سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحلیل های فردی بهزاد - صفحه 2
صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 285
Like Tree45Likes

موضوع: تحلیل های فردی بهزاد

AIO

AIO ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    استاد ببخشید که در تاپیک تحلیل ها پست می زنم ولی چون امکان ارسال پیام شخصی وجود نداشت، میخواستم به این وسیله مراتب سپاس و قدردانی خودم را نسبت به مشارکت بسیار مثبت و سازنده شما در این محفل ابراز کنم.

شاد باشید!

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.j نمایش پست ها
    جناب بهزادی سلام

روش مورد استفادتون جهت ورود و استاپ مورد استفادتون ساده ،جذاب و شیرینه

لذت بردم
    ارادتمند
    امیر
    ممنونم امیر جان

خوشحالم که مورد توجهتون قرار گرفته

نقل قول نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    سلام دکتر جان.

به زودی تاثیر منفی روی پوزیشن های بلند مدت شما خواهد داشت.

مگر دو حساب جدا برای این منظور داشته باشید !

ولی باز چون ذهن شما درگیر دو جهت مختلف هست ناخودآگاه اثر منفی خواهد گذاشت.

واقف بر این موضوع هستید که قبلا علاوه بر تایم چهارساعته ،تایم ریزتر ترید میزدم.

بعد از دوسال کار به نتیجه رسیدم اثرات مخربی داره !

اما افزایش حجم در جهت پوزیشن لانگ ترم بسیار کار مفیدتری است تا چنین امری.

ارادت
    خلیل جان ترید ها بر روی یک حساب است. صحبت شما در حالت کلی درست هست و باید به لحاظ روانشناسی ترید به مرحله ای برسید که بتونید همزمان پوزیشن شرت ترم و لانگ ترم بدون توجه به یکدیگر داشته باشید. داشتن پلان ترید و رعایت اون خیلی مهمه در این مسیر.

چند سالی هست که در تایم فریم های روزانه و زیر روزانه ترید می کنم و از نتیجه راضی بوده ام.

حتما اگر تاپیک رو دنبال کنید متوجه خواهید شد که چگونه باید به موضوعی که اشاره کردید فائق شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
    جناب آقای بهزادی با سلام و تشکر
    با توجه که ترتیب بسته شدن کندل ها در بروکرهای مختلف تفاوت داره و سر خبرها هم مشکل آفرین میشه . شما چه راه حلی پیشنهاد میکنید و چه پلتفورمی برای اینگونه تحلیل ها مناسب است. با تشکر
    سلام

سوالتون خیلی مرتبط به تاپیک نیست. معمولا متا تریدرهای گوناگون در تایم فریم های یکساعته و نیمساعته مشابه هستند. باید متا تریدر های بروکر های مختلف رو چک کنید تا ببینید با کدام راحت تر هستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    استاد ببخشید که در تاپیک تحلیل ها پست می زنم ولی چون امکان ارسال پیام شخصی وجود نداشت، میخواستم به این وسیله مراتب سپاس و قدردانی خودم را نسبت به مشارکت بسیار مثبت و سازنده شما در این محفل ابراز کنم.

شاد باشید!
    خواهش می کنم و از محبت و لطف شما سپاسگزارم.

ارادتمند- بهزاد

کاربر جدید

میزان امتیاز
    464Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    عصر بخیر،

نحره تحلیل بسیار ساده هست:

خبر شماره یک تولید ناخالص ملی که انتظار عدد 2.8 درصد رو داریم. در صورتی برای تحلیل ما چاشنی میشه که عدد اعلامی با فاصله با آنچه انتظار میره اعلام بشه. پس اگر همین 2.8 اعلام بشه چاشنی برای تریدم محسوب نمیشه چراکه تاثیر خودش رو پیش از این حرفها گذاشته.
    سلام و شب خوش

با تشکر از شما

جناب بهزادی سوالی داشتم در مورد تقویم اقتصادی...برای مثال همین تولید ناخالص داخلی... این دفعه 2.7% اعلام شد.دفعه ی بعد که میخواد منتشر بشه برای اون عدد یک قبلی هست که همین 2.7 میشه یه دونم پیشبینی میشه!

این رقم مربوط به پیشبینی کی انتشار پیدا میکنه؟

سپاس

کاربر فعال

میزان امتیاز
    573Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    عصر بخیر،

استفاده از تحلیل خبری در تایم فریم های کوچک به مراتب راحت تر از تایم فریم های بزرگ هست و شما می تونید اونرو با تحلیل تکنیکال خود همراه کنید تا چاشنی لازم برای حرکت بازار در اختیار تحلیل تکنیکال شما قرار گیرد.

ساعت 5 امروز دو خبر داریم. در تایم فریمی که می خواهیم ترید کنیم که همان تایم فریم 30 دقیقه هست تاثیر تک اخبار برامون اهمیت داره و بر خلاف تایم فریم روزانه به دنبال شناسایی داده های کلان اقتصادی که جهت های عمده بازار رو تعیین می کنند نیستیم.

نحره تحلیل بسیار ساده هست:

خبر شماره یک تولید ناخالص ملی که انتظار عدد 2.8 درصد رو داریم. در صورتی برای تحلیل ما چاشنی میشه که عدد اعلامی با فاصله با آنچه انتظار میره اعلام بشه. پس اگر همین 2.8 اعلام بشه چاشنی برای تریدم محسوب نمیشه چراکه تاثیر خودش رو پیش از این حرفها گذاشته.

خبر شماره دو آمار مدعیان بیکاری که انتظار 390 هزار نفر رو داریم. دقیقا همانند توضیح خبر اول برای من ارزشمنده. یعنی اعلام نتیجه واقعی با اختلاف خوب با آنچه تحلیلگران پیش بینی می کردند.

توجه کنید که پیش بینی ها اخبار سوخته هستند و تاثیرشون رو قبل از این در چارت گذاشته اند.

اما چون جهت بازار فعلا صعودی هست در تحلیل تکنیکال به دنبال فروش هستم.

پس چاشنی لازم برای ترید من میشه:

1- اعلام خبر تولید ناخالص ملی بالاتر از 2.9 درصد
    2- اعلام خبر آمار مدعیان بیکاری کمتر از 390 هزار نفر

اگر هیچ یک از دو اتفاق بالا نیفته ترید و تحلیلی نداریم و بازار در جهت ترند قبلی داره حرکت می کنه. در این شرایط با بیرون بودن از بازار چیزی از دست نمی دهم. خبر مهم بعدی که به همین طریق با اون برخورد می کنم خبر ساعت 18:30 هست مشروط به اینکه پوزیشن در ساعت 5 فعال نشه.

نقطه ورود و خروج رو هم توضیح بدهم. کندل 30 دقیقه ای منتهی به ساعت 5 که بسته بشه در زیر اون نقطه ورود رو قرار می دهم ( سه پیپ پایینتر از لو کندل) نقطه استاپ هم میشه بالای قله (هشت پیپ بالاتر از کندل قله)

اگر سیگنال فعال بشه مشخصات او رو با تصویر قرار می دهم. یادتون باشه من فقط نیم درصد در چنین تایم فریمی ریسک می کنم.

ارادتمند- بهزاد

با سلام و تشکر فراوان از استاد بهزادی گرامی که با این کار بزرگترین قدم را در راه اموزش دانشجو ها یشان برداشتند . با این روش اموزشی جذابیت کار دو چندان میشود . چون دانشجو به یک جمع بندی کلی میرسد و نحوه استفاده از این همه اطلاعات فاندامنتال و تکنیکال در کنار هم را آموزش می بیند .

هستند دوستانی که اطلاعات زیادی در مورد فاندامنتال و تکنیکال دارند اما مشکل اینجاست که نحوه در کنار هم قرار دادن این اطلاعات را آموزش ندیدند . هیچ جایی ندیده ام که استادی قدم به قدم آنچه که در ذهن خود تحلیل و پردازش میکند را بنویسد . این حرکت بزرگی است که استاد بهزادی شروع کردند و تا بحال در هیچ تاپیکی من ندیدم باز هم تشکر میکنم و اگر موافق باشید تاپیک پرسش و پاسخی تحت عنوان " پرسش و پاسخ تحلیل های فردی بهزاد " ایجاد شود .

و اما سوال :
    در این تحلیلی که قرار دادید اثری از تکنیکال نمیبینم . ایا صرفا بر اساس خبر ترید کردید . ؟ موج شماری انجام نگرفته بود ؟

" استفاده از تحلیل خبری در تایم فریم های کوچک به مراتب راحت تر از تایم فریم های بزرگ هست و شما می تونید اونرو با تحلیل تکنیکال خود همراه کنید تا چاشنی لازم برای حرکت بازار در اختیار تحلیل تکنیکال شما قرار گیرد. "

ارادتمند شما _ ocean

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    سلام و شب خوش

با تشکر از شما

جناب بهزادی سوالی داشتم در مورد تقویم اقتصادی...برای مثال همین تولید ناخالص داخلی... این دفعه 2.7% اعلام شد.دفعه ی بعد که میخواد منتشر بشه برای اون عدد یک قبلی هست که همین 2.7 میشه یه دونم پیشبینی میشه!

این رقم مربوط به پیشبینی کی انتشار پیدا میکنه؟

سپاس
    سلام

گاها عدد اعلامی برای دوره بعد اصلاح میشه. یعنی اگر این دوره فرضا 2.7 اعلام شده ممکن هست به عنوان عدد پیشین سری بعد اصلاح داشته باشه. البته این مورد خیلی به ندرت پیش میاد. در مورد پیش بینی ها معمولا حدود یک هفته تا ده قبل معین میشه و تا روز اعلام این پیش بینی به دقیق ترین احتمال نزدیک میشه.

ارادتمند- بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
    با سلام و تشکر فراوان از استاد بهزادی گرامی که با این کار بزرگترین قدم را در راه اموزش دانشجو ها یشان برداشتند . با این روش اموزشی جذابیت کار دو چندان میشود . چون دانشجو به یک جمع بندی کلی میرسد و نحوه استفاده از این همه اطلاعات فاندامنتال و تکنیکال در کنار هم را آموزش می بیند .

هستند دوستانی که اطلاعات زیادی در مورد فاندامنتال و تکنیکال دارند اما مشکل اینجاست که نحوه در کنار هم قرار دادن این اطلاعات را آموزش ندیدند . هیچ جایی ندیده ام که استادی قدم به قدم آنچه که در ذهن خود تحلیل و پردازش میکند را بنویسد . این حرکت بزرگی است که استاد بهزادی شروع کردند و تا بحال در هیچ تاپیکی من ندیدم باز هم تشکر میکنم و اگر موافق باشید تاپیک پرسش و پاسخی تحت عنوان " پرسش و پاسخ تحلیل های فردی بهزاد " ایجاد شود .

و اما سوال :
    در این تحلیلی که قرار دادید اثری از تکنیکال نمیبینم . ایا صرفا بر اساس خبر ترید کردید . ؟ موج شماری انجام نگرفته بود ؟

" استفاده از تحلیل خبری در تایم فریم های کوچک به مراتب راحت تر از تایم فریم های بزرگ هست و شما می تونید اونرو با تحلیل تکنیکال خود همراه کنید تا چاشنی لازم برای حرکت بازار در اختیار تحلیل تکنیکال شما قرار گیرد. "

ارادتمند شما _ ocean

سلام

از پسن شما ممنونم.

لطفا اشتباه نکنید من قرار نیست در این تاپیک درس یا آموزشی بدهم. مدتهاست که از آموزش فاصله گرفته ام و تصور نمی کنم در این انجمن هم قصد آموزش داشته باشم. این مطلب رو از این بابت گفتم که انتظاری در دوستان در مورد این تاپیک و الزام به پاسخگویی ایجاد نشه.

بنابراین تاپیک پرسش و پاسخ معنی نداره.

روش های تحلیلی یا فاندامنتال ممکنه هر چی باشه. تریدم بر اساس روش الیوت ماینر بوده. تایم فریم مادر روزانه و تایم فریم ترید نیم ساعته و یکساعته. البته پترن کانتر ترندی که بر مبنای اون ترید کردم بیشتر شبیه الگوهای کلاسیک هست. به هر حال توضیح دادم که زمانی که به این جمع بندی برسم که مجموعه تکنیکال و فاندامنتال می تونه باعث حرکت مناسبی بشه ترید می کنم.

پلان ترید مشابه اونیه که تو جزوه توضیح داده ام. دو تارگته، تارگت اول نسبت فیبوناچی که ریوارد بالای 1 داشته باشه که در این تحلیل تاچ شده و این ترید رو ریسک فری کرده ( چون یک نیمه به سود نشسته). تارگت دوم رو پیشنهاد دادم باز بگذارید اما در حالت نرم نسبت 127 کل کارکشن هست.

ارادتمند- بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

یک تقاضا

صبح همه عزیزان بخیر

از اینکه می بینم استقبال خوبی از این تاپیک شده خوشحالم. یک خواهش از همه دوستان دارم:

حقیقتا مدتی هست که در هیچ انجمنی تاپیک های آموزشی ندارم. در سالیان گذشته هر آنچه یاد گرفته ام رو در انجمن ها ارایه داده ام جزوات گوناگون بنده رو می تونید پیدا کنید. در مقطع فعلی با وجود دعوت چندین باره مدیران انجمن در طول یکسال گذشته برای شروع دوره های آموزشی همانند دوره ای که نیما جان ارایه کردند، فرصتی برای این موضوع ندارم. در مورد مدیریت تاپیک الیوت هم چندین بار از طریق خانم poor nayimi پیشنهاد شده اما در این مقطع برایم میسر نیست که زمان برای چنین موضوعی بگذارم.

نهایتا اینکه ترجیحم بر اینه که به صورت یک یوزر عادی در انجمن فعال باشم و نه بیشتر. دلیلی اینکه تصمیم گرفتم در بخش تاپیک های تحلیلی اعضا تریدهایم رو بگذارم این بود که احساس کردم اینجا محرمیت بیشتری داره. اما در عمل باز هم اینگه نشد. البته این خیلی خوبه که عزیزان تا به این حد مشتاق یادگیری هستند و انگیزه دارند. اما من در مقطع فعلی امکان پاسخگویی به همه موارد رو ندارم.

نهایتا تقاضای من اینه که اگر می خواهید تاپیک ادامه دار باشه زیاد سوال نپرسید. همین پست های تک و توکی که می زنم رو اگر خوب بررسی کنید خیلی از جواب ها دراون هست. از این به بعد اگر سوال یا پیشنهاد و یا نقطه نظری اعلام بشه با اجازه همه دوستان هیچ جوابی نخواهم داد و پیشاپیش بابت این موضوع عذرخواهی میکنم.

این رو هم اضافه کنم که به غیر از اینجا فقط دیروز در حدود 10 پیغام و ایمیل با محتویات سوال بابت این تاپیک به بنده رسیده که به شرط ادب مجبور شدم اکثر رو جواب بدهم. اما واقعا ادامه این شرایط برایم میسر نیست.

از مدیریت هم تقاضا دارم دسترسی مدیریتی برای این تاپیک به من بده تا با پاک کردن پست های غیر اصلی هماهنگی و یکپارچگی تاپیک حفظ بشه.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 11-30-2012 در ساعت 11:41 AM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دكتر بهزادي نازنين سلام.به محض باز شدن تايپيك شما من هم در اين انجمن پربار ثبت نام كردم.و خوشحال شدم كه اين تايپيك پرباري رو راه انداختين

به شخصه پيگير مطالب و پيشنهادات تريدري شما خواهم بود.

دوستان بنده با افتتاح يك حساب صد دلاري فعلا تمام تريدهاي پيشنهادي دكتر رو بر روي يك اكانت رئل ميزنم و در ماهيانه ميتوانيم نتايج كار رو بررسي كنيم.و مطمئننا اين تايپيك پربار خواهد شد.نتايج كار را هفتگي يا ماهيانه در اينجا يا اگر شد يك تايپيك پرسش پاسخ باز ميكنيم و آنجا قرار خواهم داد.تريد يورو -دلار ايشون هنوز باز هست و منتظر نتيجه ميمانيم.قلبا اطمينان به سودگيري دارم مخصوصا اگر دكتر بهزادي عزيز پشت و پناه اكانت و تايپيك باشند

مجددا ممنونم دكتر و پيگير مطالبتون هستم

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دكتر بهزادي اولين سيگنال و تحليل ارائه شده را با منفي 40 پيپ ضرر (4 دلار)بسته شد كمي حال گيري بود ولي كاريش نميشه كرد.آيا هنوز اعتقاد به نزولي بودن يورو هست.اگر هست لطف كنيد نقاط رو بگين تا وارد بشيم.و يا اون موقعيت رو كنسل شده بايد تلقي كرد.اميدوارم تريد بعدي سود آور باشه

بي نهايت ممنون از لطف شما بهزاد جان

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    دكتر بهزادي اولين سيگنال و تحليل ارائه شده را با منفي 40 پيپ ضرر (4 دلار)بسته شد كمي حال گيري بود ولي كاريش نميشه كرد.آيا هنوز اعتقاد به نزولي بودن يورو هست.اگر هست لطف كنيد نقاط رو بگين تا وارد بشيم.و يا اون موقعيت رو كنسل شده بايد تلقي كرد.اميدوارم تريد بعدي سود آور باشه

بي نهايت ممنون از لطف شما بهزاد جان
    سلام

البته این پوزیشن دو نیمه ای بود که نیمه اول به سود نشست و نیمه دوم با ضرر بسته شد. چون دو نیمه حجم برابر داشت درواقع نه سودی در بر داشت و نه ضرری.

برای اینکه جزییات تریدها سریع تر در دسترس باشه از هفته آینده بر روی حساب دمو پوزیشن های شرت ترم رو با نقطه ورود بر اساس 30 دقیقه قرار می دهم و برآیند رو از اونجا با هم بررسی می کنیم.

حساب فرضی 100 هزار دلاری در بروکر fxdd هست.

لاگین 80061072
    پسورد c1ahwak

ارادتمند- بهزاد

صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)