سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Fxfibo - صفحه 2
صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 108
Like Tree5Likes

موضوع: Fxfibo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    591Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    دوست عزیز حداقل یک ماه تحلیل رایگان برای دوستان بگذارید تا دوستان با تحلیل های شما اشنا شوند بعد بیایند اشتراک تحلیلی بگیرندخلاصه اینکه اول برادری خود را ثابت کنید
    Login:123469356
    Investor:0aeotxa

کاربر عضو

میزان امتیاز
    305Array = 5
    قدرت امتیازدهی
    5
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نتیجه تحلیل AUD USD

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

نتایج سیگنال امروز : +245 پیپ

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    20Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    اگر ميشه در مورد اين جدول بيشتر توضيح بدهيد خيلى گنگ هست . فقط ديروز به اين شکل سيگنال داده ايد؟ يا روز هاى قبل هم بوده

کاربر عضو

میزان امتیاز
    305Array = 5
    قدرت امتیازدهی
    5
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iransms نمایش پست ها
    اگر ميشه در مورد اين جدول بيشتر توضيح بدهيد خيلى گنگ هست . فقط ديروز به اين شکل سيگنال داده ايد؟ يا روز هاى قبل هم بوده
    سلام
    سیگنالها بصورت روزانه در سایت قرار میگیرند و در انتهای روز نتیجه آنها درج میشنوند
    در مورد جدول هم برای 5 جفت ارز نقاط ورود داده شده با استاپ لاس معین و سه نقطه تی پی که بستگی به روز معامله دارد که کدام تی پی ها تاچ شود
    در قسمت هیت نیجه معامله هر روز درج خواهد با مقدار پیپ و در انتها نیز جمع پیپ مثبت و منفی قید میگردد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    20Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    اين سيگنال ها ايا همان سيستم اقاى يزدى هست؟ چون قرار بود به شما بدهد انديکاتور را براى فروش . منظورم همان سيگنال هاى صفحه تحليل روزانه ايشان هست.
    اگر مى شود اى دى تلگرام خود را براى من ايميل کنيد مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر عضو

میزان امتیاز
    305Array = 5
    قدرت امتیازدهی
    5
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iransms نمایش پست ها
    اين سيگنال ها ايا همان سيستم اقاى يزدى هست؟ چون قرار بود به شما بدهد انديکاتور را براى فروش . منظورم همان سيگنال هاى صفحه تحليل روزانه ايشان هست.
    اگر مى شود اى دى تلگرام خود را براى من ايميل کنيد مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    بله.

برای این سیستم اکسپرت و ایندیکاتوری در دست تهیه است که هنوز آماده نشده و تا قبل از آماده شدن فعلا" سیگنالها بصورت دستی در سایت قرار داده میشود تا هر کسی در صورت تمایل بتواند استفاده نماید . در صورت آماده شدن اکسپرت ها و ایندیکاتورهاش بعدا" پوزیشنها بصورت اتوماتیک مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    305Array = 5
    قدرت امتیازدهی
    5
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نتایج سیگنال امروز : +99 پیپ

پی نوشت : به دلیل روز آخر بازار ، کل پوزیشنها زودتر بسته شد .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    305Array = 5
    قدرت امتیازدهی
    5
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بولتن هفتگی :

کاربر فعال

میزان امتیاز
    511Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام من حساب ریل در pcm دارم میشه راهنمایی کنین که چطور میتونم به fx انتقال پیدا کنم و رایگان استفاده کنم
    صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

کاربر عضو

میزان امتیاز
    305Array = 5
    قدرت امتیازدهی
    5
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
    سلام من حساب ریل در pcm دارم میشه راهنمایی کنین که چطور میتونم به fx انتقال پیدا کنم و رایگان استفاده کنم
    با سلام خدمت شما

برای این منظور بایستی از طریق لینک افتتاح حساب موجود در امضا اقدام به باز کردن یک حساب جدید نمایید البته با یک ایمیل متفاوت . سپس کل موجودی از حساب قبلی برداشت و در حساب جدید شارژ نمایید . بعد از این مرحله و تایید اکانت ، شماره حساب و اسمتون را به ایمیل زیر ارسال نمایید :

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)