سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
ارتباط با مدیران بخش الیوت - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
Like Tree14Likes

موضوع: ارتباط با مدیران بخش الیوت

کاربر عضو

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دوستان عزیز سلام 2تا سوال از خدمتتون دارم 1 شما با کدوم ابزار موجهای الیوت رو میشمارید 2 در موج اصلاحی معمولا موج a چند در صد موج5 وموج bچند درصد و موجc چند درصد موج 5 اصلاح میکنند سپاس بنده رو پیشاپیش بپذیرید

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1789Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عباس فردی نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام 2تا سوال از خدمتتون دارم 1 شما با کدوم ابزار موجهای الیوت رو میشمارید 2 در موج اصلاحی معمولا موج a چند در صد موج5 وموج bچند درصد و موجc چند درصد موج 5 اصلاح میکنند سپاس بنده رو پیشاپیش بپذیرید
    درود بر شما

1- از نرم افزار داینامیک تریدر Dynamic Trader به عنوام میز کار ( ابزار ) واسه تحلیل الیوت به کار میبریم " نرم افزارهای دیگری همچون Elwave و Advanced Get باز موجود هست"

2- موج A میتونه به اندازه کل موج 5 اصلاح کند و یا کمتر ... یه چیز نسبی "وابسته به ساختار" هست ، مقدار خاصی که مد نظر باشه و دقیق گفت این مقدار باید ریتریس کنه وجود نداره !

موفق باشید
    AIO این را میپسندد.
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر عضو

میزان امتیاز
    216Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلامسوال داشتم از الیوت کاران محترم و اساتیدبرای شروع شمارش الیوتی یک چارت چقدر به گذشته چارت برگردیم و گذشته رو درگیر شمارش کنیم؟من تازه با قوانین الیوت دارم تمرین می کنم اما موندم که از کجای یک حرکت شروع به شمارش کنم و اینکه تو چه تایم فریمی باشه/ممنون میشم توضیح بدینیا یه الیوت کار روش و سلیقه شخصی خودشو بگه؟تشکر

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1789Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfada نمایش پست ها
    با سلامسوال داشتم از الیوت کاران محترم و اساتیدبرای شروع شمارش الیوتی یک چارت چقدر به گذشته چارت برگردیم و گذشته رو درگیر شمارش کنیم؟من تازه با قوانین الیوت دارم تمرین می کنم اما موندم که از کجای یک حرکت شروع به شمارش کنم و اینکه تو چه تایم فریمی باشه/ممنون میشم توضیح بدینیا یه الیوت کار روش و سلیقه شخصی خودشو بگه؟تشکر
    سلام دوست عزیز

گذشته چارت؟ شما در ابتدا باید از تایم بالا (ماهانه) شروع به تحلیل کنید تا تایم مورد نظر که فصد معامله دارید ! بی شک هرچه تایم فریم ریز تر میشود ما با آخر چارت سروکار بیشتری داریم چرا که میخواهیم لحظه حال و آتی را مورد ارزیابی قرار دهیم. اینکه چه تعداد کندل به عقب رجوع کنیم کاملاً سلیفه ای و بستگی به تبجر و تجربه شما دارد.

موفق باشید
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9595Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و عرض ادب خدمت تمام سروران حاضر در فروم

اینجا قسمت ارتباطات با مدیر بخش الیوت هست ! حال چون شخص بنده در دو زمینه الیوت و فاند در حال فعالیت های دست و پا شکسته هستم اینجا را برای یک مبحث و سوال از دوستان برای درج انتخاب کردم.

در یکماه اخیر یک سری تحلیل های با عنوان تحلیل روزانه در اینجا و سایر سایت ها و سوشیال ها درج نمودم که هم از نظر تحلیلگری هم از نظر تریدری قابل بهره مندی بود و نتایج هم قابل مشهود هست چرا که زمان از آنها گذشته و به راحتی با رجوع به چارت قابل نمایان هست . میشه گفت بالای نود درصد آنها به بار نشست. حال دوستان اگر برخی سوال کردند که چرا متضرر شدند . با وجود اینکه هیچکدام نقض فنی دارا نبود.

توضیح عرض کنم ، ما در اصول کاری سه بخش تعریف کردیم که این سه بخش استاندارد بین المللی است و یک معامله گر میبایست از این سه خطوط عبور نماید تا به مرحله موفقیت راه یابد . حال این تحلیل ها و نقاط ورود که دقیقا اگر طبق استراتژی معاملاتی جناب ماینر و جانسون که دکتر بهزادی سالها قبل به اشتراک گذاشته بودند پیش میرفتند میشد 66% راه که طی شده است. به زبان ساده تر اگر عینا" معاملات حساب من در حساب دیگری ست میشد و با فرض مدیریت سرمایه طبق حساب پیش رفته باشیم ما 66% کار را طی کردیم.

وقتی یک معامله باز میشه مدیریت ریسک و عوامل روانشناسی خرد و جمعی شروع به حرکت میکنند که باعث میشه یک معامله به سود بنشیند یا ضرر ...پس معامله گر میبایست بر این اصول اشراف داشته باشد و به همین خاطر در همه جا عنوان میکنم طبق اصول مدیریت و ریسک خود اقدام به معامله کنید . 33% راه موفقیت هیچ احدی نمیتواند برای شما طی کند . دقت کنید ، هیچ احدی نمیتواند چرا که پشت حساب شما خودتان هستید نه شخص تحلیلگر که تمام مباحث تحلیلی را در یک پست به صورت تریدری بیزون میاورد و خدمت شما عرضه میکند.

عده ای تماس مکاتبه و... برقرار میکنند فلان جفت ارز به چه شکل میباشد ، فلان شاخص به کدامین سمت هست و از این دست سوالات که آدم می ماند چه بگوید . خوب اگر تحلیلی مفید و سودده بر روی آنها وجود داشت و خود قرار بر گرفتن آنها بود در سایت منتشر مینمودم. این جفت ارزهای انتخابی ما تصادفی نیست بلکه بر حسب تحلیل بنیادی انتظارات و دیگر عوامل هست. پس شک نکنید اگر جفتی قابل معامله باشد و برای خود انتخاب نمودم برای شما دریغی نیست.عده ای خواهان باج هستند عده ای مرا تهدید میکنند. یک چیز را بگویم و آب پاک بر دستانتان بریزم. خلیل رحمانی از هفت دولت آزاد هست ، نه از جای حقوق میگیرد نه در خانه کسی زندگی میکند نه ماشین کسی را سوار هست. همه جاها که هستم رو سر بنده منت گذاشتند که در خدمتشان باشم و تا جای که در توان دارم خدمتگذاری میکنم. اکنون هم در حال پی ریزی پروژه ای هستم که برای قشر کارگر که اصلا" از ترید ... نمیدانن شروع به کارآفرینی و شغل نمایم که بعد از بستن قراردادها و خرید چند شرکت مرتبط و احداث دفتر مرکزی در تهرآن، در همینجا رونمایی میکنم تا بدانید خودساخته را نمیتوان تهدید نمود. پس فرهنگ معامله گری را ترویج دهیم. در گذشته در زمینه فرهنگ علمی تخصصی با یوزر غیر مدیریتی بحث نمودم. پس عزیزان سروران تاج سرهای من ، دست به دست یکدیگر بدید این سد ناممکن ، این غول بی شاخ و دم بازار که با نبود دانش کافی و ترویج بد علم در کشورمان مقابله کنیم و ساختار ذهنی مناسب تریدری را پرورش دهیم.

الان اصول کاری استاندارد بین الملل را در سه شماره بیان کردم، اگر میخواهید در حد بین الملل پیشرفت کنید و سود برای خود به ارمغان بیاورید بسم الله استارت بزنید. تاپیک های مرتبط در این زمینه باز در فروم میباشد:

1- علم و دانش در کنار تجربه
    2- مدیریت شامل دو قسمت ریسک و سرمایه
    3- اصول روانشناسی خرد و جمعی

- علم و دانش: تحلیل بنیادی ، تحلیل تکنیکال ، تحلیل بین بازاری ، تحلیل انتظارات . تحلیل های الیوت کلاسیک هارمونیک عددی ترسیمی و ... در زمره تحلیل تکنیکال هست یعنی آن را فرا بگیرید 6% موفقیت خود را تضمین نمودید ولاغیر.

- مدیریت که شامل مدیریت معامله قبل و بعد از آن میباشد که با نام مدیریت سرمایه و ریسک میشناسند . ما میبایست برای امورات حساب و کتاب داشته باشیم همانند یک مغازه دار که چرتکه دستش هست و برای هر سناریو برنامه ریزی میکند

- مدیریت روانشناسی خرد و جمعی که شامل تحلیل ذهنی معامله گر و تحلیل رفتار جمعی معامله گران میشه

همه اینها در قالب پلان و دیسیپلین میبایست برای یک معامله گر رونمایی بشه.

پس این آخرین پست بنده در این زمره صحبت هاست . قرار بر ادامه بی حرمتی ها باشد همانند الان که پیغام خصوصی را بستم ، جواب ایمیل و تلفن و پیامک و... هم نخواهم داد. ما هم گرفتاری خاص خودمون داریم . ما هم برای زندگی بهتر اطرافیان امون در حال تلاش هستیم. نبایست اعصاب را به دلیل جهل در علم بازار برای ما خریده شود. تقاضا میکنم ، خواهش میکنم. با هر زبانی که فکر میکنید. هر سوال تریدری هست در فروم در تاپیک های مریوطه بیان کنید . که انگ به ما زده نشود . حال هرکس از تحلیل های اخیر یکماهه که بنده در هرکجا به اشتراک گذاشتم متضرر شده است تصویر معامله خود را برای بنده بگذارد.میخواهم ببینم چرا ضرر کرده ، آیا ناشی از تحلیل و اطلاعات ماست با از ندانم کاری خود فرد. هیچ ابای نیست من از همه بیسواد تر از همه پایین ترم. رک باشید و بزارید .

فدای همتون
    mohsencomm, gold, AmiR.HJ and 4 others like this.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    12Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    سلام بر آقا خلیل

وجود شما با ارزش هست ، نگذارید افراد بی ارزش ، ما را از وجود با ارزش شما بی نصیب کنند. قطار در حرکت مستعد سنگ خوردنه.
    gold این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    من یه سوال در مورد امواج الیوت دارم و اون این هست که در زمانی که داخل یه موج شکاف میافته موج شماری این موج به چه صورتی باید باشه مثلا یه نموداری حالت flat گرفته در موج b یه شکاف افتاده و هنوز موج c تشکیل نشده آیا این شکاف میتونه کامل کننده موج b باشه و ما اینجا یه موج مفقود داشته باشیم
    با تشکر از دوستان عزیز

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9595Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmehdi نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    من یه سوال در مورد امواج الیوت دارم و اون این هست که در زمانی که داخل یه موج شکاف میافته موج شماری این موج به چه صورتی باید باشه مثلا یه نموداری حالت flat گرفته در موج b یه شکاف افتاده و هنوز موج c تشکیل نشده آیا این شکاف میتونه کامل کننده موج b باشه و ما اینجا یه موج مفقود داشته باشیم
    با تشکر از دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز

بله ممکنه در ریز موج های شکلف های قیمتی به وجود بیاد و یک موج را تکمیل کند . هیچ محدودیتی نیست مگر اینکه قوانین را نقض کند .
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    17Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و احترام
    سئوالی در مورد الیوت داشتم. من وقتی الیوت را رسم میکنم در مقیاس خطی مثلا موج 3 نسبت به یک
    Log Scale 3 V 1 wave 50% ($120)
    Non-log Scale 3 V 1 wave 127% ($156)

از کدام باید استفاده کنم؟ کدام معتبره؟
    بر اساس کدان میشه اعتبار امواج را سنجید؟
    ممنون

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام بر عزیزان، ببخشید آیا فایل های آموزشی تصویری مجموعه Dynamic Trading Multimedia E-Learning Workshop اثر جناب ماینر که در قالب 6 سی دی هستند در انجمن موجود هست؟
    تلاش من برای پیدا کردن این فایل ها بی ثمر بود

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123