سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
دانلود تاپیک پرسش و پاسخ دوره آموزشی مالتی مدیا الیوت بهزادی به سبک ماینر - صفحه 2
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 55
Like Tree48Likes

موضوع: تاپیک پرسش و پاسخ دوره آموزشی مالتی مدیا الیوت بهزادی به سبک ماینر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    184Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    ببینید دوستان در مثال فوق در تایم هفتگی رسما پترنی وجود نداره اما هرچه ریزتر می شیم قضیه فرق می کنه... راحته بگیم در دو تایم بالا سیر کنیم و ترید کنیم اما دغدغه یه معا مله گر و حرکات مثلا ده هزار تومانی طلای ایران چیز قابل اغماضی نیست امیدوارم منظور سوالم را رسانده باشم
    saeed91 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    184Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    اصلاح
    ویرایش توسط shadifx : 10-19-2013 در ساعت 07:38 PM
    saeed91 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    184Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    یه مثال دیگه می زنم مبنی بر اینکه قدرت و استارت اولیه کماکان در چهار ساعته و یکساعته زده شد
    saeed91 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    184Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    اصلاح
    ویرایش توسط shadifx : 10-19-2013 در ساعت 09:36 PM
    saeed91 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    184Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

saeed91 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    184Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    از نظر من حرکت دو روز قبل اونس تابعی از تغییرات کوچک در تایم یکساعته و چهار ساعته بود و نتیجه آن در روزانه و هفتگی منعکس شد

دوستان لطفا یه مقدار راجع به این موضوع دقیق بشین

منطق تغییرات کوچک را می پذیرید یا معتقدید به صورت هرمی باید بازار را از بالا به پایین دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    saeed91 این را میپسندد.

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مثال های شما درست است

اما باز هم تاکید می کنم که همیشه به اینگونه نخواهد بود. قضیه خیلی ساده هست. شما هرچه تایم فریم را کوچک تر کنید امکان ورود سریع تری را پیدا می کنید اما به همان اندازه ریسک کار شما بالا می رود. درست است که در این مثال اگر در تایم فریم چهارساعته وارد می شدید احتمالا تابحال ریسک فری شده بودید اما همیشه اینگونه نیست و این بازار به راحتی استاپ هم به تریدر می زند.

نهایتا می خواهم اینجور نتیجه گیری کنم که بهتر است نهایتا با دو تایم فریم کار کنید مگر اینکه در تایم ترید به قدری شرایط 4 گانه بازار ایده آل باشه (هم در کلاستر زمانی و هم در کلاستر قیمتی باشیم) که شما تصمیم بگیرید به دلیل شرایط بسیار ایده آل چارت به یک تایم فریم پایین تر برید و از اونجا وارد بازار بشید که در این حالت همانطور که اشاره کردم نسبت ریسک به ریوارد خوبی می گیرید اگر صبور باشید و زود از پوزیشن خارج نشوید.

این نکته هم اشاره کنم که اگر شما در روزانه بر اساس روش ورود سریع (کراس اسیلاتور) وارد بازار بشید مشابه این هست که در تایم فریم چهارساعته از روش شکست سویینگ فرعی استفاده کرده اید. منظورم اینه که حتی اگر از تایم فریم سومی استفاده می کنید از ورود سریع در این تایم فریم پرهیز کنید چون دیگر اسمش رو نمیشه گذاشت تحلیل با احتمال وقوع بالای موفقیت(ریسک و خطر ترید به شدت بالا میره)

ارادتمند- بهزاد
    saeed91, alitaban and pilban like this.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    184Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    [QUOTE=بهزاد بهزادی;98467]

این نکته هم اشاره کنم که اگر شما در روزانه بر اساس روش ورود سریع (کراس اسیلاتور) وارد بازار بشید مشابه این هست که در تایم فریم چهارساعته از روش شکست سویینگ فرعی استفاده کرده اید. منظورم اینه که حتی اگر از تایم فریم سومی استفاده می کنید از ورود سریع در این تایم فریم پرهیز کنید چون دیگر اسمش رو نمیشه گذاشت تحلیل با احتمال وقوع بالای موفقیت(ریسک و خطر ترید به شدت بالا میره)

قبوله و موافقم

شرایط اوردر گذاری فقط در روزانه رو درک می کنم...قبلا هم گفتم که پترن های پرفکت در چهار ساعته را لحاظ می کنم و صرفا در کراس dt روزانه اوردر می گذارم
    تاکید دارم که بنده چندین ساله در یکساعته و چهار ساعته سیر می کنم و مدتی که به سرم زده به روزانه نقل مکان کنم
    این تلاش های من هم به خاطر سخت بودن این دل کندن و وابستگی می باشد... شاید به لحاظ روانی هنوز تحمل پترنهای دیلی را ندارم و درصدد یافتن راه حل میانه هستم ...
    تا ببینیم چی می شه
    saeed91 این را میپسندد.

کاربر جدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت دوستان و تشكر از فاندانيكال عزيز بابت آپلود كردن فايل ها.
    من كل آموزش رو با دقت مشاهده كردم و بايد بگم يك مجموعه استثنايي و عالي عست.قبلا كلاس ها و آموزش هاي زيادي در رابطه با تحليل تكنيكال استفاده كردم ولي هيچكدام به اندازه اين مجموعه آموزشي كاربردي نبوده به جاي شلوغ كاري و آموزش هاي غير كاربردي ، سعي شده يك آموزش مفيد و كاربردي در اختيار دانشجو قرار بده و هر كس با دقت دوره رو تماشا كنه ديدش نسبت به تريد دقيق و حرفه اي ميشه.در آخر هم از استاد بهزادي بابت اينكه اين مجموعه ارزشمند رو رايگان در اختيار سايت قرار دادن تشكر ويژه كنم.
    saeed91 و nassernm پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    151Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت اساتید معزز ضمن عرض تبریک عید سعید غدیر استدعا دارد بفرمایید در تنظیمات دی تی اوسیلاتور در دو قسمت dt osc1 و dt osc2 برای هر کدام از تایم فریمها چه تنظیماتی (13 13 21 34 - 8 8 13 21 -5 5 8 13 - 3 3 5 8 ) قرار دهیم . و سوال دوم اینکه هر کدام از نسبتها که انتخاب شوند برای هر دو قسمت است یا هر کدام یک نسبت؟ با تشکر
    saeed91 این را میپسندد.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین