سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش همه چیز در باب الیوت ماینر - صفحه 3
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 56
Like Tree35Likes

موضوع: همه چیز در باب الیوت ماینر

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    این موارد در سایت جناب ماینر پولی هستند و کاش به صورت واضح لینک ها در انجمن ارایه نمیشد.

استفاده از اونها ایرادی نداره اما بهتره به حقوق نگارنده و قوانین کپی رایت پایبند باشیم و به صورت عمومی اونها رو ارایه ندهیم.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 12-09-2012 در ساعت 12:17 AM
    k1_shadmehr این را میپسندد.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    این موارد در سایت جناب ماینر پولی هستند و کاش به صورت واضح لینک ها در انجمن ارایه نمیشد.

استفاده از اونها ایرادی نداره اما بهتره به حقوق نگارنده و قوانین کپی رایت پایبند باشیم و به صورت عمومی اونها رو ارایه ندهیم.

ارادتمند- بهزاد
    دکتر جان حق با شماست و پست ادیت شد !

پایدار باشید
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    229Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت دکتر بهزادی

بنده درحال مطالعه کتاب مرجع کامل الیوت نوشته آقای علی محمدی هستم...

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

می خواستم نظر شما رو درباره این کتاب بدونم .. تا چه حد میتونه مفید باشه ؟؟ و ...

(البته این سوال رو از خلیل عزیز هم پرسیده بودم)..
    دوستان دیگه هم اگه نظری دارن ممنون میشم به اشتراک بذارن...
    با سپاس...

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دکتر بهزادی

می خواستم نظر شما رو درباره این کتاب بدونم .. تا چه حد میتونه مفید باشه ؟؟ و ...

با سپاس...

بخش اول:كليات فصل اول:تئوري داو و فراكتال هاي بازار
    فصل دوم:قاعده كلي امواج

فصل سوم:تحليل مقدماتي

فصل چهارم:گروهاي تك موجي

فصل پنجم:ساختار چند موجي ها

بخش دوم:مباحث پيشرفته
    فصل ششم:قوانين پسا ساختاري امواج
    فصل هفتم:فشرده و خلاصه سازي

فصل هشتم:ساختار چند موجي ها و پر موجي هاي مركب (پيچيده)

فصل نهم:افزايش بهره وري

فصل دهم: قوانين منطقي پيشرفته

فصل يازدهم:بكارگيري پيشرفته علائم حركتي

فصل دوازدهم:مباحث پيشرفته

فصل سيزدهم:نسبت ها و اندازه گيري موجي

فصل چهاردهم:معامله بر اساس امواج

بخش سوم:چكيده امواج اليوت
    فصل پانزدهم:راهنماي امواج
    بخش چهارم:نرم افزارهاي شمارنده امواج

فصل شانزدهم:راهنماي نرم افزار get

چرا خوب نباشه؟

هر کتابی نکاتی دربر داره که خالی از لطف نیست

و این جمله باز تکرار میکنم "تمام سبک ها باید کار کنید و سبک شخصی خودتون بسازید"

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دکتر بهزادی

با سپاس...
    چون ار بنده پرسیدید جواب می دهم وگرنه ترجیح می دادم صحبتی نکنم.

به نظر من ایشان بیشتر مترجم هستند و کتاب مذکور هم به نحوی نیست که نیازهای واقعی یک الیوت کار رو برطرف کنه. کتاب بیشتر جنبه تئوری داره و کاربردی نیست. البته این دیدگاه من هست و هر کس نظری داره. اما کلا من در کتاب های ایشان فقط کلیات و اونهم در حد تئوری دیده ام نه بیشتر.

روش ماینر از دید من از همه روش های الیوت بارزتر و در عین حال ساده تر هست و اگر بتونید با اون ارتباط خوبی برقرار کنید به شما کمک زیادی در درک بازار می کنه. ضمن اینکه از مباحث کسل کننده و صرف تئوری الیوت هم مبرا هست.

خوشبختانه کتب و ویدیوهای ایشان به قدری واضح و شفاف هست که نیاز به زبان قوی برای خودندن اون نیست.

بنده شخصا جزوه 76 صفحه ای الیوت رو بر اساس گرفته ها از ماینر تدوین کرده ام که در انجمن موجود هست. دوره مالی مدیای 111 فایل ویدیویی فارسی هم هست که هزینه ای است و در انجمن ارایه نمیشه هر چند زمانی بخش هایی از اون در قیمتها به رایگان ارایه شد.

اما فکر می کنم اگر کسی می خواهد به سبک ماینر بازار رو تحلیل کنه بهترین مرجع خود منابع ماینر هست. وقتی استاد بزرگی همانند ایشان با مراجع کافی وجود داره چه نیازی به افرادی مثل بهزاد، خلیل یا آقای علی محمدی هست؟

ارادتمند- بهزاد
    AmiR.HJ, farzadrezaei and pilban like this.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    یک نکته رو هم بگم که ما ایرانی ها معمولا برای آموزش هزینه نمی کنیم و دوست داریم مطالب رایگان دستمون بیاد. نمونه بارز اون قیمت بسیار پایین کتاب ها در ایران هست. این در حالیه که یک کتاب مشابه در دنیا 10 برابر قیمت داره.

چند وقت پیش دیدم صحبتی بود مبنی بر اینکه دوره هنر ترید بر روی کارکشن ها که توسط رامین پورمند عزیر ترجمه شده و با قیمت 100 هزار تومان در زمانی ارایه میشد گران هست! قصدم تبلیغ برای این دوره نیست اما خیلی از این کتاب ها و دوره ها اگر به درستی استفاده بشده ارزش بسیار بالایی داره.

همیشه یادتون باشه که قیمتی که ارایه کننده دوره ها و یا تدوینگر کتاب ها به شما ارایه میکنه بسیار کمتر از زحماتی هست که برای اون کتاب تهیه شده. به شخصه از کتب نیما استفاده نکرده ام و فرصت مطالعه هم برام مهیا نشده اما به جهت ارزشمند بودن اونها هر کتابی که ایشان چاپ کرده خریده ام. در مورد سایر عزیزانی هم که صرف مترجم نیستند همینطور هست. من این رو نوعی پشتیبانی از نویسنده و یا تهیه کننده کورس می دونم که باعث دلگرمی ایشان برای ارایه کارهای جدید میشه.

ارادتمند- بهزاد
    AmiR.HJ و pilban پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    71Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    یک نکته رو هم بگم که ما ایرانی ها معمولا برای آموزش هزینه نمی کنیم و دوست داریم مطالب رایگان دستمون بیاد. نمونه بارز اون قیمت بسیار پایین کتاب ها در ایران هست. این در حالیه که یک کتاب مشابه در دنیا 10 برابر قیمت داره.

چند وقت پیش دیدم صحبتی بود مبنی بر اینکه دوره هنر ترید بر روی کارکشن ها که توسط رامین پورمند عزیر ترجمه شده و با قیمت 100 هزار تومان در زمانی ارایه میشد گران هست! قصدم تبلیغ برای این دوره نیست اما خیلی از این کتاب ها و دوره ها اگر به درستی استفاده بشده ارزش بسیار بالایی داره.

همیشه یادتون باشه که قیمتی که ارایه کننده دوره ها و یا تدوینگر کتاب ها به شما ارایه میکنه بسیار کمتر از زحماتی هست که برای اون کتاب تهیه شده. به شخصه از کتب نیما استفاده نکرده ام و فرصت مطالعه هم برام مهیا نشده اما به جهت ارزشمند بودن اونها هر کتابی که ایشان چاپ کرده خریده ام. در مورد سایر عزیزانی هم که صرف مترجم نیستند همینطور هست. من این رو نوعی پشتیبانی از نویسنده و یا تهیه کننده کورس می دونم که باعث دلگرمی ایشان برای ارایه کارهای جدید میشه.

ارادتمند- بهزاد
    با سلام خدمت جناب آقاي بهزادي
    قطعا آموزش نقش اول را در موفقيت در همه جنبه هاي زندگي دارد. برخي نكات را خدمتتان عرض ميكنم اميدوارم سوء تفاهمي پيش نياد. بنده چند وقت پيش نوشتم كه به نظر قيمت اين سي دي هاي ترجمه شده زياد هست. دليل دارم اولا اينكه ما بايد گران بودن را با توجه به سطح درامدي تعريف كنيم. كه براي جواناني كه به اين حرفه روي آورده اند واقعا گران است. در كشورهايي كه حقوق مالكيت معنوي رعايت مي شود بالتبع قيمت هاي كتب،مجلات و سي دي و دي ويدي بسيار بالاست. به نظر شما آيا اين منطقي است كه فرضا كسي فيلمي را از اينترنت دانلود كند و آنرا به قيمت شركت توزيع كننده اراءه نمايد؟
    آيا مترجم سي دي ها آنرا از شخص و يا شركت تهيه كننده خريده است؟
    آيا براي ترجمه آنهااز صاحب اثر اجازه گرفته و اصولا هزينه هاي آنرا پرداخت كرده است.
    و آياهاي ديگر
    اگر جواب همه اينها مثبت است بله به آن قيمت مي ارزد. اما نه براي يك ترجمه صرف اين قيمت اخذ شود. اين مسئله مثل اين است كه كتاب كارني را به فرض 150 دلار مي ارزد رايگان از اينترنت دريافت كني و بعد از ترجمه به قيمت 300 هزار تومان بفروشي.
    اين حقوقي كه شما ازش صحبت كرديد بيش از 70 درصدش متعلق به جانسون است كه قاعدتا بايد از هز سي دي 100 هزارتوماني حد اقل 70 هزارتومانش به جيب اون بره كه متاسفانه اين طور نيست و به اين دليل بنده عرض كردم گران است.
    اما اگر تاليفي باشد مانند آنچه شما تهيه كرده ايد چون خودتان ميدانيد كه چقدر وقت روي آن گذاشته ايد اگر به هر قيمتي بفروشيد كسي معترض نخواهد شد.
    از اينكه پر حرفي كردم معذرت ميخواهم
    با تشكر

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام،

این کورس درواقع 6 سی دی هست که جامع و کامل هست اما چندان جدید نیست. اما بعد از اون کورس های جدید تری هم توسط ماینر ارایه شده. به نظرم کتاب دوم ماینر از این کورس کامل تره.

کلا ماینر چهار کورس ویدیویی و دو کتاب تا بحال منتشر کرده که همه اونها رو دیده و خوانده ام (به غیر از کورس ویدیویی Price Tutorial services )

اگر کسی این کورس رو داشته باشه بهم بده دوره مالتی مدیای الیوت ماینر که شامل 111 فایل ویدیویی به زبان فارسی و مجموعه ای از کل دوره هاست رو به صورت رایگان بهش میدم.

ارادتمند- بهزاد
    سلام

فکر کنم این کورس رو داشته باشم یه سر به آرشیو بزنم اگر همون کورس بود خبرتون میکنم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    573Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نمایش پست ها
    سلام

فکر کنم این کورس رو داشته باشم یه سر به آرشیو بزنم اگر همون کورس بود خبرتون میکنم
    نهههههههههههههههههههههههه هههه اقا مهدی من یک عالمه دنبال این کورس گشتم و دارم میگرد که برای اقای بهزادی بفرستم
    اما اگر زودتر از من فرستادی خیرش را ببری .

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب آقاي بهزادي
    قطعا آموزش نقش اول را در موفقيت در همه جنبه هاي زندگي دارد. برخي نكات را خدمتتان عرض ميكنم اميدوارم سوء تفاهمي پيش نياد. بنده چند وقت پيش نوشتم كه به نظر قيمت اين سي دي هاي ترجمه شده زياد هست. دليل دارم اولا اينكه ما بايد گران بودن را با توجه به سطح درامدي تعريف كنيم. كه براي جواناني كه به اين حرفه روي آورده اند واقعا گران است. در كشورهايي كه حقوق مالكيت معنوي رعايت مي شود بالتبع قيمت هاي كتب،مجلات و سي دي و دي ويدي بسيار بالاست. به نظر شما آيا اين منطقي است كه فرضا كسي فيلمي را از اينترنت دانلود كند و آنرا به قيمت شركت توزيع كننده اراءه نمايد؟
    آيا مترجم سي دي ها آنرا از شخص و يا شركت تهيه كننده خريده است؟
    آيا براي ترجمه آنهااز صاحب اثر اجازه گرفته و اصولا هزينه هاي آنرا پرداخت كرده است.
    و آياهاي ديگر
    اگر جواب همه اينها مثبت است بله به آن قيمت مي ارزد. اما نه براي يك ترجمه صرف اين قيمت اخذ شود. اين مسئله مثل اين است كه كتاب كارني را به فرض 150 دلار مي ارزد رايگان از اينترنت دريافت كني و بعد از ترجمه به قيمت 300 هزار تومان بفروشي.
    اين حقوقي كه شما ازش صحبت كرديد بيش از 70 درصدش متعلق به جانسون است كه قاعدتا بايد از هز سي دي 100 هزارتوماني حد اقل 70 هزارتومانش به جيب اون بره كه متاسفانه اين طور نيست و به اين دليل بنده عرض كردم گران است.
    اما اگر تاليفي باشد مانند آنچه شما تهيه كرده ايد چون خودتان ميدانيد كه چقدر وقت روي آن گذاشته ايد اگر به هر قيمتي بفروشيد كسي معترض نخواهد شد.
    از اينكه پر حرفي كردم معذرت ميخواهم
    با تشكر
    دکتر جان

صد البته صحبت های شما هم درست هست و منظور من کلی بود.

قربانت- بهزاد

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین