سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نظر سنجی هیلاری یا ترامپ !؟

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رئیس جمهور آینده آمریکا چه کسی است ؟

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • هیلاری

19 41.30%
  • دونالد ترامپ

19 41.30%
  • بابا قلی میرزا آقای شیر پرورده

8 17.39%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
Like Tree5Likes

موضوع: هیلاری یا ترامپ !؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    529Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

هیلاری یا ترامپ !؟

سلام و درود

کمتر از یک هفته به انتخابات امریکا 2016 باقی مونده که میشه هفته آینده روز سه شنبه .

کار ما به عنوان تحلیلگر پیشبینی بازار ه از طرفی بازار از تحولات روز جهت میگیره .

یعنی اگه شما بتوانید بازار را پیشبینی کنید یه جورایی باید الان نتیجه انتخابات آمریکا عین روز واستون معلوم شده باشه .

دقیقا همون داستان مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها که من پیشبینی کردم و دید داستان چی شد .

اگه ترامپ برنده بشه طلا میره بالا وپزو مکزیک میاد پایین و اگه هیلاری برنده بشه برعکس میشه داستان .

پس بیان وسط هرچی دارین بریزین تو دایره .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر فعال

میزان امتیاز
    885Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    برنده هیلریه و طلا هم نزولی ( نه صرفا به خاطر برد هیلاری جهت کلیش اینه ) و این پیشبینی هم به خاطر نتایج نظر سنجی نیست چون همیشه لحظات آخر همه چی تغییر میکنه
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

کاربر فعال

میزان امتیاز
    426Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    Array
    با سلام
    به نظر من مردم آمریکا حماقت بزرگی می کنند اگه باز هم به ترامپ رأی بدن. اون هم با گندی که جمهوری خواهان آمریکا در دو دوره قبل از اوباما زدند، مخصوصا در زمینه اقتصادی که به بحران جهانی اقتصاد منجر شد، هر چند که گذشته انتخابات آمریکا نشون میده که دوره های قدرت تقریبا به طوری مساوی بین جمهوری خواهان و دموکراتها دست به دست شده.
    و من بعید می دونم که این اتفاق بیفته، یعنی با همه نقاط ضعفی که برای نامزد دموکراتها در تبلیغات علیه وی مطرح شده، باز هم شانس برنده شدن کلینتون بیشتر از ترامپ هست.
    موفق باشید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    238Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
    سلام و درود

کمتر از یک هفته به انتخابات امریکا 2016 باقی مونده که میشه هفته آینده روز سه شنبه .

کار ما به عنوان تحلیلگر پیشبینی بازار ه از طرفی بازار از تحولات روز جهت میگیره .

یعنی اگه شما بتوانید بازار را پیشبینی کنید یه جورایی باید الان نتیجه انتخابات آمریکا عین روز واستون معلوم شده باشه .

دقیقا همون داستان مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها که من پیشبینی کردم و دید داستان چی شد .

اگه ترامپ برنده بشه طلا میره بالا وپزو مکزیک میاد پایین و اگه هیلاری برنده بشه برعکس میشه داستان .

پس بیان وسط هرچی دارین بریزین تو دایره .

سلام باباقلی.

خوب حالا پیش بینی خودتون چیه؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    529Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
    سلام باباقلی.

خوب حالا پیش بینی خودتون چیه؟

اجازه بدید من فعلا اظهار نظری نکنم چون ممکنه رو انتخابات آمریکا تاثیر بزاره . دلم نمیخواد فردا هیلاری یا ترامپ از من گلمند بشن بگن چون تو این پیشبینی را کردی فلانی انتخاب شد .
    بنابراین من مصلحت نمیدونم .اجازه بدید من تو این مسئله ورود پیدا نکنم بعد ممکنه فردا تندرو های هردو جناح بیان اینجا و فروم رو به آشوب و هرج و مرج بکشونند و از این موقعیت سوء استفاده کنند ما نباید در این برهه زمانی حساس به عناصر فتنه اجازه براندازی نظام فروم را بدهیم .
    هرچند مدیران فروم با چشم باز تمام رویداد ها رو رصد میکنند و در صورت لزوم با یک حمله گاز انبری معاندان نظام و مستکبرین و مستشهدین بین یدیه
    را به سر جای خود خواهند نشاند .
    تکبیر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    529Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    Array
    یکی از بروکرهای معاند گفته از 4 نوامبر اسپردها روی ارزهای حاوی پزوی مکزیک (mxn)، رند آفریقای جنوبی (zar)، رئال برزیل (brl) و وون کره جنوبی (krw) یک حاشیه از 5٪ و لیره ترکیه (try) با نرخ حاشیه 3٪ خواهد بود.

آقا دارن اسپردها رو میکشن بالا ... حواستون باشه سرتون کلاه نره .

در ضمن روز دوشنبه این هفته که میاد بازار ها با یک گپ خوشگل باز میشن . اینم حواستون باشه استاپ تاثیر نداره .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    265Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود
    بنده فکر میکنم همین روندی که در تایم فریم 4 ساعته شکل گرفته ، زمینه صعود غیر منتظره انس باشه برای ورود به کانال 1400 . باتوجه به روند قیمتی ، فعلا دلیل منطقی و محکمی حتی در تایم 4 ساعته برای برگشتش وجود نداره . خودم تا امروز که جمعه است منتظر توقف قیمت و تشکیل سقف Major در تایم 4 ساعت بودم ولی این سقف رو هنوز ندیدم . تایم هفتگی اصلاح کرده در تایم روزانه اصلاح رو تموم کرده ودر تایم 4 ساعت روند جدیدی شکل گرفته . باتوجه به استراتژی خودم قطعا به دنبال خریدش هستم تا بتونم با روند تایم هفتگی همراه بشم ...
    ویرایش توسط DIMEBAG : 11-04-2016 در ساعت 04:11 AM
    k.g.keisami@hotmail.com این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    529Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    Array
    نتیجه نظر سنجی داخل فروم نشون میده ترامپ با حدود 3 درصد پیشتازه !

اما آخرین نظر سنجی های رسانه های معاند میگن هیلاری با 1.7 درصد برنده میشه .

پس نتیجه میگیریم ترامپ راست میگفت که میگه رسانه های امریکا بر علیه او هستند .

فعلا در این نظر سنجی من 15% پیش افتادم . کارای ویزا رو انجام بدم میرم . اگه ویزا ندادن مجبورم از مرز مکزیک قاچاقی رد شم . چاره ایی نیست فقط به خاطر اینکه رای هوادارها رو زمین نمونه رنج و سختی این سفر را به جان میخرم .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    426Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    Array

فعلا در این نظر سنجی من 15% پیش افتادم . کارای ویزا رو انجام بدم میرم . اگه ویزا ندادن مجبورم از مرز مکزیک قاچاقی رد شم . چاره ایی نیست فقط به خاطر اینکه رای هوادارها رو زمین نمونه رنج و سختی این سفر را به جان میخرم .[/quote]

===
    داداش داری اشتباه میری!!!!!
    هواداریی که بهت این تعداد رأی دادن، همینجان، شما کجا میخوای بری؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    265Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
    نتیجه نظر سنجی داخل فروم نشون میده ترامپ با حدود 3 درصد پیشتازه !

اما آخرین نظر سنجی های رسانه های معاند میگن هیلاری با 1.7 درصد برنده میشه .

فعلا در این نظر سنجی من 15% پیش افتادم . کارای ویزا رو انجام بدم میرم . اگه ویزا ندادن مجبورم از مرز مکزیک قاچاقی رد شم . چاره ایی نیست فقط به خاطر اینکه رای هوادارها رو زمین نمونه رنج و سختی این سفر را به جان میخرم .
    درود

ترامپ یادآور دو چیز است : 1- نقل قول معروف گاندی " اول نادیده ات می گیرند ، سپس مسخره ات میکنند ، سپس با تو می جنگند اما در نهایت پیروزی با توست"

2 - انتخابات سال 1981 که ریگان رئیس جمهور آمریکا شد . در اون زمان همین نظرسنجی های به اصطلاح بی طرف و واقعی !! میگفتن : جیمی کارتر خائن با بیست پوینت از ریگان جلوست ! ولی وقتی انتخابات شد ، کارتر با فضاحت تمام مسابقه رو باخت !! اون موقع هم در مورد ریگان میگفتن : اون هنرپیشه است و پیشینه سیاسی نداره و از این حرفا ولی هشت سال توی کاخ سفید نشست ! الان هم در مورد ترامپ هم همینه و خواهیم دید که خانواده فاسد کلینتون با چه فضاحتی از صحنه سیاسی امریکا برای همیشه حذف خواهند شد ! حتی ایالت های آبی رنگ هم در 8 نوامبر قرمز خواهند شد ! مردم امریکا به دنبال ناجی غیر دموکرات و جمهوری خواه بودن و ظاهرا هم پیداش کردن ! شاید ترامپ رو بشه عوام گرا خطاب کرد ولی جامعه خسته امریکا دیگر به اهرم های گلوبالیزم جهانی نظیر بوش ها ، کلینتون ها ، کارترها نیازی نداره ...
    ویرایش توسط DIMEBAG : 11-06-2016 در ساعت 03:57 PM

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)