سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل چارت بر اساس سبک گلن نلی
صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 102
Like Tree62Likes

موضوع: تحلیل چارت بر اساس سبک گلن نلی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    963Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تحلیل چارت بر اساس سبک گلن نلی

با توجه به درخواست تعداد زیادی از دوستان در این تاپیک سبک تحلیل گلن نلی را برای تحلیل چارت ارائه خواهم کرد .

مطمئناً سبک گلن نلی در تحلیل امواج چارت دقیقترین و فراگیرترین متد است .بنابراین ارائه مطالب کامل آن نیاز به صرف وقت بسیار خواهد بود . ازاینرو به دوستان توصیه میکنم ابتدا رفرنسهای این سبک شامل کتاب جناب نلی و در صورت تمایل ترجمه آن (توسط جناب دادگستر ) را مطالعه نمایند .

در این سبک با نگاهی منطقی برای تمامی امواج چارت مفاهیم زمان و شتاب در کنار قیمت مورد توجه قرار گرفته است و من سعی خواهم کرد تا برداشتهای کاربردی خود از این سبک کامل را ارائه دهم .

پس از ارائه مطالب این متد خارق العاده شما تسلطی استثنایی برای درک بسیاری از متدهای دیگر تحلیل تکنیکال نطیر سبک هارمونیک ، ترسیم خط روند و پترنهای کلاسیک و ... نظیر ولف و ... کسب خواهید کرد که موفقیت شما در استفاده از تمامی آن ها را ارتقاء خواهد داد .
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

کاربر عضو

میزان امتیاز
    16Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    بیزحمت یه توضیحم درباره مدیریت سرمایه سبک گلین نلی بدین
    rjalinous این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    229Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دانلود کتاب Glenn Neely - Mastering Elliott Wave

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
    بیزحمت یه توضیحم درباره مدیریت سرمایه سبک گلین نلی بدین
    بسه دیگه اه!!! شورش رو درآوردید شما اگه جرات داری خودت حسابت رو بذار توی امضات اگرم نداری فقط هیسسسسسسسسس.
    1 ساله دارم خودم رو به هر دری می زنم که سبک نلی رو یاد بگیرم حالا یکی پیدا شده بدون چشم داشت داره میگه تیکه لطفا نندازید. ماشاءالله همه فقط ادعا. اونم گلین نلی نیست گلن نلیه. دفعه ی چندمه پستهای اینجوری از mina می بینم هر دفعه میگم دختره ولش کن: دی . اسم طرف رو نمی دونه میگه مدیریت سرمایه اش رو بگو. آقا ezzal ممنون از لطف شما می دونم سبک بسیار قوی و علمی است سبک نیلی ممنون که حاضر شدید علمتون رو به اشتراک بذارید.

ارادتمند-------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    177Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و تشكر منتظر آموزش خوب شما بزرگوار هستيم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    963Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من در پایان این دوره پاسخ تمام سوالات تکنیکال شما در این سبک و سایر متدهای تکنیکال را با منطق قابل قبول بر اساس زمان و شتاب و نهایتاً قیمت خواهم داد تا بتوانید دلایل پیدایش الگوها و پترنهای مختلف در بازار را بیابید . اینکه بعنوان مثال چرا فلان الگوی ab=cd فیل میشود و دیگری براحتی به حد سود خود میرسد و از همه مهمتر تعیین حد سود و ضرر تمامی الگوها بر اساس ماهیت ومنطق بازار .

اینکه چرا بعضاً اعلام میکنم که فلان پترن ولف صحیح نیست و .... را با منطق بازار پاسخ خواهم داد .

از دوستان خوبم تقاضایی که دارم اینستکه فقط خواننده مطالب نباشند و مباحثی که مطرح میشود را به چالش بکشند شاید من هم گم شده ام در بازار را بیابم .

مطمئناً با مطالعه دقیق این تاپیک بسیاری از سوالات شما و نکات مبهم در فهم زبان چارت برای شما بر طرف خواهد شد و اما در پایان ...

در پایان این تاپیک پس از ارائه پاسخ تمامی سوالات ، یک سیستم کاربردی بر اساس مطالب عنوان شده و با کمک همدیگر طراحی خواهیم کرد و بصورت لایو موقعیتهای جفت ارز یورو/دلار را پیگیری میکنیم .

سیستمی که طراحی میشود دارای نقاط دقیق ورود و خروج بر اساس ترسیم و همزمان تائید ترازی خواهد بود .

مدیریت ریسک و سرمایه در هر سیستمی تابعی از میزان دانش و تجربه و سرمایه هر فرد است و کاملاً شخصیست و از حوصله این تاپیک و تخصص و دانش من خارج است .

ایام پایانی سال ایامی مقتنم برای مطالعه است ، پس آرزو میکنم در کنار تجربه لحظاتی خوب ، خوش و شاد در کنار خانواده ، نیم نگاهی هم به این سبک داشته باشید .

من مطالب را بصورت کاربردی بیان خواهم کرد و از بیان ترجمه مطالب اجتناب میکنم .

امیدوارم لحظاتی خوب و ماندگار را در کنار هم تجربه کنیم .

مسیر سخت است و همت و لطف دوستان را پیشاپیش بدرقه راهمان خواهیم کرد.

شاد باشید و سلامت
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1048Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
    دانلود کتاب Glenn Neely - Mastering Elliott Wave

درود
    فایل بصورت قسمت شده

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15086Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Liand نمایش پست ها
    درود
    فایل بصورت قسمت شده

سلام

طریقه اپلود فایلها رو هاست شرکت در پیغام خصوصی فرستادم .اگر احیانا نشد لینک فایلها رو برام بفرستید تا خودم اینکار انجام بدم .

مرسی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ببخشید میشه یه توضیح کلی بدین که اصلا سبک الیوت چیست ؟ نوعی نگاه ویژه به بازار است ؟ در نظر گرفتن عوامل دخیل در بهم خوردن و عوض شدن شمارش امواج است ؟

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15086Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Liand نمایش پست ها
    درود
    فایل بصورت قسمت شده

با تشکر از شما . رو هاست شرکت آپلود شد :

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین