سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحلیل های فردی بهزاد
صفحه 1 از 29 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 285
Like Tree45Likes

موضوع: تحلیل های فردی بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تحلیل های فردی بهزاد

سلام دوستان

تازه متوجه وجود بخش مستقلی برای تحلیل های فردی شدم. این تاپیک هم مختص تحلیل های فردی من هست.

قوانین تاپیک:

1- لطفا هیچ فردی سوالی در مورد چرایی و دلیل تحلیل نپرسه. اظهارات این تاپیک کاملا شخصی هست و عزیزان در قبول یا رد آن مختارند.
    2- لطفا سوالات مربوط به موج شماری خود و یا سوالات مربوط به الیوت رو در این تاپیک نپرسید چون پاسخی نخواهم داد.

اما بعضی توضیحات:

1- فقط تحلیل های ارایه میشه که در انتظار فعال شدن پوزیشن در قبال اون هستم. پس تحلیل دیگری نخواهید دید.
    2- فقط بر روی یورودلار و پونددلار تحلیل ارایه میشه.
    3- تحلیل ها در دو تایم فریم ارایه میشه: اولی تایم روزانه برای تریدهای بلند مدت، دومی تایم سی دقیقه برای تریدهای شرت ترم
    4- میزان ریسک در تریدهای بلند مدت 2 درصد و در تریدهای کوتاه مدت 0.5 درصد هست.

معمولا اگر در انتظار پوریشنی باشم از چند ساعت قبل در جریان قرار خواهید گرفت. کلیه سیگنال ها و نتایج اونها ارایه میشه.

اگر می خواهید بر مبنای تحلیل ها و سیگنال های بنده ترید کنید باید بر اساس قوانین مدیریت سرمایه این کار رو انجام دهید. ضرر جزیی از سیگنال ها و تحلیل هایی است که ارایه می دهم.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 11-29-2012 در ساعت 02:58 PM
    saeed91 این را میپسندد.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

برای امروز 29 نوامبر سه خبر رو داریم که اونها رو زیر نظر دارم تا ببینم فرصت تریدی ایجاد خواهد کرد یا خیر.

<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:TrackMoves/> <w:TrackFormatting/> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <woNotPromoteQF/> <w:LidThemeOther>EN-US</w:LidThemeOther> <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian> <w:LidThemeComplexScript>AR-SA</w:LidThemeComplexScript> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> <w:SplitPgBreakAndParaMark/> <wontVertAlignCellWithSp/> <wontBreakConstrainedForcedTables/> <wontVertAlignInTxbx/> <w:Word11KerningPairs/> <w:CachedColBalance/> </w:Compatibility> <m:mathPr> <m:mathFont m:val="Cambria Math"/> <m:brkBin m:val="before"/> <m:brkBinSub m:val="--"/> <m:smallFrac m:val="off"/> <m:dispDef/> <m:lMargin m:val="0"/> <m:rMargin m:val="0"/> <m:defJc m:val="centerGroup"/> <m:wrapIndent m:val="1440"/> <m:intLim m:val="subSup"/> <m:naryLim m:val="undOvr"/> </m:mathPr></w:WordDocument> </xml><![endif]-->
    ساعت 14:00 : سخنرانی و کنفرانس خبری رئیس بانک مرکزی انگلستان
    (در شرت ترم ارزش ترید ندارد)

ساعت 17:00 : تولید ناخالص ملی آمریکا (نسخه دوم)
    در گزارشات اولیه تولید ناخالص ملی مربوط به سه ماهه سوم سال 2012 چنین به نظر میرسد که باید شاهد رشد بالاتر از میزان انتظار 2 درصدی (سالیانه) نسخه اولیه باشیم. بر این اساس انتظار می رود با تجدید نظر بر روی رقم اولیه 2 درصدی، به رشد 2.8 درصدی برای سه ماهه سوم برسیم. تولید ناخالص ملی آمریکا که در سه ماهه دوم 1.7 درصد بود با اعلام اولیه سه ماهه سوم به عدد 2 درصد رسید و انتظار افزایش این درصد در نسخه های بعدی می رود.

ساعت 17:00 : آمار مدعیان بیکاری آمریکا
    در هفته گذشته علیرغم طوفان سندی تعداد کمتری از آمریکایی ها فرم های کاریابی را پر کرده بودند و شاهد آن بودیم که آمار مدعیان بیکاری با کاهش 41 هزار نفری، از 451 هزار نفر در هفته قبل از آن به 410 هزار نفر رسید. تحلیلگران معتقد هستند این آمار به صورت موقتی هست و آمار واقعی را باید بعد از نتیجه مذاکرات پرتگاه مالی معین نمود. در هفته جاری انتظار رقم 390 هزار نفری را برای آمر مدعیان بیکاری آمریکا داریم.

ساعت 18:30 : آمار پیش فروش مسکن آمریکا

آمار پیش فروش مسکن در ماه سپتامبر کمتر از پیش بینی ها و با افزایش 0.3 درصدی در ادامه کاهش 2.6 درصدی ماه آگوست از آب درآمد. این در حالی بود که تحلیلگران انتظار افزایش 2.3 درصدی را برای ماه سپتامبر داشتند. نکته قابل تامل این است که این آمار ضعیف در شرایطی که صنعت ساخت و ساز در آمریکا رو به بهبود است نشان دهنده این موضوع است که در ماه های پیش رو شاهد روند افزایشی در آمار پیش فروش مسکن خواهیم بود. برای ماه اکتبر انتظار افزایش 0.9 درصدی را داریم.

ساعت 16:30 بر میگردم و توضیح می دهم که در شرت ترم به دنبال چه تریدی هستم.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 11-29-2012 در ساعت 03:25 PM

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    عصر بخیر،

استفاده از تحلیل خبری در تایم فریم های کوچک به مراتب راحت تر از تایم فریم های بزرگ هست و شما می تونید اونرو با تحلیل تکنیکال خود همراه کنید تا چاشنی لازم برای حرکت بازار در اختیار تحلیل تکنیکال شما قرار گیرد.

ساعت 5 امروز دو خبر داریم. در تایم فریمی که می خواهیم ترید کنیم که همان تایم فریم 30 دقیقه هست تاثیر تک اخبار برامون اهمیت داره و بر خلاف تایم فریم روزانه به دنبال شناسایی داده های کلان اقتصادی که جهت های عمده بازار رو تعیین می کنند نیستیم.

نحره تحلیل بسیار ساده هست:

خبر شماره یک تولید ناخالص ملی که انتظار عدد 2.8 درصد رو داریم. در صورتی برای تحلیل ما چاشنی میشه که عدد اعلامی با فاصله با آنچه انتظار میره اعلام بشه. پس اگر همین 2.8 اعلام بشه چاشنی برای تریدم محسوب نمیشه چراکه تاثیر خودش رو پیش از این حرفها گذاشته.

خبر شماره دو آمار مدعیان بیکاری که انتظار 390 هزار نفر رو داریم. دقیقا همانند توضیح خبر اول برای من ارزشمنده. یعنی اعلام نتیجه واقعی با اختلاف خوب با آنچه تحلیلگران پیش بینی می کردند.

توجه کنید که پیش بینی ها اخبار سوخته هستند و تاثیرشون رو قبل از این در چارت گذاشته اند.

اما چون جهت بازار فعلا صعودی هست در تحلیل تکنیکال به دنبال فروش هستم.

پس چاشنی لازم برای ترید من میشه:

1- اعلام خبر تولید ناخالص ملی بالاتر از 2.9 درصد
    2- اعلام خبر آمار مدعیان بیکاری کمتر از 390 هزار نفر

اگر هیچ یک از دو اتفاق بالا نیفته ترید و تحلیلی نداریم و بازار در جهت ترند قبلی داره حرکت می کنه. در این شرایط با بیرون بودن از بازار چیزی از دست نمی دهم. خبر مهم بعدی که به همین طریق با اون برخورد می کنم خبر ساعت 18:30 هست مشروط به اینکه پوزیشن در ساعت 5 فعال نشه.

نقطه ورود و خروج رو هم توضیح بدهم. کندل 30 دقیقه ای منتهی به ساعت 5 که بسته بشه در زیر اون نقطه ورود رو قرار می دهم ( سه پیپ پایینتر از لو کندل) نقطه استاپ هم میشه بالای قله (هشت پیپ بالاتر از کندل قله)

اگر سیگنال فعال بشه مشخصات او رو با تصویر قرار می دهم. یادتون باشه من فقط نیم درصد در چنین تایم فریمی ریسک می کنم.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 11-29-2012 در ساعت 05:26 PM

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    عصر بخیر،

اما چون جهت بازار فعلا صعودی هست در تحلیل تکنیکال به دنبال فروش هستم.

پس چاشنی لازم برای ترید من میشه:

1- اعلام خبر تولید ناخالص ملی بالاتر از 2.9 درصد
    2- اعلام خبر آمار مدعیان بیکاری کمتر از 390 هزار نفر

اگر هیچ یک از دو اتفاق بالا نیفته ترید و تحلیلی نداریم و بازار در جهت ترند قبلی داره حرکت می کنه.

ارادتمند- بهزاد
    تولید ناخالص ملی 2.7 درصد و آمار مدعیان بیکاری 393 هزار نفر اعلام شد. بنابراین چاشنی بوجود نیامد. خبر بعدی از این کلاس ساعت 18:30 اعلام میشه و اگر مجددا چاشنی ایجاد نشه تا فردا ساعت 13:30 که نرخ بیکاری اتحادیه اروپا اعلام میشه با تحلیل و ترید و چارت خداحافظی می کنیم.

چاشنی لازم برای ترید من ( فروش یورو در برابر دلار):

1- اعلام آمار پیش فروش مسکن آمریکا بالاتر از 0.9 درصد پیش بینی ها

ارادتمند- بهزاد

کاربر عضو

میزان امتیاز
    472Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    جناب بهزادی سلام

روش مورد استفادتون جهت ورود و استاپ مورد استفادتون ساده ،جذاب و شیرینه

لذت بردم
    ارادتمند
    امیر
    ویرایش توسط amir.j : 11-29-2012 در ساعت 06:45 PM
    از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    سلام دوستان،

یک توضیح بدم و اون اینکه تریدهای بلند مدت و کوتاه مدت رو با هم نباید درگیر کنیم. فرضا من الان در تایم فریم روزانه یورو دلار پوزیشن باز دارم که البته نیمه اول اون با سود بسته شده و نیمه دوم اون همچنان باز هست. حالا در شرت ترم دنبال فروش هستم. این موضوع باعث نمیشه تا پوزیشن بلند مدت خودم رو که حدود 260 پیپ در سود هست ببندم و رفتاری خارج از پلان تریدم باهاش داشته باشم.

ارادتمند- بهزاد

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    Array
    سلام دکتر جان.

به زودی تاثیر منفی روی پوزیشن های بلند مدت شما خواهد داشت.

مگر دو حساب جدا برای این منظور داشته باشید !

ولی باز چون ذهن شما درگیر دو جهت مختلف هست ناخودآگاه اثر منفی خواهد گذاشت.

واقف بر این موضوع هستید که قبلا علاوه بر تایم چهارساعته ،تایم ریزتر ترید میزدم.

بعد از دوسال کار به نتیجه رسیدم اثرات مخربی داره !

اما افزایش حجم در جهت پوزیشن لانگ ترم بسیار کار مفیدتری است تا چنین امری.

ارادت

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    تولید ناخالص ملی 2.7 درصد و آمار مدعیان بیکاری 393 هزار نفر اعلام شد. بنابراین چاشنی بوجود نیامد. خبر بعدی از این کلاس ساعت 18:30 اعلام میشه و اگر مجددا چاشنی ایجاد نشه تا فردا ساعت 13:30 که نرخ بیکاری اتحادیه اروپا اعلام میشه با تحلیل و ترید و چارت خداحافظی می کنیم.

چاشنی لازم برای ترید من ( فروش یورو در برابر دلار):

1- اعلام آمار پیش فروش مسکن آمریکا بالاتر از 0.9 درصد پیش بینی ها

ارادتمند- بهزاد
    با اعلام آمار 5.2 درصدی چاشنی لازم ایجاد شد. این هم مشخصات پندینگ اردر:

sellstop@ 1.2980

یادتون نره فقط نیم درصد. استاپ بالای قله بعد از فروکش کردن نوسانات اولیه بازار. شاید اگر کندل نزولی 30 دقیقه بسته بشه قبل از فعال شدن اردر ورود رو بالاتر بیارم.

بنده امشب کلی مهمان دارم. با اجازه عزیزان خداحافظی می کنم. اگر پوریشن فعال شد در انتهای شب جزییات بیشتری رو خدمت دوستان ارایه می دهم.

ارادتمند- بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    با اعلام آمار 5.2 درصدی چاشنی لازم ایجاد شد. این هم مشخصات پندینگ اردر:

sellstop@ 1.2980

یادتون نره فقط نیم درصد. استاپ بالای قله بعد از فروکش کردن نوسانات اولیه بازار. شاید اگر کندل نزولی 30 دقیقه بسته بشه قبل از فعال شدن اردر ورود رو بالاتر بیارم.

بنده امشب کلی مهمان دارم. با اجازه عزیزان خداحافظی می کنم. اگر پوریشن فعال شد در انتهای شب جزییات بیشتری رو خدمت دوستان ارایه می دهم.

ارادتمند- بهزاد
    فعال شد به شرح زیر:

sell@ 1.2985 sl 1.3020

تارگت فعلا باز است.

ارادتمند- بهزاد

ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 11-29-2012 در ساعت 07:47 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    71Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    جناب آقای بهزادی با سلام و تشکر
    با توجه که ترتیب بسته شدن کندل ها در بروکرهای مختلف تفاوت داره و سر خبرها هم مشکل آفرین میشه . شما چه راه حلی پیشنهاد میکنید و چه پلتفورمی برای اینگونه تحلیل ها مناسب است. با تشکر

صفحه 1 از 29 12311 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)