سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحلیل های فردی بهزاد - صفحه 29
صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 19272829
نمایش نتایج: از 281 به 285 از 285
Like Tree45Likes

موضوع: تحلیل های فردی بهزاد

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1463Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من به شخصی برای دکتر بهزادی ارزوی بهترینها رو دارم و دعا گوی ایشون هستم و امیدوارم درپناه خداوند خودشون وعزیزانشون باشن
    هر جا باشن گردن من کمترین بسیار حق دارن هرچند که از نزدیک توفیق دیدار و هم کلامی رو نداشتم ولی قسمتی از استقلال مالیم
    رو به ایشون مدیون هستم و بر خودم لازم میدونم تشکر بکنم و ارزوی بهترینها رو داشته باشم /در پناه خداوند باشن دوستان و اقای بهزادی
    matin2013 این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    16Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    من هم فکر کنم دیگه رفتنی ام .
    فقط هنوز تصمیم نگرفتم کجا میخوام برم . شاید هم نفرتم .نمیدونم ...
    خلاصه اگر برگشتم منو حلال کنید.
    .
    .
    .
    تاثیر زیاد پای چارت نشستن همینه! دوپامین مغزم زده بالا .الان تو فضا ام
    یه ترید دیگه بزنم دیگه واسه امروز بسه.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها
    سلام ...

جناب دکتر بهزادی کمتر از سه ماه دیگر برای همیشه ایران رو به مقصد انگلستان ترک خواهند کرد ... اول اینکه برایشان آرزوی موفقیت میکنم ... و اینکه ممکنه حضور ایشان در تمامی انجمن های فارسی زبان به صورت خیلی خیلی محدود یا اینکه دیگه بدون حضور ایشان خواهیم داشت ...

رسالت منم کم کم داره در این انجمن تموم میشه ... براتون آرزوی موفقیت میکنم .

سلام خدمت شما جناب چابک و دکتربهزادی
    انشالله که دکتر بهزادی و جنابعالی هرجای دنیا تشریف میبرید موفق و سالم و شاد و خوشبخت باشید
    درسته از پیش ما میرید ولی از دل ما هرگز نخواهید رفت
    تازه داشتیم با گزارشات روزانه شما ...آموخته های الیوت ماینر رو غلط گیری میکردیم
    درسته به لحاظ فاصله مکانی از ما دور و دورتر میشید لطفا الطافتون رو از ما دریغ نفرمایید
    بابک جان مارو دریاب...
    دوستتون داریم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها
    سلام ...

جناب دکتر بهزادی کمتر از سه ماه دیگر برای همیشه ایران رو به مقصد انگلستان ترک خواهند کرد ... اول اینکه برایشان آرزوی موفقیت میکنم ... و اینکه ممکنه حضور ایشان در تمامی انجمن های فارسی زبان به صورت خیلی خیلی محدود یا اینکه دیگه بدون حضور ایشان خواهیم داشت ...

رسالت منم کم کم داره در این انجمن تموم میشه ... براتون آرزوی موفقیت میکنم .
    با سلام و درود بی کران

چندی پیش از این مطلع شدیم که مدیریت محترم شرکت جناب دریس زاده که قلبا به ایشان اردت خاصی دارم از مدیریت شرکت کنار رفته اند و امروز خبر از رفتن دکتر بهزادی به آن سوی آبها و محرومیت استفاضه از حضور متواضع عالم ،عالم الیوتی که مدیون افاضات بی دریغ و پر فروغش هستیم، و حالیه شما ،که شمع جمع تشنگان علوم الیوت و ماینرید! به چه زبان تقدیر کنیم و به کدام کلام بدرقه !

بدانید در یادتان هستیم و دعایمان در پی تان ، اگر بود مجالی از یادمان نبرید.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .........................

ایضا برای مدیریت جدیدشرکت و همه عزیزان دست اندر کار و تریدرهای محترم آرزوی بهترین ها و روزها پر از فروغ و روشنایی رادارم.

کوچکترین

جمع کپیتال پرسپولیس
    بهرام دانش

VAHIDFX این را میپسندد.
    بهرام دانش

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    رفتنی میرود ای روزگار

دکتر بهزادی که از بچگی تبعه انگلستان بوده و از ابتدا نبایست به اینجا برمیگشت و این را خود به آن گفته بودم . انگلستان و لندن برای یک معامله گر جای پیشرفت بسیار زیادی داراست و خود اگر روزی پاسپورت را اخذ کنم نه برای گرفتن اقامه بلکه برای مسائل کاری به این دیار سفر خواهم نمود. جای هست هم برای گردش و زندگی هم برای کار و پیشرفت که با توجه به وضعیت هر فرد میشه هجرت نمود. شخصا" از رفتن ایشان بسیار خرسند و خوشحال شدم و آرزوی بهترین ها را برایشان از خداوند خواستارم.

موفق و پیروز باشید
    hamid shahab این را میپسندد.

صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 19272829

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)