سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Gannalyst Pro 5 - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
Like Tree11Likes

موضوع: Gannalyst Pro 5

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1170Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اینم پست این دوست عزیزمون جناب xx13x13:

اندیثکاتور را رو روی چارت میندازین و تایم فریم رو میزارید مثلا 5 دقیقه تا 5 تا تایم بعدش رو بهتون بده
    تغییرات هم مثل شکل

در نرم افزار new portfolio رو کلیک میکنید صفحه مثل شکل باز میشه سمت چپ پایین CSV Data رو کلیک میکنید بعدش configure csv data در صفحه جدید step 1 روی پوشه سمت راست میرید به محل ذخیره فایل ها در کامپیوتر files of type رو هم میزارید PRN یکی از تایم فریم ها رو انتخاب میکنید تیک skip 1 st line رو هم میزنید بعد next ترتیب وارد کردن داده ها هم مثل شکل بعد next تاریخ هم مثل شکل بعدش test data read اگر همه چیز مرتب باشه مثل شکل باید رکورد ها خونده بشن و بعد save format , , حالا استفاده کنید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1170Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اعدا اعشار را تصحیح کنید تا زوایا و گن فن ها درست رسم بشن:

ویرایش توسط Saeed_Yousefi : 09-16-2012 در ساعت 11:48 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    239Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نمودار یورو دلار رو در حالت bar chart اینطوری نشون میده
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

ودر حالت کندلی اینجوری
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

دوستان اگه تنظیمات خاصی داره راهنمایی بفرمایید
    ویرایش توسط kitkat : 01-13-2013 در ساعت 07:48 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    85Array = 8
    قدرت امتیازدهی
    8
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان
    من نمیدونم چرا وقتی تنظیمات رو انجام میدم نمودارم به شکل زیر می شه و نشون نمیده نرم افزارمهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربرجدید

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان ، دقیقا من هم مشکل آقای امیر رو دارم، تنظیمات رو انجام میدم اما چارتی برایم درست نمیشه ، انگار کاری صورت ندادم ، مشکل از کجا هست؟؟؟

کاربرجدید

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibors نمایش پست ها
    سلام دوستان ، دقیقا من هم مشکل آقای امیر رو دارم، تنظیمات رو انجام میدم اما چارتی برایم درست نمیشه ، انگار کاری صورت ندادم ، مشکل از کجا هست؟؟؟
    من تونستم مشکل رو برطرف کنم ، مشکل رو به این صورت برطرف کردم بعد از اینکه تمام تنظیمات رو انجام دادم و دکمه سو رو زدم باید اون پوشه که مد نظر هست که در پنجره دیتا فایل هست رو یکبار دیگر خارج و وارد آن بشویم تا فایل های مورد نظر رو نمایش بده و بتونیم ازشون استفاده کنیم. اما دوستات اگر بشه یک آموزش برای روش گن با استفاده از این نرم افزار رو بگزاریم خیلی خوب میشه

کاربر عضو

میزان امتیاز
    59Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    من این مشکل را سال ۲۰۱۳ طرح کردم و فرصت شد العان راه حلش را امشب شانسی فهمیدم (۱۲ فوریه ۲۰۱۶ ) چند روز این اینترنت را گشتیم سایت ایرانی پیدا نشد که درست راهنمایی کنه
    مشکل گن انالیز توی همین تاریخ ورودی هست که متاتریدر ۵ که فایل cvs میسازه یا ما ان را معمولی ذخیره با فرمت cvs میکنیم همین نقطه وسط تاریخ مشکل ساز هست پس باید فایل اکسل را برای تاریخ فرمتش را تغییر بدهید به یکی از فرمتهای تاریخی که اخر برنامه از شما برای تنظیمات میخواهد مثلا ٰٰ YYYY/MM/DD
    تنها راه حل این هست که فایل درست همون سنبل مثلا یوردلار را از اینترنت بگیریم البته باید بدانید که از متاتریدر ۵ معمولی اگر ذخیره cvs کنید اصلا فایل بدرد نمیخوره چون همه داده ها توی یک سلول هستند

اما مشکل اساسی با گن انالیز این هست که دست اخر که Save format را میزنیم هیچ اتفاقی نمی افتد حالا هرچقدر باز از اول تنظیمات را برای configure CVS file انجام دهید باز به گزینه اخر برسید
    Save format
    باز هیچ اتفاقی نمیافتد حالا شما دنبال فایل ساخته شده بگردی هیچ چیزی توی فلدر که بهش مسیر را دادیم ذخیره کنه نیست (مسیر ان را در قسمت منوی file -------> preferences
    Directories/folders
    )
    اما راه حل :
    فایل اولیه CVS را که تاریخ درست شده داره را در فلدری که شما به مسیر گن انالیز برای ذخیره ساخت داده اید قرار دهید و از انجا عملیات تبدیل فایل را انجام دهید (این کار را نکنید مثلا فایل اکسل یوردلار را بزارید روی دیستاپ کامپوتر و بعد مسیر ذخیره را توی درایور سی بدید مثلا با نام فلدر gann بعد بخواهید که نرم افزار گن انالیز از روی دستاپ فایل را تبدیل کنه )

پس فایل را در فلدر که برای ذخیره عملیات برای نرم افزار تعریف کردیم قرار میدهیم و از انجا برای تبدیل بارگزاری میکنیم و save format اخر را میزنیم پس از ان ۲ راه وجود داره برای اینکه فایل ساخته شده را توی چارت نشان بده
    ۱. از برنامه گن خارج بشید و بعد در قسمت Data files همون پنجره ای که برای تبدیل CVS استفاده میکردید برید و به همون پوشه فایلی (فلدر ) که برای برنامه تعریف کردید و روی ان کلیک کنید در قسمت پاین پنجره

CSV DATA فایل ساخته شده را میبینید کلیک کنید تا چارت روی برنامه گن ظاهر بشه

۲. در قسمت Data files همون پنجره ای که برای تبدیل CVS استفاده میکردید و مسیر ذخیره سازی مشخص شده و پیش فرض قرارگرفته باید یکبار مثلا مسیر را با ماس برید به یکی از درایور کامپوتر و دباره برگردید به همون مسیر پیش فرض با این کار یکبار دیگه پوشه ذخیره سازی به قول خودمان ریفرش یا اپدیت میشه و برنامه میتونه فایل ذخیره شده را نشان بدهید.

شب همگی خوش

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام . از اساتید محترم تقاضا میکنم بفرمایند price step رو چگونه تعیین و محاسبه کنیم تا زوایا صحیح رسم شود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)