سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل های کیش و مات - صفحه 6
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 53 از 53
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    Eur jpy h4
    براساس تحلیل من اگر درمحدوده قیمت101.85 الی101.50 حجم خریداران بوجود بیاید منطقه پر تراکم پیوتی سنتی میباشد .دلایل:
    1-INV AB=BD100%
    2-خط روند صعودی بلند مدت
    3-تتراکم فیبو61% .و 50%تایم بالاتر

زمان: تا 6 نوابر
    اگر تریگر دهد؟؟؟
    باید صبر کرد تا مشخص شود به این محدود عکسالعمل قیمتی داریم یا نه ؟؟
    s/l , t/p را بعد از تریگر بیان میشود.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    سلام
    تا مشخص شدن نتیجه انتخابات امریکا فعلا" ترید بلند مدت ست نمیکنم ولی برای بازی کردن این تحلیل رو هم میشه کوتاه مدت دید.
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    nsd usd h4
    قیمت بعداز شکست روند نزولی که (خود در تایم روزانه روند پرچم رو شکل داد) در پول بک هستم امشب اگر بالای 8250 کلوز کند فردا هیجانات خریدی در بازار بوجود میاد که احتمال شارب بودش زیاد است
    تحلیل الیوت در تصویر گویاست.
    استاب و تی پی و ورود هم در تصویر مشخص کردم
    اگر از 8200از پایین کلوز کنه تحلیل فیلد میشه .به عبارتی شکست پرچم رو هم زیر سوال برده ، و علتش رو هم میزاریم به انتخابات امریکا ... خلاص
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)