار انجام خواهم داد.

فوقش اینه که اصلا حمایتی نشه درسته؟ خوب هر دوره که خودم بیشتر علاقه دارم الویت بندی میکنم و میرم به سمت یادگیریش.

هر دوره فوقش اساتید از من سه هزار دلار بخوان درسته؟ دو سه دوره مهمتر را درابتدا میروم تا جون بگیرم و بقیه هم طی کنم.

فرقش در اینجاست که مطالب دوره های جدید به دلیل اینکه مطرح کردم و مورد حمایت قرار نگرفتم نشر نخواهد شد یا با هزینه بالا نشر خواهم کرد. روال کار مشخص و ساده است

اساتید خبره بکار گرفتن و اوردن به سر کلاس هزینه بر هست

سوال میپرسم ،شما و انصافتون جواب بدید، بنده هم به نظراتتون نه نمیگم:

شما راضی هستید که خلیل علاوه بر اینکه در زمینه های تخصصی خودش قرار است رایگان دوره برگزار و پشتیبانی کند ، تمام زحمات هماهنگی و راضی نگه داشتن اساتید دوره های دیگر و جدید هم برعهده بگیرد، بیاید کل هزینه دوره های دیگر هم به اساتید بدهد که دوره ها را برگزار کنند؟ (هزینه هر دوره که مولتی مدیا خواهد شد و پشتیبانی از سوالات خواهند کرد ، زیر سه هزار دلار نخواهد بود)

مدیر بخش گن

میزان امتیاز
    841Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    راستش نه ما که راضی نیستیم شما توی چنین زحمتی بیفتی اما یک پیشنهاد میکنم این است زیاد سختش نکن و بزار قدم به قدم بره جلو تجربه شخصی من اینطور بوده که ادم معمولا توی اینجور کارها تنها است شاید اتفاقی یک همراه پیدا کنی پس به اندازه توان خودت برو جلو انشاالله که دوستان هم میایند کمک بعد کم کم سطح کار بالاتر میرود فکر نکنم که لازم به یاد آوری باشه که هر کجا کاری یا کمکی از دست ما بر بیاید با کمال میل خوشحال میشم اگر بتونم کمکی کنم .

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array
    راستش نه ما که راضی نیستیم شما توی چنین زحمتی بیفتی اما یک پیشنهاد میکنم این است زیاد سختش نکن و بزار قدم به قدم بره جلو تجربه شخصی من اینطور بوده که ادم معمولا توی اینجور کارها تنها است شاید اتفاقی یک همراه پیدا کنی پس به اندازه توان خودت برو جلو انشاالله که دوستان هم میایند کمک بعد کم کم سطح کار بالاتر میرود فکر نکنم که لازم به یاد آوری باشه که هر کجا کاری یا کمکی از دست ما بر بیاید با کمال میل خوشحال میشم اگر بتونم کمکی کنم .
    خوب علی جان یا علی بگو و یک استارت دوره گن استرولوژی از صفر به صورت مولتی مدیا بریم جلو.من هیچ وقت کاری را سخت و پیچیده نمیکنم چرا که فردی هستم باطناً تنبل و به دنبال سریعترین راه ها هستم

در کنار این دوره ، دوره تحلیل فاندامنتال به صورت مولتی مدیا هم من استارت میزنم و در واقع میشه دو دوره همزمان در فروم ! یک جا مطلب ارایه میدهم و در جای دیگر درس پس میدهم.

از خودمان استارت میزنیم تا انشالله به مباحث دیگر برسیم، دوره شخص من کاملا رایگان هست و هر ساعت از 24 ساعت شبانه روز که خواب نباشم مجاز به تماس و پرسش و پاسخ هستید

مدیر بخش گن

میزان امتیاز
    841Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    خلیل جان میدانی که ما پیره مردها قدیمی و کاملا سنتی هستیم مالتی مدیا و.....یک کمی شنیدم چیزی زیادی در این زمینه بلد نیستم و همانطور هم که قبلا گفتنم بطور سنتی و کاملا دستی نه کامپیوتری در خدمت دوستان هستم تا انشالله بریم جلو تا اگر خدا خواست و قسمت شد چشم ( آقا بگذار یک چند وقت دیگر داریم باز نشست میشیم انشالله کامل در خدمتیم ) ولی انشا الله اگر قسمت شد که شروع کنیم سعی میکنیم که از ابتدا و صفر باشد که دوستان بتوانند استفاده کنند . میدانی که مبنای کار های آقای گن هندسه بوده و ایشان به فیثاغورس علاقه زیادی داشته و فیثاغورس هم تمام دنیا را با عدد معنی میکرده و میگفت که : عدد بنیان هستی را تشکیل میدهد پس کار با روش آقای گن سرو کار زیادی با عدد و هندسه و این چیزها دارد که شاید بعضی از دوستان زیاد علاقه به ریاضیات نداشته باشند . بزار اول ببینیم که کسی میاد جلو بعدا بریم سراغ روشه های ارایه .....موفق باشی

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array
    خلیل جان میدانی که ما پیره مردها قدیمی و کاملا سنتی هستیم مالتی مدیا و.....یک کمی شنیدم چیزی زیادی در این زمینه بلد نیستم و همانطور هم که قبلا گفتنم بطور سنتی و کاملا دستی نه کامپیوتری در خدمت دوستان هستم تا انشالله بریم جلو تا اگر خدا خواست و قسمت شد چشم ( آقا بگذار یک چند وقت دیگر داریم باز نشست میشیم انشالله کامل در خدمتیم ) ولی انشا الله اگر قسمت شد که شروع کنیم سعی میکنیم که از ابتدا و صفر باشد که دوستان بتوانند استفاده کنند . میدانی که مبنای کار های آقای گن هندسه بوده و ایشان به فیثاغورس علاقه زیادی داشته و فیثاغورس هم تمام دنیا را با عدد معنی میکرده و میگفت که : عدد بنیان هستی را تشکیل میدهد پس کار با روش آقای گن سرو کار زیادی با عدد و هندسه و این چیزها دارد که شاید بعضی از دوستان زیاد علاقه به ریاضیات نداشته باشند . بزار اول ببینیم که کسی میاد جلو بعدا بریم سراغ روشه های ارایه .....موفق باشی
    علی جان این چه حرفیه شما از ما جوان تر و پر انرژی ترهستید

در زمینه ساخت مالتی مدیا دو روز خدمت شما خواهم رسید و تماما راهنمایی خواهم کرد

عرضه مطالب نباید منتظر تقاضا کننده باشد چرا که بعد از مشاهده کار میبینید که همه استفاده بردند مثل مطالب بنیادی و الباقی چیزها که به اشتراک گذاشتم و هزاران نفر بهره بردند و تازه پیام های خیرشون برای بنده ارسال میکنند

علی جان برای کسب دانش صبوری حرام است به همین خاطر هست که میخوایم مجموعه کامل ازسبک ها و روش های تحلیلی تهیه کنیم.

من از شما خواهش میکنم برای استارت کار دو بخش که تخصص هرکدام ما هستند به صورت مالتی مدیا ازصفر بیرون بیاد که دوستان به نیت کار پی ببرند.

شک نکنید وقتی افراد این حرکت مشاهده کنند و برای اینکه ازقافله عقب نمانند علاوه بر حمایت مالی ، تمام انرژی خود را برای حمایت این انقلاب خواهند گذاشت

بخدا تا چشم روی هم بزارید کار استارت خورده و به جاهای خوب پیش رفته است.

چشم برای انجام کار میترسد اما جوار دیگر به راحتیانجام خواهند داد.

من برای ضبط مولتی مدیاها قسمت اموزش بنیادی .. باید ساعت دو تا شش صبح اقدام کنم. این سختی را به خودم میدهم تا دوستان به جدی بودن کار پی ببرند.

ارادت

عضو تیم پرایس اکشن

میزان امتیاز
    13967Array = 164
    قدرت امتیازدهی
    164
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    علی آقا لطفا قبول زحمت کنید

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    https://telegram.me/price_action_ir

عضو تیم پرایس اکشن

میزان امتیاز
    13967Array = 164
    قدرت امتیازدهی
    164
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    علی آقا با قبول کردن پیشنهاد آقا خلیل ، همت ها سرد نمیشه و امید برای بستری پر بار تر بیشتر میشه . با شروع این دوره ها خیلی از ناآموخته ها که تا الان امکان یادگیریش نبوده میسر میشه

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    https://telegram.me/price_action_ir

صفحه 2 از 17 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین