سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی استراتژی ساده ولی قوی - صفحه 3
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 85
Like Tree182Likes

موضوع: استراتژی ساده ولی قوی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    75Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
    با تشکر از خانوم مرادی . بخاطر اینکه اندیکاتورهای زیر چارت شما مولتی تایم فریم هستند . سیگنال های انها در ساب تایم اعتبار ندارد . برای مثال سیگنال تایم 1 ساعته بعد از کلوز کندل 1 ساعته تایید می شود . و ممکن هست رنگ h1 تا بسته شدن کندل مربوطه بارها تغییر نماید . H4 هم بهمین صورت

با تشکر
    خواهش میکنم . نیاز به تشکر نیست لطفا بنده را شرمنده نکنید بنده تنها سهمی کوچک از وظیفه را به عهده دارم . و خود در کنار شما سود های خود را گسترش خواهم داد

ببینید ما به این اندیکاتور ها اصلا به چشم سیگنال دهنده نگاه نمیکنیم و انتظار ما از آنها در چارت فقط این هست که زمین گیر شکستهای نا معتبر نشویم ویا وارد روند های کم قدرت نشیم. مثلا با شکستی وارد نشویم و بعد قیمت برگردد. در چنین حالتی پس فقط یک خانه برای ما حکمی ندارد و روند شکل گرفته و تثبیت شده چند خانه را برای ما حکم میکند . در ضمن ما از مووینگ هم داریم کمک میگیریم برای درک روند دینامیک
    Mehrdad و saman241 پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    75Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
    خانم مرادی از بابت سیستمی که به اشتراک گذاشتین سپاسگزارم.راستیتش این سیستم رو من چند وقت پیش به کار گرفتم ولی خوب با کمی تفاوت که عکسش رو میبینید.در واقع اومد از 2 مووینگ پله ای برای این کار استفاده کردم.تا حدودی میزان نویز مووینگ معمولیو از این طریق گرفتم و یک هفته روش دارم کار میکنم نتایج بدی نداد از 5 معامله 4 تاش رو رو سود بست ولی نیاز به زمان تست زیادی داره اینگونه سیستم ها.امیدوارم با یه همکاری به نتایج خوبی برسیم. دوستان راجب اندیکاتور روندمون بگم که میبینید تقسیم بندی شده در پایین تصویر در واقع اگه دقت کنین میاد یه تایم فریم بالاتر رو در نظر میگره.مثلا اگر طبق شکل 1 ساعته هستش میاد 4 کندل 4 ساعته رو حساب میکنه و جدا میکنه در واقع ما باید از قسمت 5 به بعد در نظر بگیریم تغییر فاز اندیکاتور رو.

بله اتفاقا بنده هم یکی از اهدافم برای باز کردن این تاپیک انجام کار گروهی و در نتیجه اون کسب سود بیشتر و مطمئن تر از بازار هست . چندی پیش در فروم خواندم که شخصی نوشته بود که برای ورود به بازار اینقدر باید دلایل محکمی داشته باشیم که پس از تی پی خوردن خوشحال باشیم از این که بهترین تصمیم را گرفته ایم نه مردد باشیم که آیا ترید بعدی هم سود خواهد داد ؟

لطفا اگه امکانش هست اندیکاتور مووینگ پله را برای بنده هم ارسال کنید
    hesam و Mehrdad پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    75Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    همه اندی های مولتی تایم فریم . حتی موئنگ های مولتی تایم فریم . بعبارت دیگر سیگنال های اولیه انها اصلاحی یا repaint هست .

بهمین خاطر از 5 موقعیت 4 تای ان سود ده هست .

دنبال اندیکاتورهایی باشید که اصلاحی نباشند و بتوانند بهترین سیگنال ها را در تایم اصلی شان بدهند . در ساب تایم که هنر نیست

قبلا هم عرض کردم ما از این اندیکاتور اصلا به عنوان سیگنال دهنده استفاده نمیکنیم و فقط به عنوان کمکی برای شناخت روند که آن هم دیگر از اصلاحی بودنش گذشته
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    859Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
    بله اتفاقا بنده هم یکی از اهدافم برای باز کردن این تاپیک انجام کار گروهی و در نتیجه اون کسب سود بیشتر و مطمئن تر از بازار هست . چندی پیش در فروم خواندم که شخصی نوشته بود که برای ورود به بازار اینقدر باید دلایل محکمی داشته باشیم که پس از تی پی خوردن خوشحال باشیم از این که بهترین تصمیم را گرفته ایم نه مردد باشیم که آیا ترید بعدی هم سود خواهد داد ؟

لطفا اگه امکانش هست اندیکاتور مووینگ پله را برای بنده هم ارسال کنید
    سلام و تشکر از تاپیک شما
    اندیکانور را آقای mojir در لینک زیر ارائه کرده اند
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    موفق باشید.
    سحر مرادی و Mehrdad پسندیده اند.

این بازار خیلی نامرده و درست تو همون پوزیشنی که آدم بهش اطمینان صد درصد داره'(بازار) رعایت قوانین و فراموش میکنه

<iframe frameborder="0" width="220" height="140" src="https://www.mql5.com/en/signals/widget/signal/2f5s"></iframe>

کاربر عضو

میزان امتیاز
    75Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
    سیستمی که از پنج سیگنالش یکیش فیلد بشه خیلی خوبه میشه با افزایش حجم یا مارتینگل یک مرحله ای ضرر ایجاد شده رو از بین برد.
    امیدواریم با خانوم مرادی بتونید به یک سیستم خوب دست پیدا کنید تو این اشفته باز بازار تبادلات ارزی!!!
    بله واقعا هم همینطوره و باعث میشه که فقط در روند های واقعی وارد به بازار شد و کمتر زمین گیر معاملات فرسایشی و شکستهای نامعتبر شد

در ادامه روش شما برای جبران ضرر بنده این پیشنهاد را هم دارم که از یک مدیریت سرمایه تهاجمی ایمن استفاده کرد. دقیقا کاری که خود آقای جبل عاملی انجام میدهند
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    75Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    جناب محسن اندیکاتور را آقای guest قراردادند لطفا تنظیمات خود را بیان کنید

ممنون
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    954Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array
    خانوم مرادی ما توی این منطقه نباید ترید کنیم . چون کندل 4 ساعته قبلی با رنگ قرمز در اندیکاتور زیر چارت مشخص هست . و منتظر می مانیم تا کندل 4 ساعته بسته شود تا قانون همرنگی با 4 ساعته جور گردد . درسته

Mehrdad این را میپسندد.
    زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوشت داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است

کاربر عضو

میزان امتیاز
    75Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    خانوم مرادی ما توی این منطقه نباید ترید کنیم . چون کندل 4 ساعته قبلی با رنگ قرمز در اندیکاتور زیر چارت مشخص هست . و منتظر می مانیم تا کندل 4 ساعته بسته شود تا قانون همرنگی با 4 ساعته جور گردد . درسته
    خیر ببینید اصلا کاری به کندل مابقی تایم فریم ها نداشته باشید. منظور در اینجا این است که بین هر دو خط نقطه چین اندیکاتور 4 مربع به نشانه 4 کندل وجود دارد پس فقط رنک مربع های بین دوخط نقطه چین آخر برای ما مهم هستند

اتفاقا موقعیت مناسبی که از امروز از دست رفت و پای چارت نبودم

طبق تصویر مشخص هست که رنگ هر سه سطح آبی بوده اند و موینگ هم با مد صعودی و کندل در حالی یک بادی کندل در مرز بالایی سطح مقاومتی بسته شده و همچنین رفتاری که قیمت با خط روند ما داشته. یک معامله که بدون استرس در زمانی کوتاه به حد سود رسیده
    البته هیچ وقت در حسرت از دست دادن موقعیت های از دست داده نباشیم چون به قول آقای جبل عاملی حسرت خوردن موقعیت های از دست رفته مثل کاسب سر محلی میماند که در مغازه خود بایستد و با حسرت به رهگذران نگاه کند و بگوید آخ که این باید الان میومد خرید میکرد و من سود میکردم ویا اگه این الان تومغازه من بود چه سودی میکردم حیف که رد شد رفت
    پس باید به این طرف قضیه نگاه کرد که خود این موقعیت تجاربی و آموزه هایی برای ما داشته و باعث بالارفتن سطح مهارت ما شده.

Mehrdad این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    954Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
    خیر ببینید اصلا کاری به کندل مابقی تایم فریم ها نداشته باشید. منظور در اینجا این است که بین هر دو خط نقطه چین اندیکاتور 4 مربع به نشانه 4 کندل وجود دارد پس فقط رنک مربع های بین دوخط نقطه چین آخر برای ما مهم هستند

اتفاقا موقعیت مناسبی که از امروز از دست رفت و پای چارت نبودم

طبق تصویر مشخص هست که رنگ هر سه سطح آبی بوده اند و موینگ هم با مد صعودی و کندل در حالی یک بادی کندل در مرز بالایی سطح مقاومتی بسته شده و همچنین رفتاری که قیمت با خط روند ما داشته. یک معامله که بدون استرس در زمانی کوتاه به حد سود رسیده
    البته هیچ وقت در حسرت از دست دادن موقعیت های از دست داده نباشیم چون به قول آقای جبل عاملی حسرت خوردن موقعیت های از دست رفته مثل کاسب سر محلی میماند که در مغازه خود بایستد و با حسرت به رهگذران نگاه کند و بگوید آخ که این باید الان میومد خرید میکرد و من سود میکردم ویا اگه این الان تومغازه من بود چه سودی میکردم حیف که رد شد رفت
    پس باید به این طرف قضیه نگاه کرد که خود این موقعیت تجاربی و آموزه هایی برای ما داشته و باعث بالارفتن سطح مهارت ما شده.

منظور از تایم 4 ساعته همون h4 هست که در اندیکاتور زیرین نوشته شده . 4 مربع در سطر h4 هنگام شکست قرمز بودند و بعد از کلوز بار در تایم 0 برنگ ابی در امدند. قبلا هم گفتم مادامی که کندل 4 ساعته نبندد رنگ مربع های اچ 4 در حال تغییر هستند ( اصلاحی )

من با اینجور اندیکاتورها خیلی تست گرفتم . تنها راه اینه که برای اطمینان از رنگ مربع های تایم های بالاتر منتظر بستن کندل های مربوطه شوید

برای اینکه به حرف من برسید می توانید به تایم 1 دقیقه بروید و اندیکاتور را برای 1دقیقه-5دقیقه-15 دقیقه تنظیم نمایید . ان زمان خواهید دید که چطور 5 دقیقه و 15 دقیقه با تغییر کندل های 1 دقیقه رنگ عوض می کنند.
    ویرایش توسط مهدی 64 : 10-14-2014 در ساعت 03:16 AM
    Mehrdad و saman241 پسندیده اند.
    زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوشت داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است

کاربر عضو

میزان امتیاز
    75Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    منظور از تایم 4 ساعته همون h4 هست که در اندیکاتور زیرین نوشته شده . 4 مربع در سطر h4 هنگام شکست قرمز بودند و بعد از کلوز بار در تایم 0 برنگ ابی در امدند. قبلا هم گفتم مادامی که کندل 4 ساعته نبندد رنگ مربع های اچ 4 در حال تغییر هستند ( اصلاحی )

من با اینجور اندیکاتورها خیلی تست گرفتم . تنها راه اینه که برای اطمینان از رنگ مربع های تایم های بالاتر منتظر بستن کندل های مربوطه شوید

برای اینکه به حرف من برسید می توانید به تایم 1 دقیقه بروید و اندیکاتور را برای 1دقیقه-5دقیقه-15 دقیقه تنظیم نمایید . ان زمان خواهید دید که چطور 5 دقیقه و 15 دقیقه با تغییر کندل های 1 دقیقه رنگ عوض می کنند.
    یک سوال از شما

آیا دقت هم کرده اید که بر روی تمپلیت اندیکاتور bar close alarm وجود دارد و طوری تنظیم شده است که دقیقا در دقیقه پایانی هر کندل ( نزدیک ترین زمان ممکن به بسته شدن کندل ) هم به صورت صوتی و هم با باز کردن یک پنجره آلارم میدهد.
    نقش این اندیکاتور این نیست که هر 15 دقیقه یک بار در پایان کندل یه صدایی بدهد و یک پنجرا باز کند و ما هم با بی اعتنایی آن را ببندیم و بگیم خب میدونستم که الان کندل بسته میشه و باز نگاه به رنگ اندیکاتور ها بکنم
    نقش این اندیکاتور این است که از آنجا که تنها 1 دقیقه برای بررسی و تشخیص و رسم خطوط روند و سطوح کافیست فرصتی برای بررسی موقعیت قیمت و بعد از آن همان طور که بارهاو بارها گفتم هدف اصلا سیگنال گیری از رنگ آنها نیست که حال با یک اصلاح که خیلی هم طبیعی هست پلن بهم بریزد، با کلوز کندل یعنی همان فرمایش شما وارد معامله میشویم

لطفا یک بار دیگر پستها را مرور کنید و به بررسی کلی پلن و تمام ابزار های مورد استفاده بپردازید. البته این سوالات شما باعث راهنمایی و روشن شدن خیلی دیگر از کاربران میشود، ولی اگر کمی عمیق تر به پلن معامله و ابزار ها نگاه کنید با توجه به نقشی که هر یک دارند و مهم تر انتظاراتی که ما از آنها داریم پی میبرید که طبق پستهای قبلیم که نوشتم، اینقدر دلیل منطقی برای ورود به بازار داریم که بعد از سود کردن، در مورد کسب سود بعدی مردد نباشیم ( معامله شانسی و دلایل ضعیف )
    Mehrdad این را میپسندد.

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین