سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی استراتژی ساده ولی قوی - صفحه 2
صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 85
Like Tree182Likes

موضوع: استراتژی ساده ولی قوی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    536Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    ممنون از اینکه روش شخصی را برای بچه ها به اشتراک گذاشتین خدا خیرتون بدهد.

درباره رنگها اندیکاتور سوالی داشتم : ایا رنگ قرمز الزاما نشان از نزولی و ابی نشانده ی صعودی بودن است یا همرنگ بودن ملاک است برای ورود
    rjalinous و Mehrdad پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    5067Array = 70
    قدرت امتیازدهی
    70
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
    طبق تصویر زیر تنها زمانی مجاز به ترید هستیم که اندیکاتور a همرنگ با دو خط از اندیکاتور b باشد و همزمان یک فلش همرنگ هم ظاهر شده باشد.
    1 - از بین خطوط اندیکاتور b خط 4 ساعته حتما باید همرنگ باشد و از دوتای دیگه فقط یکی باشد کافی است
    2 - بر سر راه معامله سطوح حمایتی و مقاومتی و یا کانال و خط روند نباشد. کلا هر چیزی که ممکن از نظر تکنیکی جلوی حرکت قیمت را بگیرد.
    3 - در هنگام خبر ترید نمیکنیم و اگر معامله ای باز از قبل داشتیم باید ان را سر به سر کنیم و اگر هم در ضرر بود باید ریسکی را که از ابتدا قبول کرده ایم را تحمل کنیم
    حد سود همیشه 24 پیپ و حد ضرر همیشه 17 پیپ هست . البته تا زمانی که مقدار گام حرکتی بازار همین باشد. اگر کسی خواست در تایم فریم دیگه ای و یا جفت ارز دیگه ای ترید کنه باید میزان حد سود و ضرر را بر اساس گام حرکتی بدست آورده و تعیین کند

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    با تشکر از سرکار خانم مرادی

چند نکته در مورد اندیکاتورهای مورد استفاده:
    1- اندیکاتور a همان اندیکاتور b در تایم h1 است و همزمان با آن تغییر رنگ می دهد
    2- فلش های روی نمودار نیز دقیقا همزمان با اندیکاتور b تایم M15 تغییر علامت می دهند.

بنابراین میشه برای خلوت تر شدن نمودار اندیکاتور b و فلش های روی نمودار رو پاک کرد.

پیروز باشید...
    rjalinous, Mehrdad and saman241 like this.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    954Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با تشکر از خانوم مرادی . بخاطر اینکه اندیکاتورهای زیر چارت شما مولتی تایم فریم هستند . سیگنال های انها در ساب تایم اعتبار ندارد . برای مثال سیگنال تایم 1 ساعته بعد از کلوز کندل 1 ساعته تایید می شود . و ممکن هست رنگ h1 تا بسته شدن کندل مربوطه بارها تغییر نماید . H4 هم بهمین صورت

با تشکر
    polino, rjalinous and Mehrdad like this.
    زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوشت داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1531Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    خانم مرادی از بابت سیستمی که به اشتراک گذاشتین سپاسگزارم.راستیتش این سیستم رو من چند وقت پیش به کار گرفتم ولی خوب با کمی تفاوت که عکسش رو میبینید.در واقع اومد از 2 مووینگ پله ای برای این کار استفاده کردم.تا حدودی میزان نویز مووینگ معمولیو از این طریق گرفتم و یک هفته روش دارم کار میکنم نتایج بدی نداد از 5 معامله 4 تاش رو رو سود بست ولی نیاز به زمان تست زیادی داره اینگونه سیستم ها.امیدوارم با یه همکاری به نتایج خوبی برسیم. دوستان راجب اندیکاتور روندمون بگم که میبینید تقسیم بندی شده در پایین تصویر در واقع اگه دقت کنین میاد یه تایم فریم بالاتر رو در نظر میگره.مثلا اگر طبق شکل 1 ساعته هستش میاد 4 کندل 4 ساعته رو حساب میکنه و جدا میکنه در واقع ما باید از قسمت 5 به بعد در نظر بگیریم تغییر فاز اندیکاتور رو.

ویرایش توسط mohsen_hps : 10-13-2014 در ساعت 11:24 PM
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

کاربر فعال

میزان امتیاز
    954Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
    با تشکر از خانوم مرادی . بخاطر اینکه اندیکاتورهای زیر چارت شما مولتی تایم فریم هستند . سیگنال های انها در ساب تایم اعتبار ندارد . برای مثال سیگنال تایم 1 ساعته بعد از کلوز کندل 1 ساعته تایید می شود . و ممکن هست رنگ h1 تا بسته شدن کندل مربوطه بارها تغییر نماید . H4 هم بهمین صورت

با تشکر
    همه اندی های مولتی تایم فریم . حتی موئنگ های مولتی تایم فریم . بعبارت دیگر سیگنال های اولیه انها اصلاحی یا repaint هست .

بهمین خاطر از 5 موقعیت 4 تای ان سود ده هست .

دنبال اندیکاتورهایی باشید که اصلاحی نباشند و بتوانند بهترین سیگنال ها را در تایم اصلی شان بدهند . در ساب تایم که هنر نیست

ویرایش توسط مهدی 64 : 10-13-2014 در ساعت 11:58 PM
    mmreaz و Mehrdad پسندیده اند.
    زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوشت داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1531Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
    همه اندی های مولتی تایم فریم . حتی موئنگ های مولتی تایم فریم . بعبارت دیگر سیگنال های اولیه انها اصلاحی یا repaint هست .

بهمین خاطر از 5 موقعیت 4 تای ان سود ده هست .

دوست عزیز شما ظاهرا هدف از سیستم با نوع کارکرد اندیکاتور و متوجه نشدید.تو پست بالا توضیح دادم که از کدام نقطه سیگنال ثابت هستش.وحتی نوع اردر گیری به چه شکل که توسط خان مرادی توضیح داده شد.اندیکاتور شناسی خودش به مبحث جدایی هست که نیاز به تجربه داره تا اندیکاتور رو نشناسین نباید قضاوت کنین.
    Mehrdad این را میپسندد.
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

کاربر فعال

میزان امتیاز
    536Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
    خانم مرادی از بابت سیستمی که به اشتراک گذاشتین سپاسگزارم.راستیتش این سیستم رو من چند وقت پیش به کار گرفتم ولی خوب با کمی تفاوت که عکسش رو میبینید.در واقع اومد از 2 مووینگ پله ای برای این کار استفاده کردم.تا حدودی میزان نویز مووینگ معمولیو از این طریق گرفتم و یک هفته روش دارم کار میکنم نتایج بدی نداد از 5 معامله 4 تاش رو رو سود بست ولی نیاز به زمان تست زیادی داره اینگونه سیستم ها.امیدوارم با یه همکاری به نتایج خوبی برسیم. دوستان راجب اندیکاتور روندمون بگم که میبینید تقسیم بندی شده در پایین تصویر در واقع اگه دقت کنین میاد یه تایم فریم بالاتر رو در نظر میگره.مثلا اگر طبق شکل 1 ساعته هستش میاد 4 کندل 4 ساعته رو حساب میکنه و جدا میکنه در واقع ما باید از قسمت 5 به بعد در نظر بگیریم تغییر فاز اندیکاتور رو.

سیستمی که از پنج سیگنالش یکیش فیلد بشه خیلی خوبه میشه با افزایش حجم یا مارتینگل یک مرحله ای ضرر ایجاد شده رو از بین برد.
    امیدواریم با خانوم مرادی بتونید به یک سیستم خوب دست پیدا کنید تو این اشفته باز بازار تبادلات ارزی!!!
    arminfar و Mehrdad پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    64Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
    ممنون از انتشار روشتون

در عکس برای شما یک خط روند رسم شده از پایی نبه بالا اما وقتی بنده تمپلیت رو انداختم به این شکل بود که در عکس گذاشتم و دو خط رسم شده .

و اینجا ما ورود داریم یا خیر ؟
    این خطوط که همراه تمپلیت هستند خطوطی میباشند که روی چارتم رسم کرده بودم و تمپلیت را ذخیره کردم. لطفا این خطوط را دلت و یک بار دیگر تمپلیت را ذخیره کنید.
    خیر ورودی نداریم چون همزمان هم مد مووینگ ها صعودی میباشند و هم اندیکاتور ها به رنگ آبی پس مجاز به سل نیستیم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    64Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از اینکه روش شخصی را برای بچه ها به اشتراک گذاشتین خدا خیرتون بدهد.

درباره رنگها اندیکاتور سوالی داشتم : ایا رنگ قرمز الزاما نشان از نزولی و ابی نشانده ی صعودی بودن است یا همرنگ بودن ملاک است برای ورود
    سلام

خواهش میکنم

رنگها هم نشان از روند قالب هستند و هم باید به رنگ آنها بسته به روندی که اعلام میکنند در معاملات توجه داشت و در راستای آنها وارد معامله شد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    64Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
    با تشکر از سرکار خانم مرادی

چند نکته در مورد اندیکاتورهای مورد استفاده:
    1- اندیکاتور a همان اندیکاتور b در تایم h1 است و همزمان با آن تغییر رنگ می دهد
    2- فلش های روی نمودار نیز دقیقا همزمان با اندیکاتور b تایم M15 تغییر علامت می دهند.

بنابراین میشه برای خلوت تر شدن نمودار اندیکاتور b و فلش های روی نمودار رو پاک کرد.

پیروز باشید...
    خواهش میکنم
    بله قطعا همین طور هست. چون در تمپلیت خود این اندیکاتور ها چنین تنظیماتی ست شده بودند من هم دستی در آن نبردم چون خودمم هم با قالبش راحت بودم. در ابتدای تاپیک هم عرض کردم متاسفانه هنوز نتوانستم به چارت بدون اندیکاتور عادت و اعتماد کنم و از طرفی هم این تکرر باعث کم شدن خطای دید و انسانیم در تصمیماتم میشه.

شما 100% میتوانید به جهت خلوت تر شدن چارت خود اندیکاتورهای مشابه را دلت کنید و اتفاقا این به نظر و دیدگاه خود آقای جبل عاملی هم نزدیک تر هست

خدا راشکر با مشارکت و استقبالی که از تاپیک شده بنده هم این اندیکاتور های تکراری را حذف میکنم چون مطمئنم با مشارکت و دقتی که از دوستان وجود دارد بنده هم اصلاح خواهم شد و موردی را با تذکرات و مشارکت دوستان در موقعیت های لایو معاملاتی از دست نخواهم نداد

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین