سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی مکمل تحلیل الیوت در جفت ارز یورو- دلار - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
Like Tree17Likes

موضوع: مکمل تحلیل الیوت در جفت ارز یورو- دلار

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    یک تحلیل در تایم H4 از تاپیک تحلیل یورو- دلار جناب یزدی کپی کردم و در اینجا قرار می دم و انشاءاله در پست بعدش تحلیل مکملی خودم رو قرار می دم.
    با تشکر از جناب یزدی

FundTrader این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

موج A

با سلام
    خوب دوستان تحلیل پست قبل که جناب یزدی زحمتش رو کشیده بودن، به علت مشکل در اینترنت نتونستم ازش استفاده کنم و... خوب، گذشته ها، گذشته، پس بگذریم.
    و اما برای شرایط فعلی یورو- دلار بنده هنوز تحلیل الیوتی در تایم پایین نتونستم بدست بیارم، بنابراین بر اساس دانسته های خودم مطلب قرار می دم.
    به نظر من یک پنج موجی داریم برای تشکیل موج A از موج 4 که صعود در حال حاضر بایستی موج 5 باشه. با اعدادی که من بدست آوردم عدد (1.09772) که به 38درصد پروجکشن موج 3-1 نزدیک است بهترین گزینه برای اتمام موج 5 از A از 4 خواهد بود که پس از آن برای تشکیل موج B از 4 نزول خواهیم داشت.
    ببینیم چی میشه!

این هم عکسش:
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

پ.ن: راستی یادم رفت بگم که اگر تحلیل درست بود و موج B شروع بشه، اونوقت تارگت رو هم که همون انتهای موج B باشه، محاسبه و اعلام می کنم.
    ویرایش توسط Ghoghnoosepars : 12-09-2015 در ساعت 07:18 PM
    ashkan09 این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    تحلیلی که در پست قبل گذاشتم به نظر اشتباهه ولی اگه منطقی به قضیه نگاه کنیم، می بینیم که با توجه به اینکه تا اعلام خبر نرخ بهره آمریکا، دو یا سه روز بیشتر نمونده بنابراین موج 4 احتمالی فرصت زیادی برای بازی درآوردن و نوسان بیش از این نداره، بنابراین احتمال خیلی زیادی داره که همین حرکت صعودی فعلی برای تکمیل کردن موج c از موج 4 باشه. مگر اینکه نرخ بهره بدون تغییر اعلام بشه، هر چند که در هر دو صورت ثبات یا افزایش نرخ بهره حرکت تندی در بازار خواهیم داشت.
    بنابراین اگر بازار رو به صورت یک ABC ببینیم به صورت شکل پیوست در میاد که نسبتهای فیبوناچی هم جواب میده، مثلا موج B به صورت یک زیگزاگ تشکیل شده و همچنین از تراز 38درصد فیبوناچی موج A برگشته که یکی از درصدهای تعریف شده موج B نسبت به موج A هست.
    و اما موج C به نظر میاد که به صورت یک توالی 5 موجه داره شکل میگیره.
    نسبتهای فیبوناچی هم تقریبا به هم نزدیک هستند:
    1- 61.8 درصد پروجکشن موج A برای انتهای موج C یعنی 1.10923
    2- 161.8 درصد اکستنشن موج B برای انتهای موج C یعنی 1.10949
    3- 50درصد ریترسمنت موج 3-1 برای انتهای موج 4 یعنی 1.11065
    4- 61.8 درصد ریترسمنت موج 3 برای انتهای موج 4 یعنی 1.11146
    از نسبتهای گفته شده تراز 50 درصد ریترسمنت موج 3-1 برای انتهای موج 4 به ترازهای ابوناچی که من بدست میارم یعنی 1.11081، نزدیکتره. که اختلافشون بیشتر از 1 پیپ هست و به همین خاطر 100درصد مطمئن نیستم. با این حال یک اردر با تی پی باز ست می کنم با این شرایط:
    Sell limit @ 1.11000
    SL 1.1123
    موفق باشید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    به نظر الیوت کارها، یورو- دلار الان باید در موج 5 نزولی باشه، و منتظر تکمیل موج 2 از 5 هستند. بنا بر این تحلیل:
    این هم نظر من:

lxo این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    382Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    پیرو پست قبلی که ارسال کرده بودم، فکر کنم انتهای موج 2 از 5 که در قیمت 1.09841 پیش بینی کرده بودیم، درست بوده و قیمت از 1.09839 برگشت نموده و در حال حاضر موج 3 از 5 شروع شده، در ادامه با صعود روز گذشته موج 2 از 3 از 5 تشکیل شد و امروز صبح در نزدیکی قیمت 1.09395 باید پایان پیدا کنه، به همین خاطر یک اردر سل دیگه هم در این محدوده ست کردم و از حالا به بعد باید موج 3 از 3 از 5 شروع بشه. تا ببینیم چی میشه! اگه این تحلیل درست باشه ما از ابتدای موج 3 از 5 بین 400 تا 600 پیپ ریزش خواهیم داشت که مطمئنا انتهای موج 5 اصلی در ماه ژانویه 2016 خواهد بود. (دلیلش هم تعطیلات پیش روست)
    این هم عکسش
    موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12