سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
ارتباط با مدیران بخش الیوت - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30
Like Tree14Likes

موضوع: ارتباط با مدیران بخش الیوت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    77Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
    با سلام
    من دوره اموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی را گذروندم و دارم باهاش خرید فروش انجام میدم منتها میخواستم تحلیل الیوتم به صورت کامل یاد بگیرم ولی چون دانشجو وکارمندم هستم وقت ندارم همه ی کتابهای موجودا بخونم البته کتاب رابرت .ر.پریچر را خوندم که برام خیلی مفید نبود لطفا یه منبع خوب برای یادگیری این موضوع معرفی کنید که کاملهم باشه....ممنون

داینامیک تریدینگ رابرت ماینر

مرجع کامل امواج الیوت دکتر محمدی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    77Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    سلام مهندس

شمارش اتوماتیک اعتقادی ندارم ! منتهی کسی با الویو یا ادونس گت کار کرده و مسلط هست اعلام آمادگی کنه و استارت بزنه !

آرش جان چهار بخش راه اندازی کن و واسه هر قسمت که مد نظر هست برای تحلیل بین بازاری مینویسم تاپیک های آنها راه اندازی شود و روزانه تحلیل بزارید !

Stock
    Commedity
    Bond
    4x

چون بنده در زمینه الیوت کار میکنم و در زمینه طلا . میتونم در رابطه با شمارش امواج اونس خدمت دوستان انجام وظیفه داشته بکنم.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    من دوره اموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی را گذروندم و دارم باهاش خرید فروش انجام میدم منتها میخواستم تحلیل الیوتم به صورت کامل یاد بگیرم ولی چون دانشجو وکارمندم هستم وقت ندارم همه ی کتابهای موجودا بخونم البته کتاب رابرت .ر.پریچر را خوندم که برام خیلی مفید نبود لطفا یه منبع خوب برای یادگیری این موضوع معرفی کنید که کاملهم باشه....ممنون
    سلام بزرگوار

کتاب زیاد هست منتهی چون وقت ندارید پیشنهاد میدم تاپیک زیر را دنبال کنید

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

سوالی بود در خدمتیم
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    12974Array = 148
    قدرت امتیازدهی
    148
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    باسلام
    دوستان ممنونم که پاسخ دادید ...نظرتون در مورد کتاب گلن نیلی چیه؟اگه اسمشا درست گفته باشم من فایل پی دی اف اش را گیر اوردم که ترجمه ناصر دادگستر هست...ولی 446 صفحه است
    ویرایش توسط Mehrdad : 10-24-2013 در ساعت 11:12 PM

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    باسلام
    دوستان ممنونم که پاسخ دادید ...نظرتون در مورد کتاب گلن نیلی چیه؟اگه اسمشا درست گفته باشم من فایل پی دی اف اش را گیر اوردم که ترجمه ناصر دادگستر هست...ولی 446 صفحه است
    کتاب خیلی خوبی هست و خواندنش خالی از لطف نیست . " از دیدگاه شخصی ام کاملترین مرجع الیوت همین هست "

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دوستان ممنونم که پاسخ دادید ...نظرتون در مورد کتاب گلن نیلی چیه؟اگه اسمشا درست گفته باشم من فایل پی دی اف اش را گیر اوردم که ترجمه ناصر دادگستر هست...ولی 446 صفحه است[/quote]
    با سلام
    میشه زحمت بکشید فایلش را برای ما هم بگذارید

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amaramin نمایش پست ها
    با سلام
    میشه زحمت بکشید فایلش را برای ما هم بگذارید[/quote]

دوست عزیز کتاب جناب دادگستر چاپ شده و نمیشه pdf ان را عمومی گذاشت و این باعث میشه ناشر صدمه ببینه و واقعاً از این کار خودداری کنید.

تازه pdf اش هم باشه باید چنین مرجعی حتماً کتابش رو داشت و لذت برد

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    کتاب خیلی خوبی هست و خواندنش خالی از لطف نیست . " از دیدگاه شخصی ام کاملترین مرجع الیوت همین هست "
    با سلام
    توی کتاب مذکور نکته ای هست که باعث شده نتونم با محتویات کتاب ارتباط برقرار کنم و اونهم تاکیید جناب نلی به عدم استفاده از بار چارت و همینطور اهمیت پلات کردن قیمت ها بر اساس اولویت زمانی اونها س.
    و این در حالیه که تمام تحلیل های موجود بر روی بار چارت ارایه شده و اولویت زمانی هم در رسم ها ظاهرا لحاظ نشده
    و این نکته که خود نویسنده از کارایی روش در بازار ارز اطمینان نداره
    اگر با فرض پیشرفتهای تکنولوژیکی پس از انتشار کتاب در بازار ارز هم قابلیت داشته باشد( ایا واقعا اینطوریه؟) چه راهکاری رو برای کنار اومدن با دو مشکل اولی که عرض کردم خدمتتون پیشنهاد میدید؟
    با تشکر

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    Array
    دوست بزرگوار سلام

عده زیادی در همین انجمن بر اساس سبگ گلن نیلی مشغول تحلیل و ترید در بازار تبادلات ارزی هستند . اگر جوابگو نبود بی شک این افراد موفق بهره نمیبردند.

مورد نکته ای که بیان کردید باید باز عنوان کنم یکی از این دوستان که تخصصی فقط بر روی سبک نیلی کار میکنند این ابهام را توضیح دهند. " جناب معلمان و امیر آقا..."

ارادت

کاربرجدید

میزان امتیاز
    10Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    تازه با این سایت اشنا شدم.خودم 3-4 سالی هست دارم بازارجهانی کار میکنم و یکی دو سالی هم الیوتمیخواستم یه پیشنهاد بدم که یک تاپیک واحد برای تحلیلات به روش ماینر و بهزادی ایجاد کنیم و به این صورت نباشه که برای چند ارز مشخص تاپیک جدا گانه باشه بلکه یک تاپیک باشه که تحلیلات الیوت و ماینر رو درونش قرار بدیم برای ارزهای مختلف.
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم
    باتشکر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین