سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل EUR-USD - صفحه 2
صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 72
Like Tree3Likes

موضوع: تحلیل EUR-USD

کاربر عضو

میزان امتیاز
    151Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    سلام استاد گرامي ضمن عرض خير مقدم و خوش آمدگويي و تبريك سال نو خدمت شما در يكي از سايتها سخاوتمندانه تعداد 111 جلسه تدريس خودتان در زمينه اليوت را به اشتراك گذاشته ايد اما متاسفانه هيچكدام از لينكها كار نمي كند اگر لطف كنيد و در اين سايت نيز زحمت ارسال آن را بكشيد لطف بزرگي به همه درستان نموده ايد . با سپاس مجدد و آرزوي توفيق

کاربرجدید

میزان امتیاز
    111Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    استاد عزیز خیر مقدم
    خیلی خوشحالم که شما هم تشریف آوردید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    368Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام استاد بهزاد عزیز
    من الان این تاپیک رو دیدم و خیلی خوشحال شدم که شما رو در اینجا میبینم.

HST

HST ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    2496Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بهزاد جان خوش اومدی منتظر استفاده کردن از تجربیاتت هستم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    150Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    سلام و خسته باشید
    جناب استاد بهزادی همچنان ما منتظر شروع کردن اموزشهایتان هستیم . کی شروع به اموزش مینمایید ؟. با تشکر از شما.
    ویرایش توسط omid1111 : 04-19-2012 در ساعت 08:24 PM

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان،

از همه عزیزان بابت محبتی که چه در اینجا به صورت پست و چه در پیغام خصوصی نسبت به من داشتند ممنون هستم. مدتی امکان ورود به انجمن رو نداشتم و به دلیل فوت یکی از بستگان هم کمی گرفتار بودم. مطابق برنامه هایی که دارم به زودی هم این تاپیک رو استارت خواهم زد. تلاشم این هست که در کنار این تاپیک و بیان نقطه نظرات و تجربیات و تحلیل های شخصی، در بحث آموزشی هم دوره ای کامل رو ارایه کنم که در حوزه الیوت به روز و جدید باشه. بابت وقفه ای که در استارت کار پیش امد عذرخواهی می کنم. حتما به محض آماده شدن زیرساختارهای لازم حضوری مناسب و درخور شان انگیزه دوستان خواهم داشت.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 04-19-2012 در ساعت 05:24 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1200Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من هم سلام و خیر مقدم عرض می کنم خدمت استاد بهزادی عزیز.
    امیدوارم بتونم شاگرد خوبی برای شما باشم.

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22502Array = 262
    قدرت امتیازدهی
    262
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت جناب بهزاد
    ما هم چنان بی صبرانه منتظر و چشم انتظار حضور و آموزشهای شما هستیم ممکنه بفرمایید که از کی بحث آموزشی را استارت میزنید
    شاد وپیروز باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

یکی از نکات بسیار مهم در حوزه تحلیل این هست که باید تحلیل حتی الامکان ساده باشه و توسط خود چارت ارایه بشه نه اینکه به زحمت و زور و با استفاده از ابزار تحلیلی بخواهیم تحلیلی رو به خورد چارت بدهیم.

در طول چند سالی که در این بازار چه به عنوان تریدر و چه به عنوان تحلیلگر فعال بودم همیشه شاهد این مدعا بوده ام که تحلیل های ساده تر و روان تر برای ترید بسیار مناسب تر هستند.

سطوح فیبوناچی فارغ ار این بحث که شما یک تحلیلگر الیوتی باشید یا خیر، در بسیاری از روش های تکنیکال به عنوان پایه مورد نظر بوده و بر همین مبنا می تونید با استفاده از ساده ترین ترفندها و تکنیک ها و با تکیه به این سطوح چه در بعد قیمت و چه در بعد زمان زون های مورد نظر خود رو پیدا کنید.

در پایان با اشاره به این موضوع که حضور بنده به دلیل گرفتاری های کاری کمی کمرنگ تر از حد معمول هست، تحلیل انتهای هفته خودم رو بر روی جفت ارز محبوب و مورد علاقه یورو به دلار ارایه می دهم. فکر می کنم دوستان با روش تحلیلی بنده تا حدود زیادی آشنا هستند و کنکاش تصاویر پیوستی رو بر عهده عزیزان می گذارم.

شاد و موفق و پر سود باشید.

ارادتمند- بهزاد
    عکس هاي ضميمه
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 05-08-2012 در ساعت 11:44 PM

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    Array
    سلام دکتر جان

ممنون از توضیحات و تحلیل زیبا

دکتر جان لطفی کنید به جای ضمیمه کردن عکس ها از آپلود این عکس ها در لینک زیر استفاده کنید که کیفیت تصاویر افت نکند و برای قرار دادن لینک عکس در پست ها از گزینه سوم از پایین به پالا استفاده کنید.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

ارادت خلیل

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)