سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
یورودلار را امروز چگونه می بینید؟ - صفحه 2
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 53
Like Tree16Likes

موضوع: یورودلار را امروز چگونه می بینید؟

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    از مدیریت انجمن خواهش میکنم یک تاپیک مجزا به نام تاپیک تحلیل های روزانه ایجاد نموده و هر روز یک تاپیک به همین عنوان و دارای تاریخ به همراه ننظر سنجی تقویت تعضیف و خنثی را در اول تاپیک قرار دهند ، ایجاد کنند

ارادت

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    از مدیریت انجمن خواهش میکنم یک تاپیک مجزا به نام تاپیک تحلیل های روزانه ایجاد نموده و هر روز یک تاپیک به همین عنوان و دارای تاریخ به همراه ننظر سنجی تقویت تعضیف و خنثی را در اول تاپیک قرار دهند ، ایجاد کنند

ارادت
    خلیل جان

به نظر من اگر در یک تاپیک باشه بهتره. اینجوری با انبوهی از تاپیک هایی که تاریخ مصرفشون در انتهای اون روز سر میاد روبرو نمیشیم. گزینه نظر سنجی هم کمکی نمی کنه و انتظار میره دوستان دیدگاه و یا تحلیل خودشون رو حتی در جمله ای کوتاه بنویسند.

نکته دیگری که باید به اون اشاره کنم اینه که بیشتر تریدهای شرت ترم رو در این تاپیک مد نظرمون هست و اینکه ایا موقعیت های شرت ترم ایده آلی بر اساس جهت بازار در اون روز به دستمون میاد یا نه؟ (که احتمالا همون روز هم ببندیم پوزیشن رو). این رو هم اشاره کنم که موج چهار تایم روزانه می تونه کلی فرصت در تایم فریم های ریز برای ورود به بازار مهیا کنه و نهایتا در تایمی که موج 4 شمارش شده است (به قول شما) تریدر کش هست، نه در تایم های ریزتر یا بالاتر.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 06-11-2012 در ساعت 01:08 PM

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    یک نکته رو به صورت خیلی کلی میشه گفت و اون اینکه معمولا بازار در روزهای دوشنبه چندان رفتار تکنیکالی نداره و به همین علت توصیه میشه حداقل تا ظهر روز دوشنبه تریدی انجام نگیره. البته استثنا داریم اما این یک قاعده کلی هست که نیمه اول روز دوشنبه و نیمه دوم روز جمعه که ساعات اولیه باز شدن بازار یا ساعات پایانی بسته شدن بازار هست ارزش چندانی نداره. پس سشن لندن دوشنبه ها و سشن نیویورک جمعه ها رو سعی کنید زیاد روش حساب نکنید چون رفتارهای هیجانی داره.

به نظر من ممکنه در سشن امروز نیویورک و حوالی ساعت 5 و 6 شاهد تقویت یورو باشیم و صعود موقت یورودلار باشیم. باید صبر کرد و دید که نقطه ورود مناسبی شکل میگیره یا خیر.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 06-11-2012 در ساعت 02:51 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    6696Array = 94
    قدرت امتیازدهی
    94
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
    به نظر میرسه پیوت ماهیانه در 1.2661 بدجور داره یورو به دلار رو جذب میکنه.
    ما هم با سیستم cpipoمون در کمین نشستیم در تایم 15مین.

درود امیر جان

تراز ورودی خوبی بود برای امروز .
    سوال اینجاست
    ترزاهای ضرر و سود کجاست؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1644Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    درود امیر جان

تراز ورودی خوبی بود برای امروز .
    سوال اینجاست
    ترزاهای ضرر و سود کجاست؟
    سلام پیام جان.

به نظرم وقتی تایم 4ساعته هستیم از پیوت ماهیانه و میدپیوت هاش برای پوزیش گرفتن استفاده کنیم یعنی منظورم تریگر ورود هستش و برای استاپ لاس و تیک پرافیک از خود پیوت های هفتگی(و نه میدپیوت هاش) که مربوط به تایم یک ساعته هستش استفاده کنیم. یعنی مثل حالت زیر که اگه بالای پیوت ماهیانه در تایم 4ساعته کندل بسته میشد از W_R1(که توی اون لحظه نقش حمایتی بازی میکنه) به عنوان استاپ لاس و از W_R2 به عنوان تیک پرافیک.

پیام عزیز لطفا شما هم نظرت رو بگو.

البته من تایم کاریم همون 15مین هستش و اونجا احساس آرامش میکنم.
    ویرایش توسط Amir_A : 06-11-2012 در ساعت 03:45 PM

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    Array
    همانطور که تایم مادر آنالیز شده بود و شمارش تایم های دیگر تغییر و اینکه وام به اسپانیا دادن...

باز ما به دنبال تریگر فروش هستیم

یک نمونه از تریگرهای که میتوانستید بگیرید :

یک زیگزاگ ، خطوط پیوت ، دایورجنس ، کندل برگشتی، و 100 درصد پروجکشن...

پ.ن
    : خودم نگرفتم ! افسوس..
    موفق باشید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    515Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Red face

با سلام خدمت كليه دوستان

البته ويژه براي مدير
    منم موافقم كه اين تاپيك باشه براي همه چون به قول معروف هر سري عقلي داره شايد يه جايي يكي يه نكته اي رو ميبينه كه ما نديديم و به ما ياد آوري ميكنه

من به همين واسطه از طريق سيگنالهايي كه دوستاي ديگه داشتن و البته بعد از تاييد خودم تونستم معاملات خوبي انجام بدم

به همين خاطر از همه دوستان ميخام مشاركت خوبي توي اين دست تاپيكها داشته باشن

با تشكر فراوان
    صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1644Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    Array
    سلام.

از دیدگاه تحلیل گیری در کف کانال صعودی هستیم. همچین الگوی INV AB=CD رو داریم، واگرایی مخفی مشهود هستش و ظرف زمانیش پر شده.

حالا از دیدگاه تریدی به قضیه نگاه میکنیم.

همون طور که دیدیم قیمت به پیوت ماهیانه واکنش نشون داد و روند نزولی در پیش گرفت. در در تایم یک ساعته فعلا رنج هستش قیمت و بین پیوت هفتگی و میدپیوت داره نوسان میکنه.

نتیجه:
    از اونجایی که دیدگاه تحلیلگری احتمال صعود رو میده. پس با بسته شدن کندل بالای پیوت هفتگی پوزیشن خرید رو انجام میدیم با هدف اولیه 1.2570 و اگر میدپیوت هفتگی از پایین شکسته شد پوزیشن فروش رو انجام میدیم با هدف 1.2393.
    ویرایش توسط Amir_A : 06-12-2012 در ساعت 07:00 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1644Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    Array
    سلام.

نتیجه پست بالا:

همچنان یورو به دلار بین پیوت هفتگی و میدپیوتش در حال نوسان هستیم و از هیچ طرفی حاضر به شکستن نیست!

نتیجه:

از اونجایی که دیدگاه تحلیلگری احتمال صعود رو میده. پس با بسته شدن کندل بالای پیوت هفتگی پوزیشن خرید رو انجام میدیم با هدف اولیه 1.2570 و اگر میدپیوت هفتگی از پایین شکسته شد پوزیشن فروش رو انجام میدیم با هدف 1.2393.
    ویرایش توسط Amir_A : 06-13-2012 در ساعت 01:36 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    273Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    به نظرم تا زمانی که یکی از دو سطح مشخص شده در شکل زیر شکسته نشده بهتره معامله انجام نشه و بهتر است بگم برای معامله کم ریسک بهتر است تا مشخص شدن روند صبر کرد.

[IMG][/IMG]
    عکس هاي ضميمه
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (16.6 کیلو بایت, )
    ویرایش توسط shyazdi : 06-13-2012 در ساعت 02:19 AM
    شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
    عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
    دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
    بخند خدا با توست

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین