اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درخواست اندیکاتور

سلام .
    یک اندیکاتور میخوام که بتونم معاملات باز شده خودم رو در زمان معین ببنده .
    زمان بدم بهش تا درفلان ساعت معامله رو بنده . میشه برام قرار بدید ؟
    ممنون

کسی نیست یه راهنمایی کنه؟

اگر اکسپرت هم هست لطف بفرمایید
    ویرایش توسط pedram9 : https://www.traderha.com/member/7054-pedram9 در ساعت 02-06-2013, 12:02 PM

نظر

کسی نیست کمکی بکنه؟ خیلی واجبه

نظر

با سلام خدمت آقا پدرام

اگر یکم حوصله داشته باشی اساتید فروم حتما کمکتون خواهند کرد.
        A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط pedram9 نمایش پست ها
          سلام .
          یک اندیکاتور میخوام که بتونم معاملات باز شده خودم رو در زمان معین ببنده .
          ممنون

دوستانی که میتوانند لطفا کمک کنند .

مرسی
          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

اخه چند روزه دنبالشم

نظر

آرشیو اکسپرتهای دستیار تریدر

میتونه کمکت کن

نظر

یک اکسپرت میخوام که بتونم معاملات باز شده خودم رو در زمان معین ببنده .
                ممنون
                جوابی نداشت؟

نظر

جوابی نداشت؟

صد درصد توی این آدرس پیدا میکنید . چند نسخه هم داره . تو صفحاتش بگردین
                  خودم قبلا از این جا دان کرده بودم
                  http://codebase.mql4.com/experts/page2

ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام دوستان

من دنباله اندیکاتوری میگردم (برای متاتریدر) که تعداد کندل ها رو در یک بازه ای که من خودم تعیین میکنم، به من بشون بده.

مثل شکل زیر...

نظر

رفقا کسی میتونه این اندیکاتور جوری اصلاح کنه که جای قطع دو موینگ قطع 3 موینگ نشون بده
                      فایل های پیوست شده
                      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

دنبال اندیکاتورهای دمارک هستم..

نظر

با سلام
                          دوستان کسی میتواند روی استو آلارم بگذارذ؟
                          به طوری که با کراس لول های مشخص شده توسط mail line و signsl line برای هر کدام آلارم جداگانه داشته باشد و همچنین برای کراس خط اصلی و سیگنال لاین با هم.
                          یعنی در کل سه آلارم متفاوت داشته باشد و همچنین قابلیت on و off برای هر کدام از آلارم ها را داشته باشد.
                          بهتر است آلارم مربوطه در بسته شدن کندل تایم جاری صادر شود تا تکرار بی مورد نداشته باشد.
                          ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                            با سلام
                            دوستان کسی میتواند روی استو آلارم بگذارذ؟
                            به طوری که با کراس لول های مشخص شده توسط mail line و signsl line برای هر کدام آلارم جداگانه داشته باشد و همچنین برای کراس خط اصلی و سیگنال لاین با هم.
                            یعنی در کل سه آلارم متفاوت داشته باشد و همچنین قابلیت on و off برای هر کدام از آلارم ها را داشته باشد.
                            بهتر است آلارم مربوطه در بسته شدن کندل تایم جاری صادر شود تا تکرار بی مورد نداشته باشد.
                            ممنون.
                            up

نظر

سلام
                              یه اندیکاتوری هست که زمان باز و بسته شدن معامله ، بصورت خودکار از چارت عکس میگیره . لطفا دوستان اگه این اندیکاتور را دارن اینجا قرار بدن و یا لینک دانلودش را بزارن .
                              پیشاپیش متشکرم
                              ورود به معامله با منطق انسانی
                              خروج
                              از معامله با احساس ماشینی
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                              X