سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحلیل های فردی بهزاد - صفحه 3
صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 285
Like Tree45Likes

موضوع: تحلیل های فردی بهزاد

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ممنون از لطف شما.

دكتر جان فقط هر سيگنال يا تحليلي ارائه ميدين همراه با توضيح و تفسير باشه تا ما تازه كارها كمي راه بيفتيم و بتونيم كم كم بعد يكسال خودمون دست به تحليل و تريد بزنيم.اين حركت آموزشي شما قابل تقدير و ستايشه.اميدوارم همه بچه هاي فروم از اين تايپيك نهايت بهره رو ببرن

در ضمن دكتر بهزادي من يوزر و پسورد اكانتي كه تو پست قبلي گذاشتين رو ميزنم گزينه invalid account رو ميده.لطفا دقيقتر آدرس سرور رو بفرماييد.يا احيانا پسورد يا اكانت دچار مشكل هست؟

ممنون از شما

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دكتر بهزادي جان تو همين بروكر pcm يك اكانت دمو ايجاد كن تا مشكلي پيش نياد

سيگنالهاي بلند مدت خودتون هم قرار بدين تا ما كارمند جماعت هم بتونيم استفاده كنيم.و اگر همراه با تحليل باشه بسيار عالي هست

براي من هم بهترين تايم روزانه ميباشد چون ميتونم هم به كارم و هم به زندگيم برسم و نبايد چارت نشين باشم

ممنون از شما

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15340Array = 206
    قدرت امتیازدهی
    206
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    لطفا به روز شود .
    دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    444Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    لطفا به روز شود .

خیلی وقته این تاپیک بالا نیومده آقای بهزادی عزیز لطفا یک نیم نگاهی به مشتاقان تحلیلهای خود بیندازید .

متشکرم . اردتمند kbj

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تحلیل های بهزاد

سلام به همه عزیزان،

تاپیکی مختصر بر اساس روش 123 در تایم فریم یکساعته...

بدرود- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 12-30-2013 در ساعت 04:27 PM

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

سل استاپ در دلار نیوزیلند دلار آمریکا

سلام دوستان،

پوزیشن فروش بر روی دلار نیوزیلند - دلار آمریکا (توجه کنید که از نوع استاپ است و فعال نیست)

ارادتمند- بهزاد

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 12-30-2013 در ساعت 04:29 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دکتر جان

خسته نباشید کا

عکس واضح نیست "ریز و بی کیفیت شده"

ادیت بشه عالی میشه.

مرسی
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر عضو

میزان امتیاز
    50Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    سلام دوستان،

پوزیشن فروش بر روی دلار نیوزیلند - دلار آمریکا (توجه کنید که از نوع استاپ است و فعال نیست)

ارادتمند- بهزاد

سلام.
    میتونم از جنابعالی خواهش کنم ، اگه براتون مقدور است از عکس بزرگتر استفاده بفرمایید.
    با تشکر.
    اگر من و شما هر کدام یک ایده داشته باشیم، و آنها را به هم بدهیم، در نتیجه هر کدام از ما دو ایده داریم. و این مورد به صورت تصاعدی پیش خواهد رفت.
    دعوت شما به همفکری و همکاری در

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

مقدمات روش

سلام

ظاهرا الصاق تصویر کار نمی کنه و از گزینه insert image استفاده کردم. اگر دوستان راه بهتری دارند راهنمایی کنند تا از اون روش استفاده کنم. و اما توضیحاتی مقدماتی در مورد این تاپیک:

1- فقط شامل تحلیل های روش 123 و فقط در تایم فریم یکساعته می باشد.
    2- روی نه جفت ارز متمرکز هستم. یورولار، پونددلار، یوروین، پوندین، یوروپوند، دلارین، دلار استرالیادلار، دلار نیوزیلنددلار و نهایتا دلار دلار کانادا
    3- همه پوزیشن ها از نوع استاپ هستند و مستقیم وارد بازار نمیشیم.
    4- در هر پوزیشن 1 درصد سرمایه رو ریسک می کنیم
    5- جزوه این روش رو که سالها پیش تهیه کرده بودم حتما عزیزان دارند اگر نه ممنون میشم جناب رحمانی اونرو برای دوستان آپلود کنند.
    6- در انتهای هر هفته گزارشی از عملکرد هفته به همراه سود و زیان هفته خواهم داد. هیچ پوزیشنی رو در انتهای هفته باز نمی گذاریم مگر مواقع خاص

در نهایت اشاره کنم که روش 123 یک روش بسیار ساده و ابتدایی اما سودرسان هست. دوستانی که پیچیدگی های الیوتی را دوست ندارند با این روش به راحتی می تونند در هر تایم فریمی ترید کنند.

دلیل انتخاب تایم فریم یکساعته عدم فرصت برای تحلیل بنیادی بازار هست که در تایم فریم های چهار و روزانه ضروری هست. مورد خاص دیگری به ذهنم نمیرسه. اونچه بیشتر دوست دارم دوستان در این تاپیک دنبال کنند تحلیل ها نیست بلکه چگونگی مدیریت مالی و ذهنی یک روش پیش پا افتاده در بازار هست.

ارادتمند- بهزاد
    AmiR.HJ این را میپسندد.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

سل استاپ در دلار نیوزیلند دلار آمریکا

یک فرصت دیگر بهش میدهیم. توجه کنید که هنوز وارد بازار نشده ایم و فقط داریم شکار را دنبال می کنیم...

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)