سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
موقعیت های سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی - صفحه 2
صفحه 2 از 23 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 227
Like Tree17Likes

موضوع: موقعیت های سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    63Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    پونددلار :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط ناظرسایت : 12-02-2013 در ساعت 01:14 PM
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    63Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    یوروپوند :

ویرایش توسط ناظرسایت : 12-02-2013 در ساعت 01:15 PM
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    416Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
    بله خودم هستم minexer عزیز. این اندیکاتور بر اساس cci کار میکنه من فقط برای تشخیص روند غالب استفاده میکنم داخل تایم فریمی که میخوام تحلیل کنم. مثلا اگر در 4 ساعت دارم تحلیل میکنم اگر در 4ساعت روند غالب سبز بود فقط به دنبال تریگر خرید هستم.این خودش باعث میشه یکسری سیگنال های پر ریسک و خلاف روند ..... بشه.به قول اساتید خلاف روند وارد نمیشیم.البته این سیستم اقای جبل عاملی مدتی هست که من دارم دنبال میکنم و جز سیستم های قوی هستن همینطور که تو جاهای مختلف میبینین من تحلیل میزارم حتما پیووت هارو مد نظرم قرار میدم.شما به چه ای دی هستین در فروم همسایه؟
    درود
    اندیکاتورت رو دوست دارم محسن جان
    دلم میخواد یه تلفیقی بکنمش با این روش ببینم چی واسه ارایه داره .
    فقط توی تنظیماتش پریود رو دویست بکنم کافیه ؟ یا کار دیگه ای هم نیازه ؟
    راستی واگرایی رو خودش خط میکشه یا خودتون توی عکسایی که گذاشته بودید کشیده بودید ؟ اون خطوط ابی رنگ رو عرض میکنم

من همون همایون هستم توی فیس بوک که باهم چند روز پیش چت کردیم در مورد متد و بروکر و انواع حساب ها !
    دنیا چقدر کوچیکه !
    فکر نمیکردم به همین سادگی اینجا هم دیگه رو باز پیدا کنیم

خب اولین بارش فکری لا اقلش برای من یه سود داشت .
    سیستم مدیریت سرمایه ام رو تغییر دادم

ترید ها به یکدرصد ریسک تغییر پیدا کرد .
    در صورت ضرر متوالی در دو هفته و برایند منفی متوالی دو هفته ، هفته سوم رو ترید نمیکنم .
    در صورت سه ترید ضررده متوالی در هفته ، اون هفته رو دیگه ترید نمیکنم.

حالا کم کم ایده های دیگه ام رو میگم که حالا اگه بازار نذاشت ما ترید کنیم بجاش چیکار کنیم !
    اینم بحث خوبی میشه !

فعلا منتظرم کسانی که توی بارش فکری اول شرکت نکردند ، اگر باز نظری دارند بیان کنند تا این موضوع رو ببندیم .

بدرود

... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

کاربر فعال

میزان امتیاز
    354Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها

فعلا منتظرم کسانی که توی بارش فکری اول شرکت نکردند ، اگر باز نظری دارند بیان کنند تا این موضوع رو ببندیم .

بدرود

با سلام به همه دوستان عزیزم، به خصوص جبل عاملی بزرگوار،atbinجان، همایون گرامی و کاظم عزیز.
    من به اندازه شما عزیزان تو این سیستم تجربه ندارم و فقط چن تا بک تست ساده زدم، اما یه ..... قدرتمند و ساده هست که همیشه در کنار هر سیستمی ازش استفاده میکنم.
    اونم تحلیل زمانی هست!
    دقت کنید چه مواقعی سیستم ضرر میده؟ وقتی که قیمت دیگه انرژی ای برای ادامه حرکت نداره... تحلیل زمانی به ما چی میده؟ زمان های تخلیه انرژی در بازار!
    بزرگترین مشکلی که تحلیلگران زمان دارن اینه که نمیتونن بفهمن قیمت قراره در محدوده تایمینگی که بستن در چه جهتی حرکت کنه، قراره turning point بشه یا یه اصلاح کوچیک کنه و دوباره به جهت قبلی ادامه بده؟ اما قطعاً میدونن که در این زمان یه اتفاقی قراره بیفته
    حالا اگه شکست ها رو با تایمینگ مچ کنیم همدیگه رو کامل میکنن بعلاوه حداقل فایده ای که داره اینه که اگه قیمت به زیر پیوت برگرده و استاپ بزنه میتونیم برای جبران ضرر در جهت مخالف وارد شیم
    برای تحلیل زمانی هم میتونیم از ابزارهای جنکینز (کتاب secret angle که ترجمه اش تو سایت هست)، یا انداختن ATP رو چن تا موج اخیر یا خیلی ساده تر از پیوت زمانی آقا نیما که امین خان و Mda7 عزیز زحمت مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها رو کشیدن استفاده کنیم

این نظر من بود، البته میدونم چون خیلی از دوستان از جمله خودم حوصله چنین تحلیل هایی رو ندارن فعلاً ایده های دیگه مثل همین اندیکاتور محس جان یا تنظیم مانی منیجمنت اولویت داره.
    سپاس از دوستان.
    ویرایش توسط amir.sfx : 12-02-2013 در ساعت 01:21 PM

عضو تیم پرایس اکشن

میزان امتیاز
    13938Array = 163
    قدرت امتیازدهی
    163
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    همایون بیش از این منتظر مشارکت نباش . ادامه بده
    این تاپیک در دو روز اخیر با 18 پست 325 بازدید داشته ولی چنتا آی دی مشارکت کردن ؟ چنتا پسند خورده ؟ . . . . . . ( شرایطی که همه تاپیک ها دارن )
    این فرهنگ ایرانیه ، فروم های خارجی اصلا به پسند کردن توجهی ندارن ، اما بیشتر از خود شروع کننده تاپیک یا صاحب بحث مشارکت میکنن .

ویرایش توسط Jabalameli : 12-02-2013 در ساعت 01:26 PM
    irajveysi این را میپسندد.
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    https://telegram.me/price_action_ir

کاربر فعال

میزان امتیاز
    63Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیزم، به خصوص جبل عاملی بزرگوار،atbinجان، همایون گرامی و کاظم عزیز.
    من به اندازه شما عزیزان تو این سیستم تجربه ندارم و فقط چن تا بک تست ساده زدم، اما یه ..... قدرتمند و ساده هست که همیشه در کنار هر سیستمی ازش استفاده میکنم.
    اونم تحلیل زمانی هست!
    دقت کنید چه مواقعی سیستم ضرر میده؟ وقتی که قیمت دیگه انرژی ای برای ادامه حرکت نداره... تحلیل زمانی به ما چی میده؟ زمان های تخلیه انرژی در بازار!
    بزرگترین مشکلی که تحلیلگران زمان دارن اینه که نمیتونن بفهمن قیمت قراره در محدوده تایمینگی که بستن در چه جهتی حرکت کنه، قراره turning point بشه یا یه اصلاح کوچیک کنه و دوباره به جهت قبلی ادامه بده؟ اما قطعاً میدونن که در این زمان یه اتفاقی قراره بیفته
    حالا اگه شکست ها رو با تایمینگ مچ کنیم همدیگه رو کامل میکنن بعلاوه حداقل فایده ای که داره اینه که اگه قیمت به زیر پیوت برگرده و استاپ بزنه میتونیم برای جبران ضرر در جهت مخالف وارد شیم
    برای تحلیل زمانی هم میتونیم از ابزارهای جنکینز (کتاب secret angle که ترجمه اش تو سایت هست)، یا انداختن ATP رو چن تا موج اخیر یا خیلی ساده تر از پیوت زمانی آقا نیما که امین خان و Mda7 عزیز زحمت مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها رو کشیدن استفاده کنیم

این نظر من بود، البته میدونم چون خیلی از دوستان از جمله خودم حوصله چنین تحلیل هایی رو ندارن فعلاً ایده های دیگه مثل همین اندیکاتور محس جان یا تنظیم مانی منیجمنت اولویت داره.
    سپاس از دوستان.

درود

امیر جان ممنونم
    راستش من قبلا اومدم و اون اندیکاتور زمانی رو استفاده کردم ولی برام مفهوم نبود اگه امکان داره میشه یکم کارائی و روش اون اندیکاتور رو بازش کنی ؟ ممنونت میشم.

*با سپاس آتبین*

کاربر فعال

میزان امتیاز
    63Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    دوستان درود

فکر کنم بشه یورو پوند رو تو پول بک وارد شد.

*با سپاس آتبین*
    irajveysi این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    354Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
    درود

امیر جان ممنونم
    راستش من قبلا اومدم و اون اندیکاتور زمانی رو استفاده کردم ولی برام مفهوم نبود اگه امکان داره میشه یکم کارائی و روش اون اندیکاتور رو بازش کنی ؟ ممنونت میشم.

*با سپاس آتبین*
    آتبین جان چند تا لینک بهت معرفی میکنم بنظرم اگه مطالعه کنی کلیت ماجرا بیاد دستت

اولین بار نیمای عزیز این مبحث رو مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها مطرح کردن، چند نمونه دیگه هم اینجا "مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها " هست
    این تاپیک هم که دوستان اخیرا زحمتش رو کشیدن مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

اینجا هم چند مثال و نکته از جناب یزدی بزگوار

در خصوص پیوت زمانی خیلی مشتاقم نظر جناب جبل عاملی عزیز رو بدونم، چون ایشون از ابتدا در بحث های مربوطه حضور داشتن.

اما اگه نتونستی با پیوتهای زمانی ارتباط بگیری میتونی خیلی ساده از تحلیل فیبو استفاده کنی که واسه اون بخش تحلیل زمانی کتاب ماینر رو یه مطالعه کوچیک بزنی حله یا از زحمات آقا نیما اینجا "مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها " استفاده کنی
    ویرایش توسط amir.sfx : 12-02-2013 در ساعت 02:40 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    63Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    درود امیر جان

ممنونم از اینهمه محبتت .مطالعه میکنم ببینم چی دستگیرم میشه .
    موفق باشی

*با سپاس آتبین*

کاربر فعال

میزان امتیاز
    416Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
    آتبین جان چند تا لینک بهت معرفی میکنم بنظرم اگه مطالعه کنی کلیت ماجرا بیاد دستت

اولین بار نیمای عزیز این مبحث رو مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها مطرح کردن، چند نمونه دیگه هم اینجا "مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها " هست
    این تاپیک هم که دوستان اخیرا زحمتش رو کشیدن مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

اینجا هم چند مثال و نکته از جناب یزدی بزگوار

در خصوص پیوت زمانی خیلی مشتاقم نظر جناب جبل عاملی عزیز رو بدونم، چون ایشون از ابتدا در بحث های مربوطه حضور داشتن.

اما اگه نتونستی با پیوتهای زمانی ارتباط بگیری میتونی خیلی ساده از تحلیل فیبو استفاده کنی که واسه اون بخش تحلیل زمانی کتاب ماینر رو یه مطالعه کوچیک بزنی حله یا از زحمات آقا نیما اینجا "مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها " استفاده کنی
    درود
    یعنی به نظر شما پیوت های زمانی ، میتونه توی تشخیص سریع اینکه متد ما توی دوران ضرر دهیش رفته کمک کنه ؟
    من فعلا دنبال این موضوع هستم . هر چیزی که بتونه کمک کنه من سریعتر بفهمم متد توی دوران ضررده رفته .
    تمرکز زیادی روش گذاشتم ببینم به جز این دو راهی که تا الان گفتم در مورد مدیریت سرمایه ، کار دیگه ای هم میسره یا خیر .

من باید این چند تا تاپیک رو در مورد پیوت زمانی بخونم ببینم فلسفه اش چیه . توی اولویت هام بود ولی الان میارمش اولین اولویت .

سپاس از شما
    بدرود
    ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

صفحه 2 از 23 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین