سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نیازهای غیر تحلیلی یک تریدر - صفحه 2
صفحه 2 از 17 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 170
Like Tree91Likes

موضوع: نیازهای غیر تحلیلی یک تریدر

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من اگه يك تريدر از حسابش به طور مداوم سودهاش رو كسب كنه ديگه تبديل ميشه به تحليلگري كه از ماركت در دراز مدت كسب سود ميكنه.
    مثل اين برداشت هاي خودم طي اين يك هفته گذشته. و در آخر بگم كه متاسفانه توي آموزشها كمتر استادي برداشت از حسابش رو به شاگرداش توصيه ميكنه.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    نکته مهمی که احسان عزیز به اون اشاره می کنه:

Ehsan_M : ضرورت برداشت کردن سودها از حساب ترید به صورت متداوم که میشه اینجور بیان کرد که باید برنامه ای مدون برای برداشت از حساب و واریز به حساب در مقاطع زمانی داشت.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-01-2013 در ساعت 09:46 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت دوستان

هر دفعه این بحث ها شروع میشه نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم. چرا بازار قابل پیش بینی نیست؟؟؟ من نمی تونم 200 کیلو رو ببرم بالای سرم یعنی هیچ آدمی نمی تونه این کار رو انجام بده؟؟؟ آنتونی رابینز میگه کاری رو که یکی در دنیا انجام داده همه می تونند انجام بدهند و در ضمن کاری رو که کسی تا حالا انجام نداده دلیل نمیشه کسی نتونه انجام بده.
    این فقط توجیه ضررهامون توی بازار و فقط انسان های ضرر کرده این حرف رو میزنند وگرنه من کسی رو میشناسم که سودهای عجیب میکنه که هیچکس باورش نمیشه تازه میگه من خیلی کم سود میکنم بازار رو میشه 100% پیش بینی کرد. یه مثال دیگه هم آنتونی رابینز میزنه در مورد باورها که هیچکس فکر نمیکرد بشه یک مایل رو در 4 دقیقه دوید ولی سالی که یک نفر این کار رو کرد چند نفر هم پشت سرش این کار رو کردند و سالهای بعد تقریبا اکثر دونده ها یک مایل رو زیر 4 دقیقه دویدند. چرا یه باور محدود کننده به وجود بیاریم. می دونید چرا ما فکر می کنیم نمیشه بازار رو پیش بینی کرد؟؟؟ چون از روز اول نوشته های کسانی رو خوندیم که گفتند نمیشه دریغا که کسانی که دارند سود می کنند وقت گرانبهاشون رو صرف پست زدن نمی کنند.
    یه لحظه فکر کنیم با این حرفهامون چه باوری در ذهن تازه واردها بوجود می آوریم؟؟؟ مگه گن اون زمان که هیچ نرم افزاری نبود 87% معاملاتش رو با سود نمی بست؟؟؟ الان باید بشه صد در صد چون علم همیشه داره پیشرفت می کنه. حیف کسی که هم توی ترید هم توی موارد غیر تریدی همه جوره مریدشم حاضر نیست بیاد این جا و استیتمنت هاش رو بذاره تا همه بفهمند که کسانی هستند که سود بالای روزی 100% در همین بازار دارند. الان پست های مخالف شروع میشه. خالی نبند و چرا چرت میگی و .....
    هر چیزی که ما ندیدیم دلیل بر وجود نداشتنش نیست. دلیلی هم نداره یه انسان فرضی رو بزرگش کنم. بارها ازش خواهش کردم که این باورهای محدود کننده رو عوض کنه ولی چون کلا طرز تفکرش با همه فرق میکنه نمیاد توی فروم. امیدوارم همه این شجاعت رو داشته باشیم که بگیم:
    من نمی تونم بازار رو پیش بینی کنم نه اینکه نمیشه بازار رو پیش بینی کرد. خودم به عنوان اولین نفر میگم من نمی تونم بازار رو پیش بینی کنم

ارادتمند---------- امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    179Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    سلام مجدد
    به يكي دو نكته بايد اينجا اشاره كنم. راجع به بحث قطعيت و عدم قطعيت.

اول بگم كه در تك بوزيشن و تك تحليل هيچ قطعيتي وجود نداره چونكه تنها كسي كه از آينده خبر قطعي داره خداوند بزرگ است.

ولي اگه بريم توي بحث مجموعهاي از تحليلها مثلا 20 تا30 تحليل بايد قطعيتي وجود داشته باشه و سود ده بودن مجموع تحليلها رو بايد قطعا در كارنامه داشته باشيم كه بتونيم از اين ماركت سود بگيريم.
    اميدوارم شما از اون دسته اي باشيد كه در مجموعه اي از 20 تا 30 تحليل قطعا برايند پيپ شماريتون مثبت ميشه.
    فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود
    با تشکر از دکتر بهزادی به خاطر تاپیک با ارزشی که میتونه حاصل عمری تجربه تریدرها و تحلیلگرها باشه و چراغ راه مبتدیانی همچون من .
    در میان مطالب هایی خوندم نظرات یک یک تریدر در پاسخ به سوال یکی از دوستان به نظرم جالب بود و در رابطه با موضوع با تاپیک که برای دوستان نقل میکنم باشد شاید مفید واقع شود .

تعريف تريد و تريدر
    1- همیشه برای اولین پیش زمینه در مورد یک چیز باید ببینیم اسم آن چیز به چه معنی است. اگر به دیکشنری مراجعه کنی ترید چندین معنی دارد. اما آن معنی که مربوط به حوزه ما است یعنی خرید و فروش. حالا خرید و فروش هر چیزی. بنابراین تریدر یعنی کسی که این کار (خرید و فروش) را انجام می دهد. برای همین است که بعضی تریدر را تاجر هم ترجمه کرده اند که خوب لغت تاجر در زبان فارسی هم به کار می رود. اگر دقت کنید در بحثهای بازرگانی تراز تجاری مطرح می شود که کلمه تجاری آن در واقع از همان ریشه ترید است. بعضی ها هم آن را معامله گر ترجمه کرده اند. البته ما در فارسی لغت معامله گر را نداریم و به نظر می رسد در سالهای اخیر ساخته شده است!
    با این توضیح هر کسی که در بازار ارز، سهام، نفت، فلزات، ... دارد خرید و فروش می کند تریدر است.
    بسته به این که در چه بازه زمانی این خرید و فروش انجام شود دسته بندیهای مختلفی وجود دارد مثلا : کوتاه مدت، ... . اینها را حتما در مطالعاتت دیده ای و یا بعدا می بینی.
    2- ترید کردن در واقع یک شغل است. عین هر شغل دیگری. ولی بعضی ها ظاهرا فکر می کنند یک سرگرمی است! مثل شغل با آن برخورد نمی کنند. بذار راحت تر بگم. یک تاجر که برنج می فروشد مگر شغلش تجارت نیست؟ آیا برای سرگرمی برنج می فروشد! به نظر می رسد چون پای تکنولوژی و کامپیوتر به میان آمده تجارت در بازارهای مالی برای بعضی ها جنبه سرگرمی دارد که اشتباهی است نابخشودنی. چون در این میان سرمایه اشان در خطر قرار می گیرد. آنها ترید نمی کنند می خواهند هیجان داشته باشند و سرگرم بشند! عین یک شهر بازی که هزینه ای می پردازند و سرگرم می شوند ولی در اینجا هزینه خیلی خیلی گران است.
    پس ترید می کنی چون که تصمیم گرفته ای که این شغلت یا حداقل شغل پاره وقتت باشد. چون نفس معامله کردن و تجارت و دست به دست کردن را دوست داری یا شاید به پول آن علاقه داری.
    3- تشخیص نقاط بازار یعنی بحث فنی بازار. اما قسمت روان شناسی بازار سهم بسیار بزرگتری دارد. برای سود کردن غیر از تشخیص خیلی چیزهای دیگر هم لازم است.
    4- روش یا فنی تر بگم سیستم یک ترکیب از یک سری اجزا است. همیشه ترکیب کردن سخت است برای اینکه همه اجزا باید با هم کار کنند تا نتیجه نهایی حاصل بشه. ضمن آن که این بازارهای مالی به شدت به تجربه شخص هم نیاز دارد. آموزش لازم است ولی کافی نیست. دوختن مطالب به هم زمان می برد. شاید کسی به شما یک سیستم معرفی کند (سیستم فقط جنبه تکنیکی و فنی بازار نیست خیلی مولفه ها دارد) ولی ممکن است آن سیستم با شما جور در نیاید. شما باید آن را برای خودت بومی کنی. چگونه؟ با تست و تجربه و ... . این ها است که وقت می برد.
    5- چنین چیزی وجود ندارد. وقتی که خیلی کار کنی می بینی ابزارهای بنیادین (خط روند، ... ) و اندیکاتورهای ساده اصل ماجرا است! فرصت بده که این را در آینده درک کنی. در کل بعد از مدتی می بینی یک سری موارد بنیادین و یک سری اندیکاتور ساده کارساز است. اگر می خواهی یک خط بهت بدم دقت کن که تا به حال این همه اندیکاتور آمده است چندتای آنها باقی مانده است و قابل اعتماد است؟!
    6- باز برمی گردم به این مطلب که ترید هم مثل هر شغل دیگری است. شما دیده ای یک نفر می خواهد نقاش شود اگر استعداد ذاتی داشته باشد بهتر می تواند و خیلی سریع رشد می کند. البته استعدا مربوط به قسمت فنی آن شغل است. باید شخصیت و کاراکترهای آن شغل را هم داشته باشد. اینجا هم همان است. در هر شغلی باید که هم استعداد آن کار را داشت و هم خصوصیات شخصیتی آن را داشت یا به هر حال آن ها را ایجاد کرد. من شخصیتا آدمی تحلیل گر هستم. عاشق تحلیلم! ریسک پذیر هم هستم. خوب کسی که حوصله تفکر و ریسک ندارد قطعا در این مسیر مشکلاتش بیشتر از من است. البته اگر کسی بخواهد میتواند روی خودش کار کند و صفات مورد نیاز برای تریدر شدن را در خود ایجاد کند ولی راه سختی در پیش خواهد داشت.

اینکه ترید پول خوبی در آن است نباید باعث شود که در یک مسیری قرار بگیریم که با استعدادها و صفات ذاتی ما تطابق ندارد. اینگونه می بینی سخت پیش می روی. بازم می گم ترید هم یک شغل است و مثل هر شغل دیگری باید با آدم هماهنگ باشد. به جامعه نگاه کن. چرا اکثر مردم موفق نیستند؟ دلایل مختلف است. ولی یکی از دلایل اصلی استعداد نداشتن در آن کار، علاقه نداشتن و صفات شخصیتی مناسب آن کار را نداشتن است.

موفق باشید
    جناب یزدی عزیز، از اینکه شما هم نظراتتون رو اعلام کردید ممنون هستم و حتما موارد سازنده ای که فرمودید می تونه رهنما باشه. آنچه جناب یزدی بر اون تاکید دارند:

shyazdi: مفهوم و معنی عام تریدر را بدانیم و اینکه در کجای تعریف مشاغل جامعه هستیم.
    shyazdi: به ترید کردن باید به عنوان یک شغل نگاه کرد نه سرگرمی و تفریح. باید با ترید پول در بیاورید مانند هر شغل دیگری که به دلیل کسب سود در آن هستید.
    shyazdi: تشخیص و تحلیل بازار بخشی از موفقیت هست و قسمت روانشناسی بازار اهمیت بالاتری از مباحث فنی دارد.برای اینکه تریدر موفقی باشید غیر از تحلیل موفق به خیلی چیزها نیاز دارید.
    shyazdi: هر سیستم تریدر از ترکیبی از اجزا ساخته شده است. چگونگی دوختن این اجزا خیلی اهمیت داره. علاوه بر آموزش نیاز به تجربه در این بازار هست تا بفهمید چه سیستمی برای شما مناسب هست و باید سعی کنید این دوخت و دوز رو بر اساس روحیات خودتون تبدیل به یک سیستم فردی بکنید.
    shyazdi: بعد از مدتی کار در بازار متوجه می شوید رمز موفقیت در سادگی است. با ابزار و تکنیک های ساده می توان سیستمی موفق در این بازار داشت و نیاز به آمار و اندیکاتورهای متعدد برای موفقیت ندارید.
    shyazdi: ترید مانند هر شغلی نیاز به استعداد و یادگیری داره. شما باید حوصله و توان تحلیل کردن و ریسک کردن در بازار رو داشته باشید. نباید تصور کرد بدون اینها می توان در بازار موفق بود. باید روی خود کار کنید تا خصوصیات یک تریدر رو پیدا کنید.
    shyazdi: سودهایی که از ترید میشه دراورد نباید من و شما رو از مسیر خارج کنه. ترید رو باید مانند شغل نگاه کرد. ببینید چرا در سایر شغل ها عده ای موفق و عده ای ناموفق هستند و همان مسیر را برای این شغل در نظر بگیرید.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-01-2013 در ساعت 09:47 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    12Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

هر دفعه این بحث ها شروع میشه نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم. چرا بازار قابل پیش بینی نیست؟؟؟ من نمی تونم 200 کیلو رو ببرم بالای سرم یعنی هیچ آدمی نمی تونه این کار رو انجام بده؟؟؟ آنتونی رابینز میگه کاری رو که یکی در دنیا انجام داده همه می تونند انجام بدهند و در ضمن کاری رو که کسی تا حالا انجام نداده دلیل نمیشه کسی نتونه انجام بده.
    این فقط توجیه ضررهامون توی بازار و فقط انسان های ضرر کرده این حرف رو میزنند وگرنه من کسی رو میشناسم که سودهای عجیب میکنه که هیچکس باورش نمیشه تازه میگه من خیلی کم سود میکنم بازار رو میشه 100% پیش بینی کرد. یه مثال دیگه هم آنتونی رابینز میزنه در مورد باورها که هیچکس فکر نمیکرد بشه یک مایل رو در 4 دقیقه دوید ولی سالی که یک نفر این کار رو کرد چند نفر هم پشت سرش این کار رو کردند و سالهای بعد تقریبا اکثر دونده ها یک مایل رو زیر 4 دقیقه دویدند. چرا یه باور محدود کننده به وجود بیاریم. می دونید چرا ما فکر می کنیم نمیشه بازار رو پیش بینی کرد؟؟؟ چون از روز اول نوشته های کسانی رو خوندیم که گفتند نمیشه دریغا که کسانی که دارند سود می کنند وقت گرانبهاشون رو صرف پست زدن نمی کنند.
    یه لحظه فکر کنیم با این حرفهامون چه باوری در ذهن تازه واردها بوجود می آوریم؟؟؟ مگه گن اون زمان که هیچ نرم افزاری نبود 87% معاملاتش رو با سود نمی بست؟؟؟ الان باید بشه صد در صد چون علم همیشه داره پیشرفت می کنه. حیف کسی که هم توی ترید هم توی موارد غیر تریدی همه جوره مریدشم حاضر نیست بیاد این جا و استیتمنت هاش رو بذاره تا همه بفهمند که کسانی هستند که سود بالای روزی 100% در همین بازار دارند. الان پست های مخالف شروع میشه. خالی نبند و چرا چرت میگی و .....
    هر چیزی که ما ندیدیم دلیل بر وجود نداشتنش نیست. دلیلی هم نداره یه انسان فرضی رو بزرگش کنم. بارها ازش خواهش کردم که این باورهای محدود کننده رو عوض کنه ولی چون کلا طرز تفکرش با همه فرق میکنه نمیاد توی فروم. امیدوارم همه این شجاعت رو داشته باشیم که بگیم:
    من نمی تونم بازار رو پیش بینی کنم نه اینکه نمیشه بازار رو پیش بینی کرد. خودم به عنوان اولین نفر میگم من نمی تونم بازار رو پیش بینی کنم

ارادتمند---------- امیر

با سلام

فکر کنم در ابندای راهید ، اینده چیز های زیادی به همه ما ثابت خواهد کرد .

این بنده خدائی را که می شناسید ، یا با مدیریت سرمایه صحیح ترید نمی کند و یا اینکه سیستم ایشان به بازه ضرر وارد نشده که تا بخواهد مطلع شود ( که با ضررهای پی در پی همراه خواهد بود ) تمام سودهای حاصله را دو دستی تقدیم بازار خواهد نمود .

سود روئیائی وجود ندارد . می دانم که درک و قبولش سخت است . 5 سال است که با حرف خودم مبارزه کرده ام ولی نمی توانم بیشتر از این خودم را بفریبم .

موفق و در پناه خداوند باشید .

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دکتر عزیز و سایر عزیزان

سالها پیش عنوان شد که سه رکن اصلی موفقیت بازار به فلان ترتیب هست " ابتدایی تاپیک آموزش بنیادی در امضا< من"

خیلی ها از من سوال میکردند در مورد روش تحلیل و کلاً سبک تحلیلی .. برای آنها درصد بندی کردم که هر شاخه 33% بها بدید !

33% نصیب تحلیل شد و این شاخه خودش به 4 دسته تقسیم شد که سهم هر کدام 8% و اندی شد !

تحلیل یک طرف ماجراست بخش های دیگه به همون نسبت مهم و در موفقیت درصدی مشخص دارند !

فرق تحلیل و ترید از نوشته ها و جملات مهندس ازادی آموختم ! در واقع از روزهای اولی که با این بازار آشنا شدم میلی به تحلیلگری نداشتم ! الانم مشاهده کنید در بخش الیوت ارزی تحلیل آن قرار میدهم که سمت و سوی تریدری برای من دارد !

رازهای موفقیت سالیان سال توسط اساتید مختلف بیان شده و باز هم تکرار میشه !

جمله من یک توصیه برادرانه به همه: چشم وقتی چارت میبیند میترسد ، اما دست کار را انجام میدهد ! پس تلاش را بر ترس ترجیح دهید !

به شخصه دیروز تحلیل یورو به دلار گذاشتم ،شمارش ساده ای زدم ! حرکت بازار باز به سمت من بود و درست ! منتهی صادق عزیز اشتباه منو بیرون آورد ! هیچ هکس بی عیب و بی نقص نیست پس تا توان دارید تلاش کنید و ضعف های خود را برطرف کنید !

نوشته های بنت ای مکدوول برای مدیریت سرمایه و نوشته های مارک داگلاس در زمینه روانشناسی قویا توصیه میکنم !

ارادت
    و اما نکاتی که خلیل عزیز به اونها اشاره می کنه:

خلیل رحمانی: تحلیل یک سوم آنچیزی هست که در بازار به آن نیاز دارید که خود همین بخش را می توان به چهار بخش جز تقسیم کرد. پس تحلی و زیرشاخه های آن فقط بخشی از نیازهاست.
    خلیل رحمانی: باید همزمان به تحلیل و ترید رویکردی مثبت داشت و فقط توجهمان معطوف به تحلیل نباشد. تحلیل هایی ارزشمند هستند که نهایتا منجر به ترید می شوند.
    خلیل رحمانی: تلاش کردن برای انجام ترید بر مبنای سیستم رو بر ترسیدن از ترید کردن ارجحیت بدهید.
    خلیل رحمانی: هیچ فردی در بازار بی عیب و نقص نیست و همواره یک تریدر باید سعی در تکمیل دانش و تجربه خود و رفع نواقص کند.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-01-2013 در ساعت 09:48 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت دوستان

ارادتمند---------- امیر

امیر جان واقعا عالی گفتی نمبدونم چرا انقدر آدما چارچوب ذهنیشون بستس من تو تاپیک های همسایه یه سری هیستوریو استیت منت دادم اولش که باورشون نمیشد میگفتن کسی نیست اینطوری سود بگیره بعد گفتن فوتوشاپه بعد عکسای استیت منت دادم گفتن اینم کامل نیست بعد گراف دادم گفتن الکیه دیگه گفتم شعورشون در اون حد نیست که کل کل کنم آخر سر گفتم یه نماینده بفرستن که حسابو ببینه و یکو فرستادن حسابارو دید بازم نمیدونم چی فکر میکنن.
    منظور اینه که انقدر بی اعتقادن که هرچی رو بهشون نشون میدی بازم باورش براشون سخته حالا یه سوال اگه بازار سود نمیده اگه نمیشه باهاش کار کرد اگه تغلبه اگه یه روز میده فرداش همرو میگیره .
    خب پس اینجا چیکار میکنن چرا تو این بازار هستن چرا دنبال میکنن برن سراغ یه کار دیگه برن همونجایی که قبلا بودن پس چرا نمیرن

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    سلام خدمت دوستان

ارادتمند---------- امیر

نقطه نظرات امیر عزیز:

TwiMm: بازار رو میشه کاملا پیش بینی کرد. اینکه باور داشته باشیم که میشه بازار رو پیش بینی کرد به ما در این مسیر خیلی کمک می کنه. نباید از ابتدا دیدگاه منفی نسبت به پیش بینی بازار داشته باشیم. شاید به جای اینکه بگوییم بازار غیر قابل پیش بینی هست بهتر باشه بگیم من نمی توانم بازار رو پیش بینی کنم.

با تشکر از امیر عزیز- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-01-2013 در ساعت 09:48 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تا تعریفتون از اول راه چی باشه؟؟؟ 6 ساله فقط روی حساب ریل بازار تبادلات ارزی دارم کار می کنم قبلش هم با بورس ایران آشنا بودم. خیلی از اساتید این فروم رو هم از طریق دوستانم که توی کارگزاران بورس ایران هستند می شناسم. اون عزیزی که من گفتم نیازی به مدیریت سرمایه نداره چون 95% پوزیشن هاش توی 2 سال تی پی خورده. باز هم میگم جناب sookoot چون شما نمی تونید کاری رو انجام بدید فکر نکنید هیچ کس نمی تونه. سود رویایی وجود داره ولی به انسانهایی داده میشه که کارهای رویایی و بزرگ انجام دهند.
    می دونستم تا این بحث رو مطرح کنم متهم میشم به ابتدای راه بودن و اینجور چیزها. من هیچ نیازی به تایید حرفام از سوی شما ندارم. نمی دونم چی دادید توی این راه که اینقدر فکر می کنید که شما خفنید و بقیه تازه کار. من همیشه خودم رو به سادگی و بلد نبودن میزنم و سعی کردم همیشه یاد بگیرم الان هم دارم یاد میگیرم و تا آخر عمر هم باید یاد بگیرم. از این لحاظ آره اول راهم شما که ته خطی از اونجا برای ما هم تعریف کن :دی هیچ کس ته خط نیست من وسط خط سود رو دیدم شاید شما ته خط هم ندیدی. اگه دوسال سود کمه کی بازار میخواد از این فردی که گفتم سودهاش رو پس بگیره بهش بگو زود باشه داره میلیاردر میشه. فکر نمی کنم حساب کتابش سخت باشه شما با این تصاعد یک ماهم بسه برات دو سال دیگه خیلی زیاده. خلاصه من چیزی رو که به چشم دیدم گفتم یه بارم توی پست قبلیم گفتم دلیلی نداره کسی رو که اینجا نیست الکی بزرگش کنم. طبق گفته شما اگه حتی احتمال بازار به هر دو طرف مساویه پس گن هم با تاس پیش بینی می کرده اگه زوج میومد می خرید فرد هم میومد می فروخت اگرم به طور کاملا عجیبی تاس روی یه لبه بین دوتا عدد گیر می کرد گن میگفت بازار رنجه.
    به زودی سعی میکنم یک حساب جدید باز کنم و توی امضام بذارم. میخوام وقتی بذارم که واقعا سود بالا به صورت مداوم داشته باشم الان یه مقدار زوده ولی به زودی خواهید دید. حساب رو هم واسه ی اثبات خودم نمی ذارم واسه ی اثبات سود از بازار میذارم. میشه از این بازار میلیاردر شد به شرطی که مثل میلیاردرها فکر کنیم.

ارادتمند---------امیر
    Abolfazl Amini این را میپسندد.
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    12Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.SHI نمایش پست ها
    امیر جان واقعا عالی گفتی نمبدونم چرا انقدر آدما چارچوب ذهنیشون بستس من تو تاپیک های همسایه یه سری هیستوریو استیت منت دادم اولش که باورشون نمیشد میگفتن کسی نیست اینطوری سود بگیره بعد گفتن فوتوشاپه بعد عکسای استیت منت دادم گفتن اینم کامل نیست بعد گراف دادم گفتن الکیه دیگه گفتم شعورشون در اون حد نیست که کل کل کنم آخر سر گفتم یه نماینده بفرستن که حسابو ببینه و یکو فرستادن حسابارو دید بازم نمیدونم چی فکر میکنن.
    منظور اینه که انقدر بی اعتقادن که هرچی رو بهشون نشون میدی بازم باورش براشون سخته حالا یه سوال اگه بازار سود نمیده اگه نمیشه باهاش کار کرد اگه تغلبه اگه یه روز میده فرداش همرو میگیره .
    خب پس اینجا چیکار میکنن چرا تو این بازار هستن چرا دنبال میکنن برن سراغ یه کار دیگه برن همونجایی که قبلا بودن پس چرا نمیرن
    دوست عزیز

اگر الان استتمنتی ارائه دهید که 6 ماه نیز سود ده بوده باشد ، برای من یکی قابل قبول نخواهد بود . سیستم شما هم بازه دارد . بازه زمانی سود دهی سیستم شما شاید همین افردا پایان عمر ان باشد و ...............

تمامی تریدرهای کهنه کار ( کسانی که بالای 15 سال ترید می کنند و سبک خاصی را حتی معرفی کرده اند ) ، بازه ها را 6 ماهه یا یکساله بررسی می نمایند .

آنها حتی اذعان نمی کنند که این ماه نیز مثبت خواهیم شد و ..............................

صحبت سر این نیست که سود نمی شود کرد ، عرض کردم سود روءیائی نمی شود کرد ( البته با رعایت 1% ریسک در ترید )

البته

با حرف شما در مورد تفکرات رایج موافقم ، چون با مطالب کتابها و حتی خیلی از بحث های روانشناسی مرسوم که به عنوان شاه کلید اموخته ایم ، در این بازار جائی ندارد و برای موفقیت نیاز به کنار گذاشتن خیلی از این صحبتهاست و .....

صفحه 2 از 17 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین