سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
GANN Analysis - صفحه 2
صفحه 2 از 28 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 273
Like Tree28Likes

موضوع: GANN Analysis

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4901Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    بنظرم یک کار بزرگ میشه کرد، تلاش کنیم.
    دوستان به خدا حیفه
    این فروم برای ما غنیمت من و آقای بالکوفسکی pdf جمع کردیم قرار دادیم اگه pdf و مطالب مشکلی داشت مطرح کنید من به شخصه زبان خوبی ندارم وگرنه...
    نمیدونم.

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3636Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام به همه دوستان
    اگرچه فعلا نميتونم تحليل ارايه بدم اما با تمام وجودم در خدمتم تا قدمي هرچه كوچك بردارم.
    من زبانم خوبه. در سطح Pre IELTS هستم. خوشحال ميشم گوشه اي هرچند كوچك از اين كار بزرگ را را به عنوان عضوي از تيم اگر افتخار بدهيد بدست بگيرم. فقط لطفا مشخص كنيد كه تقسيم بندي ميفرماييد يا كامل به عهده يك نفره؟
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    برقرار و پايدار باشيد
    Think / Act / Enjoy

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یکی از همکاران شرکت در زمینه ترجمه متن های مربوط به حرفه ما تخصص دارند و می توانیم از ایشان بخواهیم زحمت این کار را تقبل کنند. از قول من با آی دی PCMNewsdesk هماهنگ کنید. موفق باشید.
    کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
    رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
    ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4901Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    یکی از همکاران شرکت در زمینه ترجمه متن های مربوط به حرفه ما تخصص دارند و می توانیم از ایشان بخواهیم زحمت این کار را تقبل کنند. از قول من با آی دی PCMNewsdesk هماهنگ کنید. موفق باشید.
    سلام تشکر مدیرعامل بروکر بابت همکاریتون
    ویرایش توسط Hamidreza : 03-08-2012 در ساعت 10:33 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4901Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha1981 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    اگرچه فعلا نميتونم تحليل ارايه بدم اما با تمام وجودم در خدمتم تا قدمي هرچه كوچك بردارم.
    من زبانم خوبه. در سطح Pre IELTS هستم. خوشحال ميشم گوشه اي هرچند كوچك از اين كار بزرگ را را به عنوان عضوي از تيم اگر افتخار بدهيد بدست بگيرم. فقط لطفا مشخص كنيد كه تقسيم بندي ميفرماييد يا كامل به عهده يك نفره؟
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    برقرار و پايدار باشيد
    ممنون طاها جان.
    نه عزیزم تقسیم بندی نداریم اگه وقت بذاری مطمئنا دوستان همکاریشون شروع میکنند . یا علی

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3636Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    رفقاي عزيز كاش برنامه ريزي ميكردين كه چطوري ميخواين كار كنين؟ راستش من كامل توجيه نشدم؟ لينك اول از ايون سايتي كه گذاشتين رو دانلود كردم" the wd-gan methud of trading a simplified , clear approach"
    حالا چطور برنامه ريزي شده كه كار كنيم؟
    براي شروع 7 صفحه اول رو تا آخر هفته خواهم گذاشت.
    برقرار و پايدار باشيد
    Think / Act / Enjoy

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3920Array = 70
    قدرت امتیازدهی
    70
    Array
    رفقاي عزيز كاش برنامه ريزي ميكردين كه چطوري ميخواين كار كنين؟ راستش من كامل توجيه نشدم؟ لينك اول از ايون سايتي كه گذاشتين رو دانلود كردم" the wd-gan methud of trading a simplified , clear approach"
    برقرار و پايدار باشيد
    سلام آقا طاها

اگه تو ترجمه ها کمک خواستین همونطور که مدیرعامل بروکر گفتند همکارمون آقای صفری با ای دی pcmnewsdesk کمکتون میکنند.مطالب مفید اگر ترجمه بشند خیلی به بچه ها کمک میکنه که اطلاعاتشون بالا بره.
    به نظر من همین روش تقسیم ترجمه چند صفحه خوب جواب میده.هر کی دیگه هم زبانش خوبه بیاد جلو

مرسی از همکاریتون
    AmiR.HJ و rezazahed پسندیده اند.

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تقسیم کار خوبه ولی یک مقاله نباید بین چند نفر تقسیم بشه و اگر طول بکشه بهتره تا اینکه تکه تکه بشه چون یکپارچگی ترجمه خدشه دار میشه. هر مقاله بهتره بوسیله یک نفر ترجمه بشه. مقالات مختلف می توانند مترجم های مختلف داشته باشند. ولی با وجود آقای صفری و دوستمان taha1981 که اعتقاد دارند برای ترجمه چنین متن هائی مشکل ندارند فکر نمی کنم نیاز باشد باز هم دنبال مترجم باشیم. پیشنهاد می کنم نیما بگه چه متنهائی رو در نظر داره برای ترجمه (از کدام کتاب شروع بشه) و من با آقای صفری و دوستمون taha1981 در ارتباط خواهم بود تا اطمینان پیدا کنیم که منابع لازم برای آموزش با ترجمه مناسب فراهم خواهند بود. فقط باید همه متن ها به صورت الکترونیک (نه روی کاغذ) موجود باشند تا ارتباط ما سه نفر امکان پذیر باشه.
    کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
    رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
    ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4901Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    Array
    برقرار و پايدار باشيد
    ممنون طاها جان.
    تو طول کار برنامه ریزی میکنیم حتما

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    58477Array = 656
    قدرت امتیازدهی
    656
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    تقسیم کار خوبه ولی یک مقاله نباید بین چند نفر تقسیم بشه و اگر طول بکشه بهتره تا اینکه تکه تکه بشه چون یکپارچگی ترجمه خدشه دار میشه. هر مقاله بهتره بوسیله یک نفر ترجمه بشه. مقالات مختلف می توانند مترجم های مختلف داشته باشند. ولی با وجود آقای صفری و دوستمان taha1981 که اعتقاد دارند برای ترجمه چنین متن هائی مشکل ندارند فکر نمی کنم نیاز باشد باز هم دنبال مترجم باشیم. پیشنهاد می کنم نیما بگه چه متنهائی رو در نظر داره برای ترجمه (از کدام کتاب شروع بشه) و من با آقای صفری و دوستمون taha1981 در ارتباط خواهم بود تا اطمینان پیدا کنیم که منابع لازم برای آموزش با ترجمه مناسب فراهم خواهند بود. فقط باید همه متن ها به صورت الکترونیک (نه روی کاغذ) موجود باشند تا ارتباط ما سه نفر امکان پذیر باشه.
    چشم حتماً در اولین فرصت من رفرنس های این قضیه را میدم خدمت آقای صفری تا ترتیب اثر داده بشه.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

صفحه 2 از 28 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین