سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تاپیک پرسش و پاسخ با خلیل رحمانی در قالب مصاحبه - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1789Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی خفار نمایش پست ها
    سلام جناب رحمانی

با وجود کم محبتی ها از جانب افرادی حسود و تنگ نظر نسبت به موفقیت شما در بازار ، شما کاملا در راه فعالیت در این راستا و فروم محکم هستید از این انرژی و همت بالای شما قدردانی میکنم.

سوالات بنده به شرح زیر:

1-نظرتان درباره وضعیت معاملات بازار ارز (fx) در ایران چیست؟

2- پشتوانه و حامی شما در راه موفقیت چه بوده است ؟

3- بعنوان یک فرد با تجربه نسبت به کسانی که تازه وارد این فعالیت می شوند ، درباره مطالعه اقتصاد چه توصیه ی قابل توجهی دارید؟

4-امروز کسانی هستند که خود را معامله گری فاندامنتال، تکنیکال و یا ترکیبی از این دو میدانند، شما خود را در زمره کدامیک می دانید؟ و دلیل تان چیست؟

5- نظرتان درباره تکنیکال و فاندامنتال چیست؟کدامیک را ابتدا در معاملاتتان در نظر می گیرید؟

6-زیباترین لحظه کاری شما؟زیبا ترین لحظه زندگی تان؟

7- با مسایل روانشناسی در بازار/معامله چطور تعامل می کنید؟

پیروز باشید

سلام بزرگوار

شما لطف دارید ، والله کسانی که دنبال بحث و جدل و حاشیه هستند شک نکنید شخصیت خودشون زیر سوال میبرند و زیر ذربین میروند نه من که کارم عالم و آدم دیدند ، نه تحلیل بلکه پوزیشن هایم ! کارهای آموزشیم هم که دیگه موجوده و با وجود گرفتاری های فرآوان میشینم خلاصه نویسی و تدوین و جمع آوری ... میکنم و نمیزارم تاپیکی نیمه باقی بماند و فردا پشت سرم حرف و حدیثی باشد که با اینکار میخواهد دانشجو طلب کند یا ...! برای دل خودم برای اینکه فردا روز که بین دوستان نبودم آثار من باقی بماند و یادی از من بکنند !

در مورد سوالات بیان کنم شب سر فرصت به تک تک آنها پاسخ خواهم داد

با تشکر
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1789Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی خفار نمایش پست ها
    سلام جناب رحمانی

با وجود کم محبتی ها از جانب افرادی حسود و تنگ نظر نسبت به موفقیت شما در بازار ، شما کاملا در راه فعالیت در این راستا و فروم محکم هستید از این انرژی و همت بالای شما قدردانی میکنم.

سوالات بنده به شرح زیر:

1-نظرتان درباره وضعیت معاملات بازار ارز (fx) در ایران چیست؟

2- پشتوانه و حامی شما در راه موفقیت چه بوده است ؟

3- بعنوان یک فرد با تجربه نسبت به کسانی که تازه وارد این فعالیت می شوند ، درباره مطالعه اقتصاد چه توصیه ی قابل توجهی دارید؟

4-امروز کسانی هستند که خود را معامله گری فاندامنتال، تکنیکال و یا ترکیبی از این دو میدانند، شما خود را در زمره کدامیک می دانید؟ و دلیل تان چیست؟

5- نظرتان درباره تکنیکال و فاندامنتال چیست؟کدامیک را ابتدا در معاملاتتان در نظر می گیرید؟

6-زیباترین لحظه کاری شما؟زیبا ترین لحظه زندگی تان؟

7- با مسایل روانشناسی در بازار/معامله چطور تعامل می کنید؟

پیروز باشید
    1- در حال حاضر وضعیت بازار ارز در ایران وضعیت بدی رو داره و این بیشتر برمیگرده به ناآگاهی مردم نسبت به علم اقتصاد و در جایی که ناآگاهی باشه سو استفاده کنندگان راهشون باز می شود. به نظر من تا ساختار مناسبی در این زمینه فراهم نشه و قوانین محکمی وضع نشه این روال ادامه خواهد داشت !

2- پشتوانه من ، اراده شخصی و تشویق های اطرافیانم بوده است ! هر انسانی در زندگی نیازهای داره که به دنبال برآورده کردن آنها گام های برمیدارد ، بدون شک نیازهای من محرک اصلی در این زمینه بودند " نیاز به شکوفایی ، نیاز به استقلال..."

3- در درجه اول بیان کنم بنده در مقام توصیه نیستم اما برحسب تجربه بیان میکنم که اصولی ترین مفاهیم در این بازار همین علم اقتصاد میباشد و لازمه معاملگری در بازارهای مالی داشتن اطلاعات کافی در زمینه اقتصاد هست پس تا میتوانید در این زمینه تلاش کنید تا دیدگاه وسیعتری نسبت به قضیه بدست بیاورید

4- همیشه در همه جا بیان کردم چیزی به عنوان تکنیکال یا فاندامنتال نمیشناسم بلکه این تفکیک روش و ابزارهای تحلیلی برای درک بیشتر معاملگران هست ولی معاملگران نباید خود را اسیر این تفکیک سازی ها کنند

5- برنامه تجاری من بر پایه هر دو بنا شده و چیزی به عنوان ابتدا و انتها برایش متصور نشده ام !

6- زیباترین لحظه کاری من ورودم به دنیا تریدری به خصوص ورودم در مجموعه پرسپولیس کاپیتال هست ! نویسندگی ، مشاوره و وقت گذراندن با کسانی که دوستشان دارم و دوستم دارند که میشه گفت کل زندگی زیباست!

7- واجب ترین کلاس از دیدگاه من مباحث روانشناسی هست و بزرگترین اشتباه من در این فروم این بود که از اول باید مباحث روانشناسی رونق میدادم بعد روش ها و تحلیل های دیگر... که باز دیر نیست و استارت این کار را به همت خدا زده ام ! در واقع روانشناسی کامل کننده یک معاملگر به تریدر هست امیدوارم که در این راستا تمامی اعضا همکاری کنند و به زودی این مبجث رونق خوبی بگیرد !

ارادت
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12