سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل های هفتگی بهزاد - صفحه 3
صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 122
Like Tree694Likes

موضوع: تحلیل های هفتگی بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_k نمایش پست ها
    جناب بهزادی صحبتهای خانم یلن در چه جهتی بود تقویت دلار یا تضعیف ان ؟
    مجید جان...

بر خلاف انتظارها ایشان اصلا هیچ صحبتی در مورد سیاست های بانک مرکزی نکردند حتی یک کلمه... فعلا برداشت ها از این سکوت متفاوت هست اما در مجموع این سکوت به نفع دلار نیست...

ببینیم دو عضو دیگر بانک مرکزی امشب چه می گویند... شاید یلن با همکارانش تقسیم وظیفه کرده باشه.... تا شب کمی مشخص تر میشه دلیل این سکوت...

ارادتمند- بهزاد
    mohsencomm, hameddz, lxo and 4 others like this.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مجددا سلام،

صحبت های بدون رنگ و بوی ژانت یلن از دید بنده سرآغاز فصلی جدید است... بدین معنا که اگر تا به امروز شاهد این موضوع بودیم که اکثر سرمایه گذاران بر اساس آنچه از آمار و داده ها بیرون آمده و همچنین صحبت هایی که رییس بانک مرکزی کرده اعتقاد راسخ به افزایش نرخ بهره در ماه دسامبر داشتند، حال این سکوت امروز و عدم جبهه گیری مشخص باعث ایجاد تردید در سرمایه گذاران میشه که آیا براستی افزایش نرخ بهره ای در سال جاری در کار خواهد بود؟

همین تردید کافیست تا موقتا شاهد استراحت دلار باشیم... استراحتی که از دید بنده از امروز شروع شده و چند هفته به طول خواهد انجامید تا زمانی که با نزدیک شدن به جلسه فدرال باز هم شاهد ریسک پذیری عده ای از سرمایه گذاران بر روی دلار باشیم...

از دید بنده طلا روندی میان مدت تا حوالی 1130 دلار دارد... در تصویر با رنگ سفید سناریوی احتمالی رو مشخص کرده ام و انتظار دارم از حوالی 1130 دلار و جایی که باز احتمال افزایش نرخ دلار بالا بره شاهد ریزش شدید طلا و تشکیل کفی جدید در این جفت ارز با اجرایی شدن افزایش بهره دلار باشیم...

اشاره کردم که این روند صعودی از دید من اصلاحی است اما اصلاحی قابل ترید هست...

تصویر رو هم برای دوستان الصاق کرده ام...

شب خوبی داشته باشید- بهزاد

Sarsa, hich1389, lxo and 11 others like this.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    شب دوستان بخیر،

پوزیشن خرید طلا اگرچه در سود خوبی هم رفت اما باز هم برگشتیم به جای اول... البته این پوزیشن هنور مقدار بسیار کمی در سود هست و من با توجه به اینکه در روز دوشنبه ماریو دراگی صحبت داره ترجیح می دهم این پوزیشن رو ریسک فری و یا برک ایون کنم که اگر روند نزولی شد در نقطه صفر از بازار خارج بشم...

قطعا فرصت های زیادی برای ترید هست و در انتظار روزهای آتی خواهیم ماند... مهمترین اصلی که باید در بازارهای مالی یاد بگیرید حفظ اصل سرمایه هست... فقط در این صورت هست که قادر خواهید بود با رقم های بالا بدون استرس در بازار ترید کنید و موفق باشید...

ارادتمند- بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

بنده به نوبه خودم از دوستان عزیزی که ارتقاء درجه گرفتند ، تبریک عرض میکنم و امیدوارم که در تمام مراحل زندگی اشان همچنان رو به جلو و ارتقاء پیش رویی نمایند .

درجه نهایی انتظار شما را میکشد و امیدوارم که هرچه زودتر به این مرحله رسیده و از مزایایی زیادی که در نظر گرفته شده برخوردار شوید.

برای کمربند سیاه ، امتیازات خوبی از دیدگاه معنوی و مادی در حال چیدمان هست که از جمله آن استخدامی را در شرکت های وابسته نوشته شده ، امیدوارم که تمام موارد ذکر شده تصویب شود و بنده آن را اعلام نماییم.

پیروز و موفق باشین
    خلیل
    خلیل عزیز اتفاق خوبی است...

در مورد سایر عزیزان در جریان نیستم... اما در مورد خودم حدود 10 سال پیش فعالیتم در بازارهای مالی به طور جدی شروع شد اگرچه قبل از اون هم نزدیک به یک دهه فعالیت های مالی داشتم اما آشنایی با نرم افزارهای ترید و معاملات در بازارهای گوناگون دارای سابقه تقریبی 10 سال هست... در اون زمان بنده 30 ساله بودم و در حال اخذ درجه دکترای تخصصی در رشته خودم و البته سابقه 8 سال کار هم در رشته خود داشتم...

خاطرم هست که به خودم قول دادم که در سن 40 سالگی باید بازنشست بشم و برای موسسه و یا شرکتی کار نکنم...

دقیقا در سن 39 سالگی (یک سال و اندی پیش) و در زمانی که با حدود 17 سال سابقه در رشته خودم در اوج بودم، استعفای خودم رو تقدیم کردم و خود را بازنشسته کردم... این اتفاق یک سال زودتر از آنچه به خود قول داده بودم افتاد... در ده سال اخیر به یمن روندهای کلانی که در بازارهای مالی گوناگون شکل گرفت ( نه فقط بازار بازار تبادلات ارزی) سرمایه اولیه بنده تقریبا 500 برابر شد و باعث شد بتوانم به آرزوی خود که بازنشستگی در 40 سالگی بود جامه عمل بپوشانم...

قطعا برای دوستان جوان تر فعالیت در شرکت های بزرگ تجربه خوبی است اما شخصا از 14 ماه پیش بازنشسته هستم و دیگر تا پایان عمر هیچ پیشنهاد کاری را هم قبول نخواهم کرد... سرمایه ای که بدست آورده ام در حد و اندازه ای است که سود آن در بازارهای مالی جوابگوی نیازهای زندگیم است و احتیاجی به اسارت و از دست دادن آزادی و زمان خود ندارم...

این رو به دوستانی میگم که تصور می کنند نمی توان در بازارهای مالی به سود مطمین رسید... بنده زمانی که پا به این بازارها گذاشتم با توجه به هزینه های زیادی که برای تامین زندگی اولیه و مراسم ازدواج کرده بودم فقط 10 میلیون تومان نقدینگی در یک حساب بانکی داشتم و 30 میلیون تومان از ذخیره چند سال کارکردم هزینه مراسم ازدواج و تهیه مواردی در ارتباط با زندگی مشترک شده بود و این 10 میلیون تمام آن چیزی بود که داشتم... اما به لطف بهره گیری از روندهای اصلی در بازارهای مالی گوناگون این سرمایه در مدت یک دهه نزدیک به 500 برابر شد و امروز تا حدودی در حاشیه امنی قرار گرفته ام... البته من فرد خوش شانسی بودم که از مسیر اصلی به اون صورت خارج نشدم و در این سالها درجا هم نزدم... در عین حال از لطفی که پروردگار به من داشته آگاهی کامل داشته و سپاسگزار و شاکرم...

در هر حال چیزی که می دانم این است که این آزادی رو با هیچ چیز عوض نخواهم کرد چراکه بهترین آرزویی که برای یک نفر می توان بکنم بعد از داشتن سلامتی این است که کارفرما و رییس خود باشد...

ارادتمند- بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    ظهر دوشنبه دوستان بخیر،

پندینگ اردر زیر رو بر روی نفت قرار می دهم... بیشتر دلیل تکنیکال داده تا بنیادی چون به جهت بنیادی با توجه به آمار عرضه ها و ذخیره ها نفت توان صعود قوی ندارد...

Buystop US Oil@43.57 sl 41.50

بدرود- بهزاد

hich1389, hameddz, lxo and 5 others like this.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    عصر بخیر،

با توجه به اینکه قبل از فعال شدن پندینگ اردر کف جدیدی در نفت زده شد، بر اساس اصول پلان ترید پندینگ اردر قبلی رو حذف می کنیم ( تغییر می دهیم)... البته به شدت معتقد هستم نفت در همین حوالی احتیاج به استراحت دارد و صعودی چند روزه را تجربه می کند اما برای ورود نباید عجله کرد تا تریگر لازم ایجاد بشه...

در طلا شاهد بودیم که با توجه به وقایع فرانسه امروز بازار در نیمه اول صعود خوبی داشت و قیمت حتی تا چند قدمی 1100 دلار هم رسید اما باز هم به جای اول برگشت... اصولا تهدیدهای سیاسی از این جهت که می تونه باعث تهدیدات و بحران های اقتصادی بشه مورد توجه سرمایه گذاران هست و همین امر باعث توجه به طلا شد اما به تدریج مشخص شد که وقایع فرانسه در حد و اندازه ای نیستند که بتوانند بحران اقتصادی تولید کنند و نباید این اتفاق را مشابه 11 سپتامبر دانست...

امروز ماریو دراگی باز هم همانند روزهای قبل سخن گفت... نگاه های اصلی هفته به چهارشنبه هست جایی که باید دید آیا در مورد افزایش و یا عدم افزایش نرخ بهره دلار در ماه دسامبر داده های واضح تری در اختیارمان قرار خواهد گرفت یا خیر؟

فعلا در هیچ یک از جفت ارزهای کلیدی، نفت و طلا شرایط مساعدی برای ترید نداریم اما باید وضعیت را دنبال کرد چراکه احتمال شکل گیری یک روند صعودی اصلاحی برای دلار دور از انتظار نیست... فردا هم آمار اقنصادی آلمان رو داریم و هم آمار تورمی آمریکا رو که با ادامه اخبار مهم در روز چهارشنبه می تونه نوید شکل گیری روند رو بدهد... اینکه صعودی باشد یا نزولی بر اساس نتایج آمار خواهد بود...

اردر نفت رو حذف نمی کتم اما فعلا به صورت زیر اصلاح می کنم و البته اون رو دارم دنبال می کنم:

Buystop US Oil@43.08 sl 41.20

ارادتمند- بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    سلام

کندل امروز داره فرمش جالب میشه سیمتری قیمتی هم داریم که پترن ab=cd هست... ببینیم فردا این پوزیشن خرید فعال میشه یا خیر...

ارادتمند- بهزاد

Buystop US Oil@43.08 sl 41.17

کاربر عضو

میزان امتیاز
    154Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر بهزادي عزيز.

دكتر بهزادي سوالي ذهن من رو مشغول كرده.ميدونيد كه ذاتا در تايم روزانه اگر در نقاط حمايت و مقاومت خريد و فروش بذاريم.بازار بالطبع در جهت ما ميتونه حركت خوبي داشته باشه.مثلا شما اگر در تايم 5 دقيقه اوردر بكاريد روي يك مقاومت يا حمايت ممكنه 8 پيپ برگشت كنه.خوب 8 پيپ نميصرفه با توجه به اسپرد...ولي در تايم ديلي همون 8 پيپ ميتونه بشه 80 پيپ و اين خوبه و قابل تريد هست.البته كاشت استاپ سخته.چون شادوها ميان استاپ و ميزنن مجددا برميگردن در جهت ما...

من فكر ميكنم كلا روش كاري شما اينطوريه.كاشت اوردر در نقاطي از تايم روزانه كه خيلي محتمل برگشت هست.يعني دقيقا روي حمايت و مقاومت ها...مابقي تحليل ها و توضيحات تكنيكالي و فاندامنتالي فقط چاشني كار هست.و اثري نداره.مثلا اگر فلان شخص هم سخنراني داشته باشه يا نداشته باشه.زياد مهم نيست.اصل همون كاشت نقطه هست.شمارش امواج و اليوتي هم فقط در جهت اطمينان بيشتر و كاشت نقطه تي پي و استاپ انجام ميشه.و شايد هم اثري نداشته باشه.

در كل فكر ميكنم عوامل تكنيكال و فاندامنتال در روش شما دخالت مستقيم ندارند. و شما فقط در تايم روزانه در حمايت و مقاومت اوردر ميگذاريد و در ايكس پيپ سود اون رو مي بنديد...البته روش خوبيه مخصوصا براي شما كه سرمايه زيادي هم داريد.چون تو هفته مثلا 60 پيپ هم بگيريد ميصرفه...

تشكر از زحمات شما..

کاربرجدید

میزان امتیاز
    16Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    آقای بهزادی تی پی رو کجا بزاریم؟

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر بهزادي عزيز.

دكتر بهزادي سوالي ذهن من رو مشغول كرده.ميدونيد كه ذاتا در تايم روزانه اگر در نقاط حمايت و مقاومت خريد و فروش بذاريم.بازار بالطبع در جهت ما ميتونه حركت خوبي داشته باشه.مثلا شما اگر در تايم 5 دقيقه اوردر بكاريد روي يك مقاومت يا حمايت ممكنه 8 پيپ برگشت كنه.خوب 8 پيپ نميصرفه با توجه به اسپرد...ولي در تايم ديلي همون 8 پيپ ميتونه بشه 80 پيپ و اين خوبه و قابل تريد هست.البته كاشت استاپ سخته.چون شادوها ميان استاپ و ميزنن مجددا برميگردن در جهت ما...

من فكر ميكنم كلا روش كاري شما اينطوريه.كاشت اوردر در نقاطي از تايم روزانه كه خيلي محتمل برگشت هست.يعني دقيقا روي حمايت و مقاومت ها...مابقي تحليل ها و توضيحات تكنيكالي و فاندامنتالي فقط چاشني كار هست.و اثري نداره.مثلا اگر فلان شخص هم سخنراني داشته باشه يا نداشته باشه.زياد مهم نيست.اصل همون كاشت نقطه هست.شمارش امواج و اليوتي هم فقط در جهت اطمينان بيشتر و كاشت نقطه تي پي و استاپ انجام ميشه.و شايد هم اثري نداشته باشه.

در كل فكر ميكنم عوامل تكنيكال و فاندامنتال در روش شما دخالت مستقيم ندارند. و شما فقط در تايم روزانه در حمايت و مقاومت اوردر ميگذاريد و در ايكس پيپ سود اون رو مي بنديد...البته روش خوبيه مخصوصا براي شما كه سرمايه زيادي هم داريد.چون تو هفته مثلا 60 پيپ هم بگيريد ميصرفه...

تشكر از زحمات شما..
    سلام،

نمی دونم چطور چنین برداشتی از تحلیل ها شده... در 90 درصد تریدها اتفاقا تحلیل مبنای بنیادی داره و بعد از اون برای پیدا کردن نقطه ورود مناسب به چارت مراجعه میکنم... البته گاها هم پیش میاد که چارت از دید تکنیکال شرایط ایده آلی پیدا می کنه اما چاشنی بنیادی نداره که در تحلیل این موضوع رو اشاره می کنم همیشه مانند پوزیشن نفت...

در مورد میزان سود هم همواره مدیریت ریسک یعنی نسبت ریسک به ریوارد رعایت میشه و اصلا اینگونه نیست که ریسکی بزرگ در قبال سودی کوچک داشته باشیم...

در نهایت خیلی با صحبت هایی که کردید موافق نیستم و حداقل مواردی که فرمودید چندان در روش تحلیل و ترید بنده عینیت نداره... نمی دونم چطور چنین برداشتی از تحلیل ها کرده اید!

ارادتمند- بهزاد
    AmiR.HJ, Sylar, hich1389 and 2 others like this.

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین