سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل EUR-USD
صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 67

موضوع: تحلیل EUR-USD

Banned

میزان امتیاز
    9997Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

آنچه بهزاد می گوید!

سلام دوستان،

حقیقتا به لحاظ زمانی بسیار گرفتارتر از اونی هستم که مجددا به عنوان عضوی فعال در فروم ها حاضر باشم. با این حال تلاش می کنم تا در این تاپیک شخصی بخشی از تحلیل ها و دیدگاه های شخصی خودم رو عرضه کنم. با توجه به اینکه ترید در این بازار همانند پازلی هست که از بخش های مختلفی تشکیل شده و برای موفقیت لانگ ترم نیاز به حل کردن کامل پازل دارید بنابراین در این تاپیک علاوه بر تحلیل ها، به سایر ابعاد بازار هم به تناسب لحظه پرداخته میشه.

مواردی که در تحلیل ها و تریدها به اون اشاره میشه برگرفته از دیدگاه شخصی بنده هست و ممکن هست برای تریدر دیگری مناسب نباشه اما قطعا می تونه تا حدودی به شما کمک کنه تا روش حضورتون رو در این بازار به صورت منطقی پیدا کنید. روش ها متفاوت اما چارچوب های موفقیت در این بازار یکسان هستند.

صحبت رو کوتاه می کنم و این نکته رو یادآوری می کنم که دلیل حضور یک تریدر در بازار در نهایت کسب سود از بازار در انتهای دوره زمانی مورد نظر هست و چه بهتر که اگر در زمره ای هستید که حضور در این بازار رو نوعی سرگرمی یا گذران وقت می دونید هر چه زودتر یا به جمع تریدرهای واقعی بپیوندید و به امرار معاش از این طریق بپردازید و یا از اینکه از بازار خداحافظی کنید و سرمایه خودتون رو حفظ کنید. امیدوارم این تاپیک بتونه کمکی هر چند کوچک به شما بکنه.

ارادتمند- بهزاد

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4835Array = 73
    قدرت امتیازدهی
    73
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMElliott نمایش پست ها
    سلام دوستان،

حقیقتا به لحاظ زمانی بسیار گرفتارتر از اونی هستم که مجددا به عنوان عضوی فعال در فروم ها حاضر باشم. با این حال تلاش می کنم تا در این تاپیک شخصی بخشی از تحلیل ها و دیدگاه های شخصی خودم رو عرضه کنم. با توجه به اینکه ترید در این بازار همانند پازلی هست که از بخش های مختلفی تشکیل شده و برای موفقیت لانگ ترم نیاز به حل کردن کامل پازل دارید بنابراین در این تاپیک علاوه بر تحلیل ها، به سایر ابعاد بازار هم به تناسب لحظه پرداخته میشه.

مواردی که در تحلیل ها و تریدها به اون اشاره میشه برگرفته از دیدگاه شخصی بنده هست و ممکن هست برای تریدر دیگری مناسب نباشه اما قطعا می تونه تا حدودی به شما کمک کنه تا روش حضورتون رو در این بازار به صورت منطقی پیدا کنید. روش ها متفاوت اما چارچوب های موفقیت در این بازار یکسان هستند.

صحبت رو کوتاه می کنم و این نکته رو یادآوری می کنم که دلیل حضور یک تریدر در بازار در نهایت کسب سود از بازار در انتهای دوره زمانی مورد نظر هست و چه بهتر که اگر در زمره ای هستید که حضور در این بازار رو نوعی سرگرمی یا گذران وقت می دونید هر چه زودتر یا به جمع تریدرهای واقعی بپیوندید و به امرار معاش از این طریق بپردازید و یا از اینکه از بازار خداحافظی کنید و سرمایه خودتون رو حفظ کنید. امیدوارم این تاپیک بتونه کمکی هر چند کوچک به شما بکنه.

ارادتمند- بهزاد
    سلام.
    جای خوشحالی داره که شما هم در این فروم فعال شدید و داره جمع اساتید کامل میشود.
    خوش آمد میگویم آقای بهزادی

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3886Array = 69
    قدرت امتیازدهی
    69
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMElliott نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ارادتمند- بهزاد
    سلام خدمت شما

ضمن عرض خوش آمد گویی به شما و تبریک سال نو

خیلی خوشحالم که شما هم به جمع صمیمی و گرم اعضای فروم پرسپولیس کپیتال پیوستید.مسلما حضور اساتیدی چون شما تمامی اعضای این فروم و همین طور ما رو در رسیدن به هدف ها و چشم اندازها بیش از بیش مصمم تر و با انگیزه کردن تر میکنه.

با تشکر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    139Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    با عرض سلام وتبریک سال نو به جناب استاد بهزاد بهزادی و از اینکه در این سایت عضو شدید وبه شروع مجدد اموزش نمودید نهایت تشکر و قدر دانی دارم .
    انشالاه که همیشه و هر کجا که هستید موفق باشید.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14936Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و عرض ادب خدمت آقای بهزادی و تبریک سال نو

خیلی خوشحالیم که شما رو در این فروم زیارت میکنیم و مطمئنآ حضور اساتیدی چون شما بار علمی همه دوستان را بالا خواهد برد .ان شاالله که بتونیم از دانش و تجربیات شما کمال استفاده رو ببریم .

آرزوی بهترینها برای شما .

arman68
    مهمان
    با سلام خدمت شما
    خیلی خوشحالم که در این فروم شروع به فعالیت کردید ، امیدوارم که این فروم با حضور شما و دیگر دوستان و اساتید هر روز پر بارتر بشه.
    ان شالله همونطور که نیمای عزیز لطف کرد و دانسته هاشو به ما ارایه داد و به اشتراک گذاشت ، از دانسته های شما هم بتونیم بخوبی بهره مند بشیم .
    ارادتمندم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام به دکتر بازار ها
    به شما استاد الیوت (دکتر بهزادی عزیر) سال جدید رو تبریک میگویم سالی که با فروم جدید ونو شروع کرده باشه معشره> ان شاالله موفق باشید.
    شادی سراسر وجودتان
    منصوری
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9595Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    به به ببین کی اومده ، صاحب جبهه

سلام دکتر جان ، خوش آمدید . امیدوارم همچون گذشته از دانسته های شما استفاده ببرم.

ارادت خلیل

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    21766Array = 253
    قدرت امتیازدهی
    253
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و ادب و عرض تبریک سال نو خدمت آقای دکتر بهزادی
    حضور همچون اساتیدی چون شما و آقای آزادی و دیگر دوستان باعث مسرت و شادی چون من دانشجو در این فرم است و امیدوارم با کسب دانش و تجربه حضرتعالی بتوانم دین دانش جویی شما اساتید را در این بازار ادا نمایم
    موفق و سر بلند باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    جمعمون جمع بود اما گلمون کم

سلام بهزاد جان . به فروم خودتون خوش اومدید .

با حضور اساتید با سابقه ، پرسپولیس میره که تبدیل بشه به بزرگترین کانون تریدرهای ایران .

پیش به سمت اهداف بزرگ .
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)