سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش ترید علمی - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28
Like Tree43Likes

موضوع: ترید علمی

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    586Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بزرگترين خبر كه از شش ماه گذشته هم ميدونستيم اين بود كه ژاپن نون استاپ پول چاپ ميكنه
    هنوز دارم خودمو فحش ميدم چرا نرفتم رو ين

mql5 account number 66214

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1619Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
    بزرگترين خبر كه از شش ماه گذشته هم ميدونستيم اين بود كه ژاپن نون استاپ پول چاپ ميكنه
    هنوز دارم خودمو فحش ميدم چرا نرفتم رو ين

هنوز هم دیر نشده دوست من یک تریدر باید تو هر شرایط بازار بتونه سود کنه شما میتونید از همین جا با استاپ 105 خرید کنید و تا 125 همراهیش کنید البته من اعتقادی به 3 درصد ندارم وقتی از تحلیل بنیادیم اطمینان داشته باشم گا ها تا 20 یا 30 درصد هم ریسک میکنم منظورم این هست که 116 خرید کنید با استاپ 105 معادل 30 درصد سرمایتون و تا حدودا 6 7 ماه آینده میتونید معادل همون 30 درصد سود داشته باشید و هر روز پای چارت نباشید ولی ایا می تونید به تحلیلتون اعتماد داشته باشید و این ریسک رو بکنید و یا طمع نداشته باشید و به 30 درصد افزایش سرمایه برای 6 7 ماه دیکه قانع باشید دیگه به خودتون بر میگرده و سبک تریدتون و انتطارتون از بازار شما اگر سالی دوبار هم جهات بنیادی رو خوب تشخیص بدید متونید سودهای خوبی بگیرید ولی اکثرا طاقت ترید های بلند مدت رو ندارن و یا با کمی به ضرر رفتن به تحلیل خودشون شک میکنند یا هنوز به حدی نرسیدن که روند بلند مدت رو راحت تشخیص بدن و خیلی بعد های روانشناسی دیگر

من این تحلیل رو در تاپیک تحلیل همگانی usdjpy چند ماه پیش گذاشتم ولی بعید میدونم کسی استفاده کرده باشه عموما فکر میکنم دوستان این تاپیک بیشتر علاقه به تریدهای کوتاه مدت دارن
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

موفق پیروز باشید
    hdtrader این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    586Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ترجيح ميدم ين رو با دلار استراليا تريد كنم الان ١٠٢ است
    فعلا منتظرم برسه به ٩٨ چون حدس ميزنم برگرده البته بايد ديد تا كجا اصلاح ميكنه بعد باي كنم با استاپ ٩٢يا ٣

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1619Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
    ترجيح ميدم ين رو با دلار استراليا تريد كنم الان ١٠٢ است
    فعلا منتظرم برسه به ٩٨ چون حدس ميزنم برگرده البته بايد ديد تا كجا اصلاح ميكنه بعد باي كنم با استاپ ٩٢يا ٣

می تونید دلیل اینکه دلار استرالیا رو خریدنی تر از دلار امریکا دیدید بیان کنید ؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1619Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
    اولین Highest high بالای خط میانی شکل گرفته همانطور که گفتم من هر highest high که بالای کانال شکل بگیره وارد میشم برای یورو هم اولین قله بالای کانال شکل گرفته اگر موفق بشه یک highest high ایجاد کنه موقعیت خوبیه و من وارد میشم
    موفق و پیروز باشید

highest high که منتظرش بودیم اتفاق افتاد میتوان تا نزول قیمت به انتهای کانال امیدوار بود توجه داشته باشید وقتی ما با مراحلی که اول تاپیک گفتم تحلیل میکنیم و وارد میشیم موفعیت های ایده آل میتونند بعد از گرفتن مقداری از سود و افست کردن ، مقداری از پوزیشن رو تا زمانی که دلیل بنیادی محکمی جهت خلاف روند و یا کاهش شیب کانال ندیدیم باز نگه داریم چرا که وقتی ما مراحل 1 و2 رو به خوبی انجام بدیم عموما از 10 خیر تاثیر گذار حدودا بیشترش مثلا 5 تاش در جهت روند 2 تاش خلاف3 تاش هم مثلا مطابق پیش بینی به قول معروف بی اثر یعنی همواره سعی میکنیم مقداری پوریشن باز داشته باشیم تا مثلا اگر در آینده اروپا دست به اجرای بیشتر سیاست انبساطی زد ما از حرکت باز بی بهره نمونیم

موفق و پیروز باشید

ویرایش توسط Momayez : 11-20-2014 در ساعت 12:08 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1619Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array
    نکته مهمی که دربیانیه دیشب مطرح شد نگرانی از پدید deflation بود میدونیم که هر چی دلار با شتاب بیشتر گرون شه این پدیده جدیتر میشه میشه نتیجه گرفت دلار بایستی اصلاح بیشتری داشته باشه حالا میتونه فقط زمانی باشه و این highest high ما معتبر باشه هم میتونه قیمتی باشه و highest high در کانال باشیب کمتر بده همونطور که قبلا گفتم دایره های 1 2 3 تو شکل های قبلی که در صورت رسیدن قیمت به محدوده های بالاتر به پوزیشن اضافه میکنم چرا که شاید CPI امشب بهتر از پیش بینی باشه و اجازه اصلاح قیمتی به ما نده بلکه زمانی بیشتر تو اصلاح باشه تا قیمتی

ایده آل ما همون اصلاح بیشتر از موج های 2 و 4 هست یعنی بیشتر از 3 هفته حالا من برای این تو اولین HIGHEST HIGH وارد شدم با اینکه از نظر زمانی زود هست و بیانیه دیشب هم اون رو تایید میکنه به خاطر اینکه شاید بازار اصلاح قیمتی بیشتر نده و باقی زمان رو زیر همون اولین HIGHEST HIGH ما بگذرونه

موفق وپیروز باشید
    jafarali و AmiR.HJ پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1619Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array
    دوستان کار این تاپیک به پایان رسید و قرار بود جدولی هر هفته برای معاملات کوتاه مدت برای اون دسته از عزیزانی که معاملات کوتاه مدت میکنند ارائه شود که متاسفانه خیلی وقت گیر هست و برای من مقدور نیست از این بابت از همه دوستان عذر خواهی میکنم

و اما برای پایان کار این تاپیک تحلیل و پبشنهاد به معاملات بلندمدت رو خدمتتون ارائه میدم که یادگاری از من برای ختم به خیر این تاپیک داشته باشید

دوستان aud usd در درجه اول و تمامی ارزهای کالا محور تا 2 سال اینده نزولی است و تا پایان سال 2016 انتظار نزول 1000 پیپی و رسیدن به نرخ 0.7300 برای audusd و به طبع اون تمامی ارزهای کالایی دارم ولی پیشنهادم فروش دلار استرالیا در اولویت است

برای eurusd رسیدن به نرخ 1.17 و برای پوند انتظار نوسان کمتر و اصلاح بشتر یعنی اگر خدایی نکرده خواستید در اصلاح ها وارد شید پوند بهترین گزینه است

برای طلا که میدونم خیلی ها بهش علاقه دارند پیشنهادم صزف نظر کردن برای معاملات هست ولی به جرات میتونم بگم طلا تا 2 سال آینده روندش صعودی نمیشه و همینطور انتظار نزول های شدید ندارم به نظرم در یک بازه رنج یا بهتر بگم یک کانال نزولی خیلی کم شیب برای حداقل 2 سال دیگه حرکت خواهد کرد که به شخصه تا دوسال دیگه رو طلا ترید نمیکنم

و اما usdjpy تا پایان سال 2016 انتظار دارم به 130 برسه

و اگر بخوام بهترین پیشتهاد رو بهتون بدم خرید usdjpy و فروش audusd و فروش eurusd به ترتیب اولویت در یک سال دیگه هست نحوه پوزیشن گیری هم که تو همین تاپیک خدمتتون عرض کردم تو audusd و eurusd هر highest high در تایم های یکساعته بهترین موقعیت معاملاتیست و برای usdjpy هم هر lowest low

در اخر هر خبر نسبتا بدی از ناحیه امریکا فقط و فقط فرصت ورود در اصلاح رو میده و لا غیر

دوستان این پیشنهادات پیشنهاداتیست که خودم صددرصد استفاده میکنم فقط خواهش میکنم استاپ های کوچیک ست نکنید ترسم به دلتون راه ندین دنبال ورود خلاف روند هم نباشید امیدوارم همیشه پر سود وسلامت وموفق باشید

یا حق

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1619Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array
    تو پست قبلی تارگتها 1 ساله بود که اشتباها گفتم تا پایان 2016 ولی منظورم 1 ساله تا پایان 2015 بود این موقعیت ها یک کم دیره ولی گفتم باز عکس بزارم بد نباشه

موفق باشید

AmiR.HJ این را میپسندد.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123