اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تناقض در امار فارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تناقض در امار فارکس

سلام دوستان
    من تازه به جمع دوستان تریدر پیوستم البته در خصوص تجارت انلاین در دیگر ضمینه ها ده سالی فعالیت دارم که موفق و ناموفق بوده الان تقریبا 4 ماه هست با حساب دمو کار میکنم طی این مدت از همه وقت استفاده کردم انواع روش های اموزشی و و رواش هایی که فکر میکردم درست جواب میده رو امتحان کردم و بهترین روش مناسب خودم رو پیدا کردم و تقریبا از ماه دوم تا همین دیروز که بازار بسته شد سود خوبی تو اکانت دمو کردم میخوام دیگه اکانت واقعی بگیرم اما چند اظهار نظر از بعضی افراد ذهنم رو درگیر کرده که با وجود اینکه تو حساب های دموی انواع بروکر ها موفقیت خوبی کسب کردم و سرمایم تقریبا بیست برابر شد بازم میترسم شروع کنم

سوالم اینه که اگه بازار فارکس یه بازار دو طرفه هست یعنی من که دلار در برابر یوررو میخرم پس حتما یه شخص دیگه دلار در برابر یورو رو میفروشه درسته؟یعنی من از اون میخرم حالا اگه من سود کنم اون ضرر میکنه اگه من ضرر کنم اون سود میکنه تا اینجا مه فکر کنم همه قبول دارن و مشکلی نیست
    اما سوال اینجاست که اگه اینطور باشه پس به صورت تقریبی باید نصف تریدرها سود کنن و نصف ضرر یا حساب کردن اسپارد و .. یه کم اینور اونور در حالی که افراد فعال در فارکس اکثرا میگن 90 درصد ضرر میکنن و فقط 10 درصد سود میکنن اگه قرار باشه سود یه نفر ضرر یکی دیگه و ضرر یکی دیگه سود نفر دیگری باشه پس نباید این مقدار تریدر ضرر ده داشته باشه دلیلش چیه؟؟؟

احتمالا بعضیا بگن دلیل بروکرهای متقلب هستن که با نام فارکس دارن فعالیت میکنن ولی ارتباطی به فارکس ندارن اما حتی امارهایی که بروکرهای درست کار و معتبر از کاربران خودشون دادن بازم نشون میده تعداد افراد ضرر ده قابل مقایسه با افراد سود ده نیست پس این پول این وسط کجا میره؟؟؟

اصل سوال اینه که اگه 90 درصد ضرر میکنن پس باید ضرری که این 90 درصد کردن یه جایی سود کرده باشه مگه غیر اینه؟؟خوب کجا؟

سوال دومم هم اینه که به نظر دوستا با تجربه و اساتید وارد اینکار بشم یا نه؟به روش درامد زاییش خیلی علاقه دارم و یه جور لذت از معاملات احساس میکنم حتی وقتی با حساب دمو کار میکنم در روزهای تعطیل لحظه شماری میکنم که دوباره بازار باز بشه میخوام با مقدار کمی سرمایه وارد شم و اگه از دست دادم چیزی نشه ولی سوالی که برام پیش میاد اینه که اگه شکست خوردم ادامه بدم یا نه ؟چون تو حساب دمو دفعات بسیار زیادی حسابم کال شد اما در نهایت اخر کار سود بالای کردم پس احتمال داره با حساب واقعی هم سرمایه اولیه رو از دست بدم قبل اینکه اصلا سودی کنم
    لطفا دوستان با تجربه یه راهنمایی کنن و مممنون میشمبه سوالم هم جواب بدم ببخشید طولانی شد

درود
    اون 10 درصد به علاوه ی بروکر هایی که کمیسیون و اسپرد های دائمی میگیرند تمام اون 90 درصد ضرر رو بالا میکشند . این بازار مثل یک هرمه خود همون 10 درصد هم هرم داره یعنی از 10 هر چه به 1 نزدیک تر میشی پول های کلان تری رو به چنگ میارن طوری که با محاسبه سر انگشتی میفهمی که فردی که 10 ساله در بازاره ولی 1 دلار هم از دست نداده و سودی هم نکرده میشه جز اون 10 درصد ( حالا به یه حساب سر انگشتی ببین کیا راس هرم نشستن )
    البته آمار 90 به 10 رو هنوز هیچ نهاد یا سازمانی با مدرک تائید نکرده( یا من نمیدونم) ولی چنین چیزی بعید نیست .
    پس باید بدونی که حجم سرمایه ی برابر در هر رالی یا سقوط دلیلی بر تقسیم 50 به 50 سود و ضرر نیست چون ملاک اندازه گیری خریداران و فروشندگان لحظه ای هست یعنی مثلا در آن واحد همیشه حجم خرید با حجم فروش برابره که کوچکترین تغییر،نقطه ی تعادل مارکت رو که همون قیمته عوض میکنه . ولی ملاک اندازه گیری موفقیت افراد در مارکت سود مداوم در طی بازه زمانی بلند مدته
    ولی اینم در نظر داشته باش 90 درصد بازنده صرفا ضرر کننده نیستند بخشی از این پول ها معاملاتی هست تجاری مثل اینکه فردی برای مراسم ازدواجش طلا بخره منتهی با قیمتی گرون تر از سال پیش ( چون میدونیم مثلا مارکتی مثل طلا حدود 30 تا 45 درصدش سفته بازیه ، بقیش بر میگرده به معاملات تجاری )
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

نظر

ممنون بابت پاسخ
      این احتمال رو داده بودم ولی فکر میکردم نهایتا تا یه اندازه میتونه امار رو تغییر بده اما جواب سوال دومم رو ندادین

نظر

در مورد سوال دوم چون من استاد نیستم جواب ندادم ولی نظر خودمو بخای بدونی هر کی که بالای 5 سال تو مارکت باشه برنده یا بازنده ، به نوعی سرما گرما چشیده ی مارکته
        ولی کلی میگم من به کسی در این رابطه پیشنهادی نمیکنم نه برای تشویق که دو روز دیگه تبدیل شه به امید واهی ، و نه پیشنهاد برای کنار گذاشتنش که بشه سنگ اندازی هر کسی بر اساس علاقه و تجربش تو بازار و طرز تفکرش راهشو انتخاب میکنه
        دوستان دیگه هم هستند کمکت کنن
        Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
        !

Rocco fund

نظر

ممنون
          در کل چیزی که توی انجمن های فارسی و انگلیسی زبان بعد کلی تحقیقات فهمیدم اینه که خیلی سخت میشه جزو افراد موفق فارکس بود اما نمیدونم چرا اصلا برام قابل هزم نیست که اگه سخته پس چطور تو حساب های دمو انقدر راحت سود میکردم یا باید همه شانسی بوده باشه یا حسابا الکی بودن اما حسابا مال بروکرای خوش نام و متعددی هستن سانی بودن هم یه اندازه ای داره نه اینکه سرمایه بیست برابر شه یعنی این موضوع ادم رو به شک میندازه که قضیه چیه اگه انقدر سخته چرا من انقدر راحت تو همون اوایل کار سود کردم

حتی روز اول که شروع کردم درسته چند بار کال شدم ولی از همون اول تنها با مطالعه چند جزوه و سایت اینترنتی در حالت کلی سود میکردم در حالی که توصیفات دوستان از فارکس باید خیلی سخت تر باشه بعضیا میگن باید چندین سال باشی تا شاید به سود برسی یا مثلا بعضی افراد معروف که تو فروم های خارجی به عنوان افراد نابعه معرفی شدن از سود سالیانه فقط 50 درصد حرف میزنن خیلیم بهش افتخار میکنن البته این سود خوبه اما برا بازار پر ریسکی مثل فارکس بعید میدونم کسی به سالیانه 50 درصد راضی باشه
          منظورم اینه که این دوتا قضیه همخوانی ندارن یعنی از یه طرف افراد مشهوری که با سالیانه 50 درصد سود خوشحالن و بقیه هم تحسینشون میکنن و میگن کارشون چقدر درسته و ... و از یه طرف من خیلی راحت سود میکنم در حالی که باید طبیعتا ضرر میکردم نه اینکه سرمایه بیست برابر بشه مطالعه انچنانی هم نداشتم خیلی سطحی با یه سری قواعد خاص ترید های کوتاه مدت کم ریسک با حجم پایین انجام میدم که میشه گفت 90 درصد به سود ختم میشه و چند باری هم که کال شدم مربوط به حساب هایی بود که طی شب معامله رو باز نگه داشته بودم یا انتخابات امریکا نتیجش معلوم شد و تاثیر خبرهای بیرونی بود که اونطور شد وگرنه هر بار روند بازار قابل پیش بینی تر بود سود داده اخه نباید پول در اوردن انقدر راحت باشه که خخخخخخ

نظر

اره مشکل اینجاست که اون دموئه ولی سعی کن همون روندو تو ریل داشته باشی و ضمن 50 درصد خیلی هم زیاده چون اونا با 100 دلار 200 دلار کار نمیکنن 500 هزار تا 50 درصد میشه سالانه 250 هزار تا که قطعا همونور تو همه اقشار مهندس پزشک و مدیر . .... رقم بسیار بالاییه
            !

Rocco fund

نظر

ببخشید عزیز ولی یه سوال دیگم داشتم
              وقتی گفته میشه فلان شخص سالیانه 30 درصد یا ماهیانه تقریبا 3 درصد سود کسب کرده منظور از 3 درصد سود از سرمایه اولیه شخص هست یا 3 درصد سود از سرمایه ای که اهرم بهش داده که بهش مارجین میگین کدوم منظوره؟

نظر

وقتی میگن فلانی ماهی 30 درصد سود کرده یعنی فرض اگه 10000 تا داشته باشه 30 درصدش میشه 3000 تا پس لوریج هم ربطی نداره
                !

Rocco fund

نظر

سلام دوست عزیز
                  یک توصیه برای شما دارم و اون هم اینکه به جای حساب دمو، یک حساب ریل میکرو یا مینی باز کنید با حداکثر واریزی 10 تا 20 دلار و بعد از این سعی کنید با حجم کم (یعنی هر پیپ 5 یا 10 سنت) معاملاتت رو انجام بده و بعد از چند ماه اگه تونستی سود دهی حساب دمو رو داشته باشی، اونوقت به آینده کار با حساب ریل استاندارد فکر کن. مزیت این کار اینه که تمام جنبه های کار در بازار فارکس (ولی در سایز کوچکتر) رو تجربه خواهی می کنی که در حساب دمو قابل درک نیست.
                  موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط usofts نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من تازه به جمع دوستان تریدر پیوستم البته در خصوص تجارت انلاین در دیگر ضمینه ها ده سالی فعالیت دارم که موفق و ناموفق بوده الان تقریبا 4 ماه هست با حساب دمو کار میکنم طی این مدت از همه وقت استفاده کردم انواع روش های اموزشی و و رواش هایی که فکر میکردم درست جواب میده رو امتحان کردم و بهترین روش مناسب خودم رو پیدا کردم و تقریبا از ماه دوم تا همین دیروز که بازار بسته شد سود خوبی تو اکانت دمو کردم میخوام دیگه اکانت واقعی بگیرم اما چند اظهار نظر از بعضی افراد ذهنم رو درگیر کرده که با وجود اینکه تو حساب های دموی انواع بروکر ها موفقیت خوبی کسب کردم و سرمایم تقریبا بیست برابر شد بازم میترسم شروع کنم

سوالم اینه که اگه بازار بازار تبادلات ارزی یه بازار دو طرفه هست یعنی من که دلار در برابر یوررو میخرم پس حتما یه شخص دیگه دلار در برابر یورو رو میفروشه درسته؟یعنی من از اون میخرم حالا اگه من سود کنم اون ضرر میکنه اگه من ضرر کنم اون سود میکنه تا اینجا مه فکر کنم همه قبول دارن و مشکلی نیست
                    اما سوال اینجاست که اگه اینطور باشه پس به صورت تقریبی باید نصف تریدرها سود کنن و نصف ضرر یا حساب کردن اسپارد و .. یه کم اینور اونور در حالی که افراد فعال در بازار تبادلات ارزی اکثرا میگن 90 درصد ضرر میکنن و فقط 10 درصد سود میکنن اگه قرار باشه سود یه نفر ضرر یکی دیگه و ضرر یکی دیگه سود نفر دیگری باشه پس نباید این مقدار تریدر ضرر ده داشته باشه دلیلش چیه؟؟؟

احتمالا بعضیا بگن دلیل بروکرهای متقلب هستن که با نام بازار تبادلات ارزی دارن فعالیت میکنن ولی ارتباطی به بازار تبادلات ارزی ندارن اما حتی امارهایی که بروکرهای درست کار و معتبر از کاربران خودشون دادن بازم نشون میده تعداد افراد ضرر ده قابل مقایسه با افراد سود ده نیست پس این پول این وسط کجا میره؟؟؟

اصل سوال اینه که اگه 90 درصد ضرر میکنن پس باید ضرری که این 90 درصد کردن یه جایی سود کرده باشه مگه غیر اینه؟؟خوب کجا؟

سوال دومم هم اینه که به نظر دوستا با تجربه و اساتید وارد اینکار بشم یا نه؟به روش درامد زاییش خیلی علاقه دارم و یه جور لذت از معاملات احساس میکنم حتی وقتی با حساب دمو کار میکنم در روزهای تعطیل لحظه شماری میکنم که دوباره بازار باز بشه میخوام با مقدار کمی سرمایه وارد شم و اگه از دست دادم چیزی نشه ولی سوالی که برام پیش میاد اینه که اگه شکست خوردم ادامه بدم یا نه ؟چون تو حساب دمو دفعات بسیار زیادی حسابم کال شد اما در نهایت اخر کار سود بالای کردم پس احتمال داره با حساب واقعی هم سرمایه اولیه رو از دست بدم قبل اینکه اصلا سودی کنم
                    لطفا دوستان با تجربه یه راهنمایی کنن و مممنون میشمبه سوالم هم جواب بدم ببخشید طولانی شد
                    سلام خوش آمدید

متاسفانه این یک باور غلط است که همه گیر شده. دوطرفه بودن یک مکانیزم داخلی است نه ثابت.
                    نه. الزاما دستور معاماتی شما با دستور معاملاتی معکوس شخص مقابلی تسویه نمی شود و حتی از نظر آمار و احتمالات غیر ممکن است. در هر لحظه تعداد معاملات و حجم بسیاری از یرو و دلار که در برابر دیگر جفت ارزها هستند در بازار دادوستد می شوند و حتی ممکن است دلاری که شما در برابر یرو خریده اید به دلیل صف دستورات در ارائه کنندگان نقدینگی، دلاری خریده باشید که شخص دیگری در دلار / ین فروخته است.
                    پس جفت ارزها بین معامله گران تسویه نمی شوند. بلکه بسته به صف ارائه کنندگان نقدینگی جفت ارزها شکسته شده و ارز هر کشور به صورت واحد در صف خرید و فروش قرار میگیرد. برای درک بهتر این مطلب، وقتی که معامله ای باز دارید به تب (( Exposure )) در منوی ترمینال دقت کنید.... مخصوصا زمانی که روی جفت ارزهای متفرقه معامله باز دارید.

نه. الزاما هر سودی در گرو ضرر دیگری نیست و این نیز یک باور اشتباه دیگر هست. البته در کل اشتباه هم نیست ولی کاملا درست هم نیست. چرا که وقتی در هر لحظه 4 دسته از معامله گران منتفع و متضرر در بازار وجود دارند و از طرفی تسویه دستور معاملاتی یک جفت ارز الزاما با همان جفت ارز انجام نمی شود، پس این که بگوییم هر سودی در گرو ضرری است اشتباهه.

شما در این قسمت دو متغیر را با یک واحد یکسان می سنجید که اشتباه هست. 90 به 10، درصد تعدادی جامعه معامله گران هست نه حجم معاملات آنها

در بازار بازار تبادلات ارزی به دلیل ساختار و قوانینی که داره در عمل و حقیقت عرضه و تقاضایی وجود نداره که بخواد وسطش پولی جایی بره... اجرای دستورات معاملاتی تماما الکترونیکی و تحت سازوکار ارائه کنندگان نقدینگی هست. اون عرضه و تقاضایی که بین صحبتهای دوستان باب هست، در معاملات فیوچرز معنا داره نه در معاملات بازار تبادلات ارزی.

در مورد سوال دومتون بنده نمیتونم نظری بدم ولی پیشنهاد میکنم باز هم صبر کنید
                    چون طبق توضیحاتی که دادید هنوز در خود کنترلی ( روانشناسی معامله گری ) و رعایت مدیریت ریسک و سرمایه و مهم تر از همه عدم اطمینان از موفقیت خود هنوز دستاوردی ندارید. پس وارد شدن شما با چنین شرایطی به بازار فقط قمار خواهد بود.

پ.ن: نکته ای که در مورد عرضه و تقتضا گفتم یک نقص نیست بلکه سازوکار این بازاره که باید بهش توجه کنید
                    ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 11-20-2016, 11:23 AM
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

شما تو همین کشورخودمون وقتی دلار میخری و بعد میفروشی اون وقت چه کسی متضرر میشه و چه کسی سود میبره ؟!!!

در نهایت طرف حساب دولتهای دو طرف ارز هستند که شما از اونها یا سود میگیرید یا ضرر میکنید . بقیه فقط واسطه هستند .

نظر

اینکه بگیم در لحظه ای که ما یورو دلار میخریم پس کسی دیگه ای باید بفروشه صد درصد اشتباهه . و اصلا مارکت ارز چیزی به اسم صف خرید و فروش نداره که ما باید منتظر باشیم تا برای دلارامون مشتری پیدا شه که با یورو به قول معروف تاق بزنیم
                        کل ساز و کار بازار ارز به صورت ساده شده در عکس زیر هست به این صورت که : یورو و دلار رو به صورت دو تا مخزن در نظر بگیرین ، که سرمایه گذار ها پولشون رو در هر مخزنی میریزن که فکر میکنن قوی تر میشه . در این لحظه مارکت در سریعترین زمان ممکن هر دو مخزن رو به هم تقسیم میکنه که میشه نرخ برابری
                        پس به فرض اگه ما هزار دلار بریزیم تو مخزن دلار و طرف مقابل هم هزار دلار بریزه تو مخزن یورو اگه ایندو رو به هم تقسیم کنیم عدد یک به دست میاد که نرخ برابریه دو ارزه که به اشتباه قیمت گفته میشه . در ضمن مهمترین نکته اینه که حجم سرمایه در دو مخزن به هیچ وجه با تغییر نرخ تغییر نمیکنه بلکه بازار قیمت رو طوری تنظیم میکنه که ارزش سرمایه دو طرف برابر باشه و نه حجم سرمایه
                        در شکل زیر میبینید که نرخ برابری دو مخزن یورو و دلار رو دقیقا به لحاظ ارزشی به دو قسمت مساوی تقسیم میکنه

پس اصلا چیزی به نام صف خرید و فروش و داد و ستد متقابل به صورت مستقیم توی مارکت ارز وجووود نداره دقیقا همینطور که شما اگه در لحظه ای که هیچ خریداری وجود نداره فروش بزنید اوردرتون بدون صف شدن ثبت میشه

!

Rocco fund

نظر

از توضیحات تمام دوستان ممنونم از توضیحات کامل WOLF.051 تشکر میکنم اما با توجه به 'گفته دوستان اگه یه حساب مینی با موجودی پایین درست کنم فکر نکنم حتی اگه موجودی مثلا 50 دلار و 100 دلار رو از دست هم بدم چیزی بشه چون احساس میکنم تا با حساب واقعی کار نکنم نمیتونم مطمعا باشم که سود میکنم یا نه اخه مشخصه هر کسی رفتارش تو حساب دمو و واقعی فرق میکنه
                          اگه دوستان عزیز بروکر خوبی که با ایرانیا کار میکنه و حداقل واریز مناسبی هم داشته باشه معرفی کنه ممنون میشم فقط از اونایی نباشه که انقدر مدارک از ادم میخوان که بیخیالش میشم
                          الان تو بروکر ifcmir.asia حساب تایید شده دارم اما نمیدونم نظر دوستان در موردش چیه
                          ویرایش توسط usofts : https://www.traderha.com/member/24261-usofts در ساعت 11-20-2016, 05:06 PM

نظر

با سلام
                            بحث 90درصد و 10 درصد بحثی است که مربوط به ضمیر ناخودآگاه انسان می شود و در حقیقت بزرگان بازار و کسانی که دستی در پشت پرده بازار دارند مطرح کرده اند و شما زمانی که از ابتدا وارد بازار می شوید با مطالعه این مطلب به طور ناخوداگاه روی ذهن شما اثر می گذارند که احتمال شکست شما در این بازار 90در صد است و شما برای جلوگیری کردن از این مطلب به دنبال راهی می روید که 100 در صد سود آور باشد.و با رفتن به سایتها و انجمنهای مختلف و زیرو رو کردن آنها و سیستمهای مختلف و به اصطلاح از این شاخه به اون شاخه پریدن وقت و سرمایه خود را در این بازار هدر می دهید. و ممکن است در این راه چند سال وقت بگذارید بدون اینکه سودی کرده باشید.

بنابراین لازمه کار در بازار این است:
                            اولا باور داشته باشید که میتوان در این بازار به خوبی کار کرد
                            دوما با رعایت اصول مدیریت سرمایه و
                            سوما پایبندی به یک راه و روش که به ان اعتماد دارید
                            دیگر هیچ موردی وجود نخواهد داشت که مانع پیشرفت و سود آوری شما شود.
                            http://traderha.com/f62/%D9%81-%D8%A...8C%D8%A8-5521/
                            ویرایش توسط محمد صادق : https://www.traderha.com/member/22442-محمد-صادق در ساعت 11-20-2016, 09:59 PM

نظر

نه کاملا باور دارم که میشه از بازار تبادلات ارزی هم سود داشت چون خودم چندین ساله از روش های مشابه و نزدیک به همین فاکس درامد دارم و هر کسی که بهش بگم تعجب میکنه و میگه مگه میشه از همچین چیزی پول در اورد؟با وجود اینکه کاری که میکردم انقدرم عجیب و غریب نبود یه شغل ساده نتی بود که اکثر وب مسترا انجام میدن در هر حال منظورم اینه که مشکلی از این لحاظ ندارم و ایمان دارم بازاری که بزرگترین بازار مالی دنیا با این مقدار تراکنش روزانه هست میشه ازش از هر جای دیگه ای بیشتر سود برداشت کرد مهم اینه که ما جزو اون ده درصد هستیم یا نود درصد؟؟

هر چند نسبت به دوستان ادعایی ندارم و تازه کارم ولی نتایجی که این مدت در مورد 90 درصد بازنده و 10 درصد برنده های بازار تبادلات ارزی به دست اوردم اینه که اون 90 درصد سرمایه های بسیار کمی از دست میدن شاید بینشون کسانی باشن که سرمایه های زیادی هم از دست داده باشن ولی نسبت به اون ده درصد خیلی ناچیزه

مثلا اگه من فردا برم حساب واقعی باز کنم و 100 دلار بریزم تو اکانتم بعد ضرر کنم بازار تبادلات ارزی رو ول میکنم و میفهمم که کار من نیست که خیلی ها هم دقیقا همینکارو میکنن و طبق امار همون اوایل کار ول میکنن در حالی که اون در درصد اکثرا کاربرای حرفه ای و چندین ساله بازار تبادلات ارزی هستن که سرمایه های خفن دارن که سودشونم خفنه

یعنی یکی که تازه وارد بازار میشه و میبازه 50 یا 100 دلار میبازه ولی کسی که چند سال تو بازاره هزاران و میلیون ها دلار سود میکنه در حالی که این دو نفر از نظر حجم اصلا یکسان نیستن ولی توی درصدی که اعلام میکنن و میگن انقدر ادم ضرر و سود کردن این دو نفر رو برابر حساب میکنن با وجود اینکه هزاران نفر مثل شخص بازنده لازمه تا برابری با اون شخص برنده بکنه
                              خلاصه گفتم بگم نظری که بهش رسیدم اینه که دلیل این اختلاف زیاد بازنده ها و برنده ها به احتمال زیاد همینه حالا شایدم اشتباه کنم
                              ویرایش توسط usofts : https://www.traderha.com/member/24261-usofts در ساعت 11-20-2016, 10:29 PM

نظر

پردازش ...
                              X