سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
GANN Analysis - صفحه 3
صفحه 3 از 28 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 273
Like Tree29Likes

موضوع: GANN Analysis

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6176Array = 87
    قدرت امتیازدهی
    87
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام به همه عزیزان .
    خوشحالم حرکتی که به همت نیمای عزیز استارت خورده داره جلو میره .

پس حالا که دوستان به این بخش عنایت و لطف دارید بذارید کار را خیلی حرفه ای تر جلو ببریم .

به نظرم بیاید از ترجمه کردن چندتا pdf رایگان و کوچیک روی اینترنت ، کار را فرا تر ببریم و این طرح را به عنوان یک پروژه رسمی تعریف کنیم .

یک پروژه تمام و کمال در رابطه با شناخت آقای گن ، تکنیکها ، روشهای ایشون و خیلییییی مطالب دیگه که به این بحث مربوط میشه .

و این مژده را بدم که این طرح میتونه یکی از بزرگترین و پربارترین پروژه ها برای شناخت گن برای اولین بار در ایران باشه .
    و اینکه حتی نتیجه نهایی کار در قالب مقاله رسمی یا کتاب قابل ارئه شود .

از اون جایی که تجربه خوبی در کارهای تیمی و پژوهشی در دانشگاه داشتم ، فکر میکنم بتونم در کنار نیما و مدیرعامل بروکر ، در manage کردن این کار تیمی نیز کمک کنم .

به نظر بنده مراحل اولیه کار را بدین صورت جلو ببریم بهتر خواهد شد :
    1 . تعریف این کار به صورت یک پروژه رسمی و توشتن پروپوزال طرح
    2. مشخص کردن اهداف ، چشم انداز و ماموریت تیم
    3. مشخص کردن پیش نیازهای انجام کار (اعم از افراد ، ابزارها ، دانش و .....)
    4. دعوت از تمام دوستانی که حاضرند به نحوی همکاری کنند . هر کس با هر توانایی .
    5. تعیین افرادی به عنوان لیدر های اصلی تیم
    6. برنامه ریزی ، زمان بندی و تقسیم کار بین افراد تیم

فکر کنم این برای شروع فعلا کافی باشه . البته اینها نظرهای شخصی بنده هست . صاحب نظران عزیز نیز راهنمایی کنند .

پس در اولین گام هر کی واسه این طرح پایه هست یا علی بگه تا ببینیم چند نفر هستند و بریم جلو

یا علی
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    58971Array = 663
    قدرت امتیازدهی
    663
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    فکر خوبیه حتی اگر آقا مدیرعامل بروکر موافق باشه در قالب یک کتاب منتشر کنیم اسپانسر کتاب هم پرسپولیس کپیتال بشه.

جناب مدیرعامل بروکر در راستای همون طرح شفاف سازی و تبلیغات هدفمند بنظر شما میتونه طرح خوبی باشه؟ بعد از اجرا حداقل 5000 نفر (تیراژ کتاب) با مجموعه پرسپولیس آشنا میشند.
    fardad این را میپسندد.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22573Array = 263
    قدرت امتیازدهی
    263
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ضمن سلام وخسته نباشیید به همه دوستان با همت منهم توسط یکی از دوستان با روش استفاده از گن برای بدست آوردن خطوط پیوت تارگت و بدست آوردن انتهای روند آشنا شدم و در طول یکسال گذشته تقریبا" 80 درصد نتیجه های مثبت داشته با توجه به اینها اگه در این راستا کمکی هم از من ساخته است آماده همکاری هستم
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5010Array = 77
    قدرت امتیازدهی
    77
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    فکر خوبیه حتی اگر آقا مدیرعامل بروکر موافق باشه در قالب یک کتاب منتشر کنیم اسپانسر کتاب هم پرسپولیس کپیتال بشه.

جناب مدیرعامل بروکر در راستای همون طرح شفاف سازی و تبلیغات هدفمند بنظر شما میتونه طرح خوبی باشه؟ بعد از اجرا حداقل 5000 نفر (تیراژ کتاب) با مجموعه پرسپولیس آشنا میشند.
    خوشحالم که پیگیری ها جواب داد.
    اثر بسیار خوبی خواهد شد
    ویرایش توسط Hamidreza : 03-04-2012 در ساعت 08:17 PM

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3995Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان .
    خوشحالم حرکتی که به همت نیمای عزیز استارت خورده داره جلو میره .

پس حالا که دوستان به این بخش عنایت و لطف دارید بذارید کار را خیلی حرفه ای تر جلو ببریم .

به نظرم بیاید از ترجمه کردن چندتا pdf رایگان و کوچیک روی اینترنت ، کار را فرا تر ببریم و این طرح را به عنوان یک پروژه رسمی تعریف کنیم .

یک پروژه تمام و کمال در رابطه با شناخت آقای گن ، تکنیکها ، روشهای ایشون و خیلییییی مطالب دیگه که به این بحث مربوط میشه .

و این مژده را بدم که این طرح میتونه یکی از بزرگترین و پربارترین پروژه ها برای شناخت گن برای اولین بار در ایران باشه .
    و اینکه حتی نتیجه نهایی کار در قالب مقاله رسمی یا کتاب قابل ارئه شود .

از اون جایی که تجربه خوبی در کارهای تیمی و پژوهشی در دانشگاه داشتم ، فکر میکنم بتونم در کنار نیما و مدیرعامل بروکر ، در manage کردن این کار تیمی نیز کمک کنم .

به نظر بنده مراحل اولیه کار را بدین صورت جلو ببریم بهتر خواهد شد :
    1 . تعریف این کار به صورت یک پروژه رسمی و توشتن پروپوزال طرح
    2. مشخص کردن اهداف ، چشم انداز و ماموریت تیم
    3. مشخص کردن پیش نیازهای انجام کار (اعم از افراد ، ابزارها ، دانش و .....)
    4. دعوت از تمام دوستانی که حاضرند به نحوی همکاری کنند . هر کس با هر توانایی .
    5. تعیین افرادی به عنوان لیدر های اصلی تیم
    6. برنامه ریزی ، زمان بندی و تقسیم کار بین افراد تیم

فکر کنم این برای شروع فعلا کافی باشه . البته اینها نظرهای شخصی بنده هست . صاحب نظران عزیز نیز راهنمایی کنند .

پس در اولین گام هر کی واسه این طرح پایه هست یا علی بگه تا ببینیم چند نفر هستند و بریم جلو

یا علی

سلام

این که شما در منیج کردن کارهای گروهی تجربه دارین خیلی خوبه چون به نظرم مهمترین بخش کار هست.برای چاپ کتاب تا اونجایی که من صحبت کردم با مدیرعامل بروکر ایشون خودشون پیشنهاد دادن که این کار رو انجام میدیم و در اون از تمامی کسانی که در این کار مشارکت می کنند اسم ببریم .

این کار تجربه بسیار خوبی خواهد بود به امید خدا

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3636Array = 67
    قدرت امتیازدهی
    67
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سام به همه دوستان پرانرژی
    مخلص همه بچه های پایه هم هستیم.
    حال میکنم به مولا میبینم ما ایرانیها داریم یه تیم تشکیل میدیم.
    اینجوری خودم هم کلی رو کارم زوم میکنم، چون هدف دیگه خیلی بزرگ و فرای تصورات گذشته بنده هستش.
    از مدیرعامل بروکر دوست داشتنی و کل اعضای فداکار تیم پرسپویس کپیتال منیجمنت هم یه دنیا ممنون که این فضا رو ایجاد کردین که بروبکس ایرونی بتروکونن.
    به امید کشوری بهتر و ایرانی پرافتخارتر از گذشته
    بی بیب هورا.......بی بیب هورا................بی بیب هورا............
    برقرار و پایدار باشید.
    Think / Act / Enjoy

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6176Array = 87
    قدرت امتیازدهی
    87
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    خدا را شکر . مقدمات کار که داره خوب جلو میره . پس فعلا من ، نیما ، حمید ، سعید و طاها هستیم. 5 نفر . کل پرسپولیسم که پشتمونه . ای ول .

از همه دوستانی که این تاپیکو میخونند میخوام اگه احساس میکنند میتونند کمک کنند اعلام آمادگی کنند . چون فعلا نیاز سنجی نکردیم هر کمکی و هر توانایی.

(اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم )
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3636Array = 67
    قدرت امتیازدهی
    67
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    خدا را شکر . مقدمات کار که داره خوب جلو میره . پس فعلا من ، نیما ، حمید ، سعید و طاها هستیم. 5 نفر . کل پرسپولیسم که پشتمونه . ای ول .

از همه دوستانی که این تاپیکو میخونند میخوام اگه احساس میکنند میتونند کمک کنند اعلام آمادگی کنند . چون فعلا نیاز سنجی نکردیم هر کمکی و هر توانایی.

(اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم )
    سلام bulkowski دوست داشتنی
    پس با این احتساب بنده هم منتظر برنامه ریزی شما بمونم؟ یا پی دی افی که دانلود کردم رو شروع کنم؟
    لطفا اطلاع دهید.
    برقرار و پایدار باشید
    Think / Act / Enjoy

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    58971Array = 663
    قدرت امتیازدهی
    663
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اگر دوستان و مدیرعامل بروکر موافق هستند جدید ترین کتابی که در این خصوص نوشته شده و توی داخل هم کاری روش انجام نشده رو انتخاب کنیم و روش کار کنیم.

کسی میدونه آخرین کتابی که نوشته شده یا بروز ترین کتاب چیه؟

اگر اوکی هست باید عزیزی که خارج از ایران هست 3-4 جلد از کتاب را تهیه کنه و برای ماها ارسال کنند که روش کار کنیم تا ایشالله برای تابستون 91 چاپ بشه .
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22573Array = 263
    قدرت امتیازدهی
    263
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    جناب آزادی فکر نمیکنید فقط ترجمه کردن کتاب یک کار کلیشه ای بشه حالا که دارین یک تیم تشکیل میدین چرا در مورد روش نهفته گن یک کار تحقیقاتی نشه و در قالب یک کتاب نوشته بشه و به چاپ برسه از ماخذ کتابها هم استفاده بشه , فکر کنم به این شکل اگر بشه بتوان پایه یک سیستم نوین گن را ایجاد کرد
    در مورد تهیه کتاب هم امر بفرمایید تهیه میکنم
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

صفحه 3 از 28 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین