سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل انجمن تریدرهای بلند مدت - صفحه 2
صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 151
Like Tree1Likes

موضوع: انجمن تریدرهای بلند مدت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    559Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام استاد بهزادی عزیز
    چند تا سوال و در خواست داشتم : (اگر لطف کنید و با شماره های مربوط به هر سوال جوابها را ارایه دهید ممنون میشم )

1) اگر امکان داره و جدولی از کلاستر های قیمتی امواج الیوت دارید لطفا ارسال کنید .

2) روش " یک ترید در روز " را در ریل تست کردید و نتیجه چطور بوده؟ (این سوال را در تاپیک مربوط به خودش پرسیده بودم اما جوابی از شما نگرفتم برای همین اینجا دوباره سوال کردم . با عرض معذرت)

3) اگر شما در تایم 4 ساعته الیوت کار کنید چند درصد فکر میکنید موفقیت شما نسبت به ترید در تایم هایی مثل روزانه و هفتگی کمتر میشه ؟

با تشکر فراوان از شما استاد گرامی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    559Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    خب نگاهی تکنیکال به جفت ارز یورودلار داشته باشیم:

در تایم فریم هفتگی بعد از سیکل پنج موجی نزولی که حدود 15 ماه ادامه داشته بازار روند صعودی رو پیش گرفته است. در حال حاضر چنین به نظر میرسه که موج نزولی در حال نهایی کردن مراحل ساخت خودش باشه. ورود خطوط سریع و آهسته اسیلاتور با پارامتر 8 بیانگر این موضوع هست که نزدیک به انتهای موج نزولی هستیم که تا به این هفته نزدیک به 9 هفته به طول انجامیده است.

در تایم فریم روزانه به نظر میرسه با انتهای احتمالی یک ساختار abc طرف باشیم. احتمال اینکه موج c به اتمام رسیده باشه هست اما چون هنوز در تایم فریم هفتگی کراس صعودی به وضوح تثبیت نشده باید محتاط باشیم. به هر حال چیزی که مسلم هست برای ورود به پوزیشن خرید باید در انتظار یک ریورسال مجدد صعودی در این جفت ارز باشیم. ریورسالی که می تونه در انتهای یک موج 2 یا b از موج صعودی جدید و یا اینکه در انتهای موج 5 از c (در صورت تشکیل کفی دیگر) شکل بگیره.

به دنبال موقعیت خریدی هستیم که احتمالا تو اواخر هفته اتی شکل بگیره. جهت احتمالی نزولی فعلی چه ترند باشه و چه کانتر ترند، برای تریدرهای لانگ ترم ارزش ترید نداره.

ارادتمند- بهزاد

با سلام و تشکر

در این قسمت که فرمودید " ورود خطوط سریع و آهسته اسیلاتور با پارامتر 8 بیانگر این موضوع هست که نزدیک به انتهای موج نزولی هستیم که تا به این هفته نزدیک به 9 هفته به طول انجامیده است. " علاوه بر این که از اسیلاتور با پارامتر 8 استفاده میشود از کلاستر قیمتی موج 5 هم جهت اتمام نزول استفاده میکنید؟ بجز کلاستر قیمتی برای مشخص کردن اتمام موج 5 از چه موارد دیگری میشود جهت تایید اتمام موج 5 استفاده کرد؟ و وقتی در اسیلاتور تایم روزانه به منطقه اشباع فروش برگردد و مجدد به سمت بالا صعود کند میتواند تایید موج صعودی جدید باشد؟

در قسمت تایم فریم روزانه که گفته شده " به نظر میرسه با انتهای احتمالی یک ساختار abc طرف باشیم. احتمال اینکه موج c به اتمام رسیده باشه هست " از کلاستر های قیمتی استفاده میکنید ؟

با تشکر
    ویرایش توسط ocean : 11-22-2012 در ساعت 08:33 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1615Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1615Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Banned

میزان امتیاز
    9997Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
    سلام استاد بهزادی عزیز
    چند تا سوال و در خواست داشتم : (اگر لطف کنید و با شماره های مربوط به هر سوال جوابها را ارایه دهید ممنون میشم )

1) اگر امکان داره و جدولی از کلاستر های قیمتی امواج الیوت دارید لطفا ارسال کنید .

2) روش " یک ترید در روز " را در ریل تست کردید و نتیجه چطور بوده؟ (این سوال را در تاپیک مربوط به خودش پرسیده بودم اما جوابی از شما نگرفتم برای همین اینجا دوباره سوال کردم . با عرض معذرت)

3) اگر شما در تایم 4 ساعته الیوت کار کنید چند درصد فکر میکنید موفقیت شما نسبت به ترید در تایم هایی مثل روزانه و هفتگی کمتر میشه ؟

با تشکر فراوان از شما استاد گرامی
    سلام،

1) این جدول در فصل چهارم کتاب داینامیک تریدینگ رابرت ماینر (صفحه 72 ) ارایه شده. نسبت های مهمتر برای امواج رو شخصا هایلایت کرده ام که متاسفانه الان نمی دونم کجاری کامپیوتر ذخیره هست. اما خلیل عزیز حتما داره این جدول رو. لطفا اونی که با زرد هایلایت شده رو بگذار برای دوستان خلیل جان.

2) نتیجه در مجموع مثبت بود اما اونی نبود که می خواستم. میزان خطاها خیلی بالاتر از تایم فریم روزانه هست. مشکل بعدی این بود که تمرکز توام روی اخبار و چارت به صورت پیوسته کار رو بسیار سخت می کرد. کلا 60 درصد مواقع جواب مثبت داد که همیشه هم ریواردی بالاتر از ریسک داشتم. فکر کنم یکماه تست شد اما چنگی به دل نزد و نهایتا خسته ام کرد. شاید هم من به تنبلی کار با تایم فریم دیلی عادت کرده ام یا بهتر بگم بدعادت شده ام!

3) تایم فریم چهارساعته انصافا تایم فریم خوبی هست. دوستان موفقی رو می شناسم که در همین تایم فریم ها کار کرده و می کنند. استاد خودم ساسان امیری تایم فریم مورد علاقه اش چهار ساعته بود. دو نفر از دانشجوهای الیوت خودم هم که هر دو الان جز بهترین ها هستند در این تایم فریم الیوت کار می کنند هم خلیل رحمانی و هم امیر قمری. به نظرم برای یک تریدر بهترین تایم فریم هست. اما کلا هر چی بالا برید خب چارت ها تکنیکال تر میشه ولی دیگه بیشتر از اینکه تریدر باشید سرمایه گزارید.

این هم بگم که حتی در تایم روزانه و هفتگی هم خطا و استاپ وجود داره اما هر چه بالاتر می روید کمتر میشه. شخصا روزانه رو به چهارساعته ترجیح می دهم با این توضیح که شما اگر از ریسک عددی ثابت برای تایم روزانه و چهار ساعته استفاده کنید تایم چهار ساعته با وجود درصد موفقیت کمتر به دلیل پوزیشن های بیشتر سود بالاتری داره. اما من در چهارساعته از ریسک نیم و در روزانه از ریسک یک یا دو استفاده می کنم که در این شرایط با وجود سیگنال های کمتر بهتر از تایم فریم چهارساعته بهم جواب میده.

اگر کسی بخواهد در تایم فریم هفتگی ترید کنه باید ریسک 5 یا 10 درصد استفاده کنه و دیگه ریسک 1 یا 2 معنی نمیده در اون تایم فریم.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 11-22-2012 در ساعت 11:45 AM

Banned

میزان امتیاز
    9997Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و تشکر

در این قسمت که فرمودید " ورود خطوط سریع و آهسته اسیلاتور با پارامتر 8 بیانگر این موضوع هست که نزدیک به انتهای موج نزولی هستیم که تا به این هفته نزدیک به 9 هفته به طول انجامیده است. " علاوه بر این که از اسیلاتور با پارامتر 8 استفاده میشود از کلاستر قیمتی موج 5 هم جهت اتمام نزول استفاده میکنید؟ بجز کلاستر قیمتی برای مشخص کردن اتمام موج 5 از چه موارد دیگری میشود جهت تایید اتمام موج 5 استفاده کرد؟ و وقتی در اسیلاتور تایم روزانه به منطقه اشباع فروش برگردد و مجدد به سمت بالا صعود کند میتواند تایید موج صعودی جدید باشد؟

در قسمت تایم فریم روزانه که گفته شده " به نظر میرسه با انتهای احتمالی یک ساختار abc طرف باشیم. احتمال اینکه موج c به اتمام رسیده باشه هست " از کلاستر های قیمتی استفاده میکنید ؟

با تشکر
    خیلی خلاصه بگم که روش تحلیلی من یک روش چهار بعدی هست که ساختار، قیمت، زمان و مومنتوم رو همزمان بررسی می کنه. فکر می کنم اگر جزوه 76 صفحه ای الیوت بنده رو که بر اساس سبک رابرت ماینر هست مطالعه کنید پاسخ سوالات رو خواهید گرفت. تصور می کنم اون جزوه پی دی اف هم باید یه جایی در همین انجمن هم باشه.

متاسفانه با بسته شدن انجمن خصوصی ساسان و بعد از اون انجمن قیمتها نزدیک به 5000 پست بنده که برای هر کدام زمان زیادی هم صرف شد بود از بین رفت که از خیلی از اونها بک آپی ندارم.

بازم زحمت آپلود فایلش (پی دی اف 76 صفحه ای الیوت) میفته گردن خلیل عزیز

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 11-22-2012 در ساعت 12:23 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    559Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array
    با تشکر فراوان از استاد گرامی جناب دکتر بهزادی که همواره پشتیبان و پاسخگوی سوالات شاگردانشان هستند یک خواهش دارم :
    اگر امکان داره تحلیلهایی از تایم 4 ساعته ( با توجه به این که در این تاپیک تاکید بر تایم روزانه به بالا را دارید ) با تصویر و توضیحاتی در حد تدریس ارایه بدهید تا بصورت لایو با روش تحلیل و پوزیشن گیری اشنا بشیم . اگر این کار را برای حتی مدت 2 هفته انجام بدید مطمینا همگی استفاده کامل خواهیم کرد و خود این پستها بصورت پی دی اف در خواهد امد که حتما مورد استفاده همگی خواهد بود.

امید وارم که خواهش این حقیر را رد نکنید .

با کمال تشکر
    رادتمند شما-ocean

Banned

میزان امتیاز
    9997Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    با تشکر فراوان از استاد گرامی جناب دکتر بهزادی که همواره پشتیبان و پاسخگوی سوالات شاگردانشان هستند یک خواهش دارم :
    اگر امکان داره تحلیلهایی از تایم 4 ساعته ( با توجه به این که در این تاپیک تاکید بر تایم روزانه به بالا را دارید ) با تصویر و توضیحاتی در حد تدریس ارایه بدهید تا بصورت لایو با روش تحلیل و پوزیشن گیری اشنا بشیم . اگر این کار را برای حتی مدت 2 هفته انجام بدید مطمینا همگی استفاده کامل خواهیم کرد و خود این پستها بصورت پی دی اف در خواهد امد که حتما مورد استفاده همگی خواهد بود.

امید وارم که خواهش این حقیر را رد نکنید .

با کمال تشکر
    رادتمند شما-ocean
    خواهش می کنم.

حقیقتا هدف اول بنده در این بازار همان ترید و کسب سود هست. در طول این چند سال به دفعات در بحث های آموزشی و تحلیلی حضور داشته ام. اما در شرایط حاضر اگر تحلیلی ارایه میشه چه تکنیکال و چه بنیادی فقط اونیه که دارم روش ترید می کنم. به همین دلیل احتمال اینکه جوابگوی این نیاز باشم کم هست اما اگر تریدی در چهارساعته بکنم سعی می کنم تحلیل اون رو در تاپیک های مربوطه بگذارم.

فرصتی برای موارد آموزشی و یا تحلیل صرف به اون صورن در اختیارم نیست.

ارادتمند- بهزاد

کاربر فعال

میزان امتیاز
    70Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    استاد بهزادی عزیز کتاب داینامیک تریدینگ ماینر ترجمه نموده اید و یا اینکه به زبان اصلی است. اگر ترجمه شده است کجا می توانم تهیه کنم؟ و اینکه منبعی که داینامیک تریدر رو به طور کامل معرفی کرده است, سراغ دارید؟ با تشکر

Banned

میزان امتیاز
    9997Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
    استاد بهزادی عزیز کتاب داینامیک تریدینگ ماینر ترجمه نموده اید و یا اینکه به زبان اصلی است. اگر ترجمه شده است کجا می توانم تهیه کنم؟ و اینکه منبعی که داینامیک تریدر رو به طور کامل معرفی کرده است, سراغ دارید؟ با تشکر
    به زبان اصلی هست.
    البته بخش های مهمی از اون به کرات توسط افراد مختلف ترجمه شده.
    خوندن این کتاب ضروریه اما در ادامه باید کتاب اصلی ماینر مربوط به سال 2008 رو بخونید تا روی روش کاملا مسلط بشید. هر دو متن انگلیسی بسیار ساده و روانی دارند.

من هر دو کتاب رو هم به صورت اصل و هم فایل پی دی اف دارم اما کتاب داینامیک تریدینگ کمی کیفیت پی دی اف اون پایین هست.

اگر خواستید به بنده ایمیل بزنید مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها تا براتون فایل ها رو ایمیل کنم.

ارادتمند- بهزاد

صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین