سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
اسامی شرکت کنندگان در طرح ارتقای تحلیل گران ماه دسامبر و اخبار مربوطه - صفحه 4
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    6014Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام

من در ماه نوامبر فقط با سبک خودم ترید می کردم و یک ریتم یکنواخت داشتم و با اینکه چندان راضی نبودم توانستم بالانس حساب را افزایش دهم
    ولی در این ماه
    آشکار بودن نتایج ، دسیپلینم را تحت تاثیر قرار داد و بالانس حسابم دستخوش تغییرات شد.
    مسلما آشکار بودن نتایج در تریدر تاثیر گذار هست و من که در دور قبل نفر برتر شدم حتما در من تاثیرات بیشتری دارد چون این حس وجود دارد که باید
    از مقام اولی ام دفاع کنم
    من از دور مسابقه کنار می کشم و به تحلیل های تریدری ام ادامه می دهم و این نظم 4 ساله ام را تقویت میکنم

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3885Array = 69
    قدرت امتیازدهی
    69
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت همگی دوستان

ضمن تشکر و عرض تبریک به جناب مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها به خاطر تحلیل های خوبشون، تحلیل های ایشان که برنده طرح در ماه نوامبر بودند به بخش اختصاصی ایشان در قسمت تحلیل های اختصاصی منتقل شد:

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

به همین منوال برندگان ماه های اتی نیز در صورت کسب رتبه مورد قبول به این بخش راه خواهند یافت و برای هر جفت ارزی تاپیک جداگانه خواهند داشت تا مدیریت تحلیل ها برایشان بهتر شود.

با تشکر

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234