سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Yen futures
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: Yen futures

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5015Array = 77
    قدرت امتیازدهی
    77
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Yen futures

FrankenStein
    مهمان
    حمید جان هیچ چیز تو این دنیا ایندکس نداره....ارزش ذاتی همه چیز به دلار سنجیده میشه که خود دلار از ضرایب چند ارز دیگه سنجیده میشه...

این چیزی که شما میزارید...نرخ فیوچر اون ارز هست در مقابل دلار....

ارزهایی که دلار ارز اول هست...مثل همین ین....باید این 1 تقسیم بر این عدد کنیم یا همین نرخ برابری کنیم....میبنید که قیمت الان دلار ین بهتون میده با چند پیپ اختلاف کمتر یا بیشتر....که مر بوط میشه به نرخ فیوچر...که یک داستان مفصل دیگه داره...

موفق باشی...
    ویرایش توسط Hamidreza : 01-15-2013 در ساعت 05:21 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5015Array = 77
    قدرت امتیازدهی
    77
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
    حمید جان هیچ چیز تو این دنیا ایندکس نداره....ارزش ذاتی همه چیز به دلار سنجیده میشه که خود دلار از ضرایب چند ارز دیگه سنجیده میشه...

این چیزی که شما میزارید...نرخ فیوچر اون ارز هست در مقابل دلار....

ارزهایی که دلار ارز اول هست...مثل همین ین....باید این 1 تقسیم بر این عدد کنیم یا همین نرخ برابری کنیم....میبنید که قیمت الان دلار ین بهتون میده با چند پیپ اختلاف کمتر یا بیشتر....که مر بوط میشه به نرخ فیوچر...که یک داستان مفصل دیگه داره...

موفق باشی...
    امدم پست نقل قول کنم زدم ویرایش کردم

حسین جان کاملا درست میگی این فیوچر

اما در بین تریدرها حداقل برای ما در فروم به نام ایندکس جاافتاده

زیاد سخت نگیر

FrankenStein
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها
    امدم پست نقل قول کنم زدم ویرایش کردم

حسین جان کاملا درست میگی این فیوچر

اما در بین تریدرها حداقل برای ما در فروم به نام ایندکس جاافتاده

زیاد سخت نگیر
    سروری حمید جون...

گفتم که خدایی ناکرده کسی اشتباهی نکنه...همون دلار ین تحلیل کنی انکار همین و تحلیل کردی....البته نرخ فیوچرز خیلی کاربرد داره..که جاش نیست الان صحبتش بشه...ولی خیلی مفید هست....ولی برای تحلیل تکنیکالی به نظر من خود جفت ارز تحلیل بشه درست تر هست...

پ.ن:اسم تاپیک هم عوض کن به نظرم بزار تحلیل فیوچرز فلان ارز مثلا....باز هر چی خودت دوست داری فدات شم..

موفق باشی.

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1932Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    حسین
    جایی شده که فیوچرز و اسپات همجهت با هم نباشند
    منظورم اینه یکی صعودی باشه یکی نزولی؟

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    علی جان از فیوچرز استفاده میشه واسه بدست اوردن جهت...

اگر یک ماهه و سه ماهه فیوچرز به ترتیب بیشتر از ارزش نقد قیمت گذاری شده باشه دیدگاه به سمت افزایش ارزش میره و بلعکس..

موفق باشید
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

FrankenStein
    مهمان
    علی جان ببخشید الان دیدم پست...

آره علی...خلیل توضیح داد....خیلی موقع این اتفاق میفته ...به خصوص سر ارزهای کالایی مثل استرالیا...همین الان میتونی نگاه کنی....تفاوت 30-40 پیپی میبینی ...

موفق باشی.