سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحلیل الیوت Euro/US dollar - صفحه 2
صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 108
Like Tree61Likes

موضوع: تحلیل الیوت Euro/US dollar

کاربر عضو

میزان امتیاز
    11Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    آرش جان ببخشید که جسارت میکنم. طبق تحلیل شما ، کارکشن یک پنچ موجی قطری (دایاگونال)میباشد که قاعدتا زیر موجاش باید به صورت (3-3-3-3-3)باشند.در صورتی که شما موج e آن رو 5 موجه نشون دادید.
    مثلا این تحلیل من میتونه یک سناریو محتمل باشه.
    اگه قابل بدونید راهنمائی بفرمایید.

ممنون.
    عکس هاي ضميمه
    ویرایش توسط civilcad11 : 08-31-2012 در ساعت 05:01 AM

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تا جای که من در تصویر آنالیز آقا آرش میبینم 53535 رعایت شده !

دقت کنید از قبل اینکه این موج ها تشکیل بشه آقا آرش پیش بینی کرده بودند ! گذشته تحلیل ها نگاه بندازید !

به شخصه در میان مدت منتطر زدن سقف هستم واسه گرفتن پوزیشن فروش ! البته با توجه به سخنرانی امروز جناب برنانکه که بحث تزریق نقدینگی میشکنند یا نه !

موفق باشید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    11Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    تا جای که من در تصویر آنالیز آقا آرش میبینم 53535 رعایت شده !

دقت کنید از قبل اینکه این موج ها تشکیل بشه آقا آرش پیش بینی کرده بودند ! گذشته تحلیل ها نگاه بندازید !

به شخصه در میان مدت منتطر زدن سقف هستم واسه گرفتن پوزیشن فروش ! البته با توجه به سخنرانی امروز جناب برنانکه که بحث تزریق نقدینگی میشکنند یا نه !

موفق باشید
    ممنون از جواب شما.
    اما باز هم میگم که زیر موج های کارکشن های قطری همگی 3 موجه هستند نه 5 موجه :

باز ممنون میشم نظر بدید.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تصویر که گذاشتید از کورس اموزشی ایران بورس آنلاین هست که اولین کورس آموزشی من قبل دوره تریدری حرفه ای بود که در یک روز نگاه کردم و سپس توسط همین شرکت به همت دکتر اعظمی دوره ها گذروندم !

چیزی که تو کتاب ها نوشته شده باید متحول کرد !

امواج کامپلکس به دو صورت در میاد !

33333 یا 53535

اینکه بگیم قطری هست و حتما حالت اول قبول ندارم ! چیزی که با چشمم میبینم باور دارم !

چه بسا از حالت قطری در بیاد و بشه پرچم ! اصلا اتکا به الگوهای کلاسیک واسه تشخیص امواج نکن !

نکته دیگه که بگم خیلی از شادو ها و کندل های خبری بنیه تکنیکی نداره و قابل استناد نیست پس اونها هم باید قیچی کرد !

.خیلی ها سواد تیوریشون به مراتب از من بالاتره اما امام علی علیه السلام گفتند تجربه بالاتر از علم هست !

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    از اینکه دوستان نظراتشون به اشتراک میزارن و مشارکت میکنن قوت قلبم میره بالا.

نکات خوبی در همین تبادل نظرات عنوان میشه که واقعا جای احسنت داره.

منتظر نظر بقیه دوستان هستیم.

پ.ن : دوتا آدم الیوت کار پیدا میشد پروژه تحقیقاتی روی امواج راه مینداختیم.و تمام سبک ها با نگاه نو بررسی میشد بسیار ارزشمند بود

کاربر عضو

میزان امتیاز
    11Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    با عرض تشکر از توضیح خوب شما.
    اما یه نکته:
    امواج فطری وقتی در راستای ترند اصلی هستند (motive wave) میتونن بصورت 5-3-5-3-5 باشن.( ساختار 5 موجی Leading Daiagonal )
    ولی دز صورتی که تو وضعیت کارکشن باشیم این قطری ها بصورت کمپلکس 3 موجی ظاهر میشن.
    لطفا پای پر چونگیم نزارید. میخوام موضوع برام مشخص بشه.
    ممنوننم از حوصله ای که صرف مکنید.

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    2270Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    civilcad11 عزیز
    در مورد شمارشی که خودتون زحمت کشیدین و در تاپیک قرار دادین میشه بفرمایید چرا از لیبل گذاری A or 1 و B or 2 در میانه راه استفاده کردین؟
    در مورد لیبل گذاری که من انجام دادم پرسیدین. همونطور گه خلیل جان گفتند اول چشم لول چشم و باز هم اول چشم باید معیار شمارش باشه.
    اون چیزی که چشم میشمره و میبینه برای ما الویتش بیشتر از اینه که در فلان کتاب یاسایت چی گفته شده.
    چشم من این اصلاح رو به صورت کامپلکس 53535 تشخیص داده و کاری هم ندارم که اسمش چی هست آیا پرچمه آیا قطریه و آیا های دیگه. برای من مهم اینه که بدونم این ساختار حرفش چیه.آیا حرفشو من به عنوان تریدر میفهمم یا نه. و تا جایی هم که بتونم سعی میکنم شمارشم رو به چارت تحمیل نکنم.بلکه با امواجش خودم رو تطبیق بدم و برقصم .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    128Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    ببخشید من یهو امدم تو بحث
    من با موج شماریه این دوستمون موافقم و این موج شماری را من دو هفته پیش روی تایپیک تحلیل همگانی یورو دلار قرار دادم و گفتم در موج B هستیم
    به هر حال حاج خلیل استاده ما هستند و نظرشون واسه ما تام الحجت است ، به هر حال این نظره بنده است
    من که به شخصه طبق این موج شماری اقدام به پوزیشن گیری میکنم و کاری هم ندارم برنانکه کوچوله میخواد چی بگه چون از نظره من واقعا کوچولو است
    مرز بین خوبی و بدی و زشتی و زیبایی یورو نرخ 1.2426 است و گرفتن پوزیشن خرید و گذاشتن استاپ 20 پیپی میتونه پوزیشن خوبی باشه
    البته قبل از اینکه به این ترگت مذکور برسه یه سر به همون محدوده های معاملات دیروزش میزنه
    ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

کاربر عضو

میزان امتیاز
    11Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    ممنونم مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها جان .
    آرش جان منم قبول دارم که کارکشن داره بصورت Complex حرکت می کنه.اما نه قطری 5 موجی (A-B-C-D-E) بلکه یه کمپلکس کلاسیک W-x-Y که توش W یه زیگزاگ و Y هم داره فرمیشن یه زیگزاگ رو پر می کنه.
    در هر صورت باید قدری به اصول کلاسیک تو شماره گزاری پایبند بود.
    در ضمن A or 1 , ... منظور A ,B هست که یادم رفته ویرایشش کنم.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    تحلیل ماهانه جفت ارز یورو به دلار را مشاهده میکنید که بعد از برخورد به ترازهای فیبوناچی ( 88.6% جدیداً اضافه شد) روند صعودی خود را همگام با کات نکردن نرخ بهره اتحادیه اروپا و سخنرانی جناب دراگی مبنی بر خرید اوراق به صورت نامحدود و تشدید این روند با تزریق نقدینگی ( qe3 ) از سمت فدرال رزرو شروع شد!

یک تایم فریم پایین تر پیشروی میکنیم و به فریم هفتگی میرسیم ! همانظور که مشاهده میکنید قیمت پس از برخورد به قیمت 1.2093 که کلاستر احتمالی موج 5 میباشد شاهد صعود قیمت هستیم.ما در صورتی میتوانیم سیکل نزولی را تمام شده فرض کنیم که سقف 19 فوریه (موج 4) را قاطعانه در هم بکوبد و در حال حاضر برای خرید انتظار داریم در میان مدت یک ریتریس به سمت 1.2747 که سقف 17 ژوئن میباشد انجام دهد سپس با توجه به موقعیت به وجود آمده اردر های خود را ست کنیم.

در تایم فریم روزانه ما این بازگشت قیمت برای برنامه ریزی خرید را ریز تر کردیم ! همپوشانی خط روند ، تراز فیبوناچی 38.2% و سقف موج 4 داخلی از پنج !

در تایم فریم چهارساعته دو خط روند داخلی و خارجی ترسیم شده است !

تایم فریم یکساعته شاهد یک سیکل صعودی هستیم ! پس منتظر ریتریس میمانیم برای اردر گذاری خرید !

ارادت

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین