سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل EUR-USD - صفحه 7
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 72
Like Tree3Likes

موضوع: تحلیل EUR-USD

کاربر عضو

میزان امتیاز
    190Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    استاد 1 از 3 و 4 از 3 خیلی اورلپ ندارند؟
    هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
    چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sonic نمایش پست ها
    استاد 1 از 3 و 4 از 3 خیلی اورلپ ندارند؟
    به لحاظ تئوری امواج 1 و 4 نباید با هم اورلپ یا همپوشانی داشته باشند. اما در عمل معمولا در بازار بازار تبادلات ارزی به دلیل نوسانات بالاتر نسبت به سایر بازارها همپوشانی تا میزان 10 درصد رو مجاز می شمارند. البته باید توجه داشت که این همپوشانی بیشتر در تایم فریم های پایین اتفاق میفته تا تایم فریم های کلیدی.

نکته ای که باید اینجا به اون توجه کنید این هست که آخرین کندل موج 1 دارای شادو پایینی بلندی هست که بخش عمده همپوشانی رو شامل میشه. اگر به داده های اقتصادی برگردیم می بینیم که در روز 12 جولای سال گذشته بالانس تجاری دلار آمریکا بسیار ضعیف تر از پیش بینی ها اعلام میشه و دلیل ایجاد این شادو هم همین خبر مهم بوده. درواقع اگر شادوها بواسطه اخبار لحظه ای مهم ایجاد شوند باید تا حدودی این تاثیر رو در تکنیکال لحاظ کنیم.

به همین دلیل با وجودی که به لحاظ تئوری کاملا درست می فرمایید اما با عنایت به دو موردی که عنوان کردم این شمارش گذاری رو میشه قبول کرد و معایت تئوری اونرو ندیده گرفت.

در پایان اشاره کنم که ممکنه این شمارش نادرست باشه اما اون چه خیلی پرواضح هست دایورجنس قدرتمندی هست که در انتهای موج 3 و 5 اصلی داره شکل میگیره. قرارگیری در کلاستر انتهایی موج 5 و احتمال تشکیل فرم کندلی مناسب انگولفینگ با بسته شدن بازار فردا. در کنار تمامی این موارد کراس همزمان در پارامترهای 8 و 13 هفتگی.

درواقع اینقدر نشانه های صعود قدرتمند هستند که سعی می کنیم زیاد توجهی به ساختار بعضا نامتعادل امواج گذشته نکنیم. البته به نظر من برای خرید باید صبر کرد تا یک کانتر ترند نزولی شکل بگیره و سپس میشه وارد بازار شد. احتمال زیادی میدهم که در تایم فریم چهارساعته در اواخر هفته آتی دوستانی که با پترنهای هارمونیک و شرت ترم ترید می کنند شاهد گارتلی باشند.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 06-08-2012 در ساعت 01:13 AM

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تحلیل EUR-USD

بنده هم در دراز مدت حرکت این جفت ارز رو اینگونه می بینم و نقطه 1.2178 رو برای ورود با رعایت مدریت سرمایه، مناسب تریدرهای لانگ ترم می دانم.

ارادتمند- بهزاد

کاربر فعال

میزان امتیاز
    128Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و احترام خدمت دکتر بهزادی عزیز
    به نظره من موج آخر را در هفتگی ایمپالس یا پیشرو نمیبینم و اوون را یک اصلاح wxy می بینم که این رشدی که در آینده اتفاق خواهد افتاد یا یک موج xx از یک اصلاح wxy xx z است یا قطعا موج b خواهد بود و کف 1.1876 در میان مدت بدون شک شکسته خواهد شد و یورو دلار جشن برابریه خود را خواهند گرفت .
    البته شما استاد بنده هستید و صرفا نظرمو اعلام کردم و نظره شما و دیگر دوستان صد در صد محترم و مقدم به نظره این حقیر می باشد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    بازی با امواج...

ارادتمند- بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط barman.bourse نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دکتر بهزادی عزیز
    به نظره من موج آخر را در هفتگی ایمپالس یا پیشرو نمیبینم و اوون را یک اصلاح wxy می بینم که این رشدی که در آینده اتفاق خواهد افتاد یا یک موج xx از یک اصلاح wxy xx z است یا قطعا موج b خواهد بود و کف 1.1876 در میان مدت بدون شک شکسته خواهد شد و یورو دلار جشن برابریه خود را خواهند گرفت .
    البته شما استاد بنده هستید و صرفا نظرمو اعلام کردم و نظره شما و دیگر دوستان صد در صد محترم و مقدم به نظره این حقیر می باشد
    تحلیل خوبی بود. چه بسا پیش بینی شما درست عمل کنه. ترید یعنی اندیشیدن در حوزه احتمالات و به همین دلیل همواره باید سناریوهای گوناگون رو در موج شماری مد نظر داشت. شاید اگر میشد با قطعیت چارت ها رو پیش بینی کرد بنده و شما الان در سواحل هاوایی بودیم!

چیزی که خیلی کمک می کنه روند جاری یا مومنتوم هست بدین مفهوم که بررسی زمان های حال چارت در آینده می تونه باعث بشه من یا شما یا هر دوستی که تحلیلی متفاوت داره به سمت تحلیلی با جهت واحد پیش بریم.

به شخصه یکی از زیبایی های الیوت رو همین داینامیک بودنش می دونم چیزی که دلیل اصلی منتقدان الیوت هست. باز هم از تحلیل خوبتون ممنونم.

ارادتمند- بهزاد

کاربر عضو

میزان امتیاز
    36Array = 2
    قدرت امتیازدهی
    2
    pcmbrokers
    Array
    یورودلار احتمال صعود 30 پیپی

ترید در تایم15 دقیقه.

ali1212 این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    13Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid-M نمایش پست ها
    یورودلار احتمال صعود 30 پیپی

ترید در تایم15 دقیقه.

ممنون از تحلیلتون. چرا از سال 2012 تا امروز این انجمن فعال نبوده؟!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    36Array = 2
    قدرت امتیازدهی
    2
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1212 نمایش پست ها
    ممنون از تحلیلتون. چرا از سال 2012 تا امروز این انجمن فعال نبوده؟!
    سلام
    این تاپیک اختصاصی آقای بهزاد بهزادی است. دلیل متوقف شدن تحلیل ایشون رو نمیدونم.
    متنهی دیشب خواستم تحلیل این جفت ارز تو انجمن بزارم تو این تاپیک گذاشتم.

فرستاده شده از KIW-L21ِ من با Tapatalk

کاربر عضو

میزان امتیاز
    36Array = 2
    قدرت امتیازدهی
    2
    pcmbrokers
    Array
    معامله با سود کم
    ترید در تایم 15 یا 5 دقیقه
    تحلیل قبلی به تارگت خودش رسید
    ببینیم این چه میکنه