سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحلیل همگانی gbp chf - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
Like Tree24Likes

موضوع: تحلیل همگانی gbp chf

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3972Array = 56
    قدرت امتیازدهی
    56
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

در تایم دیلی با توجه به برخورد قیمت به مقاومت اول ماهانه و همچنین نزدیکی به مقاومت ابتدای سال (محلی که با دخالت بانک سوئیس ارزش فرانک با شوک غیر منتظره ای مواجه شد ) این احتمال وجود دارد شاهد افت 500 پیپی در این جفت ارز باشیم.
    ویرایش توسط Technical Trader : 11-23-2015 در ساعت 10:36 AM
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3972Array = 56
    قدرت امتیازدهی
    56
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Technical Trader نمایش پست ها

در تایم دیلی با توجه به برخورد قیمت به مقاومت اول ماهانه و همچنین نزدیکی به مقاومت ابتدای سال (محلی که با دخالت بانک سوئیس ارزش فرانک با شوک غیر منتظره ای مواجه شد ) این احتمال وجود دارد شاهد افت 500 پیپی در این جفت ارز باشیم.

پوزیشنی که با تحلیل فوق وارد شدیم به سود نشست. پوزیشن فوق ریسک ریوارد 1 به 2 داشت...

این احتمال وجود دارد ریزش تا محدوده حمایت دوم ماهانه 1.4852 و سوم ماهانه دسامبر 1.4656 ادامه داشته باشد... ( به اندازه باکس سبز رنگ )
    mohsencomm این را میپسندد.
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    885Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با تثبیت قله مکدی ، سیگنال کندلی و شکست خط روند وارد فروش میشویم
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

کاربر فعال

میزان امتیاز
    885Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مارکت بسی نا جوانمرد
    با استاپ من 5 پیپ اختلاف داشت مث مرد زدش و ریخت پائین درصورتی که اسپرد 3 بود، دیگه کلا چیزی به نام break even رو از واژه نامه تریدیم حذف میکنم کلی بابتش ضرر دادم تاحالا . طلا هم دقیقا همین بلا رو سرم آورد.
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    718Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط WOLF.051 نمایش پست ها
    مارکت بسی نا جوانمرد
    با استاپ من 5 پیپ اختلاف داشت مث مرد زدش و ریخت پائین درصورتی که اسپرد 3 بود، دیگه کلا چیزی به نام break even رو از واژه نامه تریدیم حذف میکنم کلی بابتش ضرر دادم تاحالا . طلا هم دقیقا همین بلا رو سرم آورد.

سلام دوست من

همیشه قبل از باز کردن پوزیشن اولین سوالی که من از خودم میپرسم اینه که قرار چند پیپ ضرر کنم .

جفت ارزهایی که حرکتشون بطور متوسط بیش از 150 پیپ در روز هست رو باید حد ضرر و حد سود رو 1 به 3 در نظر گرفت .

و نکات دیگر که الان مجالش نیست ...
    WOLF.051 این را میپسندد.

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    172Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط WOLF.051 نمایش پست ها
    مارکت بسی نا جوانمرد
    چون خوب تحلیل میکنی پیشنهاد میکنم بدون استاپ کار کن.
    شما جفت ارزی رو انتخاب کن که میانگین روزانه بیشتر از 300 پیپ نوسان نکنه و بعد بدون استاپ وارد بشو و اونقدری حجم انتخاب کن که 300 پیپ ضرر برات ناچیز باشه
    کمااینکه همیشه کارکشن داریم و نصفش برمیگرده و کم پیش میاد مارکت 600 پیپ یک ضرب , در تایم مثلا یکساعته حرکت کنه.
    و بهتره تحلیل هایی رو برای ترید انتخاب کنید که در جهت تایم روزانه و هفتگی باشه و تو این حالت استاپ هم نگذارید و بر خلافش بره بیشتر مواقع دوباره در مسیر اصلی قرار میگیره و برمیگرده.
    شما تریدرهای سایت mql5 رو ببینید که برآیند خوب دارن هیچکدوم از استاپ استفاده نمیکنن
    و اکثرا پله های وارد و حارج میشن و کم و زیاد کردن حجم در حین ترید حکم همون استاپ دینامیک رو داره
    خلاصه استاپ گذاشته شده برای زدن و بهتره فراموشش کنید البته به شرطیکه مثلا رو حساب 1000 دلاری حجم ها دیگه از 0.03 بالا نزنه و اگر قراره رو حساب 1000 دلار با حجم 0.1 و بیشتر کار کنید حتما استاپ میخواد و خوب همین استاپ عامل ضرر میشه.
    خلاصه بگم اونقدری حجم انتخاب بشه که بدون استاپ در پایان روز نه زیانش شما رو ناراحت کنه و نه سودش خیلی مسرت بخش باشه و به همین طریق بدون استرس برای بلند مدت در مارکت باشید و سودهای ناچیز جمع کنید و در آخر ماه میبینید 10% حداقل سود کردید و این در بلند مدت یعنی همه چی و اگر بیشتر از این انتظار دارید و حتی اگر بهش برسید قطعاٌ در یک تاریخی, مارکت همه رو پس میگیره.
    WOLF.051 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    615Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array
    احتمال صعود پوند / فرانک در تایم روزانه.

Truth Alone Triumphs
    حقيقت به تنهايي پيروز است

کاربر فعال

میزان امتیاز
    615Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array
    پوند / فرانک تایم روزانه

erfan-2010 این را میپسندد.
    Truth Alone Triumphs
    حقيقت به تنهايي پيروز است

کاربر عضو

میزان امتیاز
    173Array = 3
    قدرت امتیازدهی
    3
    pcmbrokers
    Array
    شب همه شما بخیر

برای من خیلی جالب هست که جفت ارزی به این خوبی و با سود دهی های عالی از چشم تمام عزیزان و کاربران این سایت پر بار از چشم ها به دور مانده و فقط چند پست در آن دیده میشه .

درسته که این جفت ارز از لحاظ روانی نیاز به مقداری صبر دارد ولی به جرات میگم دوستان اگر صبور باشید سودهای رو بهتون هدیه می کند که تا به حال نگرفته باشید .

از این پس اگر عمری باقی بود تحلیل بنیادی در این بخش ارایه خواهیم نمود.

اردتمند یونس شورابی
    چهار سطح از دانش :

شخصی که آگاه است و می داند که آگاه است ، خردمند است. از او پیروی کنید .
    شخصی که آگاه است و نمی داند که آگاه است ، خواب است. بیدارش کنید .
    شخصی که آگاهی ندارد و می داند که آگاهی ندارد ، دانش آموز است. او را آموزش دهید .
    شخصی که نمی داند که آگاهی ندارد ، احمق است. از او دوری کنید .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    173Array = 3
    قدرت امتیازدهی
    3
    pcmbrokers
    Array
    تحلیل های بنیادی از جفت ارز پوند به فرانک نشان می دهد که ریزش ها در این سهم در هفته های گذشته شروع شده و همچنان ادامه دارد .

اولین نقطه حمایتی این سهم اعداد محدوده 1.121000 خواهد بود .

از این منظر ، ریسک معاملات فروش نسبت خرید در این جفت ارز بسیار پایین به نظر می رسد .
    چهار سطح از دانش :

شخصی که آگاه است و می داند که آگاه است ، خردمند است. از او پیروی کنید .
    شخصی که آگاه است و نمی داند که آگاه است ، خواب است. بیدارش کنید .
    شخصی که آگاهی ندارد و می داند که آگاهی ندارد ، دانش آموز است. او را آموزش دهید .
    شخصی که نمی داند که آگاهی ندارد ، احمق است. از او دوری کنید .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12