سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نیازهای غیر تحلیلی یک تریدر - صفحه 3
صفحه 3 از 17 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 170
Like Tree91Likes

موضوع: نیازهای غیر تحلیلی یک تریدر

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
    سلام مجدد
    به يكي دو نكته بايد اينجا اشاره كنم. راجع به بحث قطعيت و عدم قطعيت.

اول بگم كه در تك بوزيشن و تك تحليل هيچ قطعيتي وجود نداره چونكه تنها كسي كه از آينده خبر قطعي داره خداوند بزرگ است.

ولي اگه بريم توي بحث مجموعهاي از تحليلها مثلا 20 تا30 تحليل بايد قطعيتي وجود داشته باشه و سود ده بودن مجموع تحليلها رو بايد قطعا در كارنامه داشته باشيم كه بتونيم از اين ماركت سود بگيريم.
    اميدوارم شما از اون دسته اي باشيد كه در مجموعه اي از 20 تا 30 تحليل قطعا برايند پيپ شماريتون مثبت ميشه.
    احسان عزیز در راستای تکمیل نقطه نظراتشون موارد مهمی رو اشاره کردند که به اعتقاد بنده خیلی اهمین داره:

Ehsan_M: اینکه می گوییم قطعیتی وجود نداره منظور در تک پوزیشن و موقعیت های بازار هست. بازار در سطح جز قابل پیش بینی نیست.
    Ehsan_M: زمانی که تعدادی قابل توجه از ترید ها رو داشته باشیم میشه به قطعیت رسید. پس بازار در سطح کل (جامعه آماری تریدها) قابل پیش بینی هست.
    Ehsan_M: موفقیت در بازار یعنی موفقیت در مجموعه تریدها که شدنی و امکان پذیر هست. (نتیجه تک ترید ها اهمیتی نداره)

صحبت هایی که احسان کردند بینهایت ارزشمنده دوستان.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-01-2013 در ساعت 09:49 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.SHI نمایش پست ها
    امیر جان واقعا عالی گفتی نمبدونم چرا انقدر آدما چارچوب ذهنیشون بستس من تو تاپیک های همسایه یه سری هیستوریو استیت منت دادم اولش که باورشون نمیشد میگفتن کسی نیست اینطوری سود بگیره بعد گفتن فوتوشاپه بعد عکسای استیت منت دادم گفتن اینم کامل نیست بعد گراف دادم گفتن الکیه دیگه گفتم شعورشون در اون حد نیست که کل کل کنم آخر سر گفتم یه نماینده بفرستن که حسابو ببینه و یکو فرستادن حسابارو دید بازم نمیدونم چی فکر میکنن.
    منظور اینه که انقدر بی اعتقادن که هرچی رو بهشون نشون میدی بازم باورش براشون سخته حالا یه سوال اگه بازار سود نمیده اگه نمیشه باهاش کار کرد اگه تغلبه اگه یه روز میده فرداش همرو میگیره .
    خب پس اینجا چیکار میکنن چرا تو این بازار هستن چرا دنبال میکنن برن سراغ یه کار دیگه برن همونجایی که قبلا بودن پس چرا نمیرن
    به به آقا مهدی گل، استاد از این ورا؟؟؟

مگه 95% ضرر نمی کنند توی بازار و مگه بازار سمتی که بیشترین حجم معامله هست نمیره؟؟؟ پس 5% دارند سود رویایی می کنند دیگه. این اصلا نیازی به محاسبات ریاضی نداره که. آقا مهدی عزیز شما برای کسانی که باید ثابت شده باشی ثابت شده ای. هنوز اون سیگنالهای با اس ال 5 و 10 پیپت یادمه مهدی جان. امیدوارم همیشه مثل الان پر سود و پر پیپ باشی.

ارادتمند-------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sookoot نمایش پست ها
    با سلام

فکر کنم در ابندای راهید ، اینده چیز های زیادی به همه ما ثابت خواهد کرد .

این بنده خدائی را که می شناسید ، یا با مدیریت سرمایه صحیح ترید نمی کند و یا اینکه سیستم ایشان به بازه ضرر وارد نشده که تا بخواهد مطلع شود ( که با ضررهای پی در پی همراه خواهد بود ) تمام سودهای حاصله را دو دستی تقدیم بازار خواهد نمود .

سود روئیائی وجود ندارد . می دانم که درک و قبولش سخت است . 5 سال است که با حرف خودم مبارزه کرده ام ولی نمی توانم بیشتر از این خودم را بفریبم .

موفق و در پناه خداوند باشید .
    جناب sookoot عزیز، توضیحاتی تکمیلی دادند:

sookoot: سودهای رویایی حاصل عدم رعایت مدیریت سرمایه هست که زمانی که چند پوزیشن پیاپی ضررده ایجاد بشه باعث از بین رفتن حساب می گردد. سود رویایی وجود ندارد و نباید با این خیال ها خودمان را فریب دهیم و از واقعیات بازار دور شویم. باید واقع بین بود.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-01-2013 در ساعت 09:49 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.shi نمایش پست ها
    امیر جان واقعا عالی گفتی نمبدونم چرا انقدر آدما چارچوب ذهنیشون بستس من تو تاپیک های همسایه یه سری هیستوریو استیت منت دادم اولش که باورشون نمیشد میگفتن کسی نیست اینطوری سود بگیره بعد گفتن فوتوشاپه بعد عکسای استیت منت دادم گفتن اینم کامل نیست بعد گراف دادم گفتن الکیه دیگه گفتم شعورشون در اون حد نیست که کل کل کنم آخر سر گفتم یه نماینده بفرستن که حسابو ببینه و یکو فرستادن حسابارو دید بازم نمیدونم چی فکر میکنن.
    منظور اینه که انقدر بی اعتقادن که هرچی رو بهشون نشون میدی بازم باورش براشون سخته حالا یه سوال اگه بازار سود نمیده اگه نمیشه باهاش کار کرد اگه تغلبه اگه یه روز میده فرداش همرو میگیره .
    خب پس اینجا چیکار میکنن چرا تو این بازار هستن چرا دنبال میکنن برن سراغ یه کار دیگه برن همونجایی که قبلا بودن پس چرا نمیرن
    جناب m.shi نقطه نظرات خودشون رو بدین شرح ارایه دادند:

m.shi: چارچوب های ذهنی رو برای کسب سودهای رویایی در بازار نباید بست. هرکاری شدنی هست.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-01-2013 در ساعت 09:50 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sookoot نمایش پست ها
    دوست عزیز

اگر الان استتمنتی ارائه دهید که 6 ماه نیز سود ده بوده باشد ، برای من یکی قابل قبول نخواهد بود . سیستم شما هم بازه دارد . بازه زمانی سود دهی سیستم شما شاید همین افردا پایان عمر ان باشد و ...............

تمامی تریدرهای کهنه کار ( کسانی که بالای 15 سال ترید می کنند و سبک خاصی را حتی معرفی کرده اند ) ، بازه ها را 6 ماهه یا یکساله بررسی می نمایند .

آنها حتی اذعان نمی کنند که این ماه نیز مثبت خواهیم شد و ..............................

صحبت سر این نیست که سود نمی شود کرد ، عرض کردم سود روءیائی نمی شود کرد ( البته با رعایت 1% ریسک در ترید )

البته

با حرف شما در مورد تفکرات رایج موافقم ، چون با مطالب کتابها و حتی خیلی از بحث های روانشناسی مرسوم که به عنوان شاه کلید اموخته ایم ، در این بازار جائی ندارد و برای موفقیت نیاز به کنار گذاشتن خیلی از این صحبتهاست و .....

مرسی از شما دوست من
    دقیقا درست میگید ولی اگه من به فکر این فردا رسیدن بودم 3 سال سودی که گرفتمو از دست میدادم

اگه قبل این 3 سال سود نمیکردم بخاطر طرز فکر اشتباهم نسبت به بازار و استراتژی ها بوده
    ویرایش توسط M.SHI : 03-01-2013 در ساعت 02:39 PM

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    تا تعریفتون از اول راه چی باشه؟؟؟ 6 ساله فقط روی حساب ریل بازار تبادلات ارزی دارم کار می کنم قبلش هم با بورس ایران آشنا بودم. خیلی از اساتید این فروم رو هم از طریق دوستانم که توی کارگزاران بورس ایران هستند می شناسم. اون عزیزی که من گفتم نیازی به مدیریت سرمایه نداره چون 95% پوزیشن هاش توی 2 سال تی پی خورده. باز هم میگم جناب sookoot چون شما نمی تونید کاری رو انجام بدید فکر نکنید هیچ کس نمی تونه. سود رویایی وجود داره ولی به انسانهایی داده میشه که کارهای رویایی و بزرگ انجام دهند.
    می دونستم تا این بحث رو مطرح کنم متهم میشم به ابتدای راه بودن و اینجور چیزها. من هیچ نیازی به تایید حرفام از سوی شما ندارم. نمی دونم چی دادید توی این راه که اینقدر فکر می کنید که شما خفنید و بقیه تازه کار. من همیشه خودم رو به سادگی و بلد نبودن میزنم و سعی کردم همیشه یاد بگیرم الان هم دارم یاد میگیرم و تا آخر عمر هم باید یاد بگیرم. از این لحاظ آره اول راهم شما که ته خطی از اونجا برای ما هم تعریف کن :دی هیچ کس ته خط نیست من وسط خط سود رو دیدم شاید شما ته خط هم ندیدی. اگه دوسال سود کمه کی بازار میخواد از این فردی که گفتم سودهاش رو پس بگیره بهش بگو زود باشه داره میلیاردر میشه. فکر نمی کنم حساب کتابش سخت باشه شما با این تصاعد یک ماهم بسه برات دو سال دیگه خیلی زیاده. خلاصه من چیزی رو که به چشم دیدم گفتم یه بارم توی پست قبلیم گفتم دلیلی نداره کسی رو که اینجا نیست الکی بزرگش کنم. طبق گفته شما اگه حتی احتمال بازار به هر دو طرف مساویه پس گن هم با تاس پیش بینی می کرده اگه زوج میومد می خرید فرد هم میومد می فروخت اگرم به طور کاملا عجیبی تاس روی یه لبه بین دوتا عدد گیر می کرد گن میگفت بازار رنجه.
    به زودی سعی میکنم یک حساب جدید باز کنم و توی امضام بذارم. میخوام وقتی بذارم که واقعا سود بالا به صورت مداوم داشته باشم الان یه مقدار زوده ولی به زودی خواهید دید. حساب رو هم واسه ی اثبات خودم نمی ذارم واسه ی اثبات سود از بازار میذارم. میشه از این بازار میلیاردر شد به شرطی که مثل میلیاردرها فکر کنیم.

ارادتمند---------امیر
    مواردی که امیر عزیز می توانند اضافه کنند:

TwiMm: میشه از این بازار میلیاردر شد به شرطی که مانند میلیاردرها فکر کنیم.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 03-01-2013 در ساعت 09:51 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    دوستان عزیز دو سه مورد رو توجه کنند:

1- اینجا هستیم تا تکه های پازلی رو کنار هم بچینیم که به موفقیت ما در بازار و تبدیل شدن به تریدرهای واقعی بهمون کمک کنه.
    2- نقطه نظرات و دیدگاه های خودتون رو فارغ از بحث های دوطرفه جلو ببرید. هر کسی همه نقطه نظرات رو می خونه و در انتها بر اساس برآیند و آنچه اکثریت به اون معتقد هستند شاخصه ها شناسایی و نقشه راه ترسیم میشه.

چون پست ها به بحث های دو طرفه تبدیل شده چند پست آخر رو در همین پست به روز می کنم که نظرات تا به الان چه بوده است.

ارادتمند- بهزاد

آنچه گذشت:

sookoot: بازار غیر قابل پیش بینی است.
    sookoot: هر لحظه در بازار و هر ترید منحصر به فرد هست و فقط و فقط یک آزمایش است که بازار جواب آنرا با سود یا ضرر می دهد.
    sadegh: برای موفقیت در بازار سه شخصیت لازم داریم: اول تحلیلگری موفق (با درصد بالای تحلیل های موفق)، دوم تریدری که در جهت روند ترید کنه و بدون توجه به تحلیل کارنامه مثبتی داشته باشه، سوم فردی مطلع به اصول آمار و احتمال جهت تعیین مبانی مدیریت سرمایه
    sadegh: تعدادی از اشتباهات تریدرها: عدم رعایت مدیریت سرمایه، اورترید کردن و انجام معامله زیاد، عدم اعتماد به تحلیل خود، نداشتن یا ناقص بودن پلان معاملاتی (سیستم ترید در بازار)، عدم پذیرش ذهنی ریسک ترید
    Ehsan_M : ضرورت برداشت کردن سودها از حساب ترید به صورت متداوم که میشه اینجور بیان کرد که باید برنامه ای مدون برای برداشت از حساب و واریز به حساب در مقاطع زمانی داشت.
    shyazdi: مفهوم و معنی عام تریدر را بدانیم و اینکه در کجای تعریف مشاغل جامعه هستیم.
    shyazdi: به ترید کردن باید به عنوان یک شغل نگاه کرد نه سرگرمی و تفریح. باید با ترید پول در بیاورید مانند هر شغل دیگری که به دلیل کسب سود در آن هستید.
    shyazdi: تشخیص و تحلیل بازار بخشی از موفقیت هست و قسمت روانشناسی بازار اهمیت بالاتری از مباحث فنی دارد.برای اینکه تریدر موفقی باشید غیر از تحلیل موفق به خیلی چیزها نیاز دارید.
    shyazdi: هر سیستم تریدر از ترکیبی از اجزا ساخته شده است. چگونگی دوختن این اجزا خیلی اهمیت داره. علاوه بر آموزش نیاز به تجربه در این بازار هست تا بفهمید چه سیستمی برای شما مناسب هست و باید سعی کنید این دوخت و دوز رو بر اساس روحیات خودتون تبدیل به یک سیستم فردی بکنید.
    shyazdi: بعد از مدتی کار در بازار متوجه می شوید رمز موفقیت در سادگی است. با ابزار و تکنیک های ساده می توان سیستمی موفق در این بازار داشت و نیاز به آمار و اندیکاتورهای متعدد برای موفقیت ندارید.
    shyazdi: ترید مانند هر شغلی نیاز به استعداد و یادگیری داره. شما باید حوصله و توان تحلیل کردن و ریسک کردن در بازار رو داشته باشید. نباید تصور کرد بدون اینها می توان در بازار موفق بود. باید روی خود کار کنید تا خصوصیات یک تریدر رو پیدا کنید.
    shyazdi: سودهایی که از ترید میشه دراورد نباید من و شما رو از مسیر خارج کنه. ترید رو باید مانند شغل نگاه کرد. ببینید چرا در سایر شغل ها عده ای موفق و عده ای ناموفق هستند و همان مسیر را برای این شغل در نظر بگیرید.
    خلیل رحمانی: تحلیل یک سوم آنچیزی هست که در بازار به آن نیاز دارید که خود همین بخش را می توان به چهار بخش جز تقسیم کرد. پس تحلی و زیرشاخه های آن فقط بخشی از نیازهاست.
    خلیل رحمانی: باید همزمان به تحلیل و ترید رویکردی مثبت داشت و فقط توجهمان معطوف به تحلیل نباشد. تحلیل هایی ارزشمند هستند که نهایتا منجر به ترید می شوند.
    خلیل رحمانی: تلاش کردن برای انجام ترید بر مبنای سیستم رو بر ترسیدن از ترید کردن ارجحیت بدهید.
    خلیل رحمانی: هیچ فردی در بازار بی عیب و نقص نیست و همواره یک تریدر باید سعی در تکمیل دانش و تجربه خود و رفع نواقص کند.
    TwiMm: بازار رو میشه کاملا پیش بینی کرد. اینکه باور داشته باشیم که میشه بازار رو پیش بینی کرد به ما در این مسیر خیلی کمک می کنه. نباید از ابتدا دیدگاه منفی نسبت به پیش بینی بازار داشته باشیم. شاید به جای اینکه بگوییم بازار غیر قابل پیش بینی هست بهتر باشه بگیم من نمی توانم بازار رو پیش بینی کنم.
    Ehsan_M: اینکه می گوییم قطعیتی وجود نداره منظور در تک پوزیشن و موقعیت های بازار هست. بازار در سطح جز قابل پیش بینی نیست.
    Ehsan_M: زمانی که تعدادی قابل توجه از ترید ها رو داشته باشیم میشه به قطعیت رسید. پس بازار در سطح کل (جامعه آماری تریدها) قابل پیش بینی هست.
    Ehsan_M: موفقیت در بازار یعنی موفقیت در مجموعه تریدها که شدنی و امکان پذیر هست. (نتیجه تک ترید ها اهمیتی نداره)
    sookoot: سودهای رویایی حاصل عدم رعایت مدیریت سرمایه هست که زمانی که چند پوزیشن پیاپی ضررده ایجاد بشه باعث از بین رفتن حساب می گردد. سود رویایی وجود ندارد و نباید با این خیال ها خودمان را فریب دهیم و از واقعیات بازار دور شویم. باید واقع بین بود.
    M.SHI: چارچوب های ذهنی رو برای کسب سودهای رویایی در بازار نباید بست. هرکاری شدنی هست.
    TwiMm: میشه از این بازار میلیاردر شد به شرطی که مانند میلیاردرها فکر کنیم.
    sookoot: با رعایت مدیرت سرمایه اصولی نمیشه سودهای رویایی کرد. سیستم هایی که حتی شش ماه یا یکسال بازده مداوم سوددهی دارند نیز وارد مقاطعی از ضرر خواهند شد.
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    دوستان عزیز دو سه مورد رو توجه کنند:

1- اینجا هستیم تا تکه های پازلی رو کنار هم بچینیم که به موفقیت ما در بازار و تبدیل شدن به تریدرهای واقعی بهمون کمک کنه.
    2- نقطه نظرات و دیدگاه های خودتون رو فارغ از بحث های دوطرفه جلو ببرید. هر کسی همه نقطه نظرات رو می خونه و در انتها بر اساس برآیند و آنچه اکثریت به اون معتقد هستند شاخصه ها شناسایی و نقشه راه ترسیم میشه.
    با سلام و تشکر از آقای بهزادی که با اینکه در طی چند سال خوندن نوشته هاشون می دونم نظرشون مخالف نظر منه ولی جبهه گیری نکردند.
    با قسمت قرمز هم مخالفم چون اکثریت میشه همون 95% ضرر کرده همیشه جماعت موفق طبق نظر برایان تریسی 3% هستند و طبق گفته ی انجیل هم داریم: مروید از راهی که روندگان آن زیادند. به نظرم یه آدم موفق می تونه بگه از کدوم راه برویم یه نفر یه یا علی بگه با استیتمنت چند ساله بگه من موفقم و این راهش. مثلا گن گفته بازار رو میشه پیش بینی کرد و این آویزه ی گوش منه تا ببینم بقیه ی موفقها چی میگن.

ارادتمند--------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

هر دفعه این بحث ها شروع میشه نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم. چرا بازار قابل پیش بینی نیست؟؟؟ من نمی تونم 200 کیلو رو ببرم بالای سرم یعنی هیچ آدمی نمی تونه این کار رو انجام بده؟؟؟ آنتونی رابینز میگه کاری رو که یکی در دنیا انجام داده همه می تونند انجام بدهند و در ضمن کاری رو که کسی تا حالا انجام نداده دلیل نمیشه کسی نتونه انجام بده.
    این فقط توجیه ضررهامون توی بازار و فقط انسان های ضرر کرده این حرف رو میزنند وگرنه من کسی رو میشناسم که سودهای عجیب میکنه که هیچکس باورش نمیشه تازه میگه من خیلی کم سود میکنم بازار رو میشه 100% پیش بینی کرد. یه مثال دیگه هم آنتونی رابینز میزنه در مورد باورها که هیچکس فکر نمیکرد بشه یک مایل رو در 4 دقیقه دوید ولی سالی که یک نفر این کار رو کرد چند نفر هم پشت سرش این کار رو کردند و سالهای بعد تقریبا اکثر دونده ها یک مایل رو زیر 4 دقیقه دویدند. چرا یه باور محدود کننده به وجود بیاریم. می دونید چرا ما فکر می کنیم نمیشه بازار رو پیش بینی کرد؟؟؟ چون از روز اول نوشته های کسانی رو خوندیم که گفتند نمیشه دریغا که کسانی که دارند سود می کنند وقت گرانبهاشون رو صرف پست زدن نمی کنند.
    یه لحظه فکر کنیم با این حرفهامون چه باوری در ذهن تازه واردها بوجود می آوریم؟؟؟ مگه گن اون زمان که هیچ نرم افزاری نبود 87% معاملاتش رو با سود نمی بست؟؟؟ الان باید بشه صد در صد چون علم همیشه داره پیشرفت می کنه. حیف کسی که هم توی ترید هم توی موارد غیر تریدی همه جوره مریدشم حاضر نیست بیاد این جا و استیتمنت هاش رو بذاره
    تا همه بفهمند که کسانی هستند که سود بالای روزی 100% در همین بازار دارند. الان پست های مخالف شروع میشه. خالی نبند و چرا چرت میگی و .....
    هر چیزی که ما ندیدیم دلیل بر وجود نداشتنش نیست. دلیلی هم نداره یه انسان فرضی رو بزرگش کنم. بارها ازش خواهش کردم که این باورهای محدود کننده رو عوض کنه ولی چون کلا طرز تفکرش با همه فرق میکنه نمیاد توی فروم. امیدوارم همه این شجاعت رو داشته باشیم که بگیم:
    من نمی تونم بازار رو پیش بینی کنم نه اینکه نمیشه بازار رو پیش بینی کرد. خودم به عنوان اولین نفر میگم من نمی تونم بازار رو پیش بینی کنم

ارادتمند---------- امیر

درود
    می شه بفرمایید دوستتون چندمین ثروت مندجهان هستن؟
    فقط کافی یک دلار داشته باشن تا....
    سپاس
    عکس هاي ضميمه

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_M نمایش پست ها
    درود
    می شه بفرمایید دوستتون چندمین ثروت مندجهان هستن؟
    فقط کافی یک دلار داشته باشن تا....
    سپاس
    نه بابا ریاضیتم که خوبه. باینری هم بلدی حساب کنی؟؟؟ شما اولا باید بدونی کسی که به اونجا برسه نیاز مالی دیگه نداره بعدشم تو فکر کردی تا کی بروکرها میذارند تو هی حسابت رو زیاد کنی؟؟ این طرف حسابش بالای یه عددی میره برداشت میزنه. اگرم منظورت اینه که من خالی بندم آره خالی بندم راحت شدی؟؟؟ ولی اگه بخوای به اون شخص توهین کنی آمادگیش رو دارم تا بدترین الفاظ رو به کار ببرم. در ضمن واسه اینکه دوباره نشینی با حساب کتابت همه رو شگفت زده کنی و به وجد بیاری بهت بگم سود 100% واسه حساب های صد دلاری ایشونه، حسابهای بزرگتر ایشون با سودهای 10% در روز اداره میشوند من گفتم 100% که بگم این مقدار رو هم میشه سود کرد.

یه تاپیک ریاضی هم بزن شما. دستت درد نکنه. یه موضوع یادم رفت که بگم من دیگه پست نمی زنم تا وقتی که حسابم رو باز کنم و بذارم توی امضام. من توی عمل نشون میدم شما هم اگه خواستی حسابت رو بذار توی امضات. واقعا دیگه نمی خوام پست توی این تاپیک بزنم.

خداحافظ همگی

ارادمند--------امیر
    ویرایش توسط TwiMm : 03-01-2013 در ساعت 03:23 PM
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

صفحه 3 از 17 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین