سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی مکمل تحلیل الیوت در جفت ارز یورو- دلار
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
Like Tree17Likes

موضوع: مکمل تحلیل الیوت در جفت ارز یورو- دلار

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

مکمل تحلیل الیوت در جفت ارز یورو- دلار

با سلام به همه
    علی الخصوص الیوت کارها
    غرض از ایجاد این تاپیک در بخش الیوت درخواست همکاری با دوستان الیوت کار هست.
    و اما داستان چی هست؟

بنده روشی برای محاسبه حمایتها و مقاومتها بر سر راه قیمت در جفت ارز یورو- دلار پیدا کردم که با دقت خوبی از عهده این کار بر میاد. حدود 3 سالی هست که دارم روی بهینه کردنش کار می کنم که خطاش رو به سمت صفر نزدیک کنم (که البته می دونم که نشدنیست ولی با تلاش میشه هر چه بیشتر به این هدف نزدیک شد) که البته تلاشم بی نتیجه نبوده ولی باب طبعم نبود تا اینکه به فکرم رسید که برای افزایش دقت به جای انتخاب موج به روش قبلی (که از اندیکاتور زیگزاگ استفاده می کردم) بیام و از امواج الیوت استفاده کنم و حمایتها و مقاومتهای موجود بر سر راه امواج الیوت رو بدست بیارم، با توجه به اینکه بنده به روش تحلیل الیوت تسلط ندارم، اقدام به بک تست چارت کردم و با استفاده از تحلیلهای الیوت موجود در سایتهای بازار تبادلات ارزیی در ماهها و سالهای گذشته این روش رو تست زدم که به طور شگفت انگیزی جواب داد و انتهای امواج الیوت با دقت بالایی بدست آمد که در تایم یکساعته بالاترین دقت رو داشت.
    حالا با توجه به اینکه من در حال حاضر توانایی موج شماری الیوت رو ندارم، از دوستان تحلیلگر الیوت دعوت می کنم که تحلیلهای الیوتی خودشون از جفت ارز یورو- دلار رو در این تاپیک قرار بدن و من هم نقاط احتمالی پایانی موجهای جاری رو محاسبه می کنم و در همین تاپیک قرار می دم تا به این وسیله همگی ازش استفاده کنن (مخصوصا به عنوان سیگنال مطمئن).
    البته فروارد تست دیگه چیزی و هیچ وقت بک تست نمیشه، بنابراین یک مدتی رو برای جا افتادن کار مد نظر قرار بدید.
    موفق باشید
    ارادتمند حسین

یک توضیح بدم و اون اینکه در اولویت اول تحلیلها در تایم نیم ساعته و یکساعته و 4ساعته باشه.
    mohsencomm, Mehrdad and shahabi.ma like this.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    12947Array = 147
    قدرت امتیازدهی
    147
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام ققنوس جان
    اکثرا فکر میکنند اگه بتونند به بهترین سبک تحلیل کنن موفق خواهند شد،بهترین روش تحلیل الیوت هم که فعلا سبک گلن نلی است و همه میرن دنبال یادگیری کتابش که خودش اولش نوشته سه سال براش وقت بذارید(من دو ماهه سفره اش را جمع کردم) بعد از یادگیری اون میان تحلیل میذارن و فیل میشه،میگن طوری نیست بزرگان 60 درصد تحلیلهاشون درست از آب درمیاد من با 40 درصد صحت هم با مدیریت سرمایه و پلن خوب و روانشناسی میتونم موفق بشم اما باز ته دلشون خودشون را سرزنش میکنن که چرا بهتر نمیتونن بازار را پیش بینی کنن.....یه تاپیک باز میکنن و هی تحلیل میذارن و اونهایی که تی پی خورده را بولد میکنن و به زودی میشن کاربر .....و مریدانی پیدا میکنن اما دریغ از سود....
    اونچه که ما باید یاد بگیریم قوانین موج هست نه نوع تحلیل،حتی ترکیب ابزار ها هم ما را سردرگم میکند و تنها ارامش کاذب در ما ایجاد کرده و اگه تو این حالت استاپ بخوریم باز تاثیرات روحی بدتری نصیبمان میشود...
    اگه قوانین موج را بدونی نقاط چرخش و ابتدا و انتهای اموج را خوب میتونی درک کنی و بی نیاز از هرگونه ابزار و اندیکاتور و ...خواهی شد
    ببخشید نظم تاپیک را به هم زدم ...
    موفق باشی
    HERO, shahabi.ma, devoshca and 2 others like this.
    سوالات در مورد تحلیل و ترید و هر نوع مطلب مربوط به این موارد را لطفا در این تاپیک قرار دهید تا مباجثه کنیم :
    دستیار معامله گر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    آقا مهرداد سلام
    دوست عزیز تبحر در مبحث الیوت مطمئنا زمانبر هست، به همین خاطر فعلا نمی تونم فرصتها رو از دست بدم و برای یادگیریش وقت بذارم (مگر اینکه در کنار بقیه کارها ادامه اش بدم) و اما در مورد اما و اگرهایی که در همه سیستمها و روشها و ادعاها هست، باید عرض کنم احتمالا نقطه ضعفهایی در این روش بنده هم خواهد بود ولی به شما و بقیه دوستانی که به این تاپیک سر خواهند زد پیشنهاد می دم که اول مدعی رو محک بزنید و بعد به ادعاش نمره بدید و من به عنوان مدعی در این تاپیک حاضرم که مورد محک قرار بگیرم، مطمئنم که اگه نمره 20 نگیرم لااقل با نمره ای نزدیک به 20 قبول خواهم شد.
    لطفا با همون اطلاعات فعلیتون تحلیل الیوتی بذارید تا ببینیم چی میشه. شما استارت رو بزن.
    موفق باشید.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

الصاق عکس

سلام
    خوب مثل اینکه الیوت کارا رفتن گل بچینن!!!!
    فعلا به عنوان یک آماتور حرفه ای، یک تحلیل میذارم ببینیم دوستان چه نظری دارند.
    در تایم یک ساعته در ادونس گت، یک 5موجه نزولی شماره گذاری کرده که اگه بر فرض این تحلیل بخوایم پیش بریم، احتمالا یک موج 5 ناقص خواهیم داشت که انتهای احتمالیش میشه 1.05637 البته باید در نظر داشته باشیم که موج 5 به خاطر ناقص بودن شاید نتونه این قیمت رو لمس کنه و قبل از اون تموم بشه.
    عکسش رو هم می ذارم ببینیم چی میشه.
    موفق باشید

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

ویرایش توسط Ghoghnoosepars : 11-26-2015 در ساعت 11:23 AM
    mohsencomm این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1144Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با عرض سلام خدمت شما

حالا که الیوت کاران گرفتارند، تصویر پایین که تحلیلی الیوتی است را از Trading View، انتخاب کردم که کلید کار را بزنی و نقاط پایانی را مشخص بفرمایی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    584Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام،
    من الیوت زیاد بلد نیستم ولی اینطور بنظرم رسید.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    584Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام،
    تحلیل آقای ارشیا از EURUSDکه البته ایشان مدرس الیوت نئو ویو هم هستند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    امروز صبح به عنوان پست سوم این تاپیک و در پاسخ جناب فرزان 20 هر چی تایپ کردم روی یک اشتباه پاک شد و به خاطر اینکه بیرون کار داشتم تا الان که ساعت 6 بعداز ظهر هست، ارسال پستم به تعویق افتاد.
    جناب فرزان خان ضمن تشکر از شما که زحمت کشیدید و این تحلیل رو گذاشتید، برای آشنایی دوستان، گرفتن نتیجه بهتر و نشون دادن دقت این روش محاسباتی، بنده از تاریخ 24 آگوست که تحلیلش در عکس ارسالی شما مشخص هست، انتهای امواج و زیرموجهاشون رو محاسبه می کنم و چون زمانبر هست، در پست بعد قرار می دم. فقط قبل از آن، برای هماهنگی بیشتر، توضیحاتی لازم هست که در همین پست قرار می دم.

1- به جای عکس، بنده تمپلیت را ضمیمه پستها می کنم و در هر پست جدیدی که زده میشه، همون تمپلیت قبلی آپدیت میشه بنابراین با داشتن آخرین تمپلیت، تمامی تمپلیتهای قبلی رو خواهید داشت، فقط لطف کنید و از پلتفرم متاتریدر بروکر fxpro استفاده کنید تا اختلاف قیمتی در بروکرها باعث بروز مشکل نشه.
    2- در چارت خطوط حمایت و مقاومتی رو که محاسبه می کنم با 3 رنگ نشون می دم:
    الف) رنگ قرمز: رنگ قرمز مربوط میشه به حمایتها و مقاومتهایی که در محدوده نسبتهای فیبوناچی ریترسمنت یا اکستنشن موج قبل (نسبتهای فیبوناچی در الیوت) و اعداد بدست آمده از ابوناچی بدست میاد.
    ب) رنگ آبی: رنگ آبی مربوط میشه به حمایتها و مقاومتهایی که در محدوده نسبتهای فیبوناچی پروجکشن موج قبل (نسبتهای فیبوناچی در الیوت) و اعداد بدست آمده از ابوناچی بدست میاد.
    ج) رنگ زرد: رنگ زرد هم مربوط میشه به حمایتها و مقاومتهایی که در محدوده مشترک ریترسمنت، اکستنشن یا پروجکشن موج قبل بدست میاد ولی غیر از نسبتهای فیبوناچی در الیوت هست که اینها رو من در چارت مشخص می کنم ولی هدف اصلی ما نیست که البته به تجربه برام مشخص شده این خطوط زرد معمولا مربوط میشه به زیر موجهای الیوتی موج جاری، بنابراین در مورد عکس العمل قیمت به این خطوط باید احتیاط کرد.
    * نکته: اگر تحلیل زیرموجها رو داشته باشم برای نشان دادن زیرموجها، همین سه رنگ رو به صورت خطوط نقطه چین نشان خواهم داد.
    3- با توجه به اینکه محاسبات در این روش براساس داده های دریافتی از نرم افزار جناب ابوناچی بدست میاد، بنابراین خطوط حمایت و مقاومتی که بدست میاد فقط در همان ماه جاری معتبر بوده و به محض شروع ماه جدید در صورتی که قیمت به اهداف خود نرسیده باشد باید محاسبات دوباره با داده های ماه جدید انجام بشه. (البته این مسأله در تایمهای روزانه به بالا بوجود میاد و در تایمهای پایینتر برای ما مشکلی ایجاد نمی کنه، فقط در یکی، دو روز پایان ماه برای تایمهای 4ساعته به پایین، باید محاسبات رو دوباره انجام داد).
    موفق باشید
    ارادتمند حسین

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    جناب فرزان خان
    تمپلیت مربوط به تحلیلی که در پست 5 گذاشتید رو ضمیمه می کنم ولی با چند توضیح:
    1- انتهای موج 5 جاری رو تا شروع ماه جدید میلادی محاسبه نمی کنم، چون آخر ماه هست و احتمالا جواب خوبی بدست نخواهد آمد.
    2- با اینکه به الیوت تسلط ندارم ولی فکر می کنم این تحلیل، خیلی به واقعیت نزدیک نباشه، البته نظر شخصی منه.
    3- برای جلوگیری از شلوغ شدن چارت من شماره گذاری اعداد رو بر روی چارت نذاشتم، لطفا با عکس ارسالی خودتون مقایسه کنید.
    تمپلیت خدمت شما:

اگه سؤالی بود در خدمت هستم.
    موفق باشید
    farzan20 این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
    سلام
    خوب مثل اینکه الیوت کارا رفتن گل بچینن!!!!
    فعلا به عنوان یک آماتور حرفه ای، یک تحلیل میذارم ببینیم دوستان چه نظری دارند.
    در تایم یک ساعته در ادونس گت، یک 5موجه نزولی شماره گذاری کرده که اگه بر فرض این تحلیل بخوایم پیش بریم، احتمالا یک موج 5 ناقص خواهیم داشت که انتهای احتمالیش میشه 1.05637 البته باید در نظر داشته باشیم که موج 5 به خاطر ناقص بودن شاید نتونه این قیمت رو لمس کنه و قبل از اون تموم بشه.
    عکسش رو هم می ذارم ببینیم چی میشه.
    موفق باشید

===
    با سلام
    خوب با اینکه به این تحلیل ادونس گیت اطمینان زیادی نداشتم ولی مثل اینکه هدف خودش رو با یک گام (7پیپ) اختلاف دید و برگشت کرد.
    موفق باشید

پ.ن: خوبی این روش اینه که چون استاپ کوچکی داره، اگر احتمال وقوع تحلیل انجام شده پایین هم باشه، باز هم ارزش ریسک کردن رو داره.
    ویرایش توسط Ghoghnoosepars : 12-01-2015 در ساعت 10:01 AM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین