سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل EUR-USD - صفحه 3
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 72
Like Tree3Likes

موضوع: تحلیل EUR-USD

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

موقعیت خرید در یوروین

سلام دوستان،

موافق هستید یواش یواش آماده گرفتن یک پوزیشن خرید لانگ ترم بشیم؟...

تست تصاویر:

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 05-08-2012 در ساعت 11:43 PM

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22502Array = 262
    قدرت امتیازدهی
    262
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMElliott نمایش پست ها
    کیفیت عکس ها در کامپیوتر بالاست اما نمی دونم چرا زمانی که الصاق میشه کوچک میشه!
    با سلام

اگه لطف کنید از پایین گزینه سوم را انتخاب کنید تصاویر بزگ و شفاف میشن

[IMG][/IMG]
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6176Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام .

لطفا برای قرار دادن عکس تحلیلتون از بالای صفحه گزینه بارگزاری تصاویر را انتخاب کرده ، تصویر خود را آپلود کنید و سپس لینک پنجم را کپی کنید .

مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1121Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و عرض ادب خدمت استاد گرانقدر دکتر بهزادی
    خیلی خوشحالم که دوباره نوشته های حضرتعالی رو میبینم و استفاده میکنم
    ببخشید خارج از بحث تاپیک سوالی از محضرتون دارم :
    1- با توجه به اتفاقات پیش اومده برای سایت قیمت ها ، منابع آموزشی حضرتعالی موجود است؟ و یا بطریقی میشه اونا رو دریافت نمود
    بنده غالب بر 20 لینک از آموزش های شما رو دارم که متاسفانه هیچ کدوم قابل دسترسی نمیباشد

با تشکر و سپاس از شما

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط VM511 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت استاد گرانقدر دکتر بهزادی
    خیلی خوشحالم که دوباره نوشته های حضرتعالی رو میبینم و استفاده میکنم
    ببخشید خارج از بحث تاپیک سوالی از محضرتون دارم :
    1- با توجه به اتفاقات پیش اومده برای سایت قیمت ها ، منابع آموزشی حضرتعالی موجود است؟ و یا بطریقی میشه اونا رو دریافت نمود
    بنده غالب بر 20 لینک از آموزش های شما رو دارم که متاسفانه هیچ کدوم قابل دسترسی نمیباشد
    2- بنده تعدادی از مجموعه فایل های آموزشی (دوره رایگان مالتی مدیا الیوت به سبک ماینر) رو دارم که همانطور شما فرمودید نه آپلود بشه و نه فروش ؛ حال با توجه به نیاز عزیزان و درخواستشون امکان ارسال رایگان برای علاقه مندان میباشد؟

با تشکر و سپاس از شما
    سلام دوست عزیز،

متاسفانه بخش عمده ای از تحلیل های لایو بنده که هر کدام حاوی مطالب آموزشی عمیقی در دل خود بوده اند در دو انجمنی که در سالیان گذشته در آنجا بوده ام از دست رفته اند (ابتدا در انجمن خصوصی جناب امیری و سپس در قیمتها). فکر می کنم بالغ بر 4000 هزار پست در این دو انجمن داشتم که هر کدام چندین پاراگراف بودند! با این حال بخشی از فایل های آموزشی هنوز به صورت ویدیو و پی دی اف وجود داره که سعی می کنم در همین تاپیک به تدریج ارایه بدهم اونها رو.

برای شروع مهمترین پی دی افی که تا کنون تهیه کرده ام را به پیوست می گذارم. مطالب این جزوه تالیفی که تلفیقی از ایمیل های شش گانه ماینر و تجربیات شخصی خودم هست اهمیت بسیار زیادی داره و اگر کسی واقعا خواهان موفقیت در این بازار باشه خوندن اون براش خالی از لطف نیست. به شخصه هنوز بعد از سالها نتونستم به نقطه ای برسم که به طور کامل این شش اشتباه متداول تریدرها رو انجام ندهم.

زمانی که این تاپیک در قیمتها ایجاد شد (در حدود سه سال پیش) بالغ بر 200 تشکر در زیر اون خورد و ده ها برابر اون این پی دی اف خونده شده و دانلود شده است. متاسفانه بارها دیدم با حذف نام بنده این پی دی اف در سایت ها و انجمن ها کپی شده! به هر حال کاریش نمیشه کرد و دیگر به این چیزها عادت کرده ام. این جزوه کوتاه 27 صفحه ای اگر چه در قیاس با سایر جزوات تالیفی بنده خلاصه و کم حجم است، اما به اعتقاد خودم مهمترین اونهاست.

خواستم به این ایمیل الصاق کنم اما حجم فایل در حدود 200 کیلو بایت هست و نمی دونم چرا پیغام خطای بزرگتر از سایز مجاز رو میده!

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 05-09-2012 در ساعت 12:09 AM
    Amin.T این را میپسندد.

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3636Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر دکتر بهزادی باصفا
    خیلی بامرامی دکتر که قدم رنجه فرمودین تشریف آوردین اینجا
    صفا آوردین،
    جالبه که من دیشب با آقای bulkowski صحبت از دعوت بزرگانی چون شما رو میکردم و اونجا بود فهمدیم شما از ابتدای سال اومدین اینجا.
    خیلی خوش اومدین، قدم رو تخم چشم ما شاگراداتون گذاشتین
    جناب بهزادی با اجازه شما این فایل رو که از خودتون گرفتم میزارم برای استفاده دوستان.
    امیدوارم که دوستان لذت ببرن

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

در حد توان خدمتی از بنده ساخته باشد، خوشحال میشوم کمکی کنم.
    برقرار و پایدار باشید
    Think / Act / Enjoy

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1376Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دکتر بهزادی عزیز

دکتر جان بسیار خوشحال شدم که دوباره دست نوشته های شما را دیدم
    روزهای مدیدی به قیمت ها می رفتم به امید اینکه ارسال تازه ای از شما استاد گرانقدر ببینم اما افسوس که روز آخر انتظارم با بسته شدن سایت به پایان رسید و متاسفانه گنجینه ای از علم تکنیکال ایران که حاصل یک دهه تجربیان بهترین اساتید و تریدرهای ایران بود از دسترس خارج گردید .

دکتر جان به رسم ادب وظیفه دانستم از جنابعالی بابت زحماتی که در این چند سال جهت اعتلای علم تکنیکال و الیوت کشیدید تشکر ویژه ای داشته باشم هرچند که کلمات از بیان خوبی ها و زحمات شما قاصر است . همیشه شما را استاد خود می دانم و مدیون تلاش های شما خواهم بود .

هر کجا هستید موفق و پیروز باشید
    کوچیک شما احسان

$$$ The Best Indicator = PRICE

کاربر فعال

میزان امتیاز
    368Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام بهزاد عزیز
    به نظر شما تبلیغ این سمینار آموزشی که رابرت ماینر برای آقای جفری کندی کرده میتونه حاوی مطالب جدیدی در باب الیوت باشد؟ چون زمان برگزاری آن آخر شب ایران هست ولی به نظر میرسه که ضبط شده آن هم روز بعد در دسترس خواهد بود.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر فعال

میزان امتیاز
    177Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوست عزیز،

متاسفانه بخش عمده ای از تحلیل های لایو بنده که هر کدام حاوی مطالب آموزشی عمیقی در دل خود بوده اند در دو انجمنی که در سالیان گذشته در آنجا بوده ام از دست رفته اند (ابتدا در انجمن خصوصی جناب امیری و سپس در قیمتها). فکر می کنم بالغ بر 4000 هزار پست در این دو انجمن داشتم که هر کدام چندین پاراگراف بودند! با این حال بخشی از فایل های آموزشی هنوز به صورت ویدیو و پی دی اف وجود داره که سعی می کنم در همین تاپیک به تدریج ارایه بدهم اونها رو.

برای شروع مهمترین پی دی افی که تا کنون تهیه کرده ام را به پیوست می گذارم. مطالب این جزوه تالیفی که تلفیقی از ایمیل های شش گانه ماینر و تجربیات شخصی خودم هست اهمیت بسیار زیادی داره و اگر کسی واقعا خواهان موفقیت در این بازار باشه خوندن اون براش خالی از لطف نیست. به شخصه هنوز بعد از سالها نتونستم به نقطه ای برسم که به طور کامل این شش اشتباه متداول تریدرها رو انجام ندهم.

زمانی که این تاپیک در قیمتها ایجاد شد (در حدود سه سال پیش) بالغ بر 200 تشکر در زیر اون خورد و ده ها برابر اون این پی دی اف خونده شده و دانلود شده است. متاسفانه بارها دیدم با حذف نام بنده این پی دی اف در سایت ها و انجمن ها کپی شده! به هر حال کاریش نمیشه کرد و دیگر به این چیزها عادت کرده ام. این جزوه کوتاه 27 صفحه ای اگر چه در قیاس با سایر جزوات تالیفی بنده خلاصه و کم حجم است، اما به اعتقاد خودم مهمترین اونهاست.

خواستم به این ایمیل الصاق کنم اما حجم فایل در حدود 200 کیلو بایت هست و نمی دونم چرا پیغام خطای بزرگتر از سایز مجاز رو میده!

ارادتمند- بهزاد
    با عرض سلام خدمت اقاي دكتر بهزادي
    خير مقدم
    اقاي دكتر بهزادي عزيز در فروم قيمتها شروع به اموزش مولتي مديا كرده بوديد و من تمام فايلها را ذخيره كرده ام
    اگر امكان دارد ادامه اين مطالب را شروع كنيد متشكرم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    سلام دوستان،

موافق هستید یواش یواش آماده گرفتن یک پوزیشن خرید لانگ ترم بشیم؟...

ارادتمند- بهزاد
    سلام دوستان،

بعد از مدتی انتظار به نظر میرسه به زمان مورد نظر برای ورود به بازار بسیار نزدیک شده ایم. توجه کنید که قیمت به خوبی در تایم فریم روزانه در کلاستر قرار گرفته و شمارش ریز موج ها در تایم فریم های زیر روزانه مانند چهارساعته بیانگر رو به اتمام بودن موج نزولی است اگر تا کنون به پایان نرسیده باشد. به دایورجنس زیبایی که در تایم فریم چهارساعته بین دو ریز موج 3 و 5 در حال شکل گیری هست دقت کنید.

نکته دیگر حایز اهمیت در کلاستر بودن اکثر جفت ارزهای مشابه هست که به نوعی باعث تقویت این تحلیل میشه. به هر حال اگر در این بازار دنبال تریدهایی با احتمال موفقیت بالا هستیم بدون شک این یکی از اون لحظه هاست. اما هیچ زمان مدیریت سرمایه رو فراموش نکنید حتی در تریدهایی با احتمال موفقیت بسیار بالا!

ارادتمند- بهزاد

ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 05-09-2012 در ساعت 09:26 PM

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)