سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نیازهای غیر تحلیلی یک تریدر - صفحه 17
صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 170
Like Tree91Likes

موضوع: نیازهای غیر تحلیلی یک تریدر

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsiroos نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد عزیزم جناب دکتر بهزادی عزیز خواستم در اینجا از شما تشکر کنم بابت اموزش الیوت به سبک ماینر میدانم استاد و مدرس این سبک در ایران شما هستید و هر که در ایران از این علم بهره ای برده شاگرد شما بوده ای کاش موقعی که میخواستم وارد این بازار بشم با شما اشنا میشدم ولی باز هم خیلی خوشحالم چرا که فهمیدم وقتی چارت را باز میکنم چطور به بازار نگاه کنم و چطور با مدیریت سرمایه درست معامله کنم و نقاطی از این بازار را ببینم که قبلا نمیدیدم خداوند طول عمر با عزت به شما عطا کند این تشکر من شاید ذره ای از جبران محبتهای شما باشد
    ارادتمند شما امیر سیروس
    امیرسیروس عزیز

از لطف شما ممنون هستم. واقعیت این هست که دوستان زیادی بر روی الیوت ماینر در ایران در طول یک دهه گذشته کار کرده اند و اگر امروز اطلاعات این روش به سادگی در اختیار همگان هست مدیون تک تک این عزیزان باید باشیم. شاید بد نباشه از افرادی مانند ساسان امیری، امیرفرهنگ و سعید حاج حیدری نام ببریم که همگی در حوزه الیوت دست به قلم بودند.

تمرکزی که بنده بر روی الیوت ماینر داشتم کاربردی کردن این روش و تبدیل اون به پلانی قابل فهم و استفاده در عین سادگی بود. به هر حال خوشحال هستم که می بینم در این چند سال خیلی ها ادامه رو این مسیر هستند.

من تقریبا با پنج سبک و روش مختلف الیوت آشنایی کامل دارم و اونها رو مدتها در بازارها تمرین کرده ام اما نهایتا اون سبکی که این حس رو به من داد که می تونه در این بازار همراه همیشگی من باشه سبک ماینر بود. روش ماینر ساده ترین روش الیوت هست و از مباحث تئوری و پیچیدگی هایی که در موج شماری سایر روش ها وجود داره در اون خبری نیست.

تحلیل های موفق از دل تحلیل هایی با نگاه ساده به بازار بیرون می آیند و سبک ماینر این خصیصه رو داره که دیدگاه الیوت کار رو به چارت تحمیل نمی کنه بلکه سعی می کنه اون رو هم مسیر با حرکت بازار در ترندها بکنه.

صحبت بسیار هست و طرفدار و منتقد هم بسیار. چیزی که با قاطعیت می تونم به شما بگم اینه که اگر شما سایر موارد مورد نیاز برای تریدر شدن رو داشته باشید روش الیوت ماینر می تونه به عنوان یکی از ده ها روش سود ده بازار مطرح باشه.

امیر جان، در انتها می خواهم به این مورد اشاره کنم که فراموش نکن که تحلیل بخشی جزیی از ترید هست و برای موفقیت در ترید به ابزاری حرفه ای نیاز دارید که متاسفانه 95 درصد تحلیلگران فاقد اون هستند و به همین دلیل می بینیم اکثریت حاضر در بازار در حالی که تحلیل هایی درست ارایه می کنند در دنیای واقعی ترید فقط ضرر می دهند و متاسفانه تصور می کنند ایراد آنها در بیتوجهی یا انتخاب نوع روش تحلیلی است.

قربانت- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-06-2013 در ساعت 02:20 PM
    AmiR.HJ و Sylar پسندیده اند.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    میدونید اولین جملاتی که دکتر بهرادی به من آموخت چی بود؟

معاملگری همانند سایر شغل های دیگر هست و به فکر یک شبه پولدار شدن نباشید.

ما در کارهای دیگه قوانینی داریم که ریسک کارمون کم میکنه منتهی در این بازار آزاد آزادیم به طوری که با یک کلیک و حجم بالا تمام حساب رو سوخت کنیم یا دو برابر...

انسان که چنین آزادی پیدا میکنه فکر میزنه که میتونه اینجا پرواز کنه...

تا حالا چندتا کتاب روانشناسی مدیریت معاملات... خوندید؟ بی شک همه بالای ده تا کتاب و جزوه ...

چقدر رعایت کردیم؟ بی شک خیلی کم !

من به شخصه منیج حساب نمیگیرم ، چرا که پول و سرمایه برای خودت نیست و ولو با ریسک یک درصدی بخوای کار کنی... برای اینکه به خودم ثابت کنم این حرف حتی منیج هم گرفتم با وجود برآیندهای مثبت ، فشارهای عصبی بر من وارد بود که یک دلار سود در حساب خودم رو به صد دلار سود در حساب منیج شده میپرستیدم !

تجربه کنید هر آنچیزی که دیگران گفتن... بلفرض طمع کنید ... رو ریسک کم طمع کنید یا ترس کنید... ببینید نتیجه چه خواهد بود و راهکار آن چیست !

یکبار به دکتر صمدی "مدیران فروم سرمایه" گفتم دکتر من واسه فرار از استرس و ندیدن چارت که بالا و پایین میشه مث بچه مدرسه ای ها میشینم بازی میکنم ... همه به من میخندن اما واقعا این فشار و استرس که بر من وارده کسی نمیدونه حتی شب بیداری دارم از این همه استرس... گفت بهترین کار دنیا رو خودت میکنی که آرامش و تمرکزت بعد از ترید میاری رو بازی و ادامه بده... اینم یک راهکار هست واسه فرار از ترس و طمع من در بازار...

موفق باشید
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر فعال

میزان امتیاز
    4004Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و شب بخیر خدمت همه دوستان عزیزم

تمامی مواردی که دوستان فرمودند فقط با نظم و ممارست بدست می آید تا به یک ساختار منسجم معامله گری دست یابیم.

ویرایش توسط tracer_qm : 03-07-2013 در ساعت 01:26 AM
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

کاربر عضو

میزان امتیاز
    7Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    معامله گران موفق یک مشخصه ی مشترک و بسیار مهم دارند.
    ذهن آنها همیشه در حالت zone قرار دارد.
    منظور از zone چیزی نیست جز این که معامله گر آنقدر روی ذهنش مسلط است که هنگام انجام معامله در زمان حال بدون ترسی که حاصل از ضرر در معامله ی فبلی او بوده یا اعتماد به نفس بیش از حد که حاصل از سود معامله ی قبل است وارد معامله میشود.
    یعنی یک ذهن کاملا اتوماتیک و خودکار.

اگر رمز و رازی در مورد معامله گران موفق وجود داشته باشد چیزی نیست به جز اصول چهارگانه ی زیر:
    1-قادر باشیم بدون ترس یا خود شیفتگی حاصل از معامله ی قبلی,معامله کنیم.
    2-بازار را آنگونه که هست ببینیم نه آنگونه که دوست داریم.هنگامی که بازار دارای روند است به آسانی قابل تشخیص است ولی اگر با ترس یا اعتماد به نفس کاذب وارد معامله شویم این روند برای ما نامریی خواهد بودزیرا فقط روندی را میبینیم که که در جهت پیشبینی ماست.
    3-قادر باشیم کاملا در لحظه ی حال معامله کنیم.
    4-بطور ناخودآگاه وارد حالت zone شویم.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    شب بخیر،

پستی در اینجا زدم تا این تاپیک قدیمی که در حال گرد و خاک خوردن بود بالا بیاد... واقعا مطالب مهمی در این تاپیک رد و بدل شد...

بدرود- بهزاد
    FundTrader و shahabi.ma پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    587Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام،
    عجب تاپیک عجیبی بود. جالب است که جناب ایزل که روزگاری در این تاپیک صحبت از سود سالیانه 6 درصدی میکرد الان استیتمنتی با 99 درصد موقعیت بسته شده در سود دارد. خیلی دوست دارم بدانم رمز موفقیتش در چی بوده؟ تحلیل مدیریت سرمایه استراتژی روانشناسی یا ...؟
    دکتر بهزادی ممنون از بابت بالا آوردن این تاپیک ولی آخر این تاپیک را جمع بندی نکردید.
    mohsencomm این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1894Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    شب بخیر،

پستی در اینجا زدم تا این تاپیک قدیمی که در حال گرد و خاک خوردن بود بالا بیاد... واقعا مطالب مهمی در این تاپیک رد و بدل شد...

بدرود- بهزاد
    تشکر از جناب بهزادی و سرور بزرگوار آقای یزدی و سایر دوستان برای ارائه مطالب ارزشمند. انشالله نکات ارزشمند ادامه پیدا کنه و حقایق بیشتر روشن بشه!
    ویرایش توسط Seyedi : 12-23-2015 در ساعت 09:25 PM

tmp

tmp ??? ?????? ??????
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    32Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
    سلام،
    عجب تاپیک عجیبی بود. جالب است که جناب ایزل که روزگاری در این تاپیک صحبت از سود سالیانه 6 درصدی میکرد الان استیتمنتی با 99 درصد موقعیت بسته شده در سود دارد. خیلی دوست دارم بدانم رمز موفقیتش در چی بوده؟ تحلیل مدیریت سرمایه استراتژی روانشناسی یا ...؟
    دکتر بهزادی ممنون از بابت بالا آوردن این تاپیک ولی آخر این تاپیک را جمع بندی نکردید.
    سلام وقت عالی بخیر اگر میشود لطف کنید استیتمنت ایشون رو به شماره 09305191433 تلگرام کنید ممنونم .
    << همیشه یک دلیل منسجم برای کاری که انجام می دهید داشته باشید >>

tmp

tmp ??? ?????? ??????
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    32Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tmp نمایش پست ها
    سلام وقت عالی بخیر اگر میشود لطف کنید استیتمنت ایشون رو به شماره 09305191433 تلگرام کنید ممنونم .
    این روند حرکتی من در بازه 20 روز گذشته هست البته بیشتر از این نمیتونم مطلب بزنم چرا که ترس از حذف اکانتم در سایت رو دارم.

tmp

tmp ??? ?????? ??????
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    32Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
    سلام،
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها سلام مجدد این نکودار روند 20 روز گذشته هست البته به خاطر قوانیین فروم نمیتونم بیشتر از این توضیح بدم البته از شما می خواهم که برای اطلاعات بیشتر به آدرس تلگرام بنده تشریف بیارید. با تشکر

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617