اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوستان ف.ا.ر.ک.س کار در استان قزوین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: دوستان ف.ا.ر.ک.س کار در استان قزوین

​سلام
    هدف از ایجاد این تاپیک جمع شدن ف.ا.ر.ک.س کاران در استان قزوین تا بتونیم از ایده ها و مشکلات و راه کارهایی که بتونه ما را در جهت پیشرفت سوق بده با هم در این تاپیک در ارتباط باشیم

سلامخیلی خوبه که این تاپیک ایجاد شده.منم چند ساله دارم کار میکنی.استاد روش معاملاتی شما چیه-راضی هستید؟آموزش هم دارید تو قزوین؟

نظر

نوشته اصلی توسط big1280 نمایش پست ها
      سلامخیلی خوبه که این تاپیک ایجاد شده.منم چند ساله دارم کار میکنی.استاد روش معاملاتی شما چیه-راضی هستید؟آموزش هم دارید تو قزوین؟
      سلام-من حدود 5 سالی هست که کار میکردم مثل همه از کلاسهایی که تو کرج و تهران برگزار شده بود شروع کردم متاسفانه با 5000$ حساب که باز کرده بودم در عرض سه ماه از دستش دادم تا یک سال هم کار نکردم ولی چون علاقه مند بودم بازم شروع کردم با معرفی یکی از بستگان در قزوین با استاد طاهری آشنا شدم که واقعا میگم هر چی تو این بیزینس دارم از ایشون دارم خیلی کمک کرد مجددا 3 ماه با این استاد کلاس داشتم و روی استراتژی خودش متمرکز شدم با کمک ایشون تونستم یه بار دیگه شروع کنم الان 1500$ تو حسابم دارم ماهیانه دارم با تلاش خودم 500$ سود میبرم و همیشه هم از اساتیدم کمک میگیرم این تاپیک را برای این زدم که بتونم فارکس کاران قزوین را دور هم جمع کنم تا بتوانیم از هر دری چیزی از دوستان بهم دیگر منتقل کنیم باعث خوشحالی من هست که من بانی این کار بشم

نظر

نوشته اصلی توسط havamo1395 نمایش پست ها
        سلام-من حدود 5 سالی هست که کار میکردم مثل همه از کلاسهایی که تو کرج و تهران برگزار شده بود شروع کردم متاسفانه با 5000$ حساب که باز کرده بودم در عرض سه ماه از دستش دادم تا یک سال هم کار نکردم ولی چون علاقه مند بودم بازم شروع کردم با معرفی یکی از بستگان در قزوین با استاد طاهری آشنا شدم که واقعا میگم هر چی تو این بیزینس دارم از ایشون دارم خیلی کمک کرد مجددا 3 ماه با این استاد کلاس داشتم و روی استراتژی خودش متمرکز شدم با کمک ایشون تونستم یه بار دیگه شروع کنم الان 1500$ تو حسابم دارم ماهیانه دارم با تلاش خودم 500$ سود میبرم و همیشه هم از اساتیدم کمک میگیرم این تاپیک را برای این زدم که بتونم ف.ا.ر.ک.س کاران قزوین را دور هم جمع کنم تا بتوانیم از هر دری چیزی از دوستان بهم دیگر منتقل کنیم باعث خوشحالی من هست که من بانی این کار بشم
        سلام خدمت شما من هم تقریبا یک سالی هست دارم کار میکنم آموزش هم از روی سی دی و یک ماه کلاس بود که رفتم و خیلی از اصطلاحات را نمیدونم سی دی های آموزشی هم نمیتونه کمک کنه میتونید این استادی که ئاره کار میکنه را برام معرفی کنی شماره ایی؟ادرسی؟؟تلگرام؟؟ ممنون میشم کمکم کنی

نظر

نوشته اصلی توسط asal-babaei نمایش پست ها
          سلام خدمت شما من هم تقریبا یک سالی هست دارم کار میکنم آموزش هم از روی سی دی و یک ماه کلاس بود که رفتم و خیلی از اصطلاحات را نمیدونم سی دی های آموزشی هم نمیتونه کمک کنه میتونید این استادی که ئاره کار میکنه را برام معرفی کنی شماره ایی؟ادرسی؟؟تلگرام؟؟ ممنون میشم کمکم کنی
          سلام خانم بابايي هيچي جاي كلاس حضوري را نميگيره كه آدم بخواد از تجربيات كسي كه موفق هست كمك بگيره آقاي طاهري نمره قابل قبولي را واقعا داشتن چون تو كلاسهاشون با بچه هايي كه آشنا شديم هر كداممون با يه روشي كه خودمون راحت بوديم كار ميكرديم ولي ايشون استراتژي را برامون پياده كرد با روش خودمون خيلي ازشون خيلي كمك ميگيرم ولي به نظرم مهم خودتي كه بتوني دونه دونه مراحل را با پشتكار انجام بدي من خودم به جايي رسيدم كه درآمد فاركسم از شغل اولم بيشتره براتون شماره اين استاد را ميدم تا بتونيد ازش مشاوره بگيريد

نظر

نوشته اصلی توسط havamo1395 نمایش پست ها
            ​سلام
            هدف از ایجاد این تاپیک جمع شدن ف.ا.ر.ک.س کاران در استان قزوین تا بتونیم از ایده ها و مشکلات و راه کارهایی که بتونه ما را در جهت پیشرفت سوق بده با هم در این تاپیک در ارتباط باشیم

سلام
            من تبریزی هستم ولی چند وقته به قزوین نقل مکان کردم در صورت تمایل می تونیم همکاری کنیم
            من فقط بلند مدت وارد معامله می شم استراتژی من فقط تغییر روند هست تایم فرم 1 ساعت و 4 کار می کنم
            ماهی 8 الی 15 هزار دلار بر می دارم
            من 8 ماهه اشنا شدم با فارکس 2 ماهش رو با اندیکاتور های دیگران وقتم رو هدر دادم بعد خودم چون برنامه نویسی بلد هستم به زبان های مختلف نشستم کل گذشته بازار رو بررسی و یه اندیکاتور طراحی کردم چند ماه و الان خدا رو شکر خوب در می یارم با 500 دلار 40.000 تا در اوردم تو این چند ماه

من هر روز ترید نمی کنم معمولا هفته ای یک الی دو بار ترید می کنم بعضی وقت ها هم 20 روز معامله من باز می مونه تا تمام سودم رو بگیرم

من دونبال یک نفر هستم که استراتژی خودم رو باهاش تبادل کنم فقط تایم فرم 15 ، 30 ، 1h کار کنه ضرر خیلی کمی داشته باشه روش من 98 درصد درسته خیلی به ندرت ضرر می ده حداقل ورود با روش من 1 لات با 1000 دلار بالاترین ریسک ولی مشکلی نداره

من می خواهم تبدیل به ربات کنم به خاطر همین دونبال یک نفر هستم تو اون تایم فرم ها کمکم کنه تا شروع به برنامه نویسی ربات کنم

موفقت در فارکس پیدا کردن استراتژی خودتون هست دونبال اندیکاتور این و نباشید وقتتون رو هدر می دهید بررسی کنید مطالعه کنید سخت کار کنید حتما موفق باشید هیچ موقع ولش نکنید حتما تو دمو سود کنید بعد وارد بشوید
            طمع نکنید و زود زود هم معامله نکنید کم ترید کنید ولی با تحلیل حتی هم ضرر کنید اشکالی نداره فقط تحلیل و بررسی زودهم وارد معامله نشید

نظر

سلام
              منم ده ساله که ضرر میدم

نظر

دوست عزیز این حرفا دیگه کهنه شده یه تبلیغات بهتر بزارید.با 500 دلار 40000 هزار دلار درآوردی؟؟؟؟شوخی میکنی.بعد چجوری با 500 که داشتی حداقل 1 لات رفتی؟؟؟؟دوستان فقط مدیریت سرمایه مهمه تو ف.ا.ر.ک.س به این تبلیغات هم گوش ندید که تو اینترنت زیادهبدرود
                ویرایش توسط big1280 : https://www.traderha.com/member/27230-big1280 در ساعت 04-18-2018, 10:53 AM

نظر

نوشته اصلی توسط padash نمایش پست ها
                  سلام
                  من تبریزی هستم ولی چند وقته به قزوین نقل مکان کردم در صورت تمایل می تونیم همکاری کنیم
                  من فقط بلند مدت وارد معامله می شم استراتژی من فقط تغییر روند هست تایم فرم 1 ساعت و 4 کار می کنم
                  من 8 ماهه اشنا شدم با ف.ا.ر.ک.س 2 ماهش رو با اندیکاتور های دیگران وقتم رو هدر دادم بعد خودم چون برنامه نویسی بلد هستم به زبان های مختلف نشستم کل گذشته بازار رو بررسی و یه اندیکاتور طراحی کردم چند ماه و الان خدا رو شکر خوب در می یارم با 500 دلار 40.000 تا در اوردم تو این چند ماه

من هر روز ترید نمی کنم معمولا هفته ای یک الی دو بار ترید می کنم بعضی وقت ها هم 20 روز معامله من باز می مونه تا تمام سودم رو بگیرم

من دونبال یک نفر هستم که استراتژی خودم رو باهاش تبادل کنم فقط تایم فرم 15 ، 30 ، 1h کار کنه ضرر خیلی کمی داشته باشه روش من 98 درصد درسته خیلی به ندرت ضرر می ده حداقل ورود با روش من 1 لات با 1000 دلار بالاترین ریسک ولی مشکلی نداره

من می خواهم تبدیل به ربات کنم به خاطر همین دونبال یک نفر هستم تو اون تایم فرم ها کمکم کنه تا شروع به برنامه نویسی ربات کنم

موفقت در ف.ا.ر.ک.س پیدا کردن استراتژی خودتون هست دونبال اندیکاتور این و نباشید وقتتون رو هدر می دهید بررسی کنید مطالعه کنید سخت کار کنید حتما موفق باشید هیچ موقع ولش نکنید حتما تو دمو سود کنید بعد وارد بشوید
                  طمع نکنید و زود زود هم معامله نکنید کم ترید کنید ولی با تحلیل حتی هم ضرر کنید اشکالی نداره فقط تحلیل و بررسی زودهم وارد معامله نشید
                  سلام بچه ها خواهشن گول این حرفها را تو فضای مجازی نخورید من خیلی خیلی با این نوشته ها آشنا هستم میان وسوسه ات میکنن بعد میگن میخوای کارکرد حساب را بهتون نشون بدیم بعد ازتون کمک میگیرن تو تکنیکال که شک نکنی بعد میگن میخوای استراتژیم را بهت بفروشم تو با همین استراتژی در ماه چندین برابر این پول را در میاری این شخص تو تمام گروه های فارکسی هست با همین ادبیات صحبت خواهشن گول نخورید حتی تریدرهای بانکهای دنیا هم اینقدر که بازیگران این بازار هستند سود نمیکنن حالا طرف بیاد بخواد شما را ............................................

نظر

سلام
                    من 8 ماهه اشنا شدم با ف.ا.ر.ک.س 2 ماهش رو با اندیکاتور های دیگران وقتم رو هدر دادم بعد خودم چون برنامه نویسی بلد هستم به زبان های مختلف نشستم کل گذشته بازار رو بررسی و یه اندیکاتور طراحی کردم چند ماه و الان خدا رو شکر خوب در می یارم با 500 دلار 40.000 تا در اوردم تو این چند ماه

موفقت در ف.ا.ر.ک.س پیدا کردن استراتژی خودتون هست دونبال اندیکاتور این و نباشید وقتتون رو هدر می دهید بررسی کنید مطالعه کنید سخت کار کنید حتما موفق باشید هیچ موقع ولش نکنید حتما تو دمو سود کنید بعد وارد بشوید
                    سلام-دوست عزیز ما اینجا جمع شدیم تا با همفکری هم بتونیم موفق باشیم یکی از دوستانم این صحبتها را برام چند ماه پیش فرستاده بودن و گفتن طرف ازش 40 میلیون میخواد تا استراتژی را بهش بده گفته بود من حاضرم حسابم هم نشون بدمو......ولش کنید فقط باید بگم بچه ها که هیچ وقت راحترین راه بهترین راه نیست

نظر

نوشته اصلی توسط asal-babaei نمایش پست ها
                      سلام بچه ها خواهشن گول این حرفها را تو فضای مجازی نخورید من خیلی خیلی با این نوشته ها آشنا هستم میان وسوسه ات میکنن بعد میگن میخوای کارکرد حساب را بهتون نشون بدیم بعد ازتون کمک میگیرن تو تکنیکال که شک نکنی بعد میگن میخوای استراتژیم را بهت بفروشم تو با همین استراتژی در ماه چندین برابر این پول را در میاری این شخص تو تمام گروه های ف.ا.ر.ک.سی هست با همین ادبیات صحبت خواهشن گول نخورید حتی تریدرهای بانکهای دنیا هم اینقدر که بازیگران این بازار هستند سود نمیکنن حالا طرف بیاد بخواد شما را ............................................
                      بله

نظر بنده هم همینه
                      در ف.ا.ر.ک.س پول بالا در اوردن کار ساده ای نیست
                      سالها تجربه و سالها کال شدن لازمه
                      و سالها از رو نرفتن و استمرار
                      ضمنا چه اشکالی داره اگر واقعا دارید سود میکنید محبت کنید مشخصات حسابتونو بزارید تا دوستان هم حسابشونو به شما بچسبونند
                      لذتی که اینکار داره یعنی به دیگران بهره رسوندن ،، از سود خودمان مطمنا بیشتره
                      ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-18-2018, 11:29 AM
                      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

سلام

درود

دوست من اگر اجازه بدین عرق راهتون خشک بشه،متوجه میشید چی محاله و چی ممکن...

و بیخودی با فرمایشاتتون خودتون رو ضایع نمی کنید.

اگر قصد دارید روی ادّعاتون پافشاری کنید مشکلی نیست.پسورد سرمایه گذار اعلام بفرمایید.

با تقدیم احترام و آرزوی موفقیت برای شما

علیرضا هنجنی
                        ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 04-18-2018, 12:17 PM
                        «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

سلام ممنون بابت پاسخ
                          راستش من نیومدم اینجا ثابت کنم که من خوب کار می کنم یا نه به زور هم نمی خوام با کسی همکاری کنم
                          من به روش خودم ایمان دارم شما هم به روش خودتون هر کس یه روشی داره و داره کار می کنه
                          من معامله خودم رو که تازه باز کردم اینجا می زارم و هنوز هم بازه این معامله چون بیشتر سود می خواهم بگیرم به امید خدا
                          عکس معامله چند ساعت پیش
                          http://s8.picofile.com/file/8324022692/0101.jpg

و یه حساب دمو باز کردم با 1000 دلار یوزر پسورد رو تا سر هفته می زارم اینجا ببنید چقدر سود کردم با 1000 تا

من تایم فرم پایین استراتژی خوب می خوام هیچ کس هم نترسه من تمام معامله های خودم رو نشون می دم بعد شما نشون می دهید
                          بعد حضوری هم دیگه رو می بینیم تبادل می کنیم

به زودی هم سیگنال هامو تو سایت http://www.signalstart.com به فروش خواهم گذاشت با ماهی 20 دلار دوستانی که تمایل داشتن می تونند استفاده کنن شروع هم با 200 دلار پایان 30.000 تا

همین جا موقع شروع رو اعلام خواهم کرد.

نظر

asal-babaei
                            دوست عزیز من استراتژی نمی فروشم از کسی هم پول نمی خواهم هر موقع صحبت پول شد اون موقع حق رو به شما می دهم

من اولین فروم ایرانی هست که عضوش شدم با این نام کاربری تو فروم های خارجی با همین نام کاربری می تونید منو پیدا کنید
                            من بیشتر تو فروم های روسی عضو هستم

من به اندازه کافی پول در اوردم نیازی هم ندارم از کسی پول بگیرم

من فقط متاسف شدم به حرفهایتان همین
                            ویرایش توسط padash : https://www.traderha.com/member/27201-padash در ساعت 04-18-2018, 07:28 PM

نظر

hich1389
                              به زودی این کار رو خواهم کرد اول خودم 1 تا بردارم بعد به همه سیگنال خواهم داد با قیمت خیلی نا چیز همه می توانند وصل بشوند

نظر

پردازش ...
                              X