سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل روزی 30 پیپ با Modi - صفحه 2
صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 82
Like Tree1Likes

موضوع: روزی 30 پیپ با Modi

کاربر عضو

میزان امتیاز
    329Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    شاید این ............

کاربر فعال

میزان امتیاز
    100Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    دوستان عزیز سلام

خیلی خیلی عذر میخوام که مدتی نتونستم به سایت سر بزنم

الان هم میبینم اقا مسلم روش بسیار سودمندی را داره توضیح میده که فهم و درک آن میتونه روش تریدمون هر چه که باشه را بهبود ببخشه

از اینرو خواهش میکنم چند روز صبر کنید تا این روش اقا مسلم به سرانجام برسه و ذهنیت دوستان با طرح موضوع جدید بهم نریزه

من البته برای آموزش این صفحه را نگشوده بودم هدفم شرکت در تحلیل گری بود ولی روی چشم میگذارم و اگر تو این دوره از مسابقه که شرکت کرده ام ،، نتیجه قابل توجهی در طول یکی دو هفته آینده گرفتم آنرا با دوستان به اشتراک میگذارم و برای رو بازی کردن ، همه روزه ساعت 11 تا 12 صبح پوزیشن 30 پیپی را در همین صفحه میگذارم چون مطمنم اگر نتیجه مطلوب نباشه آموزش آن باعث ضایع شدن وقت ارزشمند دوستان خواهد بود،، ضمن اینکه در مدت یکی دو هفته آینده آموزش اقا مسلم هم به سرانجام خواهد رسید

سر بلند باشید
    ویرایش توسط Modi : 12-12-2012 در ساعت 05:31 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    100Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام

از دوستان عدر میحوام برای مدتی که ناخواسته مجبور به غیبت شدم

اگر 10 تا 20 در صد از تحلیل زیر هم درست باشه خدا را هزار بار شکر کرده و ممنون اساتید محترم خواهم بود .

سر دوستان و اساتید سلامت

مهدی

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط Modi : 01-07-2013 در ساعت 12:54 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    100Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام

به شکر خدا همانگونه که در تصویر زیر ملاحظه میفزمائید یحش اول ار تحلیل کلی دیروز ( یرای حدود یک هفته هسنت } که مزبوط به تغیرات قیمت امزوز میباشد به غیر از چند پیپ،، که با مزبع زرد رنگ نشان داده شده ،، مابقی بنظر درست میباشد

تا روز های آینده خدا چه بخواهد

ممنون مهدی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    100Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام چون به چهت فشردگی تحلیل؛؛ تعین قیمت بالا و پائین سطوح مشگل بود لذا توسط فلش با سطوح قبلی هم تراز نمودم که تا کنون غیز از همان چند پیپ که با مربع زرد مشخص نمودم؛؛ بقیه تا کنون با دقت بالا درست میباشد

کاربر فعال

میزان امتیاز
    100Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام تا اینجا که بشکر خدا امواج نازنین شرمنده ام نکرده اند خواهشا توجه فزمائید که تصویر سمت چپ که روز اول گذاشته ام به جهت کمبود جا ,, فشرده شده ، به بیان دیگر غیز از همان مربغ زرد رنگ که کمتر از 10 پیپ هست ، بقیه موارد با دقت 100 در صد صوزت گزفته ،،

از اینکه در حضور اساتید محترم به خودم اجازه گذاشتن تحلیل داده ام خیلی خیلی شرمنده ام

مهدی

ویرایش توسط Modi : 01-09-2013 در ساعت 11:50 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
    سلام تا اینجا که بشکر خدا امواج نازنین شرمنده ام نکرده اند خواهشا توجه فزمائید که تصویر سمت چپ که روز اول گذاشته ام به جهت کمبود جا ,, فشرده شده ، به بیان دیگر غیز از همان مربغ زرد رنگ که کمتر از 10 پیپ هست ، بقیه موارد با دقت 100 در صد صوزت گزفته ،،

از اینکه در حضور اساتید محترم به خودم اجازه گذاشتن تحلیل داده ام خیلی خیلی شرمنده ام

مهدی

چقدر چشم نوازه. ترجیح میدم به جای تحلیل بیام این عکسهارو ببینم لذت ببرم

واقعا خسته نباشید
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    30Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    سلام آقامهدی
    ما بی صبرانه منتظر هستیم
    اگر امکان داره تحلیل پوند دلار هم بزارید ودر مورد این تحلیل ها بیشتر توضیح دهید.
    یاسپاس

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوستان نازنین

چون دستم رو شد و تعدادی از دوستان متوجه شدند تحلیل ناقابل به اینجانب مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

تعلق داره لذا ضمن تشکر از دوست و برادر نازنیم Modi که اجازه داد چند روزی مزاحمشون باشم،، از حالا به بعد پست هامو در اطاق خودم که لینکشو بالا گذاشتم ارائه خواهم نمود

در پاسخ دوست عزیز اقا الیاس که راجع به پوند ذلار سوال کرده بودید عرض کنم که سوال شما باعث شد به ان ارز سری بزنم چشمتان روز بد نبینه یعنی تمام علائم ریزش را داره البته برای مقدار کم ( سعی میکنم تحلیل کامل بگذارم ) و این در حالی است که یورو دلار موقع اپ ترندش هست یعنی یک عدم هماهنگی بین ارزهای مهم،، حالا خودم هم متوجه شدم چرا از دیشب یورو دلار هر چه زور میزنه که وظیفه اش یعنی اپ ترند را انجام بده ولی نمیتونه

ممنون از همگی یاران
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 01-10-2013 در ساعت 10:27 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    100Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام

از امروز پوزیشن هایی که حداقل روزانه در یورو دلار 30 پیپ سود داره را خواهم گذاشت

تی پی ها در دو تا سه لول خواهد بود اولی حدود 25 - 30 پیپ و دومی 50-60 پیپ ، بعضی روزها ممکنه تی پی سوم با حدود 100-120 پیپ اضافه شود

استاپ همواره 30 پیپ از محل ورود خواهد بود

برخی روزها البته به ندرت ممکنه تا شب قیمت به تی پی دوم نرسه در اینصورت لطفا پوزیشن را باز بگذارید تا روز بعد به تی پی برسه البته در اینصورت استاپ به محل تی پی اول منتقل شود

در خاتمه از دوستان تقاضامندم با این سیگنالها در حساب ریل پوزیشن نگیرند اعلام این سیگنالها میتونه صرفآ برای مقایسه با سیگنال خودتان کمک نماید

برای امروز بای خواهد بود و چون دیر اعلام شد تی پی اول کوچک است روزهای اینده سعی میکنم زودتر پوزیشن را بگذارم

نقطه ورود 1.3013
    تی پی اول 1.3030
    تی پی دوم 1.3060

ضمنا یک حساب دمو در پرسپولیس باز کردم که پوزیشنها را در انجا و در امضا خواهم گذاشت
    ویرایش توسط Modi : 03-11-2013 در ساعت 09:29 AM

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین