سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش همه چیز در باب الیوت ماینر - صفحه 6
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56
Like Tree35Likes

موضوع: همه چیز در باب الیوت ماینر

raz

raz ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    355Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما دوستان
    حاج خلیل اینم همون کتابیه ک خودت گفتی ولی نسخه خارجیش
    فقط اقا مصطفی زحمت بکشه رو سرور شرکت آپ کنه تا پاک نشده اونجا
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    before you start anything..learn how to finish it

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    پست بالا قرار بر ویرایش شد که متاسفانه زمان ویرایش به اتمام رسید و به ناچار این پست درج شد
    سوال : کورس آموزشی جناب دکتر بهزادی متعلق به چه بازاری است ؟ بازار ارز مگر نیست ؟ خوب متن زیر خواندنش خالی از لطف نیست

در فرومی که این مجموعه مولتی مدیاها به قیمت 80 تومان به فروش میرسد و دقیقا این کورس متعلق به بازار ارز میباشد ، اجازه نشر کورس مالتی مدیا بنیادی که رایگان به اشتراک گذاشته ام و متعلق به اقتصاد شاخه کلان هست ندادند و بهانه را بر این گذاشتند که متعلق به بازاری است که کشور فعالیت در آن را ممنوع کرده است "پس اینهمه کتاب اقتصاد کلان چرا نشر پیدا میکنه و در دانشگاه ها تدریس میشه ؟ " و...

تنها فرومی است که اجازه به اشتراک گذاری ندادند و الباقی فروم ها علاوه بر اجازه نشر تماما استقبال کردند و از قضا تمام سران آنها مرا از قبل میشناختن و تشکر کردند که باز جا داره همینجا از تک تک عزیزان تشکر کنم که فضای عادلانه ای برای نشر مطالب مهیا کردند .

فضای انحصارگونه و انحصار طلبانه برای نشر موضوعات مختلف ، فضای مسمومی است که معاملگران را به دره ورشکستگی منتهی خواهد کرد ، توصیه من به شما عزیزان اینه که در این مسیر دقت لازم را داشته باشید و مراقب باشید که موفقیت قابل خریداری نیست بلکه باید تجربیات و دانش خود را به خدمت بگیرید

پ.ن: لطفاً کسی در این زمینه بحثی نکند چرا که همه چیز واضح و روشن هست.

پ.ن2: در زمینه کورس های آموزش الیوت به صورت رایگان خواب های دیده ام ، که به زودی عنوان خواهم کرد.

ارادتمند - خلیل
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
    قبلاً رایگان حدود 77 کلیپ به اشتراک گذاشته شد ، بعد به مبلغ 500 تومان به فروش میرسید و الان در فروم های دیگر به قیمت 80 تومان به فروش میرسد.

کتاب استراتژی های معاملاتی با بیشترین احتمال موفقیت " High Probability Trading Strategies" رابرت ماینر که توسط جناب محامی و رامسری ترجمه به فارسی شده از انتشارات آراد کتاب تهیه کنید

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

موفق باشید
    سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی جناب آقای رحمانی ،جسارتآ با توجه به توصیه جنابعالی این کتاب را تهیه کردم و صمیمانه از رهنمودهای مفیدتان سپاسگذارم.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با تشکر از راهنمائیهای ارزندتون

کاربر عضو

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
    شما تسلط بر زبان انگلیسی دارید ؟ تسلط عادی هم داشته باشید توصیه میکنم زبان اصلی ها رو ببینید

الیوت منبع تشریح ساختار هست ، هر بعد به صورت ایزوله باید مورد تحلیل قرار داد ، برای ترید باید استراتژی شخصی داشت ...

الیوت آنچیزی که در ایران دیدگاه به معاملگران داده اشتباه هست.

کورس های جناب بهزادی به نوبه خود بسیار مفید هست و دیدن آنها خالی از لطف نیست .

موفق باشید
    مرسی به خاطره پاسختون
    من به انگلیسی مسلط هستم، یعنی شما میفرمایید برم سمت کورس هایی که زبان اصلی هستند؟
    راستش مشکل متوجه شدن ندارم، میگم شاید مفهموم رو نگیرم.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاندانیکال نمایش پست ها
    سلام جناب خلیل عزیز
    شنیدم از این هفته جناب بهزادی بانشر مالتی مدیای آموزش الیوت رو تو فرومها مجاز دونستن میشه لطف کنید با ایشان در خصوص قرار دادن این دوره در این تاپیک /فروم صحبت بفرمایید
    پیشاپیش سپاسگزار شماییم
    سلام،

لازم می دونم توضیحاتی در مورد مطلبی که اشاره کردید رو بدهم.

این دوره حدود سه ماه پیش در اختیار انجمنی دیگر قرار گرفت و با قیمت به مراتب پایین تر از قیمت های قبلی توسط اون انجمن ارایه شد. هدف از این کار این بود که با حداقل قیمت مبلغی که جمع شده به ارتقای سرور اون سایت بورسی بیاد که جز پربیننده ترین سایت های بورسی است.

به هر حال استقبال خوبی از دوره شد و بیشتر از تصور مخاطب پیدا کرد. درواقع حق فروش دوره در این سه ماه به اون انجمن داده شده بود و به همین دلیل هم در پستی به خلیل عزیز توضیح دادم که زمانی که من دوره ای رو هدیه به انجمنی دیگر کرده ام نشر اون تا زمانی که داره اون رو میفروشه درست نیست.

با صحبتی که با جناب آقای خالقی چند روز پیش داشتم از ایشان خواستم با توجه به تامین شدن نیاز مالی ارتقا سرور، فروش دوره از تاریخ 1 مهرماه متوقف بشه. مسلما با توجه به این موضوع مفهوم این موضوع این هست که دوره دیگر هزینه ای نیست.

بر این اساس این دوره رو دوستانی که دارند می تونند در هر فروم و هر انجمنی آپلود کنند تا سایرین استفاده کنند. مسلما تعداد زیادی در این انجمن این دوره رو دارند اما اگر هم ندارند یکی از نمایندگان مدیریت انجمن می تونند با من هماهنگ کنند و تشریف بیارند دوره رو حضوری تقدیمشون کنم و در انجمن پابلیک کنند.

ارادتمند- بهزاد

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456